Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

pipimiska
10. feb 2010

lusinka gratulujem 😵 aa inac ja som mala v 5tt 8800hcg,kazde dva tri dni sa zdvojnasobuje,ja tipujem ze cakas jedno babo 😉 ale je to len tip 😅

matelko1
10. feb 2010

no baby.este nespite 😉
ja cakam kedy sa zobudia drobci,ze ich nakrmim a idem spat.

madonnka
11. feb 2010

Ahojte 🙂
matelko krásné bábenká,drzkajte sa 🙂 😵
lusi super hodnota hcg no mozno budu dvojky 😵 😵 drzim palce 😉
pekny dnik devcata. 🙂
mili no mohli by sme hodit sk.particku aj minule som ta videla online,tak sa ozvi niekedy ja som kazdy den na sk.trosku tak mozno sa pristasti byt naraz 🙂

matelko1
11. feb 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
madonnka ahoj 🙂
ideme o chvilocku k dr s drobcami,tak som zvedava kolko pribrali.

lusinkaj
11. feb 2010

ahojte 🙂 ale no baby ziadne dvojky,podla hcg sa neda povedat kolko su...a kazdy zena ma ine hcg a predsa uz som dlho po et tak musi byt hcg pekne,ak by nebolo tak nieje dobre... 🙂

ofs
11. feb 2010

Lusi ahoj, gratulujem, hcg krááááááááááááááááááááááááásne, bude len jedno, presne tak ako si to želáš.
Veľa som teraz študovala, doma som, ešte nechodím do práce, som PN, zajtra idem na kontrolu, malá je v škole, tak som čítala, aké vyšetrenia by som mala absolvovať. Hematológiu, imunológiu, endokrinológiu, infektológiu, ježíš mária ale ja to všetko absolvujem,aby sme boli kľudní...
Musíme sa pozerať dopredu, nie dozadu, žiaľ nie som už najmladšia, navyše dcéra má pomaly 8 rokov, tak sa telo pozbiera, urobia sa vyšetrenia a ideme do toho.
Lusi ty len buď kľudná, všetko bude ok, bude aj srdiečko, veď to hcg ide pekne hore, je tak, ako to má byť. Keď sa ťa môžem opýtať, keď si bola po prvom IVF, kedy ti zistili, že nie je srdiečko? Vôbec nebolo?
Vieš ukľudňujem sa v tom, že teraz sme nemali len 2, obe sa oplodnili, teda nemali sme žiadnu dobrú úrodu, slabo sme reagovala na lieky, veď hermi mi to už chcel stopnúť, ale bojoval so mnou, aj urobil všetko preto, koniec koncov aj sa jedno ujalo, ale možno to nebolo kvalitné, veď ani nemal z čoho vyberať, keďže boli len 2. Nemala som ani predlženú kultiváciu, ani lepidlo, mali sme akurát ICSI. Vraj keď sú 2, ani sa nerobí predlžená kultivácia. Tak verím a dúfam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Matelko, ahoj, detičky sú krásne, aj ty si zlatá, konečne som ťa videla, málo sa ozývam, ja viem ,ani nemám veľa času, akurát teraz aj hej, lebo som doma, ale inak práca, malá a dookola to isté. Ďalší týždeň ideme do Tatier lyžovať, sú prázdniny tak ideme s malou. A klobúk dole že to sama zvládaš, my sme boli pri malej tím ľudí, ale bolo to krásne, verila som, že tento krát sa podarí.........napíš ako pribrali chlapci a nakoniec teda si dala mená Alex a Maxim, chcela si Olivera, nie? Ale pekne sa rímujú, juj neviem aké "í" sa píše?!!!
Tak idem variť, robiť žemlovku a paradajkovú polievku, príde domov zo školy moja princezná,
Pekný deň každej hermanke

lusinkaj
11. feb 2010

ofs ahoooo,dakujem veru to hcg krasne stuplo tak verim,ze aj utz bude v poriadku a aj potom vsteko tak ako ma byt 🙂 ano verim,ze to bude jedno babo.... 🙂
nie pri 1ivf vobec nebolo srdiecko,proste sa vobec nevyvijalo...ale uz to neriesim uz je to za mnou teraz musim pozerat na toto ivf a verit ze toto je to spravne a konecne sa dockame babätka 😵
tebe drzim riez prsty,neboj vsetko sa da do poriadku porob si vysetrenia ak mozem odporucit boli ste na genetike?ak nie tak hlavne chodte tam...to je hlavne a hlavne ci su dobre spermijky muza nie ako kvality,mnozstva ale to ostatne ...toto moze zapricinit ze sa to nepodarilo...spermijak mohla byt zla,chora... 😒
tak sa drz...ved mas uz svoju princeznicku .... 🙂

