Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

eva7780
autor
3. mar 2009

ale boli,ale prezijem to

puglee
3. mar 2009

...a z čoho ťa zvykne, mňa chvalabohu nikdy klop..klop...klop

matelko1
3. mar 2009

ani mna nezvykne boliet...raz za uhorsky rok..klop,klop

puglee
3. mar 2009

matelko 3krát klop 😀 😀 😀

matelko1
3. mar 2009

😀 😀 😀
baby ja koncim.prajem pekny zbytok vecera. 🙂

puglee
3. mar 2009

...vďaka aj tebe príjemný zbytok dňa 😵

janapo
3. mar 2009

ahojte 😵 ste ma vyvolali ako ducha 😀

eva7780
autor
3. mar 2009

janapo ahoj 🙂 ako sa máte?

eva7780
autor
3. mar 2009

matelko ,pekný večer 🙂

janapo
3. mar 2009

ahoj evi...mame sa dobre 🙂 csilla aj lusinka ma dnes po dlhom case vymakli na skype a ze uz by som sa mohla zastavit aj na konikovi 😅

eva7780
autor
3. mar 2009

no veru mali pravdu,už nam tu chýbaš,ale ti riadne ubiehaju tie tt 😉 nedavno si čakala na vysledky

eva7780
autor
3. mar 2009

ozaj ešte pichaš injekcie?

janapo
3. mar 2009

evi veru...ale tie posledne mesiace sa mi uz vlecu, som velka a ufucana 😀 a ti dvaja nezbednici sa stale vrtia a kopu 🙂 injekcie stale picham a budem az do konca tehu...ale picham uz do stehien a ruk, lebo brusko mam totalne tvrde

lusinkaj
3. mar 2009

baby akurat som urobila na veceru krupicu,juuuj ale som sa ojedla,dnes uz nic nejem... 😉
ahoj puglee... 😉

eva7780
autor
3. mar 2009

no do bruška to už nejde,to by som take nieco ani neprezila 😒 😒 neboj este budes ufucana Bea by ti mala co povedať 😀 😀

janapo
3. mar 2009

ved toho sa desim co bude o take tri mesiace...uz teraz ked vchadzam do ordinacie tak sa sestricka smeje ze najprv vchadza brusko a az potom ja 😀 rastie mi tak dopredu ako by som zjedla futbalovu loptu...teda momentalne uz medicimbal 😀 a to este deticky podrastu o nejakych 20 cm, chudatka malinke sa musia tlacit ako haringy

janapo
3. mar 2009

a u vas co nove kocky? vsimla som si ze ste sa pekne rozrastli a pribudli nove tvare 🙂

lusinkaj
3. mar 2009

janapoooooooo ahojjjjjjj....... 🙂 🙂 🙂

janapo
3. mar 2009

caf lusi 😉 s tou krupicou mi robis slinky ale nechce sa mi ju pripravovat...mame teraz cely byt hore nohami lebo prerabame kuchynu a mam obmedzene podmienky 😖

lusinkaj
3. mar 2009

juuuj jani ani mne sa velmi nechcelo,len sme chceli nieco fajne,len teraz mi je tazko... 😒
a uz mas pokupene nejake vecicky pre babatka? 😉

janapo
3. mar 2009

no do porodnice uz mam vsetko okrem zavinovaciek...kocik a ostatne pokupime az po narodeni...pre istotu 🙂

eva7780
autor
3. mar 2009

Jani aspon sa braček zo sestričkou tulkaju a zohrievaju 🙂 je im dobre spolu,neboj oni si ešte miesto spravia 😉 😉

janapo
3. mar 2009

evi, no ja dufam ze je to tulkanie a nie bitky 🙂

eva7780
autor
3. mar 2009

neboj na to je ešte času dosť,oni to doženú 😀 ako všetcia súrodenci 😵

lusinkaj
3. mar 2009

jasne jani,ja tiez kocik a postelku,urcite budem kupovat az po narodeni...ak budem teh..... 😉 😀
idem sa okupat baby,neskor pridem... 😉

janapo
3. mar 2009

no ja postielky mam...zdedene takze aspon tie nemusim kupovat, len ich dame trosku dokopy a kupime nove matrace 🙂
lusi ta tvoja fotka je robena v Aide?

dicinka1
3. mar 2009

janapo avoooooooj..tak sme sa tu o teba uz bali...si tu dlho nebola..nechodim tu casto...ale obcas kuknem..co tu nove 😉

janapo
3. mar 2009

ahoj dici...ako sa ti tehulkuje? 🙂 ste mile ze ste sa bali 😉

lusinkaj
3. mar 2009

janapo ano v aide....odkial vies? 🙂

janapo
3. mar 2009

lusi obcas sme tam zasli na zmrzku 😉 pamatam si ze tam su take kozene sedenia na poschodi 🙂