Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

slniecko001
1. mar 2013

@cerkutka
@lilli202
@21majka
baby, už som sa mu dovolala, HCG mám 70, povedal, že na 10. deň od vkladu je to veľmi dobrá hodnota, to by mohli byť údajne aj dvojky 😲 Ja odpadnem! 😀 Ale vážne, odteraz sa budem tešiť už iba potichúčky, vám som tú radostnú novinu musela oznámiť a všetkým ostatným až v 2. trimestri. 🙂

lamilka
1. mar 2013

@slniecko001 gratulujem ti 😉

cerkutka
1. mar 2013

@lamilka davala som si po 2 tabletky do 11 tyzdna a potom som znizla na 1 a potom som vysadila uplne....vobec to neznizuj viem ze vela bab to olutovalo

slniecko001
1. mar 2013

@lamilka ďakujem moja.

cerkutka
1. mar 2013

@slniecko001 ty uz si si tehotenstvom raz presla takze asi vies co ta cakaaaaa🙂)) tak si to pekne uzi....len nech ti nie je zle...mne sem tam byva ale da sa to vydrzat🙂)

slniecko001
1. mar 2013

@cerkutka moja, pri prvom tehu mi nebolo vôbec zle, iba raz , keď som bola v 6. týždni v nemocke a išla som na WC, tak mi prišlo zle. Ale teraz pravdupovediac tušila som, že "niečo nie je tak ako inokedy", lebo keď sa najem, tak mi je ťažko. Ráno sa ma priateľ pýtal, čo som taká bledá, keď sme išli do KE. Naposledy som takéto stavy mala pred 11 mesiacmi, keď som zistila, že mám mimomaternicové tehu, ktoré prišlo ako "blesk z jasného neba". Nikdy predtým sa mi nepodarilo prirodzene otehotnieť. 😉 Uvidíme, ako bude, ale budem si to užívať. 😉

lilli202
1. mar 2013

@slniecko001 tak to je dost hcg ja som mala na 12den 600hcg aj boli to dvojky no bohuzial uz len jedno máme druhe sa strebalo :(

emee
1. mar 2013

@slniecko001 zo srdca ti gratulujem, uzivaj si teraz ten krasny pocit, hehe aj ja som este v soku 🙂 viem o com pises... ozaj, mala si aj PK?

marekmajka
1. mar 2013

@slniecko001 gratuluuuuuujem k tehu, ja som bola prave v ambulancii keď si volala a sestrička ti oznamila, že si tehu, veľmi ma to povzbudilo nakoľko dnes som akurat začala zo stimulkou, akurat mi sestrička pichla decapetyl. Tak ešte raz gratulujem a prajem bezproblemove tehu a pôrod a zdrave krasne babetko 🙂

lilli202
1. mar 2013

ahojtepráve my volala zujanka :(

tromboska
1. mar 2013

@slniecko001 GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEM 😵 a zelam hlavne vsetko dobre. Tesim sa s Tebou 🙂 Davaj na seba pozor. paaaaaaaaaaaaaaaaa

tromboska
1. mar 2013

@lilli202 Ahoj a Ty sa mas ako?

tromboska
1. mar 2013

@slniecko001 ja som s Teba este vzdy v takom prijemnom soku 😀 😀 😀

lilli202
1. mar 2013

@tromboska ahoj ja sa mám dobre az na to ze nám jedna fazulka odisla :( ale to druhé je okej.ty?

tromboska
1. mar 2013

@lilli202 Hej citala som, je mi to luto. A teraz si uz ok? Po prvom babatku nie je ziadna stopa v brusku? Lebo to som 1x v zivote pocula taky pripad, tak sa preto pytam, ze ako to je. Ale uz si ok? Ja som po tom jednom potrate v 8. tt a cakam na dalsi vklad na KET. Cmuuuuk 🙂

lilli202
1. mar 2013

@tromboska teraz uz je dobre co sa dá robit ideme dalej mozno my raz osud vrati mojho anjelika.jojj to ma mrzi moja.:(

tromboska
1. mar 2013

@lilli202 Drzime si palce navzajom. BUDE DOBRE 😉

21majka
1. mar 2013

@lilli202 a co zujanka?ako dopadla?mam tusak,ze asi nie-dobre... ☹

lilli202
1. mar 2013

@21majka tak neviem ci sa bude tesit ze som vam ju oznámila ale chuderu lutujem nemoze ani sem chodit furt place.tak hcg mala najprv 200a potom sa jej to zacalo klesat.:( tak teraz len place place a place

