Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

beadz
6. dec 2009

ja som necitila na sebe ziadne zmeny. mala som pocit akoby som mala dostat menzes, len tolko.
dobru noc.

beadz
6. dec 2009

matelko, mandarinky boli aj u mna uplne top ovocie v tehu. som zozrala na tony

matelko1
6. dec 2009

zase som prisla neskoro.
terasa tak dobru noc.

matelko1
6. dec 2009

ved aj ja ich zeriem na tony 😀 co robis.,maly uz spi?

beadz
6. dec 2009

uz spi, ale teraz sa posledne noci budi raz na papanie, neviem ci ma rastovy spurt, alebo co...
chcela som zehlit, ale voooobec sa mi nechce, tak tu hnijem pri telke, nic nejde, tak asi pojdem zalahnut, nech nie som zase rano o piatej jak vyorana mys...
a ty ?

beadz
6. dec 2009

matelko, ako hermi mrazi embrijka ? po dve ? vies ?

beadz
6. dec 2009

tak dobru noc, ja uz idem fakt idem 😔

matelko1
7. dec 2009

ahojte 🙂
prajem krasny den.

beadz vecer sa mi vypol notbook a uz sa mi ho nechcelo startovat.
hermi mrazi po dve embrya.

baby co mate dnes na plane?......u nas prsi.

beadz
7. dec 2009

ahoj matelko.
aj u nas prsi, a to som sa chystala maleho trochu vyvetrat... no nic, aspon pozehlim tu kopu co ma tu strasi. 😠
a kde je lusi ???

matelko1
7. dec 2009

ahoj beadz.
lusi ma pokazeny notebook a mala by ho mat opraveny uz 12.12.tak som zvedava,ci ho bude mat......zehlit aj mne treba,mam riadnu kopu a tak sa mi nechce,ale aspon obed nemusim varit,lebo mame zo vcerajska.

beadz
7. dec 2009

no ved ani mne sa nechce, ale samo sa to nepozehli a ja chut na zehlenie nemam nikdy, takze to mam jedno kedy sa do toho nanutim...
aj ja mam navarene, tak aspon nieco. 🙂

matelko1
7. dec 2009

ja viem,ze samo sa to nepozehli...ja mam uz aj popratu detsku vybavicku,uz len perinky mi treba vyprat
a mam aj pozehlenu a odlozenu v skrini.nemozem to nechavat na poslednu chvilu,co ked to na mna pride skor,kto mi to potom urobi.

beadz
7. dec 2009

no, a ja som dozehlila. drobec je hore 😠

matelko1
7. dec 2009

ved to ti neutecie,ale ta to pocka 😀 ...este sa mi dobre smeje,som zvedava ako to vsetko ja budem stihat.

beadz
7. dec 2009

tak ideme sa hrajkat. papa zatial

matelko1
7. dec 2009

tak pa a idem aj ja nieco robit,len ten čas chvata.
a na to sa ti skusim opytat,ale myslim si,ze poistovne to budu mat asi rovnako.

svetluska23
7. dec 2009

ahoj, je tu este niekto? u nas to vyzera skoro až na sneh. pada taký miš maš. čítam, že so žehlením má každý problém.

matelko1
7. dec 2009

ahoj svetluska....kde si bola?ved si sa tu par dni neukazala.uz som myslela,ze sa nieco stalo.ako sa mas?

svetluska23
7. dec 2009

mam sa dobre. manžel išiel na služobku a potreboval ešte jeden notebook. tak si požičal môj. a na počítači, je taký starší, nepripojím internet

svetluska23
7. dec 2009

tak som zostala sama bez muža a internetu. ale včera v noci sa vrátil tak teraz neviem, čo si skôr chcem vybavovať.

matelko1
7. dec 2009

aha,uz rozumiem.....kedy ides teraz k lekarovi na nejake vysetrenie.
ja idem vo stvrtok do poradne a bude mi robit aj usg,tak som zvedava,kolko uz maju drobci,aku vahu.

svetluska23
7. dec 2009

idem vo štvrtok ráno, a potom budúci týždeň na to meranie , prejasnenie šije či ako sa to volá. lekárka mi vravela že sa to platí. najlepšie bolo ked mi hovorí, " ale viete to sa platí 10 eur". hovorila to s takou obavou. ked si som si tak predstavila, čo všetko ma to stálo doteraz, nielen peniaze, ale čas a nervy, tak mi z tých 10 eur bolo smiešne. ja viem, že pre niekoho to može byť dosť, ale vieš ja som po 5.ivf.

matelko1
7. dec 2009

ja ti rozumiem.aj keby to trosku viac stalo,tak clovek si to zaplati.pre nas je to smiesna suma,ked vieme,ze co stalo ivf a potom ket a ty uz duplom ked si uz po 5.ivf...ano hranica toho NT-prejasnenie sije je do 3mm
ja som mala pri obidvoch 1,1mm.

svetluska23
7. dec 2009

akurát so chcela pozisťovať, aké hodnoty sú v pohode, tak asi ani nemusím, ty mi dáš info

matelko1
7. dec 2009

no jasne ja ti dam info.ja to mam pozistovane 🙂 ..len sa pytaj 🙂

svetluska23
7. dec 2009

ako chlapci sú rovnako veľkí? v čakárni u lekára, ked som pozerala fotky, tak niektoré dvojičky neboli rovnaké. jedno ako valibuk a druhé menšie.

matelko1
7. dec 2009

no,tak to uvidim vo stvrtok ked pojdem na usg.ked som bola v 24tt,tak jeden vazil 631g,druhy 670g-takze bol tam rozdiel,ale nie velky.....aj medzi mnou a segrou bol rozdiel kilo,ona mala 1,4 a ja 2,4.my sme jednovajecne dvojcata.

matelko1
7. dec 2009

idem obed zohrievat,o chvilku pride manzel,tak poobede nakuknem.

svetluska23
7. dec 2009

ok. tak to je super. idem aj ja trochu von. dobrú chuť

matelko1
7. dec 2009

tak uz som tu.sme najedení,za obedom sme si dali zakusok tiramisu a teraz nevladzem ani zo stolicky vstat 😀
ja by som sla tiez von,ale je otrasny cas-prsi,takze sa mi ani nechce a to by mi trebalo este do vybavicky nieco dokupit.