Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
13. dec 2009

ano my byvame v domceku.tak dokonceny mame komplet spodok a v lete sme zacali robit podkrovie-cele sme zaizolovali,balkon a okna sme dali a podlaha sa zacala robit.je to cele otvorene,uz len vyspekulovat ako izby a kolko ich tam urobime,samozrejme wc,kupelka a.....domcek sme v lete zatial len dve strany zateplili,lebo musime urobit este terasu a vchod dokoncit,zabradlie a strieska.este je kopec roboty......hadam kym deti dorastu,tak to bude hotove,kym budu malí,tak aj tak budu pri nas v spalni....dole mame 3 izby obyvacka,spalna,jedna taka mensia izbicka a kuchyna velka.

lusinkaj
13. dec 2009

tak super...velky domcek...presne pokial deti vyrastu tak bude to hotove a mozu sa nahanat po dome 😀
co dnes fajne varis?ja slepaciu polievku a segedinsky s knedlikom

matelko1
13. dec 2009

ja mam polievku s trupov a dalej neviem.kuracina je vybrata,ale absolutne nemam chut na maso,tak urobim asi rizoto a masko zajtra.
vcera sme boli tosku von,poprechadza sa po vianoc.trhoch a potom sme boli v obchode,kde som vybrala kociarik-tak bude nova edicia pre rok 2010 casualplay,este pre dvojcata nerobili ,ale na v januari zacina predaj,nova kolekcia,tak sme boli vybrat farbu.teraz v decembri bola este len prezentacia v taliansku toho kociarika.je krasny 🙂

lusinkaj
13. dec 2009

tak moj obed sa pomaly uz dovara,pojdem odstavit...a pockam manzela pride z prace sa najeme spolu...
fihaaaa,tak super ked kociarik je vybraty a uplne novy...je drahy,kolko stoji a aku farbu?

matelko1
13. dec 2009

no okolo 1000 eur bude stat,k tomu si musim fusaky dokupit.farba na rok 2010 je medena,siva a cierna,tak my sme vybrali tu medenu.sedacky sa daju otacat ako ja budem chciet-no proste je vymakany a ja ho budem mat prva. 😀

lusinkaj
13. dec 2009

fihaaaa..tak to urcite musi byt pekny...ale aj ta cena je pekna 😀 😝 nie?dost vela stoji.....

matelko1
13. dec 2009

veru cena je krasna 😀 ....ked pride k plateniu,tak asi sok dostanem 😀 a to nehovorim o manzelovy 😀
ale ked sa kuknes,tak aj pre jedno dieta su kociare drahe,ak chces nejaky kvalitny,nie?

aj ja cakam na manzela,siel sa pozriet na jeden zapas basketbalovy.uz ho vyckavam,tak pevne verim,ze sa nezabudol 😀 ...lebo zase on ide hrat hokej poobede a ja pojdem k mamke.samej sa mi nechce byt doma.mam dost ked cez tyzden nejdem nikam.

lusinkaj
13. dec 2009

veru cena je krasna...no ale ak chce clovek,novy a kvalitny kocik tak si zan aj musi zacvakat... 😉
tak snad sa nezabudol...

matelko1
13. dec 2009

tak pevne verim,ze nie,lebo uz zacinam pocitovat hlad.
ja som zvedava na teba kedy zacinas so stimulkou.stitna zlaza uz je asi v poriadku,ze?

lusinkaj
13. dec 2009

ano stitka je uz dobra,je na svojom poriadku...beriem lieky pravidelne,raz sa mi stalo ze som zabudla ale som myslela ze sa asi zblaznim lebo to som isla do prace a nemala som nahradne v kabelke tak som mala hrozny den...ale uz dufam,ze sami to uz nestane...

matelko1
13. dec 2009

tak maj preistotu v kabelke aj rezervu....a ako hermi ma teraz uspesnost,alebo ako?nevies,nove baby tu nepribudaju,ale urcite uspesnost ma.
sonikah vas pozdravuje.

lusinkaj
13. dec 2009

no musim si dat do kab.rezervu...lebo to boli stresy... 😉
aj mi pozdravujeme soni...ako sa ma?trojicky caka?
hermi mi povedal,ze za posledne 3 roky ma 50% uspesnost co ziadne centrum to nema....

matelko1
13. dec 2009

ano to viem,ked som bola na 3D/4D,tak sestricka u dokiho mi povedala,ze hermi ma najlepsiu uspesnost.
sonikah je v KE v nemocnici a ostane tam az do porodu.vyse mesiaca lezala tu u nas a potom ju previezli do ke.

lusinkaj
13. dec 2009

to vazne?a co jej je?kedy ma porod?

