Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

dicinka1
23. mar 2010

kukulik..drzim palceky..nech to vyjde ..rozhodla si sa spravne..... 😉

matelko1
23. mar 2010

kukulik gyncare sa nachadza pri starej plavarni,je to oproti zeleznicnej stanici.urcite to najdete.drzim palce

kukulik30
23. mar 2010

ahojte...nasli sme to bez problemov....mm je sikovny 😀 ....dojem som mala veeeeeeeeelmi dobry 🙂

dicinka1
23. mar 2010

kukulik,tak určite je to neporovnatelne s hredzim.. 😉

solida
24. mar 2010

vyšlo to!!!

lusinkaj
24. mar 2010

ahojte,solida co vyslo?

marcela27
24. mar 2010

ahojte..., tak uz mam prvu navstevu u hermana za sebou......., a navygovali ste ma perfektne 🙂))
solida ka je to to co si myslim tak blahozelam

solida
24. mar 2010

včera som bola na krv a bola pozitívna 🙂

solida
24. mar 2010

a marcelka: ďakujem 😉

lusinkaj
24. mar 2010

tak aj ja sa pripajam solida...nech to vyjde

solida
24. mar 2010

ďakujem. ešte som aj v tej radosti opatrná, no tešíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím sa 🙂

lusinkaj
24. mar 2010

tak to este nieje vyhrate veru...este ta caka dost....

kukulik30
24. mar 2010

ahojte
solida...blahozelaaaaaaaaaaaaaam 🙂 neviem, ci som nebola prave pri dr, ked ti oznamoval, ze si tehulka 😉 ...lebo najprv nemal vysledky a o chvilku uz , ze teste sa , berte dalej lieky a pridte o 4 tyzdne,take nieco 😵 nebola si to nahodou ty, ta stastna ?

marcela27
24. mar 2010

solida, drzim palce aby bolo vsetko ok 🙂

madonnka
24. mar 2010

Ahojte 🙂
Solida tesim sa s tebou 😵 drzim aj nadalej palce 🙂
Kukulik vy ste ale sikovny,som rada ze ste mali dobry dojem z hermiho 🙂
ved nie je to také tazké nájst,a dá sa aj tam parkovat v tej ulicke kde je Gyncare-len obcas je to tam uz zaplnené ale kto je sikovny tak nájde a dá sa 😉
tak pekny dnik aj nadalej,idem cosi porobit,bo som chorá tak teraz sa musim setrit,tak mi vsetko ide ovela pomalsie ako inokedy. ☹

solida
24. mar 2010

kočky, ďakujem 🙂
kukulik: možno aj áno, volala som o výsledky okolo 14.15

kukulik30
24. mar 2010

solidka..tak potom si to bola ty 😵

solida
24. mar 2010

lusinka: brala si po potvrdení tehu aj Utrogestan? ja už mám len Estrimax a Duphaston

dicinka1
24. mar 2010

solida..gratulujem 😵 😵 😵 😵 držte sa 😉 a ake si mala hcg?pytala si sa?

matelko1
25. mar 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
nestiham ani na net..von je pekne,tak sme cele dni von 🙂

matelko1
25. mar 2010

solida blahozelam 🙂 🙂 a drzte sa 🙂

nivejka
25. mar 2010

ahojte baby 😉 😉 😉
lusinka .....matelko ajojky......kde sa všetky stratili tuším sme sa rozliezli na všetky kúty.....
strelka je kde????----tu vôbec nevidím ☹ ☹
dnes idem večer na utz--som v 11.tt+2 , tak som zvedavá,či rastieme ako treba...inak ešte my je ťažko ,ale je to už oveľaaaa lepšie.....tak vás baby bozkávam....a držím palčeky úplne všetkýýýým 🙂

matelko1
26. mar 2010

dobre ranko baby.
tak kde ste.ved vcera tu nik nebol okrem nivejky.
nivejka tak ako si dopadla na utz.super blahozelam k tehu.
vcera sme boli cele poobedie von,prichadzame okolo 17-tej a potom chystam drobcov pomaly ku kupelu.kupeme sa o 18:30 potom kym zaspia,tak to trva a uz potom nestiham ani na net,lebo kym drobci zaspia je aj osem hod a potom konecne sa ideme my najest a chodim skoro spat.
drobci su uz vnimavejsi,vsetko sleduju,uz nespia tak ako ked boli malinkí,ked sme dosli z porodnice domov.

