Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
5. apr 2011

@matelko1 cauko, u nas je podobne, vselijako to vyzera..mala trosku hnackovala rano, tak neviem, co to moze byt..aj sa jej vyhodilo zopar malych vyrazok na plieckach, nic nove nejedla, ma to uz dva dni, spotila sa nam v kociari poriadne, tak mozno z toho, ked neprejde, tak skocime k dr..pekny dnik 🙂

matelko1
5. apr 2011

@sofia2008 to hnackovanie moze byt aj zo zubkov,aj my sme hnackovali,ale ked neprejde,tak radsej chod k dr
a vcera tu prispel aj dr.herman...mali by si to precitat bud.mamicky...

sofia2008
5. apr 2011

@matelko1 aha..zatial mala len raz rano, tak uvidime..hej, vsimla som si, ze tu dr. prispel 🙂

matelko1
5. apr 2011

@sofia2008 to budu urcite zubky,skus sa jej pozriet do pusinky,ci nema navrete dasienka...
my ideme papat....

matelko1
5. apr 2011

no kde ste.....

matelko1
5. apr 2011

@sfin neboj sa a nemysli hlavne na to,ze sa to moze skoncit potratom.mysli pozitivne.....
nam to vyslo na 1 krat ET a skoncilo to v 7tt potratom a sla som dalej,mali sme mrazacikov,takze dalsi cyklus sme sli na to a podarilo sa a mame krasnych chlapcov.....

ma77
5. apr 2011

@matelko1 tak to nas potom aj dr.Herman čita ked tu aj prispieva 😉

sofia2008
5. apr 2011

@matelko1 ahoj, dasne ma rovnake, na obed mala zasa hnacku, ked zacala papat obed, tak trosku, nie vela, urobila som ryzovy odvar, dnes ani nedam ovocie..

matelko1
5. apr 2011

boli sme von,vlastne deti este su na dvore v kociku,zaspali...pocasie otrasne,zima brrrr
@sofia2008 a chcela ti ten ryzovy odvar....

matelko1
5. apr 2011

@ma77 mozno cita 🙂

dicinka1
5. apr 2011

@matelko1 😀 😀 😀 😉

sofia2008
5. apr 2011

@matelko1 tak troska vypila, takych 30ml a urobila som jej z neho kasu, tu zjedla v pohode, zatial uz nekakala vobec, vecer jej z toho odvaru urobim mlieko a uvidime, co zajtra 😒 aj tu je zima, ani sme dnes nesli von, dost fuka..

ixi
5. apr 2011

ahojte 😎

ixi
5. apr 2011

@sofia2008 neboj vsetko bude ok myslim na vas aby bolo dobre 😉

ixi
5. apr 2011

@matelko1 chlapci su taky zlaty musi to byt sranda ked tak vsetko robia naraz.... 😎

ixi
5. apr 2011

@pipina84 nemysli negativne dopredu lebo potom to pritahujes musis verit ze sa to podari 😀

sofia2008
5. apr 2011

@ixi dakujeme..vecer este taka redsia stolica..tak uvidime zajtra..drzim palce v novom boji 😵

pipina84
5. apr 2011

@mima263 ved ja viem 😒

pipina84
5. apr 2011

@sofia2008 bodaj by si mala pravdu 😀

pipina84
5. apr 2011

@matelko1 mne sa nestane aby som na to necakala, to je jedine po com tuzime a nemame 🙂

pipina84
5. apr 2011

@ixi ahojky, ved ja verim a dufam, teraz sa to urcite podari 🙂 nam vsetkym 😀

matelko1
6. apr 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
dnes svieti slniecko,ale fuka vietor.
@pipina84 neboj urcite sa stanes mamou....drzim palce. 🙂
vam vsetkym drzim palce...

sofia2008
6. apr 2011

ahojte 🙂 pekny dnik 🙂
@matelko1 my tu mame zamracene, vyzera to na dazd..mala ma zopar vyraziek na pleciach, stolica rano bol taka vodnatejsia, tak uvidime, lebo dasna ma rovnake ako predtym 😒

matelko1
6. apr 2011

@sofia2008 aj u nas je zamracene,sem tam miestami vykukne slniecko....aj do mesta by som mala ist,mam hotovy pas a aj vodicak,dala som si vymenit,mala som stale moje slobodne meno a aj adresu staru...

matelko1
6. apr 2011

@sofia2008 tak chod s malou k dr.....

sofia2008
6. apr 2011

@matelko1 no super, tak mozes ist s chlapcami, kam chces 🙂 pojdeme asi zajtra, dnes mm nemoze z roboty 😒 tak si uzite pekny dnik 😵

matelko1
6. apr 2011

@sofia2008 ja neviem,mozno nepojdem nikam,nechce sa mi,vykuka slniecko,tak ich vypustim na zahradu,nech si pobehaju.....a v meste co,tam ich musim mat v kociku......a este uvidim ako sa vyvinie situacia 😉

sofia2008
6. apr 2011

@matelko1 jasne, som zabudla, ze mate zahradu, tak to fakt, tam ich mas pod dozorom, nevybehnu na cestu..ja tiez zvazujem, ze ci pojdeme niekam, vyzera, ze kazdu chvilu zacne prsat, ale ani vcera sme neboli, tak uz by som sa aj ja rada presla 🙂

matelko1
6. apr 2011

@sofia2008 ved ta zahrada je super...ale asi predsa len pojdem do mesta,dnes su na policii do 17:30 tak by som to mala stihnut.....
ja ked nejdem von,tak sa to potom neda vydrzat,chlapci potrebuju vybeh....potom su fajn unaveny a vecer bez problemov zaspia...

sofia2008
6. apr 2011

@matelko1 presne tak, ten rezim je pre deti potrebny, my aj kazdy den kupeme, ved aj vy myslim kupete kazdy vecer, mala potom pekne zaspi, aj ked posledne vecere ju musime davat do kociara zaspavat, lebo v postielke sa vecer vkuse pretaca na brusko a hned sa zobudi, v kociari nema miesto, tak pekne zaspi a tak ju prenesieme 😀 inac mozes dat tip na obec, co varis..ja som dnes piekla kuracie stehna s ryzou, vcera sme mali bravcove rezne na prirodno a zemiaky s novou cibulkou..ale vobec nemam napady 😠 a hlavny jedak mm tiez nie, ako vzdy 😠