Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

felicita2
29. júl 2010

@marcelka83s mi sme mali tiez tie najlepsie injekcie, ISCI + lepidlo cca 1000 € vsetko dokopy

dicinka1
29. júl 2010

@felicita2 dúfam,že to vyšlo..mala si puregon?alebo Gonal?už si si robila aj testik?

katarina822
29. júl 2010

@dicinka1 ako sa mate..
felicita2 je tehu precitaj si stranu dozadu.

dicinka1
29. júl 2010

@katarina822 celkom fajn a vy?môžme ist niekedy na prechádzku :ˇ)

felicita2
29. júl 2010

u nas to vyslo chvalabohu na prvy krat a musim dodat, ze ja som na ine ani nepomyslela, zeby to mohlo aj nevyjst 🙂
tak som bola niejak naladena od zaciatku, ze vsetko dobre klapne - pozitivne myslenie robi vela

dicinka1
29. júl 2010

@felicita2 tak presne ako ja..to sa mi páči..trebalo veriť,nie dúfať.. 😵

lusinkaj
30. júl 2010

@matelko1 ahojte... 🙂
matelko,ty este kojis?alebo ako si kojila?a odsavala?aku si mala odsavacku chcem si kupit lebo urcite budem potrebovat len neviem aku ci rucnu alebo elek.?viem ze elek.predsa lepsia ale aj cena je na nej dobra 😒 🙂

katarina822
30. júl 2010

@lusinkaj poslala som ti ip.odsavacka je dobra hlavne zo zaciatku na rozbehnutie tvorby mliecka a ak ma babo novorodenecku zltacku lebo vtedy su spave a malo tahaju.alebo pri krizach aby sa viac tvorilo mliecka alebo ak mas viac tak do mrazaka. ale ked som ja zhanala naj.odsavacku vies co mi vyhodilo najlepsia odsavacka je vase dieta. 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
30. júl 2010

@katarina822 dakujem kati...odpisane 🙂

dicinka1
30. júl 2010

@lusinkaj už sa ti to blíži,že? 😵 😵 😵 😵

matelko1
31. júl 2010

ahojte.prajem pekny podvecer 🙂

@marcelka83s aj mne hermi povedal,ze mam zdeformovanu maternicu,ze niesom vstavana mat dve deticky naraz a vidis mam dvojky a donosila som do 37tt tehu bez problemov.
ano staram sa o deticky s laskou 😵 ,ved sme na to cakali dlhych 7 rokov a sme stastni s mm.
nechaj to vsetko na prirodu a pocuvni hermiho ked povie,ze len jedno vlozit,tak jedno,ale moze sa to rozdelit,

matelko1
31. júl 2010

@lusinkaj mne sa nechceli uz v nemocnici chlapci prisat,takze ja som si 3 mes odsavala mliecko.pre jedneho by som mala,ale dvoch by som neodkojila.odsavacku som mala chicco s pumpickou,takze rucnu.

matelko1
31. júl 2010

@lusinkaj a ake dva druhy jednovajec,dvojciat je.nerozumiem tomu.ved ked mas jednu placentu a su v jednom vaku tak su jednovajec.a ten druhy sposob je aky.vysvetli to 😀

sofia2008
31. júl 2010

ahojte..prajem pekny vikend 🙂 vcera som bola na prietoky u Dr. Danovcika, tak je vsetko nastastie v poriadku a mame 1250g 🙂

matelko1
31. júl 2010

@sofia2008 super a som rada.
baby ja som zvedava,ze ked sa vam narodia deticky ci budete chodit nadalej do tejto temy a navstevovat MK,lebo poniektore baby sa uz vykaslali a neprispievaju.ja si vzdy najdem cas a mam dve deti 😵
aj sonikah som parkrat pisala SMS-ku co ma trojky a nikdy mi neodpoveda.vzdy si poviem,ze 2min si moze najst cas ked ma cas na media... 😀 no nie je to tak?...

sofia2008
31. júl 2010

@matelko1 jasne, ze budeme 🙂 matelko, ty si prototyp supermatky, ktora ma dvojicky, vsetko stiha a este aj sem pravidelne prispieva 😵 a nikdy sa nestazujes, stale optimisticky naladena 🙂 ja akurat citam knihu Dieta a ja a mam poriadny chaos, asi vo vsetkom 😀 hlavne to kojenie mi pripada ako velka veda, asi sa to neda nacitat, ale vsetko naucit v praxi 😉 na dalsi tyzden sa chystam za manzelom do zahranicia na mesiac, tak tam dufam neporodim 😀 aj ked by to bolo pre dieta lepsie ako v hociktorej slovenskej nemocnici..prajem pekny zvysok vikendu 🙂

dicinka1
1. aug 2010

@matelko1 ja by som chodila častejšie..ale máme svoje problémy..a myslím si dosť vážne na to,aký sme mladí ☹ ☹ ☹ neprajem nikomu aby niekto zažil to čo zažívame mi 3-ja ☹ to s malou je ešte hračka oproti 25 r. manželovi ktorému zlyhavajú obličky.. ☹ 😢 😢 😢

dicinka1
1. aug 2010

@matelko1 a sonikah ma zdrave babetka všetko ok? 😵

dicinka1
1. aug 2010

ináč moja kámoška mi po svojom porode tiež varvela,že vše ok..sme zdravé a tak..a nakoniec som sa dopočula,že malinka sa narodila bez rúčky ☹ 😢 čo ma tak šve... a nikde s nou nechodia von,len na dvore su..izoluju ju od sveta..je to strašne tak tyrat seba aj dieta...moja mala je v podstate tiež chora,nie tak,že je postihnuta,alebo čo..ale proste že sa jej čosi nevyvynulo všetko tak ako malo...a buude musiet ist na operaciu..no nevieme čo bbude po operacii..aky bude zdr. stav..a či nebude aj dalšia operacia...a u takych malych deti je operacia stale vážna..čo mi podotkol aj dr. v KE dr. bača ☹ taklže teraz si ju užívame ...a aj ona si užíva vodičku ,slniečko....

