Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
28. dec 2009

terasa vy ate aky problem?

matelko1
28. dec 2009

nic som nekupovala.u nas este ziadne vypredaje niesu.

ofs
28. dec 2009

Ahojte,
boli sme sa prejsť s malou, trošku som sa s ňou učila, písali sme diktát, každý deň majú písať 2 riadky, ale malá je mimoriadne šikovná, darí sa jej, je veľmi samostatná, takže vôbec s ňou nie sú žiadne starosti. Hovorí plynule po maďarsky a po slovensky, pretože môj manžel nevie po maďarsky a samozrejme, že chodí do slovenskej školy, ale to že vie aj maďarsky je veľká výhoda, keď sme v MR, tak nemá žiadny problém. Navyše si myslím, že aj anglina jej preto ide tak ľahko, že vie 2 jazyky, učí sa ju ľahko.
U nás je teraz taká hmla, nevidno oproti dom k susedom... hrozné počasie. Sofinka práve vyjednáva, že chce ísť spať k susedom, sú tam dievčatá, ktoré sa jej vždy venujú /maľujú sa, lakujú si nechty a tak/, tak čo už keď tak pekne prosí.....
My si vychutnávame vianočné sviatky, môj mužík má veľmi náročnú prácu, stále pracuje a veľa študuje, tak je to úplne fajn, že teraz má veget a spolu si užívame spoločné chvíle, takže veľmi ani neriešime situáciu, sama som však už veľmi zvedavá. Bolia ma prsia, občas ma pichá v podbrušku, a podľa mňa čo nie je dobre, akoby mi trpla pravá noha /to pichanie prechádza do nohy/, ale zas nie celý deň. Preto píšem, že podľa mňa to nie je dobré, lebo minulý rok, keď som mala MA, tak nič mi nebolo, ale pravá noha mi trpla /v 11. týždni/. Tka ale bolo by to fajn, keby to vyšlo. Takí by sme boli šťastní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A naša dcéra? Jé minenki, tá by bola taká rada, konečne aj jej mamka by mala bruško....
Matelko, prenos som mala 23.12., takže je 5.deň /keď nepočítam toho 23./ K Hermimu mám ísť 5.1., ale asi pôjdem 4.1., tak ako som vyššie písala ideme do Budapešti brata odviezť na letisko. Alebo podľa vás na krv môžem ísť aj skôr? Ty si sa ako cítila po prenose? Ty si bola vlastne na KET? Z toho sú dvojičky? Ja ti prajem, aby ti to už rýchlo zbehlo a držala v náručí svoje vytúžené deti.
Terasa veľmi ti držím palce, uvidíš bude to ok, ty sa ako cítiš?
Lusinkaj,keby som išla k hermimu 5.1., mohli by sme sa stretnúť, rada by som ťa osobne spoznala, ale snáď niekedy sa podarí. Podľa mňa máš dlhý protokol, preto máš ísť až 5.1.
Tak zatiaľ pá, idem odprevadiť malú k susedom, u nás horí v krbe, jé romantika.....

matelko1
28. dec 2009

ked som bola na ET v aprili toho roku,tak nic som necitila,vlastne len trosku ma pobolievalo v podbrusku,ale inac nic a ked som sla v juni na KET,tak som len v prsiach citila take napatie,co som tomu nepripisovala nejaky vyznam,lebo prsia som citila pred kazdymi kramamy.a vyslo to.kazde telo to inac vnima.niekto citi,niekto absolutne nic.
ja si myslim,ze mozes ist aj skor na krv.jeden den hore dole.

vecernica76
28. dec 2009

Pekny vecer...mozem sa k Vam pripojit do rozhovoru?

ofs
28. dec 2009

Tak plánujem, že zájdem za ním toho 4.1., ale možno, že pôjdem tu u nás do nemocnice na gyndu, poznám tu tiež lekára, môj spolužiak z gymka, tak uvidím...
Ty si mala potrat v 6. týždni, že? Mala si tiež zamlknutý, tak ako ja?

matelko1
28. dec 2009

ahoj vecernica.jasne,ze sa mozes pridat.
ofs ano v 6 tt vacky tam boli a srdcova aktivita sa neukazala.

vecernica76
28. dec 2009

som tu taky novacik ale je to super ze je tu taka moznost o vsetkom si pokecat...ja ked som chodila na IVF tak sme sa vacsinou len stretavali a kecali v cakarni 🙂

matelko1
28. dec 2009

a ty chodis do gyncare k hermanovi,alebo....
kde je problem u vas.

ofs
28. dec 2009

ahoj vecernica, vitaj
Vidím, že máš už syna, ja mám dcéru.. a naša matelko bude mať o chvíľu rovno dve deti. paráda, že? Mohlo by to aj nám vyjsť a bolo by to vyrovnané..Ja o dvojičkách ani nesnívam to by bol zázrak, keby to vyšlo, boli by sme šťastní, rovno tri deti....
tiež chodíš k hermimu? ja som sa ho zo začiatku bála, taký bol divný, ale ja som prišla na to, že chce len dobre a každí sme nejakí ja som si s ním rozumela, naozaj chce pomôcť každej z nás

vecernica76
28. dec 2009

ja som chodievala...dost dlho...ale uz aj davno...este ked bol v statnej nemocnici na Moyzesovej...a aj potom uz k nemu do centra....podarilo sa nam druhe IVF a mame krasneho chlapceka ktory bude mat teraz 3.1. uz 6 rockov....tu som nakukla pretoze rozmyslam o druhom babatku....mala by som mat este nejake zmrazene embryjka...len neviem ci po tych rokoch budu ok....musim si to zistit

