Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

vivera
29. máj 2013

@noemyy Ahoj, ja som dostala od Dr recept len na tri ampulky. Som už ako samoplatca.

deni73
31. máj 2013

@sysuska Ahoj, neboj sa, aj ja som u Hermana otehotnela v tvojom veku, dnes mám doma krásneho synčeka. Držím palce.

katka30129
2. jún 2013

Predam jednu neotvorenu ampulku {
injekciu} gonalu....cena 65 eur....ak mate zaujem piste.....

pimma
11. jún 2013

ahojte baby, nemam velmi cas citat historiu a preto sa chcem opytat: ako je to s platbami v gyncare, plati sa za vstupne vysetrenie, spermiogram ,atd. kolko stoji cele ivf s metodou ICSI , bez liekov? moze byt aj IP. dakujem za reakcie 🙂

emee
11. jún 2013

@pimma ahoj, ťažko povedať koľko stojí, lebo tam máš možnosť sa ty rozhodnúť čo chceš a čo nie.
vstupné vyšetrenie: 100 eur
ICSI: 400,-
predlžená kultivácia:160,-
embryoskop:250,-
lepidlo:120,-
asistovaný hatching:180,-
predimplantačná diagnostika embryí:1000 či 1500,- eur, neviem presne
to sú jeho ceny. Ale ak si ako samoplatca tak je to určite viac, lebo treba k tomu pripočítať aj tie základné výkony, ako odber vajíčok, vklad atd.
Dajme tomu keď ideš cez poisťovňu, tak zaplatíš za vstupné vyšetrenie + doplatok z lieky (cca 200 až 500 eur). A zvyšok už podľa potreby.

noemyy
16. jún 2013

ahojte nema niekto cetrotide a puregon potrebovala by som po dve alebo tri injekcie kto ma ozvite sa prosím,

katka30129
21. jún 2013

babyyy ja tomu nemozem uverit....asi sa zblaaaaaaaznim, dnes som 9.den po vklade aaaaa na teste su 2 ciarky....ja tomu nemooooooooooooooozem uveriiit....to je snaad sseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen...myslite, ze to moze byt uz naozaj alebo to moze nieco skreslovat? berem duphaston utrogestan estrimax a agapurin na rozsirovanie ciev....pridam aj foto...boze ja sa nechcem tesit ale straaaaasne sa tesiiiim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

slavka_2012
21. jún 2013

@katka30129 srdecne blahozelam 🙂 len sa nezblazni ved budes mamina 😀 😀 😀

bambula27
21. jún 2013

Zienky moje...davno som tu nebola, ale obcas vas citam. Moje "spolubojovnicky" uz pomaly budu rodit a my stale nic.No vsade okolo mna same tehulky...Inak, zmenila som gynekologa a ten veru necaka na nic 😉 Hned ma objednal najskor na hysteroskopiu, tu budem mat v pondelok 24.6. pod anestezou a potom sa vraj dohodneme na laparoskopii - drilling vajecnikov. Na toto ma mala moja byvala gynek. poslat vraj davno. No a potom uvidime podla vysledkov, ci zacneme stimulovat Clostilbegytom (vyskusame), alebo IVF. A ak IVF....juj, ja som stale nejaka nerozhodna. Ci Martin alebo predsa len dat sancu Hermanovi..... 😔

renie77
22. jún 2013

@bambula27 Martin...určite....ale veď možno ani nebude treba....viď príklad ja....po druhom neúspechu v KE som šla do heliosu, tam mi ešte odporúčili pred 3 IVF odstrániť vajcovody a odporúčili mi doc. Bielika -primár v Banskej Bystrici ( inak jeden z naj odborníkov na reprodukčnú chirurgiu a lekár s veľkým L ), tak som sa k nemu objednala, pozrel ma, navrhol ešte aj hysteroskopiu pod jedným, keď už budem v narkóze, že skontroluje aj dutinu maternice, dal mi termín ( inak nemá problém zobrať aj pacientku z východného Slov., chodia za ním ženy z celého Slov., aj onkopacientky a výsledok: po troch týždňoch po operácii som bola tehotná ( mala som síce na stimuláciu 5 tbl. Clostilu ) ale inak "prirodzene" - a to mi už pomaly nikde nedávali šancu....takže sa netreba vzdávať a treba veriť...ale na doc. Bielika a na Helios, ktorý mi ho odporúčil nedám dopustiť....veľa šťastia!

bambula27
22. jún 2013

@renie77 Dakujem ti pekne. Takze doc. Bielik ti naraz robil hysteroskopiu a odstranil vajcovody? A ty si odkial vlastne? Juj, tak to ti blahozelam zo srdca - nadherny vysledok a nech z toho bude aj stastny koniec ;)

emee
23. jún 2013

@katka30129 ked su 2 ciarky tak su 2 ciarky 😉 na 9. den neskresluje uz nic podla mna. potichucky gratulujem a drzim palce. kedy ides na krv? tusim zajtra... 🙂

renie77
23. jún 2013

@bambula27 odstránil mi nakoniec jeden vajcovod, druhý spriechodnil, vyčistil mi brušnú dutinu od zrastov a pod jedným mrkol aj do maternice hysteroskopom a hĺa výsledok... 😉 a viem, že nie som jediná, ktorej takto pomohol, čo mali tiež nepriechodné vajcovody alebo endometriózu,iné dg., neúspešné IVF za sebou a po tom, ako ich zoperoval otehotneli prirodzene.....on inak spolupracuje s Heliosom ale pozná všetkých doktorov, čo sa venujú reprod.medicíne....ja som inak doteraz z toho v šoku 🙂 nemôžem tomu uveriť..... a inak som zo Spišskej Novej vsi. ( ako linka - akurát som sa včera dočítala, že čaká dvojičky a tiez prirodzene...super....Takže sme príklad toho, že sa netreba vzdávať a treba veriť....držím prsty...ešte si mladá...ale pokiaľ je šanca u vás aj prirodzene, tak sa do IVF nehrň...