walle
2. aug 2010

ahojte babenky...iba som si vás prišla prečítať...

všetky tu tehulkujete, maminkujete...nádhera!!!

ja nemám nič nové... 😔

lusinkaj
3. aug 2010

@sofia2008 ahojte 🙂
aj ja som bola na prietoky v šaci a tiez je vsetko v poriadku 🙂 😵

lusinkaj
3. aug 2010

@dicinka1 tak to mi je luto ze mate take zdr.problemy s emmkou ale neboj bude dobre,musis len mysliet pozitivne 🙂
aj to s manzelom,skoda ze je tak lebo fakt je mlady a toto....drzim prsty 🙂

lusinkaj
3. aug 2010

@walle ja som len teraz precitala,ze ket ti nevysiel ☹ joooooj skoda...a co teraz ides dalej do boja??? 🙂

matelko1
3. aug 2010

@dicinka1 tak to mi je luto,ze mate take problemy zdravot.dufam,ze sa coskoro manzel dostane z zoho.a emka moja mala,zlata,co ma za problem.
inac ahojte a prajem pekny den

matelko1
3. aug 2010

@sofia2008 ooooo dakujem za take lichotky....takze predsa si sa rozhodla,ze ides za manzelom.a mm kde je v ktorom state.tak musis verit,ze tam neporodis.

lusinkaj
3. aug 2010

@matelko1 ahoooj 🙂 ako sa mas?chlapci? 🙂

matelko1
3. aug 2010

@lusinkaj ahoj.chlapci sa maju dobre,su stastni....aspon si myslim ha-ha.ty sa ako citis.
min.tyzdna mali chlapci hnacky a zvracali,ale vysledky stolice,tak vsetko ok.uz som sa bala,ci nahodou nejaky rotavirus.proti tomu niesu zaockovani,lebo ich je niekolko druhov a neda sa proti vsetkym zaockovat a ani moja dr mi to neodporuca.

lusinkaj
3. aug 2010

@matelko1 aha,ale to mohlo byt z toho tepla... 🙂 aj im to skodi take horucavy.....ale urcite sa maju dobreeee uz 🙂
ja dobreeee,tak tazko uz...v noci sa nevyspim lebo kazdu hodinu na wc idem....strasne tlacia na moc.mechur....a k tomu aj tak s ami zle lezi ci na chrbte to uz vobec neviem spat...na bokoch tak trosku lebo potom ma boli brucho no ved sama to poznas 🙂 😀 😝 a zaha pali strasneeeeeeeeeeeeeeeeeee 😲

nivejka
3. aug 2010

ahojte 😀 😀 😀 ...zase vám sem nakuknem ako sa mi mate???
matelko....bobečkovia malinký --niečo im asi nesadlo...už sa vám tlačia zúbky?--dcére sa začali tlačiť,ked mala pol roka aj mala hnačky-bola mrzutá a nakoniec sa to zastavilo a prvý jej vyšiel,ked mala 1rok...
lusinka...vidím,že tiež nemôžeš večer spinkať ako ja--na chrbte sa mi strašne zle dýcha až mám pocit,že sa dusím...no a na boku,ked sa náhodou zobudím,že musím na wc--tak mám také bolesti,že najprv prvé 2-3minúty predychávam a až potom môžem vstať....vaječníky mám úplne stlačené....kamoška mi zakázala spať na chrbte ,lebo ja som najprv spala v polosede--,že to nieje dobré,že tak vytláčam bábo ---tak ja už neviem ☹ ☹

sofia2008
3. aug 2010

@matelko1 ahoj, no tak predsa pocestujem,na 4 tyzdne,mm je v Nemecku..ale ved to neboli lichotky,ale pravda 😵
@lusinkaj ahoj lusi, tak som rada, ze je vsetko ok 😵 uz len vydrzat co najdlhse, mne to zacalo ist nejak rychlo 😀
ja sa osobne citim najlepsie od celeho tehotenstva, dufam, ze to nezakriknem..prve 4mesiace boli hrozne,hlavne kvoli tomu,ze som mala stale bolesti v podbrusku 😒 ja som niekde na nete citala, ze sa nema spat na chrbate, ale na boku, hlavne lavom..inac aj mna sem tam pali zaha a jedna znama mi poradila jest mandle aj so supkou, staci za hrst a mne to velmi pomohlo, akonahle zacnem citit, ze ma to zacina palit, hned si dam mandle a do pol hodiny je to prec, tak skuste vyskusat 🙂
@nivejka ja mam tiez tie vajecniky poriadne stlacene, hlavne mam lavy vajecnik troska poskodeny, tak ten ma dost boli..ale da sa to vydzat.