Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
2. jún 2011

ahojte.
kuk to dnes nik nepride..

dicinka1
2. jún 2011

ahojte..tiež som tu.. 😉

sofia2008
2. jún 2011

ahojte 🙂
@matelko1
@dicinka1 ahojte.. 🙂

sofia2008
2. jún 2011

@dicinka1 beries clostil? ja som ho brala pol roka, krasne mi po nom rastli foliky 🙂

sofia2008
2. jún 2011

@dicinka1 ty mas PCO? uz nepamatam, ak ano a beries clostil, tak ti potom poradim nieco 🙂

dicinka1
2. jún 2011

@sofia2008 ano..trošku treba naštartovat vaječniky..trošku zaspali..mam dlhe,velmi dlhe cykly..takže budem rada,ak sa to upravi..a budem pekne oulovat ako niekedy..a snad sa aj zadari..a vyskúšame aj lubrikačny gel conceive plus.alebo nejak tak sa to vola..je priatelsky k spermiam..takže nezabija spermijky..praveže tam dlho vydržia...tak som zvedava..ale bola som minule na genetike...a vyšli mi nejake zle vysledky..fragilita chromozomu 8% ..doktor tam nebol,len sestrička mi povedala,že vraj to može sposobit potrat... ☹ ☹ ☹

dicinka1
2. jún 2011

@sofia2008 no porad..vraj mam pco..tak sa zmienovali niektori doktori..tak neviem sama..

sofia2008
2. jún 2011

@dicinka1 joj furt daco najdu, ked hladaju, ale ved jednu dcerku uz mas a hotovo 🙂 no tak neviem, ci budes chodit na folikulometriu, ak ano, tak ak bude folikul uz dostatocne velky, daj si kazdy mesiac pichnut pregnyl, aby praskol a az potom nasad duphaston, mne gynekologicka nechcela pragnyl pichat 😠 a oni mi nepraskli kvoli pco a nasadzovala som od 16DC Duphaston a ten zenam s PCO blokuje ovulku.. cize sa ma nasadzovat az po ovulke..mne este pomohli femi kvapky, brala som ich pol roka a potom sa podarila nasa Emmka.. 🙂

sobka
2. jún 2011

ahojte hermanky, dnes som bola na konzultácii s dr. co dalej s nami 😉 bude to nase 6IVF, prave si zhanam lieky na stimuláciu a pregnylu potrebujem vela vela, že zatial , teda do augusta mi nasadí dr. liecbu s hcg hormonom, vola sa to primming, je to druh prípravy na rast pohl. buniek......stale v duhej polovici cyklu si budem pichat pregnyl ale len 300IU a potom by mala pekne sliznica a ovária narast...alebo neviem na co presne je to dobre, hlavne je,že si musím zhanať vele pregnylu, profasinu, alebo choragonu, v mensích dávkach a u nas iná ako 5000 sa nepredáva....hm..tak uvidíme, ci to zaberie...dáme si dovolenku a koncom leta pojdeme na to, dufam, že to bude naposledy, máme ževraj len smolu a nestastie 😒 pekný dník želám, dici, takže iui nebude? skusate prirodzene?

matelko1
2. jún 2011

@sobka tak pevne verim,ze tentokrat vam to uz vyjde.,...budem drzat palce aby to bolo vase posledne ivf....
@dicinka1 takze skusate prirodzene,super aj vam drzim palce....aby to vyslo a k emke pribudla coskoro sestricka...

