Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

gerena
26. sep 2011

@labanka ano, poznam baby ktorym pomohol k nastartovaniu ovulacie a presne o to ide...o pravidelnu ovulaciu aby si mohla otehotniet.....urcite si ho sama nevysadzuj 😉 dr. Herman ho pouziva uz roky a si myslim ze vie co robi 😉 neboj, tvoja cesta k babatku niekde zacat musi 🙂

sofia2008
26. sep 2011

@labanka neboj sa 🙂 🙂 vsetko dobre dopadne 🙂 ja mam PCO a otehu som nakoniec prirodzene 🙂 takze doveruj lekarovi, on je naj odbornik..prve dni ti moze byt tazsie na zaludku, mozes mat hnacky, ale mne to trvalo len par dni a potom to bolo v pohode, len ich neber nalacno..odporucam ti este kupit si Femi kvapky od Valovica, obycajne prirodne kvapky, ktore napomahaju k ovulacii, jedno balenie ti vydrzi na mesiac a stoji asi 3€, mne pomohli k Emmke, lebo som nemala tiez ovulaciu a nijake hormonalne lieky mi nepomahali..zabrali mi po pol roku uzivania 🙂

sofia2008
26. sep 2011

@sofia2008 a pol roka som brala aj Metformin, to je iny nazov lieku, co ti Hermi dal 🙂

matelko1
26. sep 2011

@maarcy blahozelam....super...

matelko1
26. sep 2011

@sfin ak mas vsetky vysledky,tak mu zavolaj a on ta obj.a znova ti urobi utz a povie co dalej.mozno ti uz da papiere do poistovne a budes cakat 4 tt a zacinas s liecbou...

arianat
26. sep 2011

Ahojte všetky, ja som týždeň po prenose a dosť ma pobolieva v podbrušku, dúfam, že to je dobré znamenie.....a, že sa dočkáme....V piatok idem na krv, tak držte palce.

leya
26. sep 2011

@arianat drziiiiim 🙂

sofia2008
26. sep 2011

@arianat drziiiiim aj ja 😵

matelko1
26. sep 2011

@arianat budem drzat palce...a neskusala si testovat?...ci nechces.ja som netestovala po ket

sfin
26. sep 2011

@sofia2008 čítala som, že aj Ty máš PCO, mne to zistili ešte na strednej škole a menštruácia sa mi upravila až po laparoskopii. Malá Emka sa vám podarila prirodzene? Naordinoval Ti Herman nejaké lieky?

arianat
26. sep 2011

Ďakujem pekne , nie ja som netestovala, nemôžem, mňa to stresuje....Vydržím do piatku na výsledok z krvi.

sfin
26. sep 2011

@arianat Veríme, že to bude presne tak, ako chceš!

sofia2008
27. sep 2011

@sfin mne to zistil az Herman, moja gyn mi cele roky tvrdila, ze som zdrava 😠 ja som brala pol roka Metformin, ale neotehu som, tak som sla za Hermanom, ze chcem ist na ivf, ze nechcem cakat viac, ja som strasne netrpezliva a chcem vsetko hned 😀 ale po odbere vajicok som dostala hyperstimulacny syndrom, cize mi nemohli nic vlozit a vsetko zamrazili, cize som potom musela mat pauzu, aby sa telo ukludnilo a vajecniky sa zmensili, no a v tej pauze som otehu 😵 😀 inac teraz po porode mam ovulaciu kazdy mesiac aj cyklus sa mi troska skratil 🙂

sofia2008
27. sep 2011

@sfin asi ti robili aj drilling vajecnikov, to velmi pomaha..a tebe Herman uz nieco naordinoval? ja mam uz velmi hrubu koru vajecnikov kvoli PCO, preto ked mam ovulku, mam velke bolesti 😠

matelko1
27. sep 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@arianat ved preto som ani ja entestovala,lebo pri et som testovala a ukazalo mi to jednu / a bola som tehu,ale mala som hcg len hranicne hodnoty,ony stupali pomaly,ale v 7tt som potratila.....po ket som povedala,ze kaslem na vsetky testy.....krv je istejsia...

matelko1
27. sep 2011

@sofia2008 co mate dnes v plane...my budeme doma,pojdeme niekam von,u nas sa robi,nastupili roboši,robime fasadu,takze na dvore nemozme byt....

