Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
15. nov 2010

@marcelka83s uz aj ja som zvedava.bude ok vysledok,uvidis 🙂

marcelka83s
15. nov 2010

@matelko1 no neviem 😒 aj ked budem ta aj hned potraťím z toho strachu čo mám, neviem to ovládať 😒

matelko1
15. nov 2010

@marcelka83s nesmies tak dopredu mysliet,ze potratim....mysli pozitivne.....

marcelka83s
15. nov 2010

@matelko1 zlé správy ☹ ☹ ☹ nevyšlo to nechápem všetko som preto spravila

matelko1
15. nov 2010

@marcelka83s tak to mi je luto ☹ tak som ratala,ze ti to tentokrat vyjde.ani ja nechapem.

valery08
15. nov 2010

@marcelka83s mrzí ma, že to nevyšlo, ale treba veriť, určite sa to podarí 🙂 . Viem ako to bolí, zažila som to 3krát ☹ ☹ ☹ . Máte ešte mrazáčikov? Ja idem zajtra na kontrolu ako rastie sliznica, tak dúfam, že dobre pochodím a môžno už budem vedieť, kedy bude ET.

marcelka83s
15. nov 2010

@matelko1
@valery08 Dakujem dievčatká teraz som sa zobudila ani neviem ako som zaspala ráno som skoro vstávala lebo som sa už ťešila a poobede tá správa,ma tak zložila že som až zvracala vôbec neviem čo mám dalej robiť zajtra sa mam dohodnuť s doktorom mám ešťe štyroch mrazačikov neviem či teraz pred vianocami sa mi chce púšťať do toho,ja neviem ovládať túto sytuáciu to čakanie atd.to sa dá naučiť?mne to asi dosť kazí sytuáciu.Dakujem velmi dievčatká ,že vás mám sťe velmi zlaté

mima263
15. nov 2010

@marcelka83s
mrzí ma čo sa Ti stalo. Pýtaš sa či sa to dá naučiť zvládnuť tú situáciu. No neviem, či sa to dá tak povedať. Skôr je to tak, že človek sa už ďalej nevládze tak veľmi stresovať a trápiť. U mňa to bolo s každým neúspešným pokusom menej intenzívne a teraz sa správam akoby som ani nebola na KET - fungujem ako po iné dni. Veľa si od toho nesľubujem, pozitívny výsledok by určite prekvapil. Aj keď bez nadšenia, ale pokračujem ďalej. To je dôležité.
Snaž sa zrelaxovať a uvidíš, o pár dní budeš rada, že máš ďalšie pokusy - ďalšie šance

sobka
15. nov 2010

Marcelka83s, je mi luto , že to ani tentokrát nevyslo☹ ja to tiež velmi dobre poznám, tie pocity z neuspechov....s Mimou celkom suhlasím, je to tak ako píse....naučíš sa to brať bez stresov a s chladnou hlavou....u mna to je 8pokus, ver, že viem, o com píšeme 😉 drž sa

matelko1
16. nov 2010

dobre ranko prajem 🙂

@marcelka83s daj si chvilku pauzu teraz pred vianocami a po vianociach sa pust do dalsieho boja,musis verit,ze ti to vyjde.budem drzat palce vam vsetkym babam aby ste aj vy mohli sa stat coskoro mamami,je to krasne 🙂 ...treba verit,ze to vyjde... 🙂

kukulik30
16. nov 2010

ahojte

@marcelka83s to ma mrzi ☹ ☹ ☹ ...ale mozem ti napisat jedine, nevzdavaj to, na kazdu raz pride,skor , ci neskor...je to smutne, ale je to tak 😔 ...drz sa moja a verim, ze babtaka sa coskoro dockas 😵

marcelka83s
16. nov 2010

@matelko1 aj ja som tak rozmýšlala že si dám pauzu. Ďakujem ,že si mi to napísala myslím ,že to by teraz bolo správne.Dakujem vám všetkým naozaj si to cením ,že vieťe ako sa cíťim a o čom rozprávam,myslela som si ,že budem patriť medzi tie ženy ktoré pôjdu raz na umelé a budem ťehu ale už teraz začínam chápať ,že to nie je také jednoduché možno ešťe neprišiel môj čas .

