Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

pipina84
14. apr 2011

@sofia2008 ahojky, nebala si sa dvihat tazke veci, ked si tuzila po dietatku? Nechcela si ist na marodku? Test sa bojim spravit, asi to vydrzim 😖 Tebe to vyslo na 1 krat ?

sofia2008
14. apr 2011

@pipina84 ja som otehu normalne, ja som nevedela, ze mozem byt tehu, tak preto som to robila 🙂 ale ked som stimulovala, tak som bola cely cas na PN, lenze ja som mala po OPU OHSS, takze sa vklad nekonal 😒
tak ked vydrzis, tak dobre, drzim ti palce 😵 😵 😵 😵

matelko1
14. apr 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
u nas rano snezilo,potom prsalo,ale umyla som okna a to je zaklad 🙂 .svokru mam tu od vcera....

matelko1
14. apr 2011

@ma77 takze vam dal polroka na to,ze otehotnies,no neviem a co ked sa nebude darit,kedze uz 4 roky cakate,nechapem ved 4 roky je dlha doba.tak niekde musi byt problem.teraz budes na to mysliet a just sa nebude darit.
no drzim palce... 🙂
ale mozes byt rada,ze je vsetko u vas v poriadku,ze ste obaja zdravi

ma77
14. apr 2011

@matelko1 ahoj ved prave to že 4roku je dlho preto neverim na zazrak ani ja nechapem prečo to tak dopadlo on to vysvetlil vlastne tym že mam pr.vaječniky a mm ma vyborny spg až na tie leukocyty takže mame velku šancu na pr.počatie tak som dufala že sa niekam pohneme a vidiš ☹

matelko1
14. apr 2011

@pipina84 test si ani nerob,ja som si robila a neukazal mi dve ciarky a pritom som bola tehu.utz ti robit nebude,len krv ti zoberie a poobede sa dozvies vysledky,ak budes tehu,tak o 6tt pojdes na utz,ci bije srdiecko....

matelko1
14. apr 2011

@ma77 aj ja som mala aj vejecniky priechodne,endo tam nebolo,akurat ureuplazmu som mala a mm mal sice horsi spg,ale ....mne sa zda,ze ked za 4 roky si neotehotnela,ze za tych 6mes.no neviem,ale co ked motyka vystreli....a smiem sa opytat kolko mas rokov

matelko1
14. apr 2011

@sofia2008 povahy maju aspon sa mi zdamze rovnake,akurat to,ze maxim teraz strajkuje s papanim,sice spapa vsetko,ale musi mat dobre popucene,rozky,chleba,proste co musi kuskat,tak to nehrozi...
takze mate slnecno,super,zavidim 🙂 ..my budeme dnes doma,prsi a je zima...

ma77
14. apr 2011

@matelko1 tak mne nezistil ani ureuplazmu všetky tie vysledky som mala negativne tak ja neviem sama som z toho zufala a ked povedal že inseminaciu je u nas zbutočne robit tak už vôbec nechapem prečo ked som podla dr.ok ved CAR bola moja posledna nadej v juli budem mať 36 a jednu dceru už mam ma 13 rokov ale strašne chcem 2dieťatko ☹

matelko1
14. apr 2011

@ma77 tak na co potom caka,ale skus nejake vitaminy a uvidis ako som pisala co ked motyka vystreli a na bud.mes nam napises,ze si tehu,... 🙂 hlavne nad tym nerozmyslaj a uvidis,ved ak nie,tak potom sa ozvi hermanovi,ved ten cas tak rychlo leti...

ma77
14. apr 2011

@matelko1 tak na buduci mesiac asi nie lebo do konca aprila ma mm brat atb.až potom môžme snažilkovať a ešte pôjde k nemu na kontrolny spg. a až potom maš pravdu čas leti a ja mam pocit že ho zbytočne stracam ale jasne ked sa nepodari tak volam do CAR ved čo mi ine ostava ☹

sofia2008
14. apr 2011

@matelko1 no aspon okna si umyla, ked mate blbe pocasie 🙂 sikovnica 🙂 ja som chodila do triedy s dvojcatami, chalan a baba, povahy mali skoro rovnake...ved uvidis casom, ale to je vlastne take iste, ako u normal surodencov, my so segrou sme teda dost odlisne 😀

matelko1
14. apr 2011

@sofia2008 my so segrou sme rovnake,ved sme dvojcata 🙂 ...sme strasne naviazane na seba este aj teraz a to mame kazda svoju rodinu....
@ma77 tak stracat cas urcite nestracas,ved mm doberie atb a mozte snazilkovat 😵 od rana do vecera 😀 😀 😀 ..najlepsie by bolo keby ste sli niekam na dovolenku,ze na to nemyslite ani jeden....

matelko1
14. apr 2011

@sofia2008 nie ako u normalnych surodencoch to nieje,to je ine u dvojciat a to ti povie kazdy kto ma dvojky a ja som toho prikladom....

