Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sobka
6. apr 2010

mejja, dekáč je na pozastavenie funkcnosti vaječníkov, teda od teraz si može doki s nimi robiť co chcce, teda stimulovat a menit cyklus podla stimulacných liekov...ak ti MS meská, ja to vidím na dobré znamenie...vacsina báb, ak nedostala ms, tak ostala tehotná...dekáč to tehotenstvo len potvrdzuje...tak este pockaj a teš sa 🙂

mejja
6. apr 2010

...ano je to prve ivf a asi preto som aj trosku vystrasena...velmi by som si zelala aby to dopadlo dobre, s manzelom sme si toho uzili az prilis vela a same negative veci, ale myslim, ze tu je asi kazdy baba co ma nejaky ten tazky údel za sebou, dakujem, snazim sa mysliet pozitivne, ale obcas to naozaj nejde

mejja
6. apr 2010

... sobka... ja este len idem na ivf...

herriett
6. apr 2010

mejja poslala som ti it-hadam dosla 🙂 Sobka a ty moja ako? Ja vylihujem - teda vysedavam v posteli s notebookom miesto toho, aby som sa konecne zacala nieco ucit. Dufam, ze ty tiez iba oddychujes

herriett
6. apr 2010

nie it, ale ip 😀

mejja
6. apr 2010

.. ano dosla ....herriett...

mejja
6. apr 2010

... ok baby, tak zatial dakujem, idem pracovat, ale urcite sa este ozvem, pekny den ....

herriett
6. apr 2010

pekny den mejja

matelko1
6. apr 2010

pozeram,ze tu nik po obede nebol. ☹
my sme boli von,ale je strasna zima,vlastne studeny vietor fuka.teraz som kocik odparkovala na zahrade.keby,ze chlapcov dam do vnutra,tak hned sa zobudia.

sobka
6. apr 2010

no, ja som si zdriemla, je také strasne pocasie, že sa mi dnes výnimocne chce vylihovať🙂 Mejja, ja viem, že ideš este len na IVf, ale prirodzene si mohla otehotnieť nie? vies kolko dievcat sa chystalo na stimuláciu, už malo schválené žiadosti, pichnutý decapeptyl a mrcha im neprisla, lebo otehu prirodzene a ten dekáč to tehotenstvo len posilní...tak som to myslela, ked píses, že ti MS meská...nakoniec IVF ani nebudete potrebovať 😉 Herriet, dnes mi je lepsie...brusko už nebolí...idem si urobiť halusky s kapustou, toho masa mám vyse hlavy🙂 baby, berie niektorá niečo na vysoký prolaktín aj pocas IVF? Ja mám NORPROLAC 1/2tbl. denne, ani neviem dokedy to mám brať, dufam, že to drobcom neuskodí 😵

matelko1
6. apr 2010

veru pocasie otrasne.keby som mohla,tak si aj ja lahnem,ale kukam na chlapcov ci este neplacu.este,ze v dome byvame.

herriett
6. apr 2010

sobka mi hovor o mase- ja som rada, ze mi dnes drahy kupil cotage syr-konecne nieco ine ako sunka a klobasky 🙂 Som sa dnes chcela uz aj ucit-ale najprv som si musela potriedit vsetky tie otazky- a poviem ti, robila som to dobre 4 hodiny a chut na ucenie ma presla jak psa motor 🙂

herriett
6. apr 2010

hermanky kde ste vsetky?

lusinkaj
6. apr 2010

Prisla som vas aj ja pozdravit... 🙂 ako sa mate?

herriett
6. apr 2010

lusi asi vsetky oddychuju 🙂 Inak som dnes volala dr. muranskej, vezme ma. vraj je dobra. Ty sa mas ako? Ja som dnes 6-ty den po ET, tak poslusne cakam do 12-eho aprila 🙂

lusinkaj
6. apr 2010

heriet ahooj...muranska kde sidli? 🙂 budes testovat?ale nerobis nic take tazke,namahave?

walle
6. apr 2010

herriet - vitaj a držím palečky...potrebujeme pozitívne správy 😵

lusi, matelko - objímam vás...

sobka - nech to vyjde...a bude to ďalšia pozitívna správička... 😵

lusinkaj
6. apr 2010

walle...aj ja teba cmuk 🙂
ako sa mas?co mas nove? ja idem pomaly k telke som unavena.... 🙂

walle
6. apr 2010

ale ani nič nové ....iba fraxík injekcie... 😖 začína príprava na KET...
tak oddychuj, pa.pozdravujem anjelikov v brušku!!! 😉

marcela27
7. apr 2010

dobre ranko dievcata🙂))
po case som tu zas....., no uz mam za sebou aj tretie vysetreni eu Hermana a caka nas pohovor s nim........

matelko1
7. apr 2010

dobre ranko prajem 🙂
marcela kedy mate pohovor.
walle a ty sa kedy chystas na KET.
lusi ako sa citis.tie tyzdne letia co 😵

marcela27
7. apr 2010

hoj matelko, na pohovor mame ist 27.4. ,ale budem to musiet prelozit na prvy majovy tyzden koli manzelovi......,

marcela27
7. apr 2010

dufam, ze tie vysledky nebudu az take zle....

matelko1
7. apr 2010

marcela neboj,vysledky budu dobre 🙂 .to bude tvoje 1.ivf

lusinkaj
7. apr 2010

ahojte,matelko ano letia,letia.....nenazdam sa a budem rodit 🙂 ale este si chcem vychutnat tehotenstvo viac uz nebude prilezitost 🙂

matelko1
7. apr 2010

veru lusi len si vychutnavaj.ja som si tiez vychutnavala.a nikdy nehovor nikdy,co ked este budes rodit 😵

mejja
7. apr 2010

ahojte zienky, len sa chcem spytat pocas doby co sa beru tie injekcie, tak treba chodit aj k lekarovi na kontrolu a ci tam treba aj manzela, lebo dnes mu oznamili, ze od buduceho tyzdna ide na 2 tyzdne na skolenie a teraz neviem co robit, akurat by sa vratil na to ivf tak to by aj slo, len ci nahodou ho netreba aj skor na nejake vysetrenia.... vopred dakujem za odpoved

matelko1
7. apr 2010

meja ano pojdes na kontrolu,doki bude chciet vidiet ako rastie sliznica atd,ale manzel nemusi byt pritomny.

mejja
7. apr 2010

joj super matelko1 velmi si ma potesila, uz som sa bala, ze sa mi to teraz cele stopne,fajn to akurat stiha sa vratit do terminu ivf... a pozerala som si tvoj album, teda ak si to ty, maly su taky zlaty.. a aj mena mas presne take ako sa nam pacia s manzelom

lusinkaj
7. apr 2010

matelko ooooooo tak to urcite nie...tri su uz vela,nam stacia dve aj to sme chceli len jedno 🙂 nehrozi tretie 😀
inac chlapci su zlati....a som citala ze tak pekne ti spinkaju,super sa vyspis aj nie si cez den unavena,vsak???aj ja tak chcem