matelko1
13. dec 2009

ona ma termin 2 tyzdne po mne,ale urcite skor porodi...dlho bola na infuzkach,bolo jej zle.robili jej aj serklaz,predsa tri to je riadna zataz na maternicu,ale uz sa citi lepsie.sme v kontakte.babatka rastu a to je zaklad.

uz mi volal moj manzelik,ze ide domov,tak idem pripravit obedik,pozohrievat polievocku.....
dobru chut....este pridem dnes 😅

lusinkaj
13. dec 2009

tak ju pozdravuj,nech sa drzi...a nech vydrzi co najdlhsie s babatkami v brusku...nech je vsetko ok 🙂
aj tebe dobru chut....ja si na mojho este pockam,obed uz mam hotovy idem asi popratat trosku

sofia2008
13. dec 2009

prajem vam dobru chut k obedu 😝
my uz mame po obede a oddychujeme 🙂
lusi, ja som mala ist na KET teraz v decembri, ale dostala som chripku 😠 akurat mam menstruaciu, cize dalsiu mam dostat 7.1. a zacinam brat Estrimax, takze pred koncom januara by som mala mat vklad 🙂
dufam, ze neochoriem 😠 mame 11 mrazacikov, tak sa dufam aspon jeden ujme 😵
niekde som citala, ze vo vacsine centier je januar najuspesnejsi 😵 😵 😵
prajem peknu nedelu 🙂

lusinkaj
13. dec 2009

sofi,tak to neviem ci januar je uspesny...je to tazko povedat ktory mesiac ak mame mat babo budeme ak nie nebudeme ho mat...ja uz si nic nenamyslam ci tento rok je uspesny ci henten,ci tento mesiac ci nie...to tak sa neda ved to je na psychiku... 😒
ale stale veri,dufam ze aj namna sa usmeje raz stastie...samozrejme prajem kazdej 🙂

sofia2008
13. dec 2009

jasne, mas parvdu..ja uz sa pomaly zmierujem s myslienkou, ze sa to nepodari nikdy a nedavam si velke nadeje, ze to musi vyjst, beriem to s veeeelkou rezervou...nechcem predbiehat, ale my s manzelom v lete asi odideme na mozno az niekolko rokov do zahranicia kvoli manzelovej praci, takze ak sa nam to nepodari do leta, tak potom neviem, asi budeme musiet skusit nejake centrum mimo SVK, a to si ani nechcem predstavit, ze kolko to bude stat 😖
nie kazdemu je dopriate to, co si zela..ale zasa som tu na fore citala temy, kde riesia baby neveru svojich manzelov, rozvod a podobne veci, a bolo mi z toho fakt zle..tak som si uvedomila ake mam ja stastie, ze mam uzasneho manzela, ktoreho by som nevymenila za nic na svete ani za dieta..ja myslim, ze kazdy ma nejaky problem, my riesime dieta, ine riesia zasa neveru atd..nejako som sa rozpisala 😀

lusinkaj
13. dec 2009

presne tak sofi...super si to napisala 🙂 aj ja mam ten isty problem 😀 ak to mozem tak nazvat,mam super manzela a dieta ak pride pride,ak nie zivot ide dalej...ale snad raz pride,len nevieme kedy

sofia2008
13. dec 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵

lusinkaj
13. dec 2009

sofi 😀 😀 😀 😵 😵 tak som sa ojedla...

matelko1
13. dec 2009

baby jasne,ze babatka pridu,stale treba verit.k niekomu skor,k niekomu neskor,takze sa nevzdavajte.
som u mamky na navsteve,cakam uz manzela kedy mi brnkne a idem domkov.

matelko1
13. dec 2009

lusi a ja som sa ojedla.mamka uz ma 6 druhov kolacov napecenych na vianoce-suche kolaciky.

lusinkaj
13. dec 2009

matelko aj ja by som si uz dala take vian.kolaciky...ja dnes som kupila tiramisu

matelko1
13. dec 2009

halo kde ste....
no tiramisu by som si aj ja dala...baby co robite.ja kukam superstar,ale vacsinu casu som pretelefonovala 😀
zatial nic z toho nemam 😀

matelko1
13. dec 2009

dobru noc.
😉
zajtra som tu.pa

matelko1
14. dec 2009

dobre ranko prajem.
tak co mate dnes na plane?

matelko1
14. dec 2009

kukuk,nikoho,nikde.....
aspon nas dam na prvu stranu 😉

svetluska23
14. dec 2009

ahoj .
takže dnes nemocnica snv pokus číslo 2. kontrola utz. v stredu bola prvá neúspešná. dnes druhá neúspešná, utz má nemocnica stále pokazený.