matelko1
2. jún 2011

boli sme von na zahrade,teraz som dala chlapcov do postielok,uz boli unaveni,tak pevne verim,ze zaspia a ja si urobim kafe,vylozim nohy na stol a budem relaxovat 🙂

sobka
2. jún 2011

@matelko1 dakujem, je to ťažké na psychiku, aj financne,ale musíme bojovať 🙂 krásne leto je pred nami, tak hádam budeme mať stastie 🙂 pekný dník vam prajem

matelko1
2. jún 2011

@sobka tak to verim,ze je to financne narocne,ale keby to uz vyslo,tak si povies srat na peniaze som,sme stastni....to uz musi vyjst,to nieje mozne,ze mate taku smolu...ale ide leto,uvolni sa a .....bude dobre,vyjde to 🙂

dicinka1
2. jún 2011

@sobka Ano moja..zatial prirodzene..možno v lete ešte KEt a budeme obe tehulkovat 😵 jáááááj,keby to len bola pravda...
@matelko1 dakujem,dufam,že pribudne 😀

ináč baby...kde ešte ist k doktorovi?neviem čo ešte urobit,aby sa zistila pričina slabšieho spg..čo mi poradite..kedže genetika bola ok...urolog?

dicinka1
2. jún 2011

@sobka moja..obdivujem ta...ja som mala čo robit,aby sme naškrabali tych vtedy 30 000 sk na 2 IVF+ICSI...SI NEVIEM PREDSTAVIT kolko si musela dat ty na tie ivf-KA..PANI..VED ZA TO BY BOL BYT..alebo dom..

katica1
2. jún 2011

ahojte dievcata...tak ja som dnes bola na ultrazvuk...je tam male bobo ,,ma 3,60cm a mam aj foto,,,jaaaj tak to je pohlad...myslela som ,ze to nikdy nezazijem...som v 10tt.....a termin vraj 22.12...takze Vianoce vianoce prichadzaju...... 😵 😵 😵 Dicinka mozem ti zohnat tel.c.na dobreho urologa.Kosice sidl.Tahanovce....mlady,sikovny a robi aj vselijake vysetrenia...moj muz tam bol...a je to tam vpoho..obj.sa telefonicky,,diskretne...a tie peniaze,,,ano ak my sme tam dali cely majland na tie Ivf,,,no co neurobime.....

sfin
2. jún 2011

@katica1 Supeeeeeeeeer, teším sa s Tebou. To budú naozaj krásne Vianoce! 😅 Toho urológa myslíš Dr. Hrivňáka?

katica1
2. jún 2011

@sfin ano presne toho...poznas:????

katica1
2. jún 2011

to budú Vianoce.....jeeeeeeeeeej taky podarúnok....som si priala uz dlllho............... 😕

sfin
2. jún 2011

@katica1 Nepoznám, len som o ňom počula, že je dobrý! Tiež sa k nemu manžel chystá! Ako to tam vlastne prebieha?

katica1
2. jún 2011

@sfin manzel tam bol sam..ale pochvaloval si...ma tusim 35rokov...a radi v roznych casopisoch,,,vsimla som si.....velmi diskretne a ma aj dobre vybavenie...inak v profile mi vyskocilo ,ze som v 12tt...a ja som v 10tt...tak neviem,,ako to tam vypocitalo...haha 🤐

sfin
2. jún 2011

To máš jedno, hlavne že tam nejaké to tt svieti! 😀

pipina84
2. jún 2011

@sobka tak budeme verit, ze to IVF bude posledne a vsetko dobre dopadne, drzim palceky 🙂

katica1
2. jún 2011

@sfin máš pravdu......

sfin
2. jún 2011

@katica1 Nevieš koľko berie za úvodné vyšetrenie. Akosi musíme teraz rátať každé euro. 😠

katica1
2. jún 2011

@sfin sa mi vidi,,ze 20 alebo 30euri....nepamatam presne.....

pipina84
2. jún 2011

@katica1 tesim sa s Tebou a dufam, ze aj ja to raz zazijem 🙂

sfin
2. jún 2011

@katica1 Toľko ešte budeme mať 😉

katica1
2. jún 2011

@pipina84 musíš.....jaaj,,,,

sofia2008
2. jún 2011

@sobka moja zlata 😉 😉 no tak ide sa dalej, som rada, ze ti Herman poradil nieco nove, on urcite vie, co robi 🙂 vsetky ti tu drzime palce a budeme ta stale podporovat 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