nivejka
26. mar 2010

ahoj.....matelko 🙂 --tak máš čo robiť s tvojimi slniečkami....teraz vlastne ani nevieš,ako ti ubehne celý deň.....
aj kilečká asi idú rýchlo dole že?....píšeš,že ideme sa najesť,tak ti niekto pomáha??
mne drobec včera nejako štrajkoval--nechcel sa dokimu otočiť (robil mi scrining) a tak ho prosil 15min a nakoniec sa to podarilo...všetko vyzerá dobre aj hlavička mozog,kostička a máme 5cm a že vraj na 80%tam videl niečo medzi nohami priesvitné,že ,čo tam nemá čo robiť a pravdepodobne to bude chlapec,ale je skoro podľa mňa a tak uvidíme....
inak ked som čakala dcéru,tak som bola vtedy presvedčená,že budem mať chlapca a vidíš bola to baba...a teraz som sa presviedčala,že to bude určite baba a uvidíme,či nám to konečne víde..... 😉

matelko1
26. mar 2010

nik mi nepomaha,som sama na chlapcov.manzel prichadza z prace domov o 18-tej,tak on mi potom pomaha,ale nekupe,boji sa akosi a neviem coho.
ja som za cele tehu pribrala 18kg aj to len na brusku a hned som po porode som sa dostala na svoju vahu,takze do vsetkeho sa zmestim,satnik som nemusela menit 😀 .

nivejka
26. mar 2010

hm..matelko tak máš,čo robiť,ked si na nich sama...ja už teraz mám 62kg....od leta som nejako priberala z 54kg na 58kg to sa mi ustálilo a už od začiatok tehotenstva mám 4kg zase navyše..inak stimulka mi dala teda dobre zabrať 😒

walle
26. mar 2010

ahojky....tak tu pribúdajú tehulky!!! 😅 😅 super!!! blahoželám, mám taký pocit, že tento rok bude naozaj plodný a kto chce bábo nech to určite skúša tento rok!!! mám taký ciťák, že aj nám to vyjde tento rok!!!! 🙂 😉 😅

hoci momentálne mám angínu a musel mi lekár nasadiť antibiotiká, takže super, dúfam že koniec mája moje KET už bude bezpečné...neviete ako dlho sa má čakať po vybratí antibiotík? asi 2 mesiace, že?
dnes idem na kontrolu k lekárke...tak uvidím ako to tam u mňa vyzerá 😢 😢 , naposledy som bola asi tak začiatkom októbra... 😖

držte sa tehulky, mamuľky...nech my snažilky vás rýchlo rýchlo dobehneme!!!!! 😵

walle
26. mar 2010

a vysvetlí mi tu niekto ako si mám k " fotečke" dˇať stručné info o sebe???? aby tam nebolo ( snaží sa)????????????neviem sa k tomu dopátrať.... 😲 😲 😲

lusinkaj
26. mar 2010

ahojte,prisla som vas pozdravit...trosku som spinila od stredy,tak mi dr.nasiel hematom ...taze prisne lezanie mam,ale uz nespinim tak hadam sa strebal....zajtra idem na utz tak uvidime ako to vyzera,ale verim ze dobre 🙂

zabkaevka
26. mar 2010

ahoojte kočky, pamätáte na mňa?? už som tu nebola ani nepamätám
Lusinkaj: držím pršteky, iste bude všetko OK neboj, len fakt veľa lež 🙂 Držíím silno pršteky