Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

gerena
9. mar 2011

@atlaska25 klud teraz este nevadi, ale potom si uz nic take si nedavaj 😉 ale keby sa svrbenie zhorsovalo povedz dokimu, snad nemas infekciu
@sobka mutácia MTHFR to je mutacia enzymu MetylTetraHydroFolátReduktázy (uffff) hra ulohu pri metabolizme homocysteinu, nadbytok homocysteinu predstavuje trombofilnu prihodu, ale ty si bez hyperhomocysteinémie-cize normalne hodnoty, metabolizmus homocysteinu inac zlepsuje kys.listova, tu tak ci tak papkaj 🙂 ale si najdi o obsahom metafolinu,to je aktivni metabolit, ono sa pri tychto mutaciach netvori
@lusinkaj niet zac, kazdym dnom su krajsie,ako po ockovani? 😉

mima263
9. mar 2011

@atlaska25 ja som pri KET-kách vždy problémy so svrbením. Myslela som si, že mi to robil estrimax, ale či to tak bolo neviem. Dávala som si kitovuli

lusinkaj
9. mar 2011

@gerena dakujem este raz 😵 veru,kazdy den su krajsie a este len male a kazdy den nieco ine vyvedu 😀
teraz ideme na preockovanie tak som zvedava..prve ock.sme zvladli statocne,trosku zvysene teplota par hod.ale po sirupceku klesla..trosku boli mrzute ale dalo sa 😉

sobka
9. mar 2011

@gerena dakujem za vysvetlenie, hádam ani sám lekár, aj keby bol ochotný by mi tak vsetko nevysvetlil ako ty 😉 srdecná vdaka...ja papám acidum folicum od Zentivy a tie neviem ci su také ako mi píses, ale tieto mi predpisuje moja gynekologicka.. vies mi odporuciť konkretnu kyselinu listovú? Hermanky ahojte 😉
@mima263 ahooooj 😉

gerena
9. mar 2011

@sobka s metafolinom je Femibion (nie je to platena reklama 😉 ) veru, naposledy som sa tolko zaoberala hematologiou na statnice 🙂

sobka
9. mar 2011

@gerena dakujem, hned zajtra si ho zabezpečím🙂 asi je najlepsie ho co najskor brat...alebo staci od vkladu? lebo cítam, že je urcený pre tehotné ženy, dokonca od 13.týždna tehu....a dakujem este raz za cenné rady, myslím, že pomožeme touto diskusiou viacerým snažilkám 😉

svetluska23
10. mar 2011

@sobka ahoj ja som brala femibion pred tehotenstvom a potom do 12.tt myslím že je to femibion 800, a po 13.tt femibion 400. sú dva. ten prvý sa užíva ked plánuješ a prvé týždne a potom ten druhý. dúfam že som to nepoplietla, gerenka ti povie, alebo v lekárni

matelko1
10. mar 2011

ahojte.prajempekny den
@gerena ako som tlacila vozik,no ja sama urcite nie,jeden mm a druhy ja 😀 😀 my chodime spolu na nakupy a sedeli vo voziku prvy krat.stale ich davame do kocika a teraz sme tak vyskusali,chlapci stastni,nieco nove pre nich,ale ruky natahuju na kazdu stranu a musim kukat co zdrapli do ruk,no sranda 😀
vcera sa mi nechcelo zapinat nb,robi mi pomaly,uz dosluhava,ma 8 rokov.

gerena
10. mar 2011

@svetluska23 nepoplietla, sikovnica 🙂

matelko1
10. mar 2011

pekny vecer.no dnes tu bolo akosi prazdno.tak kde ste vsetky...

@gerena jeeej aspon tu zavitas a poradis babam... 🙂

ma77
10. mar 2011

ahojte kočky tak dnes som po laparke ubolena unavena ale šťastna 🙂 dopadla mad moje očakavania takže vaječniky priechodne a endometrioza zmizla vyliečena zatial aj dr. ma pochvalil že môžem utekať na ivf že moje telo je pripravene 😉 ale ešte neviem ako mm zajtra budem mudrejšia 😉

matelko1
11. mar 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@ma77 tak som rada,ze laparka dopadla dobre,takze budes volaT hermimu ak budes mat aj mm vysledky....

ma77
11. mar 2011

@matelko1 ahojky ano budem jasne už sa neviem dočkať nech už rychlo idem na ivf 😉

atlaska25
13. mar 2011

Ahojte kočky!Prosím vás je normalne 😖 že mám bolesti v podbrušku po KET-ku.KET som mala robení v piatok 11.03 :(

cukor
13. mar 2011

@atlaska25 ...môzes mat bolesti.