ofs
11. feb 2010

lusi my sme boli na genetike, posielal nás tam hermi ešte pred dvoma rokmi, keď sme boli u ňho ny vyšetrení. Potom som však otehotnela prirodzene, vlastne pred rokom a genetiku sme mali dobrú. Boli sme v KE vo fakultnej, výsledky nám došli poštou a sú ňho. Manžel mal miernu neplodnosť tú aazoo......neviem už názov, mali sme aj ICSI tak neviem, ale pre istotu absolvujem všetky ostatné možné vyšetrenia.Asi mu nasadím vitamíny, už ich mal, tak nebol ten spermiogram o veľa lepší, ale pamätám sa, že povedal, že sme pár s ktorým sa dá pracovať. A na škodu to nebude. Aj vy ste mali tie drahé vitamány? Len jedno neviem pochopiť, hermi ma posielal na laparoskopiu lebo som mala zvýšené hladiny CH. Absolvovala som ju, vylúčili mi endometriózu, vaječníky som mala priechodné vraj všetko bolo v poriadku, mám to na papieri, čiže vylúčená endometrióza. A predstav si, hermi sa počas celej procedúry so mnou bavil v tej rovine, že ja tú endometriózu mám, aj keď som mu hovorila, že laparoskopia ju nepotvrdila, jeho to nezaujímalo. Dokonca aj ICSI doporučil kvôli endometrióze. Ja keď som videla že nemá zmysel sa s ním o tom baviť, neriešila som to, ale aj tak mi to nedá, rada by som hodila pokec s niekým aby mi to celé vysvetlil. Môj gynda je veľmi zlatý človek, povedal, že ruku dá do ohňa, že nemám endometriózu /on mi robil laparoskopiu/, ale ze hermi proste pre tú zvýšenú hladinu CH si aj tak si bude myslieť svoje. Tak, mám navarené...ty si čo varila? 18.ideš na ult? To budeme v Tatrách, ale budem na teba myslieť....a držať ti palce!!!!Pôjdeš aj k hermimu na ult?

lusinkaj
11. feb 2010

Ja som sa fajne napaapal a smaozrejme som si fajne podriemala na gauci,ale zase ma vyrusil tel. ☹ 😅
Ale sa citim fajne vyspata... 😀 ano idem 18.2 na utz verim,ze bude vsetko dobre....a potom o tyzden idem na utz k hermimu 🙂
aha tak ak ste boli na genetike,tak to asi bude problem u teba taze daj sa pekne do poriadku...a nech to babo vydrzi 9 mes.u teba lebo ak si fakt oteh.prir.tak len treba dat vysetrit preco to babo nechce ostat u teba....ale to je na dlshie ale snad nato pridu... 😉
ako vam fajne ze budete v tatrach ja by som tiez niekam isla.... 🙂

ofs
11. feb 2010

Aj ja sa teším do Tatier, najvhodnejší čas na zregenerovanie sa, musím sa dať do poriadku a začať od znova. Ale keďže ja verím, že nám to do tretice vyjde, tak bojujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lusinkaj
11. feb 2010

jasnacka teraz sa das do kopy,tatry len pomozu...a neboj mozno ani nebude treba vysetrenia a nejak tak samo to pride... 🙂

ofs
11. feb 2010

Lusi to by bol podľa mňa ten lepší prípad, keby na to prišli, ale zoberiem si trošku z tej tvojej optimistickej nálady, dobre? Prosím ťa nakaz ma pozitívnym myslením. Bral tvoj mužík vitamíny a aký máš názor na to čo som ti vyššie opisovala? Myslím tá endo...?

lusinkaj
11. feb 2010

Aha prepac,toto presne som chcela pisat ale nejak v tom soku som ani nepisala...tak toto moja fakt nechapem,vies niekedy aj dr.s amoze zmylit ale teraz v tvojom pripade ktory sa myli...tak este do tretice navstivit ineho a co on povie lebo fakt neviem co nato povedat...alebo fakt verit hermimu ved predsa on ak vravis videl z krvi zvysene to neviem co tak asi ma pravdu....tak to by som bola v soku... 😒

matelko1
11. feb 2010

ahojte.
no,boli sme u dr.vsetko ok,chlapci priberaju,uz maju alex-3040g,Maxim-2550g....kym som dve deti obriadil,dalo to zabrat.obliekla som ich,vsetko pekne cistucke som im dala,potom pred odchodom som ich este prebalila a na to sa maxim pocikal a ocikal si komplet vsetko,takze nanovo.u dr sme mali byt o 12:15,samozrejme,ze sme mesklai 😵
poobede ako sme prisli,napapali sme sa a lahla som si s nimi spat.

ofs a kam idete do Tatier....ta fotka kde som ja,tam som zaspata a v pyzame 😵 to bolo v prvy den ako sme prisli domov,vecer.

lusinkaj
11. feb 2010

matelko tak to je super,ze drobci rastu a maju sa dobre 🙂

matelko1
11. feb 2010

hodila som dalsie fotky,tak kuk.....takyto kociarik mame.
lusi ty ako?...citis sa dobre?