vecernica76
28. dec 2009

Ahoj ofs....veru mna tesi ked kazda zena moze byt aj mamicka....je to asi ten najkrajsi pocit...a ako som pisala medzi tym ako si pisala aj ty chodievala som davnejsie...teraz mam 33 rokov a asi najvyssi cas na to aby bolo aj druhe babo 🙂

terasa
28. dec 2009

baby bola som mimo lebo som nieco pocuvala v radiu

terasa
28. dec 2009

ja sa citim v pohode nepocitujem ziadne zmeny,akurat som menzes nedostala.nemam este nic potvrdene ze ci sa to podarilo

matelko1
28. dec 2009

vecernica tak to si musis zistit ci su embryjka este tam,je to dost dlha doba.

matelko1
28. dec 2009

terasa musis verit,ze to vyslo... 🙂

ofs
28. dec 2009

Ahoj terasa, pozdravujem ťa

Vecernica, podľa mňa rovno zájdi k nemu a on ti to povie, robí v novom roku,4.1., teda 5.1. určite, lebo ma objednal na krv, ale určte bude tam aj 4.1.
ja tiež už som nemala na čo čakať, mám 35 rokov, dcéru máme prirodzeným spôsobom, minulý rok som mala potrat /tiež prirodzene som otehotnela/, ale hermi mi hovorí, že mám endometriózu, tak sme to skúsili u ňho, žiaľ nemám zmrazené, veľmi mi drž palce

terasa
28. dec 2009

som velmi zvedava 🙂 bola by som hrozne stastna.pri vsetkych tych mojich zdravotych problemov

vecernica76
28. dec 2009

ofs....neboj, drzim palce ....kolko ma mala rokov?

matelko1
28. dec 2009

baby tak ja pre dnesok koncim.
dobru noc 😔

ofs
28. dec 2009

moja Sofinka má 7 rokov, je úžasná, krásna..
Musím dať notebook bratovi, končím, dobrú noc, papa

vecernica76
28. dec 2009

to uz je slecna 🙂....aj ja uz koncim...prajem Vam dobru nocku

svetluska23
29. dec 2009

Dobré ráno.
prajem všetkým príjemný predsilvester. My sme boli celé sviatky na chalupe. Včera sme sa vrátili. Dnes som bola na krv.
Ako Matelko? Pôrodník už vybavený? Budeš v nemocnici v snv?

matelko1
29. dec 2009

ahojte.prajem pekny den 🙂
a ako bolo na chalupe....vysledky kedy budes mat......tym,ze budem mat cisarak,tak porodnik vybaveny mi je vraj zbytocny.pytala som sa sestricky,ktora chodi k porodom.tak uvidime.vcera som mala ist na utz ku novysedlakovi,ale mal vela prace-same sekcie,tak som uz potom nevyrusovala a dnes maju operacny den,takze nechcem dnes vyrusovat,ale poobede zavolam tej mojej znamej co a ako.

svetluska23
29. dec 2009

no sestrička vravela že výsledky budú asi tak o desať dní. brala mi krv na tripletesty. mám zavolať, že ma potom objedná. Novysedlák nie je náhodou taký nízky v okuliaroch s veselými očkami? pamätám si niektorých, ešte primára, Dr.Zeleného, a ešte také dve mladé doktorky. cisársky Ti odporúčali, alebo Ti dali aj možnosť prirodzene?
Na chalupe bolo super, ale som rada že som už aj doma. Silvester asi budeme doma. Na chalupe nás bolo veľa, bolo veselo.

terasa
29. dec 2009

ahojte pozdravujem vas pekne doobedie

matelko1
29. dec 2009

ano novysedlak je taky malicky v okuliaroch,ma okolo 40 rokov,ale je velmi mily.cisarak mi odpuricili vzhladom na to,ze su ulozeny koncom panvovym a preto som chcela ist na utz a kuknut sa ako su ulozeny.

terasa ahoj.

svetluska23
29. dec 2009

už sa ti to kráti, však? len nechápem prečo by ti bol vybavený pôrodník zbytočný.kamoška rodila cisárskym a mala vybaveného lekára. pekne sa o ňu postaral pred aj po pôrode. Počula som niekde, že v niektorých nemocniciach je pri viacpočetnom tehotenstve vždy primár s jedným lekárom. ktovie ako to je u nás v nemocke. musím sa popýtať svojej dr.

teraska ahoj, neskúšala si testovať. už je to dosť dní po inseminácií, ak si dobre pamätám

matelko1
29. dec 2009

svetluska a ty budes v PP rodit?aj porodnika si vybavis?
tak mi povedala ta znama,ze ked je cisarak tak to nema vyznam si vyberat,tak ja nechapem.ale skusim sa este niekoho popytat,aj ked viem,ze nie vsetci lekari robia cisaraky,napr.zeleny nerobi....no tak uvidime.ale tu v SNV su vsetci dobrí.poznam vsetkych.....a co lekar ked aj tak najviac sa tie sestricky o tu rodicku staraju,lekar pride odrodi a sestricky su tam stale pri tebe.

lusinkaj
29. dec 2009

ahojte,debata vo velkom prude 🙂 ja som trosku pratala...