sofia2008
13. mar 2011

ahojte 🙂 tak nam troska blbol net 😒 ale uz by to malo byt ok 🙂 u nas krasne pocasie, aj na SVK mate pekne,,tak sa vsetci tesime na jar 😵
@matelko1 ahoj 🙂 tak si uz asi zmenis profilovu fotku na jarnu 😀 co mate nove? ako chalani? nahanacky atd 😀 nas caka ten tyzden ockovanie v stredu 😒 tak uz nech to mame za sebou, chceli by sme dat konecne malej prepichnut uska, musime sa opytat dr., kde to robia alebo pockame este 2 mesiace a dame jej nastrelit az doma..tu sa dievcatkam nedavaju tak skoro nausnice..hrozne sa uz tesime domov, hlavne vsetci doma sa uz nevedia malej dockat, ved ju videli na Novy rok a teraz len cez skype..pa

matelko1
14. mar 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
cely vikend som tu nebola.vikend sme mali krasny,uzili sme si asi poslednu lyzovacku a sankovacku.ulyzovala som sa az,az.....
@sofia2008 ako ste vy stravili vikend....

sofia2008
14. mar 2011

@matelko1 cauko 🙂 no tak v dobrom zavidim lyzovacku 🙂 my sme boli v parku na prechadzkach, dnes tu mrholi a cely tyzden ma prsat 😒

matelko1
14. mar 2011

@sofia2008 veru to bola si posledna lyzovacka...aj unas mrholi....pocasie otrasne....

atlaska25
14. mar 2011

Ahojte čo myslíte po koľkých dňoch 😅 po KET-ku si môžem spraviť tehotenský test??? 😉

sobka
14. mar 2011

ahojte hermanky🙂
@atlaska25 myslík si, že na 8den už možes skusiť testnut, ale 10ty je istýýýý

sobka
14. mar 2011

@atlaska25 blbosť som napísala, niekedy ani 12ty den testovat nieje istota, velakrát krvicka vyskočí, ale duch by tam mal byť, hlavne ak používaš spravnu citlivosť testu a hlavne ak más mamatest 10citlivosť, ten sa nikdy nemýli 😉

sobka
14. mar 2011

@atlaska25
test s 20-25 citlivostou ti nemusí ukázať že tehu si a krv ti ukázať može pozitivitu🙂 držím palce 😉 aký máš test ty kupený?

matelko1
15. mar 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@atlaska25 8-9 den by ti uz masl ukazat,ale krv je aj tak najistejsia,tak pockaj do krvi

sofia2008
15. mar 2011

ahojte 🙂
@matelko1 aj vam krasny den 🙂 u nas je sice taky vselijaky 😒 chcem sa ta opytat, mala stale odmieta mlieko, tak stale krmime v spanku, lenze niekedy uz ani v spanku nechce pit, napr. dnes rano o 4 vypila flasu a odvtedy nic, mohla by som jej napr. dat dvakrat do dna ryzovu kasu? ja ju nerobim podla navodu, ale ja dam viac mlieka a kasu dam len na zahustenie a mala mi pekne papa, tej kase, je max. polievkova lyzica v 150ml..aspon by som do nej dostala viac mlieka, dala by som jej napriklad rano kasu v pripade, ze mi nevypije v spanku, potom jej dam ovocie a tak obedny prikrm..co ty na to?

lusinkaj
15. mar 2011

@sofia2008 ja si myslim,ze mozes...ved jej davaj to co ona chce..ak nechce mlieko nedavaj...davaj tu kasu...dieta vie co chce,co je dobre 😉 🙂
mi dnes mame kur.mäsko,mrkva a brokolica..som zvedava ako to bude ci budu chciet 😀

matelko1
15. mar 2011

@sofia2008 ano mozes,na silu mlieko ak nechce,tak nedavaj...

matelko1
15. mar 2011

@lusinkaj co uz nechodis do temy dvojickove maminy...davno som ta tam nevidela

sofia2008
15. mar 2011

@lusinkaj ahoj 🙂 dik za odpoved, asi tak budem robit, je lepsie, ked zje toto ako keby nic nezjedla, ved jej skvrka v zaludku chudatku ☹ jej tak vy mate fajny obedik, my mame dnes cuketu, mrkvu a zltok..pozeram, ze dnes mate preockovanie, nas to caka zajtra..uz nech to mame za sebou 😒

sofia2008
15. mar 2011

@matelko1 ok..potesili ste ma 🙂