Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
5. mar 2010

dobre ranko prajem 🙂

katarina822
5. mar 2010

ahojte matelko uz prikrmujeme od 6mes.zeleninku nejak nechce ovocie skor a kasicky.ale mliecko je na prvom mieste. 😉
aj my sme kupovali väcsie auto ked niekde ideme do zadu sa nam uz zmesti kociar.
a aj ja som bola dvakrat v nemocnici pre bolesti bruska a tvrdnutie dolezite je odpocinnok a magnezium v nemocnici vacsinou pichaju magnezium 2krat denne a po tyz.vedia pustit domov.

matelko1
5. mar 2010

ahoj katarina.
nastastie ja som tvrdnutie zacala mat v 35tt.celkom dobre som zvladala tehu,je pravda,ze som vela oddychovala.
v noci vstavame 2x.hadam sa to zlepsi a budeme len 1x vstavat,ale na to si musime asi pockat 😵

matelko1
5. mar 2010

no kde ste baby..... 😉
idem obed pripravit,lebo pojdem na chvilku s drobcami von.nieje nejaky pekny cas,ale v kociku mi aspon vyspia.tak ich nababusim aj seba 🙂
uz by sa mohlo oteplit,zima mi uz ide na nervy.

lusinkaj
5. mar 2010

ahojte 🙂 dnes som trosku zacala spinit 😒 bola som hned u dr.urobil utz tak su v poriadku uz maju obidvaja po 20 mm 😵

bonsai
5. mar 2010

Ahojte..lusi..šetri sa.. 🙂

lusinkaj
5. mar 2010

ahoj bonsai,setrim sa setrim.... 🤐

katarina822
5. mar 2010

ahojte matelko ja este teraz vstavam dvakrat ide spat uz o 17.30hod. okolo 23hod.papa a rano o 5hod.a este spinka do 6hod.do pol.roka moja v noci papala o 17.20hod.zaspala a okolo 22hod. a potom pravidelne kazde tri hod. 😉

ixi
5. mar 2010

cavte kocky matelko chlapci su nadherny len ako ich rozoznas nechapem 😀 😀 😀
lusi ako sa mas?

bonsai
5. mar 2010

lusi..tak to dúfam, žiadne upratovanie a ani nič podobné..ideme k našim na víkend..potom sa Ti ozvem.. pa

lusinkaj
5. mar 2010

ixi ja sa nestazujem,mam sa tak ako v tehotenstve trosku tie prob.ale verim ze sa daju do kopy ved nie som prva ani posledna 🙂
bonsai,ok tak si uzi vikend a sa ozvi 🙂

lusinkaj
6. mar 2010

Prajem krasnu sobotu 🙂 u nas svieti slniecko,ale fuka vietor.... 😅

gerena
6. mar 2010

Ja prajem krasnu sobotu vecer a nedelu 🙂 nadalej fuka vietor, slnko uz nesvieti........ 😅

lusinkaj
7. mar 2010

Krasnu nedelu vam prajem 😉 co dnes fajne varite na obed? 🙂

matelko1
7. mar 2010

pekny vecer.
urcite uz spite,tak zajtra sa ozvem.

matelko1
8. mar 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
🙂
nejde mi odosielat prispevky,tak hadam teraz odosle.

lusinkaj
8. mar 2010

matelko ahoooj 🙂 ako drobci? 🙂 uz mesiac maju clovek by ani nepovedal cas leti..... 😉

matelko1
8. mar 2010

ahoj lusi.veru uz zajtra budu mat 6tt.leti to a krasne rastu a priberaju.alex je silnejsi ako maxim,ale hadam ho dobehne 😵

lusinkaj
8. mar 2010

urcite to dobehne neboj sa... 😉 super,uz si si zvykla na dve...da sa to??kolko krat stavas v noci?

matelko1
8. mar 2010

da sa to zvladnut.o 19:30 papaju,potom okolo pol12 a rano o 4-tej.

lusinkaj
8. mar 2010

tak to je super... 😉 sikovna si...chodite stale vonku?uz ste mali krst?

matelko1
8. mar 2010

chodime kazdy den von.krstiny mame v sobotu o 10-tej.zajtra sa ideme este dojednat.teraz neviem ci mam ist aj na spoved,alebo ako....na spovedi som nebola,ani nepamatam.....ani neviem co sa tam hovori 😀

akurat sa chystame von,len cakam kedy sa zobudi alex.maxim je uz tak na poly vychystany,napapany a cakam len na alexa.nechcem ho budit.

matelko1
8. mar 2010

a tu dalsiu sobotu mame zapis na mestskom urade-uvitanie deti.vsetko teraz naraz.

kukulik30
8. mar 2010

ahoj matelko..jej uz budete mat krst 😵 ....super...to je velka slavnost...a k tej spovedi..no mali by ste ist vsetci, rodicia a krstni rodicia 😉 v modlitebnej knizke mas , co treba pri spovedi povedat

lusinkaj
8. mar 2010

matelko aj ja by som isla na tvojom mieste na spoved,knizke to mas napisane co treba hovorit... 😉 tak uz bude krst super...bude aj pohostenie?doma ci niekde mimo?

bonsai
8. mar 2010

Ahojte..vidím, že ste tu pomenej..čo to?...áááá..želám k dnešnému dňu žienky všetko najlepšie.. 🙂

lusinkaj
8. mar 2010

bonsai aj tebe krasny den prajem... 😉 ako sa mas?

matelko1
8. mar 2010

drobci spinkaju,ja pojdem tiez.dnes bol akysi uplakany den,tak neviem......hadam budu v noci pekne bubat.
boli sme poobede von.
tak zajtra,pa a dobru noc 😔

lusinkaj
9. mar 2010

ahojte,matelko ako ste sa vyspali?boli dobrí v noci? 🙂

matelko1
9. mar 2010

ahoj lusi.v noci celkom fajn,len maxim sa zobudil o 4-tej a nie a nie zaspat.
obaja su dnes akysi uplakani.poobede idem von.