Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
5. dec 2011

@sofia2008 tak pevne verim,ze sneh bude,lebo na jeziska chlapci dostanu lyziarsku vystroj......budeme ich uz ucit lyzovat.mna tiez zacali rodicia ucit v 2 rokoch......
poobede sme tiez boli von a potom sme sli na mikulasa sa pozerat do kulturaku.bolo super,chlapci mali zazitok....aj ked sice vystrajali,ale.....balicek dostali od mikulaska....

sofia2008
5. dec 2011

@matelko1 spravne 🙂 my sa tiez tak chystame na dalsi rok 🙂 k nam zajtra dojde skoro cela rodina na Mikulasa 🙂 tak bude veselo..

matelko1
5. dec 2011

@sofia2008 my sme este pred spanim cistili cizmicky a chlapci si ich dali na okno...takí boli zlatí....dnes sli trosku neskor spinkat.davam ich o 19-tej a dnes az o 19:45 som ich ulozila do posteli.....

matelko1
5. dec 2011

@sofia2008 aj vy obaja lyzujete?....my obidvaja....od ammky mojej dostanu vystroj,my sme im dokupili prilby a rukavice.....

sofia2008
5. dec 2011

@matelko1 jeeej moji zlati 🙂 lyzujem len ja, mm ani nahodou, co je vlastne aj vyhoda, lebo ja mozem lyzovat s rodinou a on sa s emmkou prechadzat 🙂

matelko1
5. dec 2011

@sofia2008 alebo s abude na vas pozerat ked budete spolu na lyziach 😀 😀
mikulas pobaleny,pred spanim ho dam na okno.fotak baterku nabijam,takze aj foto ak bude nejake tak dam....
poobede zajtra ideme do mesta,bude tam nejaky program na mikulasa...

ixi
6. dec 2011

@katka30129 ja som nemusela mat laparku lebo od zaciatku sme vedeli koli spermiogramu ze musi byt ICSI a takze IVF 😎 no skontaktujes sa jednoducho ked dostanes krami hned zavolas dokimu a on ta hned pozve ku sebe 😎

ixi
6. dec 2011

@matelko1 tesim sa na foto musi to byt krasne sledovat detusky jak sa tesia 😀 😀

sofia2008
6. dec 2011

krasny den 😎 konecne u nas svieti slnko, aj ked hlasili, ze bude prsat 🙂
krasneho Mikulasa 🙂

ixi
6. dec 2011

@sofia2008 aj tebe slniecko krasneho mikulaska 😀 😀 😀

timmka
6. dec 2011

@dianka30 moja to mi je luto, aspon vies vysledok a mas to za sebou, ja som stale v neistote, uz dva dni som nespinila a vcera som isla vecer opat kakat a vysiel opat hnedy vytok, ja uz ozaj neviem ako dalej, uvidime zajtra, chcem aby mi urobil hcg a budem volat hermanovi, ja uz dalej cakat nebudem a trapit sa, bud tiez vysadim lieky a bude hotovo alebo.....drzim palceky do dalsieho kola 😉

sofia2008
6. dec 2011

@ixi 😀 😵

sofia2008
6. dec 2011

@timmka spinenie nevadi..keby bola jasnocervena krv, tak by nebolo dobre..mozno mas napr. hematom a preto spinis..velmi vela zien spini na zaciatku tehu, zvykne sa aj do 12tt..drzime ti tu vsetky palce 😵 😵 zajtra ides na utz?

timmka
6. dec 2011

@sofia2008 ano zajtra idem a popytam dr. aby mi zobral krv, akurat citam o hematone, dufam ze to vsetko vyjde, je to vytok ako kava s mliekom, takej farby, ale nasrala ma to,ze uz cele dva dni nic a vcera vecer pri kakani 😀 prepac za vyraz opat vyslo, nie vela ale vyslo 😠 , brusko sem tam zacitim ako na mrchu, trochu ma upokojuje, ze ma bolia prsia a fajne su velke 🙂 a byva mi rano zle na zaludku, nic do mna neide, vecer by som jedla a jedla 😉

sofia2008
6. dec 2011

@timmka no ved same krasne priznaky mas 🙂 pri stolici je to normal, ked sa zatlaci 😀 ja som mala krv a dopadlo to dobre 😵 krv ti nemusi brat, ked bude robit utz..ja som mesiac lezala na gauci a potom to preslo..spinila som cca 2tt a tak to zmizlo...neboj, prejde to 😵

matelko1
6. dec 2011

ahojte.krasne mikulasa prajem 🙂
@ixi ano je to karsne sledovat deticky ako sa tesia 🙂 ..ved uvidis ked ty budes mat 🙂
@timmka bude vsetko ok...hnedy vytok ked je,tak je to normalne,horsie by bolo keby,ze je to krv.....ja pevne verim,ze babatko je tam a bude to len fakt nejaky hematon.....to je normalne ked zatlacis pri stolici....
@sofia2008 tak ako dopadol u vas mikulas.....moji chlapci rano vstali a na okne mali balicky,hned vyskocili z postele ked to zbadali.v cizmicke mali /do balicka sa nezmestilo/velke maxi kinder vajko,no alex sa hned do toho pustil,musela som mu to zobrat,lebo sme sli ranajkovat....a myslis,ze nieco zjedol?...lauter nic.chcel čoko...nedostal nic.....coko mal az za obedom.doobeda sme boli von,teraz spia a poobede ideme do mesta na mikulasa...

