Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
20. jan 2010

nie tiez nemame... 😉 ja som si dala pk,aj lepidlo 😉

lilly4
20. jan 2010

joj ved toto cakanie teraz ci a kolko sa oplodni,a potom ci sa budu dalej vyvyjat.
no neviem ja som uz teraz v napati 😅

lusinkaj
20. jan 2010

lily verim ti..ja uz sa tiez neviem dockat piatka....a potom cakat ze ci sa podrailo,ci nie 😅 ved to je strasne...
keby to aspon tak bolo,ze tolko si prejdeme..stimulka,odber vajicok...tie svetky lieky kolko berieme sama chemia a keby to vyslo...ale este aj vtedy nervy ci to vobec vyjde 😒

lilly4
20. jan 2010

no ved caka nas este dlha cesta do ciela.... ale verim ze tam vitazne vsetky dojdeme,ved si to zasluzime 🙂

lusinkaj
20. jan 2010

ved to,dufam ze to tak bude... a to je ktore tvoje ivf?

lilly4
20. jan 2010

to je moje prve a verim ze aj posledne 🙂

lusinkaj
20. jan 2010

aj ja som si tak vravela pri 1.ivf,sakra... ☹ ale dufam,ze teraz uz fakt bude u mna posledne... 😵

matelko1
20. jan 2010

no zase som sa u susedy zakecala 🙂
lilly takze 8 jajok...tak budem drzat palce aby sa vsetky oplodnili a boli aj kvalitne.
lusi kde si cely den bola ha?

lilly4
20. jan 2010

lusi treba verit 😉
ahoj matelko dakujem pekne 🙂 zajtra uvidime...
prajem vam pekny vecer

lusinkaj
20. jan 2010

joj matelko 😀 boli sme na mensi nakup,potom sme isli k babke a sme sa tam naobedovali...a ostali trosku tam

wendicka
20. jan 2010

Ahojte dievčatá 🙂
Lusi, pripravená na zajtra? budem držať palce 😉

wendicka
20. jan 2010

či to máš až v piatok? strácam prehľad o tom, aký je deň 😖

wendicka
20. jan 2010

Lilly, aj tebe držím palce 😉

lusinkaj
20. jan 2010

wendi no az v piatok,zajtra budem volat hermimu este a tak... 🙂

matelko1
20. jan 2010

lusi ja som zvedava ako zajtra.potom nam daj hlasenie.

katarina822
21. jan 2010

ahojte baby matelko dobre sa drzis este vydrz mne hrozil porod v 7 aj v 8mes. a lekar mi hovoril kazdy den v pre babetko v brusku je plus.a nakoniec som vydrzala a porodila den pred terminom. 😉

matelko1
21. jan 2010

ahojte.prajem pekny 🙂
rano som bola v poradni,tak vsetko ok,tlak dobry...
zajtra este primar ma vysetri a uvidime co dalej 😉

ahoj katarina.tak to si super donosila malu.bola si hospitalizovana v nemocnici?

lusinkaj
21. jan 2010

ahojte,matelko uz sa neviem dockat kedy zavolam hermimu,co povie 🙂 som sa naranajkovala,idem trosku popratat,navarit a zajtra ked budu emb.v brusku budem len odychovat...

matelko1
21. jan 2010

lusi a kedy mas hermimu volat.aj ja som nedockava.....ano zajtra len pekne oddychuj,aj cely vikend....

mili1
21. jan 2010

Ahojteee, matelko ja som kuk či si už porodila a ty sa ešte držíš...pekné.. 😉 . čím dlhšie ich budeš mať v brušku tým lepšie,,, ja viem že by so už chcela mať za sebou - poznam svoj pripad, ale kazdy den v brusku je plus, mne to hovoril porodnik.... 🙂
janapo...ako sa máte??, Jééj malí sú krásavcii.... 😵
A tak ako píše janapo , má uplnu pravdu s tym kojenim,,, hlavne si musis povedat ze chces a budes lebo to je najzdravsie pre deticky....prve dni su hrozné kým sa to rozbehne...ale potom uz fajn...nezabudni na odsavacku,,, caje pre dojciace matky, mlieko a pit vela tekutiny hlavne luck. , aby si mala dost mliecka.... 😉
držím palceky...
Ja viem ze nie vzdy to ide tak ako by malo ale treba pre to vsetko urobit .... 😉

matelko1
21. jan 2010

ahoj mili.mojim drobcom sa v brusku paci,je im tam dobre a hlavne teplucko 😵 ...caje pre dojciace matky si musim kupit,to mi este v taske chyba,len teraz uz moc nechodim do mesta,este,ze byvame v dome,ze aspon von vyjdem na chvilku.uz ma zo spodu picha a bojim sa,aby som niekde nespadla.predsa je to zataz.

a vy pekne rastiete,super. 🙂

mili1
21. jan 2010

Matelko ano pekne rastieme .. 😉 🙂 uz zaciname lozit tak musim striehnut 😀
Ja som uz v tvojich tyzdnoch len lezala...tvrdlo mi brusko... 😒 na konci to uz bolo hrozne ale treba vydrzat lebo zato budes mat najkrajšiu odmenu 😉 🙂 a dokonca dve 😵 😵
aj na odsavacku nezabudni ta velmi pomoze.... 😉 🙂

lusinkaj
21. jan 2010

matelko aj ja sa uz neviem dockat...okolo obedu kazal volat tak este hodinku pockam a volam..
ja som uz pozehlila,polievka sa vari...ty dnes co na obed?

lusinkaj
21. jan 2010

kde ste? 😉 tak zajtra na 12 idem pre babätka 😉

matelko1
21. jan 2010

lusi tak co uz si volala?
ja dnes varim polievka zo vcerajska zemiakovo-hubovo a cestoviny urobim.

mili odsavacku uz mam pripravenu.no,teraz su to najkrajsie mesiace,ked deti sa ucia chodit.je to milucke.

lusinkaj
21. jan 2010

matelko ano..uz som vysie napisala... 🙂

matelko1
21. jan 2010

lusi supeeeeer,tesim sa 🙂 a budem zajtra na teba mysliet...jajkam sa vsetkym dobre dari,ano?mam radost 😵

lusinkaj
21. jan 2010

tak asi ano,nic nevravel doki,vies aky je on vyrecni 😀 ale zajtra hned pojdem za nim sa spytat ake su,kolko odporuca vlozit... 🙂 tesim sa velmi...
katarinka nevies,ktore ivf sa jej podarilo kolko si dala vlozit? 😉

janapo
21. jan 2010

ahojte 🙂
matelko super ze vsetko ok a uplne perfektne ze mas stale krcok uzatvoreny 😉 ja som nemala 😝
lusi a tebe budem zajtra veeelmi silno drzat palce nech sa to konecne podari 😉
mili ahojky, som pozerala fotky, Nikolasko je fesaaak 😵 a nic si z toho nerob ze zatial len cuva, aj nas Adam je zatial len rak ale fyzioterapeutka vravi ze je to ok, vraj je to predstupen lozenia vpred...tak cakame kedy na to pride 😀 ako sa inac mas? stale kojis? 😉

matelko1
21. jan 2010

lusi neviem,na ktory krat sa podarilo katarine.myslim,ze dve si davala vkladat.hermi asi vacsinou vklada dve.
on podla toho dava,akej su kvality.ta moja kamoska,co sme mali spolu rodit a tiez ma dvojky od hermiho,tak jej embrya sa rozdelovali,tak jej hned povedal,ze vklada len jedno.a vidis aj tak bolo.z jedneho ma dve.
takze nechaj na hermiho kolko ti odporuca.