linka
23. jún 2013

@bambula27 ja by som na tvojom mieste este ivf skusila,ale nie u Hermana,dva neuspechy su hadam dost na to,aby dostal sancu niekto iny... 😉
@renie77 nam vravel,ze jedine dalsie ivf v gyncare,kde sme aj chodili,ze prirodzene u nas nehrozi,ze mi prestavaju fungovat vajecniky,lebo som stara...tak sme proste vypli od toho a zacali riesit adopciu a tot vysledok... 😵

renie77
23. jún 2013

@linka šak mne tiež herman povedal že mi už okrem iného aj vaječníky nefungujú, keď som sa ho pýtala, ešte pre ivf, či by nebolo vhodné vajcovody odstrániť ( mala som saktosalpingy, vtedy to odporúčajú ) tak mi povedal, že nie a v martine povedali jednoznačne že hej.... Inak u bambuly som nemyslela tak, že nemá ísť na iVF, ale keď je šanca prirodzene treba vyskúšať všetko čo sa dá, až potom ivF, veď má len 28 rokov, ešte má relatívne čas, a keď ivf, tak určite inde... a my dve sa možno stretneme v porodnici 😉 dvojičky sa väčšinou rodia skorej.... len, že by bolo všetko OK,ja už som si aj týždeň poležala hore...teraz PN

bambula27
23. jún 2013

@renie77
@linka zienky moje, tak zas az tak mlada nie som. Uz ked linke povedali, ze "je stara" a ma 31, ja daleko neodbieham 😀 Tak uvidime, jak dopadneme. NEjak nemam uz strach z nicoho. Nech so mnou robia, co chcu 😀 A cakat nemusia. Zajtra mam tu hysteroskopiu....Doteraz som bola kludna, ved je to "len" vysetrenie, len dnes uz akosi zacinam stresovat. A potom sa dohodneme na laparoskopii. Keby taki ti "uzasni" lekari ako napr. doc. Bielik boli aj u nas. ALe zas BB nie je tak daleko. Dakujem vam zo ♥ babky moje. Vy sa len pekne drzte s vasimi detickami, myslim na vas 😉

linka
23. jún 2013

@bambula27 ja som nepisala,ze si mlada a ze mas cas 😕

bambula27
23. jún 2013

@linka nie moja, ty nie ... ale renie77. Ale spravu som uz pisala vam obom. A ja samozrejme nehovorim, ze ty si stara. preto ma to prekvapilo, ako ti dr. povedal. Sme predsa v najlepsom veku 😉

linka
23. jún 2013

@bambula27 raz som pocula ako sa jeden dr. vyjadril,ze uz 25-rocna zena je stara na deti... 😖

renie77
24. jún 2013

@bambula27 no, tak 28 je vždy lepšie ako pomaly 36 😉 , tak ti držím prsty, nech ti to dobre dopadne, aj potom ta laparka, hádam sú aj tam u vás šikovní lekári a pomôžu ti k vytúženému bábätku... mne držte prsty, zajtra idem na prvotrimestrálny skríning do košíc, nech je všetko OK. papa....a jasné, že sme všetky ešte mladé "kočeny" 😉

cerkutka
24. jún 2013

@katka30129 aj ja som tak mala na 8 den slabulinku druhu a na 9 uz bola silnejsia a kedze uz o mesiac rodim tak asi nic neskreslovalo 😉 blahozelam🙂 caka ta 7 prvych mesiacov radosti a dalsie posledne 2 trapenia haha🙂))

cerkutka
24. jún 2013

@bambula27 ahooooj, akurat som na teba myslela a reku idem pozriet ci si nahodou niekedy teraz neprispievala a kukaj...akuraaat som ta vystihla🙂) tak drzim palce🙂)

marekmajka
24. jún 2013

@katka30129 srdečne gratulujem a prajem ti aby si to dotiahla do šťastneho konca 😉

emee
25. jún 2013

@marekmajka ani ty si tu nebola uz davnejsie, vsak? co nove? 🙂

marekmajka
25. jún 2013

@emee občas nahliadnem, že čo je tu nove. No dnes som začala 15 tt ubieha to akosi dosť rychle 🙂 Prvotrimestralny skrining už mam davno za sebou, testy mi vyšli chvala bohu negativne a o 2 tyždne sa už budem objednavať na morfologicky ultrazvuk. Už sa neviem dočkať kedy budem držať v naruči môj pokladik 😉

emee
26. jún 2013

@marekmajka noooo ide to rychlo to ti poviem! na ten skrining si bola na myslave? kto ti robil? a ako si bola spokojna? bolo vidno co cakate? tolko otazok 🙂 ten morfologicky je tiez zaujimavy.

avlv
26. jún 2013

Ahojte dievčatá.
Neviete kde by som sa dopátrala k cenníku Gyncaru v Košiciach? Na stránke ho nemajú.

emee
26. jún 2013

@avlv na tej strane trochu vyssie som uz popisala ceny, ktore boli aktualne v januari. neverim zeby sa to vyrazne zmenilo.

avlv
26. jún 2013

@emee ďakujem pomohlo. ale mňa zaujímala aj cena za manželov odber spermií cez metódu MESA/TESA/TESE. Neboli ste niektorá aj na tom?

sudabe
26. jún 2013

@avlv ved im napis email a sa spytaj konkretne.