sofia2008
27. sep 2011

@matelko1 ahoj..my dnes na obed ockovanie a budeme doma..chceli sme ist poobede ku kamoske, ale kedze ideme na to ockovanie, tak radsej nie..poobede budem nieco robit na zahrade, robota sa vzdy najde..aj zateplujete? potom daj nejake fotky 🙂

matelko1
27. sep 2011

@sofia2008 zateplene uz mame to sme robili min.roku a zateplovali sme vatou,je to drahsie,ale aspon stena dycha....jasne po ockovani aj my sme boli doma....vzdy som im dala ako sme prisli z ockovania cipky panadol a vecer pred spanim aby nahodou nedostali teplotu...to mi dr povedala,ze im mam dat...

sofia2008
27. sep 2011

@matelko1 presne aj mne to tak kazala dr. v Nemecku a nikdy nemala ani teplotu ani nijaky plac v noci sme nemali..klop klop..to sa vzdy oplati investovat do takych veci..som zvedava na foto 🙂

maarcy
27. sep 2011

@sfin dakujem vsetkym 🙂 zacali sme u Hermana vo februari....vtedy zistil problem u manzela, ja som vybrala lieky na nejaku bakteriu alebo co mi nasiel a manzela poslal na uroandrologicke vysetrenie...manzel natrafil na uzasneho lekara 😒 ktory mal raz dovolenku, potom bola velka noc...takze na vysledky sme cakali dost dlho...v maji sme mali konecne vsetky vysledky, v juni sme podali navrh do poistovne, v juli nam schvalili, v auguste som zacala a v septembri sa to podarilo 🙂 drzim palce vsetkym vsetkym snazilkam...ja viem, ze nie vzdy to vyjde na prvy krat...my uz mame jedneho synceka - v novembri bude mat 5 rokov, ale ked sa nam nedarilo 2 roky pocat druhe, tak sme sa rozhodli ist na vysetrenia a ukazalo sa ze manzel ma hrooozny spermiogram, tak sme sa rozhodli pre IVF a vyslo to....

matelko1
27. sep 2011

@sofia2008 akosi ma zacal pobolievat zub a na preventivku idem az buduci tyzden.neviem ked ma viac rozboli ci vydrzim.....a to som po 18 rokoch zmenila zubara,takze sa budem bat a pritom od detstva sa pozname,nase mamy su kamaratky....
@maarcy a kedy mas ist teraz na utz ku hermanovi?pisala si to,ale nehce sa mi dozadu citat....aj my sme sa museli preliecit mala som ureaplazmu,mm sile toiez k uroandrologovi do kosic a tiez sme museli dlho cakat na vysledky,lebo raz mal dovolenku,raz bol na kongrese atd....na tahanovciach sme boli,tusim dr.hrivnak...

maarcy
27. sep 2011

@matelko1 ano dr. Hrivnak....na USG idem po 21.10. tak dufam, ze to bude dobre 😉

matelko1
27. sep 2011

@maarcy urcite to bude dobre..... 🙂 a kolko ti vkladal

pempusik
27. sep 2011

Ahojte dievcata, my ideme zajtra k Hrivnakovi na spg, uvidime ako to dopadne a co navrhne. V kazdom pripade vydrzim este tento cyklus a potom sa chcem objednat k Hermanovi. Moj dr. mi spravil zopar vysetreni, skonstatoval,ze som ok, ale akosi sa mi to nezda. Ako dlho od objednania trva , kym sa dostanem na vysetrenie?

maarcy
27. sep 2011

@matelko1 len jedno....moja mama je z dvojciat, tak asi nechcel riskovat keby sa uchytili a rozdelili obe embryjka 😉

matelko1
27. sep 2011

@maarcy a ja som z dvojciat a vlozil mi dve

maarcy
27. sep 2011

@matelko1 tak potom neviem...povedal, ze odporuca jedno a ja som suhlasila...manzel sa bal dvoch 😉 tak aj sa potesil, ze sme zvolili jedno, ale ktovie mozno sa rozdelilo 🙂

matelko1
27. sep 2011

@maarcy ved uvidite na utz.....pravdepodobnost vysoka tam je.....napisem ti ip

labanka
27. sep 2011

@sofia2008 dakujem ti krasne za radu....verim, ze Hermi vie co robi.... tie kvapky si urcite kupim....inac tie lieky s inzulinom ti nasadil Herman? alebo ako ta liecil on?
😕

sofia2008
27. sep 2011

@labanka ano, on mi ich nasadil 🙂 a ze cakat 😀