Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
20. máj 2010

katarina to vie cloveka potesit.doteraz som nic nemala a po porode ......vsetko sa na mna vali 😉 .....to je oslabeny organizmus...atd

gerena
20. máj 2010

Ahojte kocky....100 rokov som vas nevidela 😀 😀
Matelko nestrachuj nenakazis deticky. on sa tam zije a nemusi vobec robit sarapaty 😉 ako ti ho zistili? z krvi alebo endoskopiou?

dicinka1
20. máj 2010

ahojte baby..tak sme doma z KE..mali Emmku operovat,ale kedze msala sopliky,tak operacia sa nekonala....vracia sa jej moč do obličiek..je to potvrdene..mala 2 tažke vyšetrenia... ☹ a tam sa to potvrdilo bohužial..

gerena
20. máj 2010

jooooj dicinka to mi je luto ☹ ...Emmka ma hydronefrozu?

matelko1
21. máj 2010

dobre ranko prajem.tak dnes sa ukazuje slniecko.super 🙂

gerena zistili mi to z krvy.cela som bola po tele vyhadzana vyrazkami take cosi ako ekzem,tak som bola u alergologa a alergiu nemam na nic a toho helicobaktera mi zistili.

vcera som bola na tanecnej skupine, Lord of the Dance.bolo to perfektne,mm sa staral o deticky,dal im papat.ja som prisla domov o 23-tej hod.

matelko1
21. máj 2010

tak ako som rano zacala tak aj ja koncim.to dnes tu nik nebol?.....no pekne ☹

dobru noc 😔

gerena
21. máj 2010

ja ano a poslala som ti ip 🙂 dobruuuuuuuuuu

dicinka1
21. máj 2010

ger,neviem čo to je..viem,že ma reflux..obojstranny..na obličkach..vracia sa jej tam moč 😠

eva7780
autor
22. máj 2010

Ahojte hermanky 🙂 pekný víkend prajem 😉

@dicinka1 dúfam,že malej Emmke v nemocke pomozu 🙂

walle
22. máj 2010

Ahojte dievčatá...ako vidím, nejako ste sa tu stretli vy " starejšie" 😉, skalnejšie piliere Hermanok...kedysi v historii som si čítala mená ako dicinka, evka, gerena...

všetkým Vám prajem, aby ste boli ozaj zdravé a aj vaše krásne bábetka...

ja čakám na ms ( už mala prísť dnes a nič...) a začínam prípravu na KET...tak uvidíme...nejako si to nepripúšťam, neprežívam zatiaľ...bojím sa potom sklamania...
pa

matelko1
23. máj 2010

ahojte.pekny podvecer 🙂
walle drzim palce aby ti ket vysiel.

walle
23. máj 2010

ďakujem zlatko... 😔

sofia2008
24. máj 2010

walle, aj ja ti drzim palce 😵

matelko1
24. máj 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
tuto noc mi drobci vysspali celu noc.vecer zaspali o 20-tej hod a zobudili sa o 5-tej rano,napapali sa a spinkali dalej do 7:30hod.dobre,co? 🙂

lusinkaj
25. máj 2010

ahojte 🙂
matelko,tak toto je uzasne 🙂 tak ty mozes byt len hrda 🙂 super,sa vyspis a deticky su tiez spokojne 🙂

eva7780
autor
25. máj 2010

ahojte hermanky 🙂
lusi prečo ideš do nemocky? 😕

matelko1
25. máj 2010

ahojte.pekny vecer 🙂

lusi preco ides do nemocky

matelko1
26. máj 2010

dobre ranko prajem 🙂

lusinkaj
26. máj 2010

Tak lebo som brala ant.a sa mi zase zvysili pec.testy tak ma chce poslat na pozorovanie do nemocky.... 😒 nie som nadsena,ale verim,ze pec.testy klesli a nebudem musiet ist....na obed sa uvidi budu vysledky 😒

matelko1
26. máj 2010

@lusinkaj tak daj potom vediet ako si dopadla.drzim palce 🙂

lusinkaj
26. máj 2010

samozrejme,hned ako mi zavola sestricka tak napisem ci idem ci nie...ale dufam,ze nie ak ano tak nie na dlho..... 😉
dakujem

matelko1
26. máj 2010

tak pevne verim,ze pecen.testy budu ok.

lusinkaj
26. máj 2010

matelko aj ja 🙂 aj ked taka som 50 na 50 .... 😒

matelko1
26. máj 2010

ale bude dobre 🙂 ..uvidis.
obed som dovarila,cakam mm 🙂
u nas prsi,nic nove 😉 a vraj ma byt take cele leto uprsane ☹

lusinkaj
26. máj 2010

matelko aj ja mam uvarene,ak by som nahodou isla zajtra do nem.aby muzik mal aspon nieco....
u nas tiez prsi,ziadna slava.... 😒 aj ja som pocula,ze leto ma byt vlhke.....ale ja uz chcem aby bolo po lete 😀

sofia2008
26. máj 2010

ahojte..lusi drzim palce, aby si nakoniec ostala doma 🙂
u nas prsi 😠

lusinkaj
26. máj 2010

sofi dakujem....aj ja by som najradsej.....este nikto nevola...uz som nervozna 😒
u nas uz doprsalo....

lusinkaj
26. máj 2010

sofi,ty uz citis pohyby-kopanceky?? 🙂

sofia2008
26. máj 2010

u nas tier doprsaol..ja citim pohyby od 18tt..no nie su to nejake silne kopance, ale take jemne kopanceky, niekedy je to citit viac,inokedy menej, najviac to pocitujem vecer, ked si lahnem na chrbat a vystriem nohy..skus vecer aj ty a sustred sa na to 😵
podla mna by ti uz volali, keby si mala tie vysledky zle..

matelko1
26. máj 2010

lusi neboj kazdy citi v inom tyzdni pohyby.niekto v 20-21tt.vecer sa sustred,lahni si a uvidis,ze aj ty mas take mravencenie.
sofia ahoj....pozeram,ze ty cakas dievcatko.super 🙂