valery08
16. nov 2010

@marcelka83s ak sa na to teraz necítiš, takto ozaj nechaj radšej na január. Trochu sa odreaguješ od tohto všetkého, načerpáš nové sily a verím, že sa aj ty čoskoro staneš maminkou 🙂 🙂 🙂 .
Ja som dnes bola na kontrole, sliznica o.k. , dávkovanie estrimaxu mám rovnaké, len mám k tomu pridať duphaston a mám už aj dátum ketka 23.11., tak verím, že sa zmrzlinky pekne rozmrazia, lebo už teraz sa na nich veľmi teším 🙂 .
@sobka ty ideš k Hermanovi na krv možno sa aj stretneme 🙂 🙂 🙂 .

sobka
16. nov 2010

Ahojte hermanky🙂 kukulik ako sa mrvia drobci?uz citis nejake zmeny?nevolnosti alebo si fit stale?to je super,lebo pri samkovi a este pri prerabke urcite sa co najviac sil zide,ale zas to neprehanaj a dufam,ze sa setris ako mozes🙂 valery,asi pojdem na krv do centra,uvidim,ako sa budem citit,ale treba tam prist do 9.00,ak chcem vysledok poobede,tak sa asi nestretneme☹urcite mas termin cca na 10.00 nie? zatial sa citim akoby sa nic nedialo, citim sa uplne rovnako ako pred vkladom,bez utrogestanu som este vklad nemala,takze pozorujem,ze mi estrimax ani duphaston nic nerobi (ani prsia sa nezvacsili ani nebolia,brusko zacitim tak 2xza den na 5min.,hm),tak len dufam,ze mimiskovia tam su,mam o nich strach,kde sa podeli,aj ked viem,ze je na vsetky pocity prilis skoro...matelko , mima, marcelka,ofs, aj na vas myslim a vsetkym prajem krasnu slnecnu novembrovu stredu🙂 ak som na niekoho zabudla,ospravedlnujem sa za to..pa

valery08
17. nov 2010

@sobka ahojky, máš pravdu na vklad idem neskôr, takže sa zrejme nestretneme ☹ . Tvoji mimíškovia sú určite na tom správnom mieste a pekne sa zahryzkávajú do pripravenej perinky 🙂 🙂 🙂 . Ja som tiež ešte vklad bez utrogestanu nemala, tak tiež to nebudem mať s čím porovnávať, aspoň sa nebudem stresovať. A ako teraz po vklade užívaš estrimax a duphaston? Budeš aj testíkovať alebo počkáš na výsledok z krvičky? Všetky ostatné kočky pozdravujem a prajem pekný večer 🙂 🙂 🙂 .

marcelka83s
17. nov 2010

@valery08 už som sa dohodla s doktorkom ,že to nechame na január ,tak už máš aj termín ,budem na ťeba myslieť .Kolko mrazáčikov si plánuješ dať?
@sobka takže ani ty neberieš utrogestan?ani ja som ho nebrala.Držim palce aby ťi to vyšlo nech už tú čakáren u Dr.Hermana nemajme takú plnú 🙂

sobka
17. nov 2010

ahojte babenky🙂 krasny den za nami, fnuk...zajtra už má prsať 😠 ...to cakanie bude este horsie 😖 valery08 užívam estrimax aj duphaston 3xdenne, testovať nezvyknem...asi to sama aj tak vycítim...ja po tých pokusoch už asi aj budem tušiť...hádam 😉 marcelka83s, ak nám ket nevyjde, tak budeme snažilkovať v januári spolu 😉 pán doktor asi prehodnotil situáciu a pre KETe už neberieme zbytocne aj utroš...myslím, že to má svoj dovod, ak to má vyjsť, vyjde to aj bez utrogestanu...zbytocne vela hormonov do tela, ked to ani nepotrebujeme...je to vlastne náhrada duphastonu, co som sa pýtala svojej dr...tak si držme palce 😵 ..pekný vecer, dobru noc vsetkým...pa 🙂