ofs
11. feb 2010

matelko ideme do Liptovského Jána, Nízke Tatry hotel Máj. Minulý rok sme boli na Štrbskom plese, fajn hotel bol Patria, ale každý deň sme chodili do Lopušnej doliny, lebo tam pre deti bol lepší svah. tak uvidíme ako bude tu.Idem kuknúť na fotky, ty vôbec nie si pribratá, že?kg išli dole, aspoň sa mi nezdáš pribratá

matelko1
11. feb 2010

ofs ano kila isli dole.ja som pocas tehu len na bruchu priberala a nikde inde.ostalo mi este 5kg,ale to neriesim.pri mojej vyske je to ok.

kukulik30
11. feb 2010

ahojte 🙂

matelko, krasni su drobci 😵 😵 😵 😵 som rada, ze priberate, nech sa drzia 😉 a ty vela oddychuj s nim....a kociraik je nadherny, paradne faro maju 😵 😵

sobka
11. feb 2010

Ahojte Hermanky.... 😉 Matelko, krasni su drobci, takí blondáčikovia...ja som mala stastie na bábatká s ciernymi vlaskami, toto je fakt užasné...aj nádherný kočík...to je jane? No a ty vobec nevyzeráš ako po porode , stíhla jak lan...máte aj krasne bývanie...vsetko novučické, čistulinké, no, zvladas to bravurne...ale mylsela som, že kojíš...alebo aj kojíš? 😲

ofs
11. feb 2010

matelko kočiar krásny, aj mne sa veľmi páči a oveľa krajší je keď sú za sebou, nie vedľa seba.
Tak kg naozaj nemusíš riešiť, iné veci sú teraz podstatné. prosím ťa to aj varíš? Stíhaš? Ty si šikulka.....
Konečne si sa dočkala máš deti, ani nie jedno rovno dve.!!!!!!!!!!!Super pocit, ja už som sa tiež tešila, ale vidíš, ani tento krát to nevišlo.... čo už do tretice nevzdávam sa, ale bola by som pokojnejšia, keby zistili príčinu a tak až sa do toho znova pustíme.
Idem piecť zemiaky v rúre, zatiaľ pa
kukulik ahoj, pekný zvyšok dňa

ofs
11. feb 2010

Ahoj sobka,
aj ty sa chystáš sa IVF k hermimu?

matelko1
11. feb 2010

ahojte baby.dakujem,ste zlate.
musim to zvladnut,nic ine mi neostava 🙂
sobka ano to je jane kociar.

kukulik ahoj.

lusinkaj
11. feb 2010

matelko drobci zlaty a kociarik tiez velmi pekny,farby su pekne 🙂

arianat
11. feb 2010

Ahojte. ofs ja by som chcela niečo k tomu tvojmu problému s endometriózou nakoľko ja mám endometriózu.
Mne ju Herman diagnostikoval na základe svojích vyšetrení, teda z krvi, neposielal ma na laparku a vysvetlil mi to takto: totiž ide o to, že tebe aj keď laparkou vylúčili endometriózu môžeš mať vo vajíčkovodoch celkom nepatrné čiastočky, ktoré môžu spôsobiť problém, prípadne môžeš tam mať nejaké jazvičky, ktoré laparka nevyrieši. Teda ja som asi toľko z toho vyrozumela, keď mi to vysvetľoval.

ofs
11. feb 2010

ahoj arianat,
tak zrejme to bude tak, ako píšeš. So mnou sa dovtedy nebavil, kým som nebola na laparke, tak v podstate som tam vôbec nemusela ísť. Po tej laparke o 2 mesiace som otehotnela prirodzene, žiaľ srdiečko nebilo, skončilo to skoro. Potom som bola za hermim, a opakovane vravel, že mám endometriózu, preto aj tak slabo som reagovala na lieky, lebo boli len 2. On urobil všetko pre úspešný koniec, v podstate ako som to už písala aj sa ujalo, žiaľ ani tento krát to dlho nevydržalo. Tak zúfalé, určite má pravdu, len nechápem na čo trval na laparke. Nie jeden lekár mi ju vylúčil. Tak a ty ako stojíš na tom? Bola si už na IVF? ČO ti robili keď máš endo.? Mala si ísť na operáciu?

sobka
11. feb 2010

Ofs, ano, verím že v marci už budem stimulovať, v pondelok si idem pre žiadosť 😉

arianat
11. feb 2010

ofs, ja som šiesty deň po prenose, tiež sa nám oplodnili len dve, obe mi vložil. On ma neposlal na laparku, lebo povedal, že od novembra 2008 vie pomocou nejakého špeciálneho vyšetrenia zistiť na 90 % , či máš, alebo nemáš endometriozu. Mne odporúčal IVF aj kôli veku, takže asi aj toto zohľadnil, keď ma už neposielal na laparku.

lusinkaj
11. feb 2010

baby drzim vam prsty sobka a arianat.. 🙂

matelko1
11. feb 2010

drobci bubaju,ja sa idem sprchnut.
sobka takze v marci ides na to.super.budem drzat palce.