Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

katica1
2. jún 2011

ano drzime paluchy.......silno....!!!!

ma77
2. jún 2011

@sfin ahojky mm ked bol 1krat na spg tak platil 33e za uvodne vyšetrenie 😉 tu ambulanciu čo ma na tahanovciach je sukromna ale robi aj v šaci len neviem ktore dni 😉

matelko1
3. jún 2011

@katica1 super blahozelam,drzte sa... 🙂

ahojte a prajem pekny den 🙂

matelko1
3. jún 2011

@katica1 vypocitava to od poslednej MS,takze mozes byt v 12tt.a pri umelom sa myslim 2tt pridavaju....

matelko1
3. jún 2011

@dicinka1 aj moj mm bol v KE u urologa na tahanovciach na vysetreni,tiez mu robil rozne vysetr.a poradil ake vitaminy ma papat a ake tabletky si kupit.aj meno mi chodi po rozume a neviem si spomenut....
a uz viem vola sa Mudr. HRIVNAK

dicinka1
3. jún 2011

rozmýšlam,že ho tiež objednam.. 😉

ma77
3. jún 2011

@matelko1 ahojky a nevieš si spomenuť ake vitaminy mu radil urolog? lebo nam nepovedal nič iba atb predpisal ktore nezabrali ☹

matelko1
3. jún 2011

@ma77 a vies,ze neviem,mam niekde ten papier odlozeny a ked ho najdem,tak dam vediet...ale patri tam urcite vit E,selen a koenzym Q10...

anusik2
3. jún 2011

ahojte, volam sa anka a tiez chodim na gyncare.. coskoro ma caka IVF, tak stresujem... ☹

matelko1
3. jún 2011

@anusik2 ahoj a nestresuj.....ak nieco chces vediet,pytaj sa a baby ti poradia,ktora bude vediet.....ja mam po ivf chlpacov dvojky,tak aj tebe drzim palce... 🙂

sfin
3. jún 2011

@ma77 Ahojky, ďakujem za info. A nepamätáš, či ku nemu čakáš dlho na termín?

ma77
3. jún 2011

@sfin ahojky no dosť dlho treba mu zavolať a objednať sa nas 1krat objednal až o 3tyždne 😠 a dnes sme akurat volali a objednal nas až na 14.6 lebo že na druhy tyžden ide kdesi na kongres ☹ a ešte 3tyždne sme čakali na vysledky takže dosť 😠

ma77
3. jún 2011

@matelko1 Dik 😉 tak ked budeš mať čas pozri nech niečo pokupim aj ked mm a lieky sa nekamaratia 😉 ale nech sa aspon trošku z toho vymotame ☹

sofia2008
4. jún 2011

prajem krasny vikend vsetkym 🙂 😎

sfin
4. jún 2011

@sofia2008 Aj my Tebe! 😵

kevama
4. jún 2011

@katica1 jej prave pozeram ze si od dr.hermana a ze mas termin v decembri...ja som bola tiez presne pred rokom na tom tak isto a mali sme termin 24.12 a nasa duracelka sa narodila 11.12..podla mna je super rodit v zime..leto som si este uzila s malym bruchom a zas kruta zima nastala az tesne pred porodom a potom takze nastastie som sa mohla aj v poho pohybovat hore dole..a zas babo v zime vypiplas a v lete ma uz pol roka..takze vsetko a krasne tehu..a ostatnym drzim silno silno palce nech vam to coskoro vyjde..

matelko1
4. jún 2011

ahojte.
pekny vecer.
@ma77 ak najdem,tak dam vediet.
dnes sme boli na letisku,bola tam akcia,skakali parasutisti,chlapci sa vyblbli,potom na nakup a teraz varim na zajtra polievku z trupov a svieckovu.mala som v mrazaku divinu.....

matelko1
6. jún 2011

ahojte.prajem pekny den.u nas prsi....

sofia2008
6. jún 2011

ahojte..
@matelko1 u nas zatial svieti slniecko 🙂

matelko1
6. jún 2011

@sofia2008 ahoj.ideme na zahradu,zatial neprsi tak nech sa chlpaci vybehaju....doma lezu vsade a uz im aj kuchynsky stol zavadzia,posuvaju ho,stolicky nemame,su v spajzke,lebo liezli na ne....
ako sa mate...mala ako...

sofia2008
6. jún 2011

@matelko1 ahoj, mala akurat vygrcala obed 😒 uz sa mi zdalo, ze nejako vela zjedla a zrazu ju naplo a bolo 😖 tak som jej navarila druhy a dala po pol hodke len nejakych 80ml..ideme tiez vonku, horuco je u nas 🙂
tak toto ma caka hej 😀 😀 ale nie je to az taka sranda, clovek musi mat stale oci na stopkach 😒

matelko1
6. jún 2011

@sofia2008 my sme boli von,uz sme vo vnutri a dala som chlapcov do postielok.boli unaveni,tak hadam zaspia.
ja som si urobila kafe a idem si dat urobit fotoknihu,tak musim nejake fotky povyberat,lebo moj notbook uz nestiha,mam ho plny a je tam cez 1000 fotiek a to je moc,potrebujem to uz vymazat aby som mohla nove nahrat z fotaku do nb,
v stredu nas caka to ockovanie,ktore sa robi v 15mes to je proti osypkam,ze,,,,

sofia2008
6. jún 2011

@matelko1 a to ako vyzera fotokniha? nemas nejaky link, my tiez mame plno fotiek a treba to nejako usporiadat..no tak drzim palce na ockovanie, ja tu vakcinu malej nedam 😒

matelko1
6. jún 2011

@sofia2008 fotolab som si stiahla do nb a tam su potom moznosti fotky,fotoknihy atd......uz jednu mam a je pekna,tak postupne davam teraz chcem vianoce,narodky a atd.....

katica1
6. jún 2011

@kevama dakujem...hmmm pravda.... 🙂

katica1
6. jún 2011

@matelko1 ano Hrivnak,,aj moj mangel bol unho...a povzbudil ho,ze videl ovela horsie spermiogramy a maju deti...hlavne tí od vysokých piec zo železiarní.....

katica1
6. jún 2011

moj mangel bral PROFERTIL...dostat ho bezne v lekarni...je dost drahy,,ale zlepsili sa mu spermijky....

matelko1
7. jún 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@ma77 tak som sa pozerala,hrivnak mu nic nepredpisal a ani nepovedal,ze co ma brat.robil mu akurat vyter a dal vzorku spg a povzbudil ho,ze az take zle to nieje,ale u nas urolog mu povedal,napisal ake vit.si ma kupit tak vitE,koenzym Q10,selen....to bral poctivo,tak ked sme sli ku hrivnakovi,tak mozno aj tie vit.urobili svoje a mal lepsi spg....

sofia2008
7. jún 2011

pekny den 🙂
@matelko1 velmi drzim palce pri ockovani 😵

ma77
7. jún 2011

@matelko1 diky 😉 inač zajtra volam Hermanovi bude mesiac od podania žiadosti na poisťovnu ale neviem čo mam robiť či isť do toho hned alebo až august september kedže chceme ist v juli k moru na 2tyždne 🙂 a mm nema vysledky ešte či ma ureaplazmu či nie lebo Hrivnak ho objednal až na 14 ten tyžden je niekde na kongrese tak ide na vyter mm a vysledky budu predpokladam až o 3tyždne ☹ tak neviem na čom sme aj spg mu urobi až na druhy tyžden a podla vysledkov sme sa chceli zariadiť ☹ no uvidim opytam sa Hermana 😉