ma77
14. apr 2011

@matelko1 ale ved jasne dovolenka isti ved ide leto 😉 a možno pri mori sa podari 😉

sofia2008
14. apr 2011

@matelko1 jaaj, ja som nevedela, ze mas segru dvojca 🙂 mna to napadlo kvoli tomu, ze som citala vyjadrenia niektorych matiek, co mali dvojky a oni vraveli, ze jedno je bojazlive, druhe odvazne, jedno tiche, druhe ukecane, tak preto ma napadlo, ze to je tak ako pri normal surodencoch, ze su tam rozdiely..

sofia2008
14. apr 2011

@matelko1 ale jasne, ze tam musi byt to prepojenie..myslim, ze to budu mat v zivote lahsie, napr. v skolke, skole, kde budu spolu, nebudu same 😵 budu sa ucit spolu, mozu ist von atd..

pipina84
14. apr 2011

@sofia2008 ahojky, ja velmi nerozumiem tym skratkam, OPU OHSS. U nas ma zle vysledky manzel, ale Hermi povedal, ze s a nemusime bat, ze deticky budeme mat. Tak budem dufat dovtedy, az kym to nepride 🙂

pipina84
14. apr 2011

@matelko1 dakujem za radu, lebo uz som zacala o tom aj uvazovat, ale teraz viem, ze radsej pockam. Ked sa to ma podarit, tak sa podari 🙂 Neviem si predstavit to stastie po 6 rokoch, keby k tomu prislo. To by bol pre nas s manzelom najstastnejsi den v zivote. Stale som si predstavovala, este skor, keby som bola tehotna, ako by som manzela prekvapila, no nikdy som sa nedockala a teraz cakame spolu na vysledky, ale hlavne, aby sme sa aj my raz dockali 😵

sofia2008
14. apr 2011

@pipina84 no vidis, vysledky mate dobre, tak neboj, babo coskoro pride..ja som dostala po odbere vajicok hyperstimulacny syndrom, takze mi nemohli emryjko vlozit, ale vsetko sa zamrazilo 😒 bola som velmi sklamana, no a pri cakani na vklad po rozmrazeni som spontanne otehu 😀

matelko1
15. apr 2011

ahojte.prajem pekny den.
pocasie zamracene,bude asi prsat takze sa uvidi ci pojdeme von poobede.

@ma77 jasne more tam zabudnes na vsetko na dovolenke a uvidis zadari sa 🙂 ,ine prostredie,vypnes a....

@sofia2008 nemyslim si,ze jedno je bojazlive,tiche atd.my sme rovnake so segrou 🙂 a bez seba nedokazeme zit 🙂 ...100x denne si volame

sofia2008
15. apr 2011

@matelko1 pekny dnik, u nas je pekne, boli sme vonku 🙂 v nedelu mame pol rocka 😵 letiii to 😵

matelko1
15. apr 2011

@sofia2008 aj my sme boli von,ale len na zahrade,zima je.
obj.sme chlapcom zahradny plastovy domcek,nevedia co za to pytat 120€ stoji.
takze uz 6mes mate,super

sofia2008
15. apr 2011

@matelko1 no dnes je vsetko sakramensky drahe 😠 ja som malej objednala taku hojdalku do zahrady, da sa sedacka dat dole a je z toho kresielko, ale cena 140€ 😠 keby sme boli doma, tak si to nemozeme dovolit 😒

kamillka100
15. apr 2011

ahojte baby, no dnes som bola u dr. Hermana, tak to nie je s nami ruzove, manzel ma problem co sa tyka spermiogramu, ako spermie su v norme, len je tam vela bielkovin , vraj to je infekcia , ktoru treba liecit a u mna nedochadza k ovulke, tak nam odporucil sa preliecit a skusat, ked sa nam nepodari cca 6 mes. tak mame prist na umele, ze inac sa to nebude dat ☹ ☹ ☹ , tak uvidim co mi povie moj gyndos a manzelovi urolog ☹

kamillka100
15. apr 2011

este som zabudla, aj ked mam cyklus pravidelny, nemusi dochadzat k ovulke, HP mam v poriadku, ze niekedy mozem ovulovat aj den pred mrchou, to je strasne

matelko1
15. apr 2011

@kamillka100 tak to ma mrzi,ale ani s nami to nebolo ruzove,preliecili sme sa a dnes mam dvojky chlapcov,takze sup do toho a vyjde to,uvidis 🙂

kamillka100
15. apr 2011

@matelko1 a co si mala za problem??? ked mozem vediet, lebo mne dr. povedal, ze mam vaginalnu m....plazmu a u...plazmu, neviem ako sa to pise, nepamatam si ten nazov a spravu tu nemam, ze vraj je to tiez nejaka infekcia v posve........, to moze tiez sposobovat, ze mi narusuje cyklus???

matelko1
15. apr 2011

@kamillka100 ureaplazmu som mala a tym padom sme sa museli obaja preliecit,mm mal slabe spermie a potom som musela este hysteroskopiu absolvovat a tak som mohla zacat pichat injekcie...

kamillka100
15. apr 2011

co je to hysteroskopia, lebo ja som ho pochopila, ze mam nejaku tiez infekciu, ale neodporuca mi brat ziadne antibiotika a ani vag.tablety, tak ja teraz neviem....co mi vlastne predpise alebo ako sa zo zbavim, brala si nejake antibiotika? a injekcie si brala naco??? na ovulku???