Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
12. sep 2010

ahojte.pekny vecer.
len som nakukla.dnes sme boli prvy krat s detmi v bazene plavat.boli zlati,len sa usmievali 🙂 ,aj pod vodou boli a vsetko v pohode.

celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima263
14. sep 2010

@sobka
nech je to aspoň 300 🙂

matelko1
14. sep 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
na par dni sa odmlcim....zateplujeme a krabicku musime co mame na dome odmontovat,takze budeme bez signalu.

lusinkaj
14. sep 2010

@matelko1 aj u nas cely blok zatepluju cize vrtanie,jaaaaaaaaaaaaaj.....strasne 😠

matelko1
14. sep 2010

@lusinkaj hovor mi nieco.poobede musim vypadnut z domu,deti by tu aj tak nepospali v takom hluku a prisla sesterka z nemecka tak aspon pokecame...
uz aby to bolo hotove.este aj svokor spal u nas,noc bola katastrofalna,mm chrapal,v jednej izbe spal svokor,tak ci sa mi chcelo,alebo nie,musela som si rozlozit gauc v obyvacke.lenze deti tiez nie najlepsie spali,asi sa na chrapanie zobudili.....

lusinkaj
14. sep 2010

@matelko1 no ved to je najhorsie...robia este len jendu stranu u nas ked pridu k nam a deti budu uz doma ja neviem ako to bude 😠

matelko1
14. sep 2010

@lusinkaj tak to vam nezavidim,ale ide to rychlo...akurat je bordel z toho a polystiren v celom byte,ze...
my zateplujeme sklennou vatou.

lusinkaj
14. sep 2010

@matelko1 no nam zatepluju tiez tak kombinovane sklenenou vatou a niekde polystyren.... 😉
uvidime ako to bude ked budeme doma a ked tak budeme chodit k nasim neviem,neviem ako to bude 😒

matelko1
14. sep 2010

@lusinkaj ved uvidis.zatial si tym nevesaj hlavu.

matelko1
14. sep 2010

zajtra ma moja neter 3 rocky takze ideme oslavovat.

lusinkaj
14. sep 2010

@matelko1 presne tak nebudem to teraz riesit moze to byt uplne inak....

jaaaaj,teraz som kazdemu nahnala strach....mobil som nechala v obyv.na parapete zvonenie vypnute a ja som v kupelni a hudba zapnuta na pc....a milion neprij.hovory.....kazdy ma ujazdil,ze to tak nemozem robit....jooj nechcela som im nahnat strach oni uz mysleli ci som neodpadla alebo co....moji zlati 🙂

sofia2008
14. sep 2010

ahojte 🙂 lusi, nerob stresy svojim blizkym, ti ale museli byt poriadne vystraseni 🙂
ja dnes poobede idem za svojim dr. do nemocncie, konecne... 🙂
matelko, tak nech vam to rychlo zateplia, aby ste uz mali svoje pohodlie doma 🙂
inac ako silno ste citili pohyby..moja mala sa len tak prevaluje, ziadne silne kopance, sem tam zatlaci viac, vascinou sa vlni 😀 dufam, ze bude kludne babo

kukulik30
14. sep 2010

ahojte...baby poradte, zacinam spinit troska a zrejme sa mi rozbieha menzes po decapeptyle...dr kazal volat hned ako dostanem, ale tak myslim, ze krvacat zacnem bud vecer alebo v noci 😒 ...a teda zajtra je sviatok, mam mu volat normalne zajtra , aj ked je doma? alebo mu mam zavolat uz teraz poobede, ze spinim?

kukulik30
14. sep 2010

@sobka ..akooooooooo? uz si bola na krv?

svetluska23
14. sep 2010

ahoj, sobka, čítam,že si bola na ivf? a asi to aj vyzerá veľmi sľubne. veľmi, veľmi ti držím palce a prajem aby ti to konečne vyšlo.

kukulik30
14. sep 2010

no uz sa to poriesilo...ms sa rozbehla, takze som sa aj hned dovolala,a v piatok mam prist poobede 😉

kukulik30
14. sep 2010

baby pozrite, akurat mi sesterka poslala foto jej syna, on mal v lete 4 roky a nastupil do skoly / v UK vraj tak skoro/ sa idem usulat, aky je zlaty v tej rovnosate 😀 😀 😀

sobka
15. sep 2010

ahojte hermanky 😉 kukulik, tak konecne ides na to!!!! Lusi, tá chrípka mi pomohla 🙂 nechcem to zarieknuť, zajtra idem na kontrolné hcg ci stupa, na 11ty den som mala 170!!!! chcem byť mamička už 🙂

sofia2008
15. sep 2010

ahoj sobka..supeeeer 😵 len nech pekne stuuuupa 😵

nivejka
16. sep 2010

@lusinkaj .....lusi no kam to ideš moja???

lusinkaj
16. sep 2010

@nivejka nikam este nejdem...ty ako?aky mas krcok?ja len 1cm a dost nizko je jedna mala,tak som zvedva dufam,ze este tyzden vydrzim.... 🙂

lusinkaj
16. sep 2010

@sofia2008 veru urobila som im stresy,moji zlati...hlavne manzel sa STRASNE zlakol 😉 😒

@sobka tak drzim prsty aby hcg len stupalo a stupalo...kolko si si vlozila emb.?to je ktore ivf?uz si nepamätam 🙂

sofia2008
16. sep 2010

@lusinkaj no tak len pekne vydrz este 😵 ja som uz bola v nemocke za svojim dr., mam prist o 2 tyzdne a dohodneme termin sekcie 🙂 len dufam, ze to nahodou nepride skor, lebo ma teraz 2 tyzdne dovolenku 😀 na dalsi tyzden idem na CTG

@sobka tak ako si dopadla?drzim palce

lusinkaj
16. sep 2010

@sofia2008 musíííííííííííííííííííím vydrzat,ja chcem 🙂 len ten moj krcok a moja jedna kocka ktora je nizko.....musia vydrzt...
ty ides tiez sekciou???preco????a kde ides rodit?

sofia2008
16. sep 2010

@lusinkaj ale vydrzis, neboj 😵 ja idem sekciou, normalne v ziadnom pripade 😒

nivejka
16. sep 2010

@lusinkaj ....napíšem ti presne,čo mám po dnešku v papieroch a snad mi poradíš to preložiť,lebo ja nejako tomu nerozumiem 😉 : krčok skrátený na 2,5cm, bránka na špicu prsta , PV stojí, cez prednú klenbu hmatná hlavička plodu, uterus normotonus.....tak rozumieš tomu všetkému??

lusinkaj
16. sep 2010

@nivejka krcok mas 2,5cm???tak to si dobra ja som taky mala jaaaaaj nepamätam kedy v 20tt. 😀 PV-plodova voda stoji,ze ti neodtiekla...toto mam aj ja napisane...s tou hlavickou mam aj ja len trosku inak napisane,proste mame nizko babo a citi hlavicku dr.ja mam este ze pre prst tesne.....
@sofia2008 preco chces sekciu???a chces uplnu narkozu ci spinal?

sofia2008
16. sep 2010

@lusinkaj ja jednoducho normalne rodit nepojdem, mam strach, ale vobec nie kvoli bolesti,ale aby malu lekari nepridusili, aby sa jej nieco nestalo atd..v okoli mam vela prikladov..mna nikto nepresvedci, ze rodit normalne je lepsie..je mi jedno, ci spinal alebo uplnu narkozu.

lusinkaj
16. sep 2010

@sofia2008 tak to som prekvapena...a nebojis sa ze ta pootm bude boliet rana?a vsteko co k tomu patri,predsa je to zakrok?