21majka
1. mar 2013

@slniecko001 Blahozelaaaaaaam z celeho srdiecka.Boze to je taka radost ked taka bojovnicka ako ty sa konecne docka 😀 .Este keby sa zadarilo bambulke,natali,slavke....Uzivaj si to,su to prekrasne chvile a o necelych 9 mesiacov pride ta najkrajsia 😀 😀 😀 .Teraz uz len vela vela zdravicka a pohodicky 🙂

21majka
1. mar 2013

@lilli202 ach jooo,nechcem hovorit,ze to poznam,lebo som to nezazila.Ale ten pocit sklamania pri neuspesnych pokusoch otehotniet prirodzene som si za 3 roky kazdy mesiac co mesiac uzila az az. ☹ Musi verit,slniecko001 je jasny priklad,ze to ide aj ked zaciatky su tazke...

21majka
1. mar 2013

@tromboska ako sa mas? a ako pokracujete?Kedy budete mat dalsi pokus?Dufam,ze ti slniecko dodala optimizmus a ze tentokrat bude pokus uspesny...velmi velmi ti to prajem.Lebo ty si tiez taka nasa spolubojovnicka-vsak sme zacinali skoro spolocne,vsak? 🙂

tromboska
1. mar 2013

@21majka Ahoj Majka, ano, zacinali sme spolocne, aj ked ja sa snazim o babatko uz 100 rokov. Po vela rokoch som mala prvykrat dve ciarky, videla bit srdiecko, mala som tehotenske krasne nevolnosti a v 8. tyzdni prestalo bit srdiecko. Skoro dva mesiace som to rozdychavala... Ale pred nami je dalsi pokus, neviem este kedy. Ty sa mas ako? Malicke ako? 😉

21majka
1. mar 2013

@tromboska urcite sa to tentokrat podari,nebojkaj 🙂 A uz vies,kde bola pricina,ze prestalo bit srdiecko?
Ja som oki,rastiem,konecne okrem zadku a prs uz zacalo aj brusko 😀 😀 😀 .Dnes som bola u svojho GP doktora(to je ako u nas obvodny lekar) tak skonstatoval,ze som krasna tehulka 😀 .Testy mi vychadzaju ukazkovo,mozno aj preto,ze ja som vobec nezvracala od kedy som tehu,nemam ziadne problemy,len ma obcas pali zaha.Mrnuskovi srdiecko pekne bije,rastie,takze som v pohodicke.Az nato,ze dnes som po navsteve doktora platila 120euro pokutu -dali mi papucu na koleso,lebo som zabudla,ze mi skoncil platnost parkovaci listok 😖 😖 😖 .Taka som bola nastvana,ze normalne som po 7 mesiacoch si chcela zapalit cigaretku.Ale jasne,ze som odolala...som si dala cokoladku na ukludnenie 🙂

tromboska
1. mar 2013

@21majka To som rada, ze vsetko je ok. 😉 Ano, cokoladka na nervy pomaha 😀 No a ta pricina bola podla vsetkeho trombofilia. Teraz uz beriem na riedenie krvi, tak uvidime. Len skoda, ze AZ po potrate mi uz konecne boli predpisane na riedenie krvi, aj ked som to aj predtym zdoraznovala na hematologii. Ale neobvinujem nikoho, neriesim to, lebo to aj tak uz nezmenim a zbytocne sa tym budem trapit. Hlavu hore a ide sa dalej 😉

slniecko001
2. mar 2013

@lilli202 asi to tak malo byť moja, uvidíš že to jedno bude "šidlo za štyroch" 😉

slniecko001
2. mar 2013

@emee moja, mala som ICSI, lebo sme nemali 100%-tné spermijky, aj PK aj embryoscop. Ale vyšlo mi až 2. KET, to správne embryjko si na mňa počkalo až do konca.

slniecko001
2. mar 2013

@marekmajka naozaj? Ďakujem a aj tebe prajem veľa šťastia a silno držím prsty, aby si sa dočkala vytúženého bábätka 😉

slniecko001
2. mar 2013

@tromboska ďakujem moja, to vieš, že si budem dávať pozor, ešte nemáme vyhraté 😕

slniecko001
2. mar 2013

@tromboska moja aj ja som sa roztriasla, keď som počula sestričku v tel. "ste tehotnááááá", aj keď pravdu poviem, že som v to potichúčky dúfala 😉 Držím aj tebe pršteky do ďalšieho KET, uvidíš, teraz sa podarí, tento rok má byť údajne bohatý na bábätká 😀 😀 😀