matelko1
18. nov 2010

ahojte.prajem pekny aj ked uprsany den. 🙂

matelko1
18. nov 2010

@marcelka83s dobre robis,ze si das pauzu.idu vianoce trosku sa uvolnis a novy rok to isti 🙂 ..pojdes oddychnuta...
ja som si tiez myslela,ze ked zena ide na umele,tak to urcite vyjde,ale mylila som sa.to by bolo moc ve´setko jednoduche.....musis si povedat,ze to este nebol ten spravny cas...ten len pride,ver mi.... 🙂 🙂

rano sme boli s chlapcami u dr na kontrole po rehabilit.este mame za nou prist tyzden pred vianocami.uz som si myslela,ze tam nebudeme chodit.....ked deti nerobia to co ona chce.doma vsetko ok a tam ako keby sa zlakli a povedali si,ze budeme trucovat...

lienka2
18. nov 2010

@matelko1 my sme tiez dnes boli, a mame prist az ked bude mat rok 🙂 cvicenie sa oplatilo, aj ked nebolo vzdy poctive 😅 len stale nesedi, lebo nema cas 😀

matelko1
18. nov 2010

@lienka2 nasi chlapci krasne sedia....veru to cvicenie,aj rehabilit.myslim si,ze pomohli.radsej pojdem ako by sme mali nieco zanedbat.potom by sme si to vycitali.my mame kontrolu o mesiac,lebo potom ma dovolenku v januari.
inac ako sa mate.....

matelko1
18. nov 2010

@lienka2 hod nejake fotky maleho.

matelko1
18. nov 2010

no kde ste vsetky zmizli... ☹

marcelka83s
18. nov 2010

@matelko1 máš pravdu zbytočne by som išla ked sa na to necíťim a tak sa mám na čo znovu ťešiť🙂 Nemôžu byť stále dobrí a poslušný ,hlavne ,že mamku počúvajú 😉

matelko1
19. nov 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
pocasie otrasne,noc bola tiez,chlapci nespali a tak...to vsetko patri k tomu.....to sme chceli,ale nestazujem sa 🙂 ...su zlati...
@marcelka83s po vianociach sa daj znova na to.budes oddychnuta....

matakrok
21. nov 2010

ahojte,
ako vikendujete? ja v praci 😖. napozajtra sa uz chytame s manzelom na 1.navstevu Gyncare, tak som moooc zvedava na prvy dojem , ci to bude ako v splne, a tak....sa tesim. pekny vikend vsetkym! 😉

sobka
21. nov 2010

ahojte Hermanky🙂 matakrok, uvidíš rozdiel, más sa na co tešiť🙂 a vela sa pýtaj, kludne, nemaj strach, rád ti na vsetko odpovie, vysvetlí, nakreslí.......daj vedieť prvé dojmy 😉 prajem krasny zvysok víkendu vsetkým 😵

matakrok
21. nov 2010

@sobka cau 🙂 vdaka za odpoved. budem s a pytat. strach ani nie,len ocakavania 😉 a vezmem si so sebou aj manzela, a aj vsetky papiere .potom dam vediet, peknu nedelu!

matelko1
22. nov 2010

ahojte.prajem pekny,aj ked uprsany den 😉
idem si vas precitat,cely vikend som nemala ani nb zapnuty,citila som sa pod psa.mm sa venoval cely vikend detom,zobral ich von aj doobeda,aj poobede.

matelko1
22. nov 2010

vela ste toho nepopisali.

@matakrok daj vediet ake mas dojmy.