ma77
6. dec 2011

@dianka30 Tak to mi je luto viem ako sa citiš ja som 2dni plakala ale chce to čas a bude lepšie 😒 ja som tiež tak bola strašne sklamana šla som do toho s velkou nadejou a nič ☹ ☹ ☹

sofia2008
6. dec 2011

@timmka zajtra hned napis 😵 myslim na teba 😵

sofia2008
6. dec 2011

@matelko1 tvoji tomu krasne rozumeju 😵 nasa len kukala, co sa deje, nijaky balicek, ani knizky, co dostala ju nezaujimali, len ovladace a fotak 😀 boli tu kamosky, jedna so syncekom 8m, Emmka sa s nim vobec nechcela hrat, uplne ho ignorovala, aj mna, ked som ju volala, potom sme ich supli do ohradky, ale brala mu hracky z ruky, tak mu davala svoj cumlik do pusy atd 😀

dianka30
6. dec 2011

@timmka dakujem...na jednej strane mas pravdu, ze uz viem vysledok, no bola by som radsej keby bol pozitivny ☹ No co uz...musi sa ist dalej....no ked si predstavim cele si to prezit este raz...a tie hnusne injekcie do brucha...to bude zas placu kazdy vecer...ja mam strach z ihiel takze manzel so mnou kazdy vecer bojoval kym mi to pichol...aj vas tie injekcie tak stipali? No co si nevytrpime pre mimino nie? Ja uz chcem byt maminkooooooooooou ☹ ... drzim ti palce aby to spinenie nic neznamenalo a aby bolo vsetko ok. Budem na teba mysliet.
@ma77 to sme na tom rovnako...len u mna je este blbe to, ze robim v predajni s babatkovskymi vecami, takze denne sa divam na detske veci, na tehotne maminy, na babatka vo vajickach s ktorymi pridu rodicia ku nam na nakup...snazim sa nad to vzdy povzniest, no obcas mi myslienky zajdu inam ☹ ...Ale verim ze na druhy pokus to uz vyjde...vestica mi to vyvestila ze na dalsi rok bude dievcatko, tak jej verim...zatial mi vyslo vsetko co mi predpovedala...dokonca aj toto, ze tento rok to nevyjde 😒 ...no dufala som ze aspon v tomto sa sekla no prt...vyslo jej aj to

ixi
7. dec 2011

@dianka30 moja zlata ja robim na detskom oddeleni a teraz som zastupovala aj na novorodeneckom takze ta chapem ako sa citis ale ked inak to nejde len ivf tak hor sa do toho ja som cakala 7 rok a zadarilo sa herman je velmi vzdelany doki takze vie co robi nie vzdy to vynde na sup ja som tiez az na 5 x tehula treba verit naozaj verit je to strasne ked pocujes v telefone lutujem nie ste tehotna.... ☹ ale pre babatko sa to da vydrzat za par dni ti bude lepsie a neboj ked zacnes pichat injekcie tak budes rada ze sa blizi et.....
....mna sem tam stipli tie injekcie ale nic tragicke 😀 😀 😀 ja sa injekcii vobec nebojim 😵 takze tu snami to zvladnes neboj budeme spolu tu sa vyzalujes ...pochvalis....a budes tehula 😵
@ma77 no ako moja? ako sa mame?
@sofia2008 aspon nieje lakoma ked mu cumlik dala to je imunita 😀 😀 😀
dnes tu kus nasnezilo 😵 😵

sofia2008
7. dec 2011

no konecne vam mozem popriat krasne zasnezene ranoooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀
@ixi aspon nieco, ale potom mu ho doslova vyrvala z ruk a chudak sa rozplakal 😠

ixi
7. dec 2011

@sofia2008 to su deti mam take male krsniatka a som snimi kazducky den tak si to viem predstavit 😀 😀

ixi
7. dec 2011

@ixi volala som hermanovi a hned zajtra ma objednal na usg tak sa tesim 🤐 😵 🤐 🤐

sofia2008
7. dec 2011

@ixi jooj super 😵

ixi
7. dec 2011

@sofia2008 velmi sa tesim 😎
timmka ako moja sak myslime na tebaa daj nam vediet 😉

matelko1
7. dec 2011

ahojte.pekny den.
@ixi tak som zvedava,ze co nam zajtra napises.....
@sofia2008 aj u nas bolo krasne bielo....super.doobeda sme boli 2 hodky von,napaapali sme sa a sup do posteli...chlapci mi spia...poobede ideme zase von.tam sa vybehaju,super,lepsie potom spia....a mam tu znamu,ktora ma o 8 dni mladsie dievcatko ako moji chlapci,takze sme kazdy den rano,poobede spolu von....

matelko1
7. dec 2011

@timmka veru aj ja myslim na teba......

ma77
7. dec 2011

@dianka30 No tak to ti nezavidim že maš taku pracu a musiš sa denne pozerat na ženy s bruškom mne stači ked idem na gyndu a vidim tam ženy s bruchom a to len raz za čas a teraz najnovšie mam švagrinu ktora je v 5mesiaci ma 41rokov a podarilo sa im na 1šup to je nespravodlive ☹ a ja sa trapim už 6rok ☹ mna injekcie už len ku koncu štipali na začiatku ani nie ale už na konci to bolo na nervy 😠 ja vešticam neverim mne už 2vyveštili a stale zle jedna že budem mat v marci babo to by som už musela byt v 5mesiaci a druha že budem tehotna v juli a je december 😝 ale tak dufam že tvoja sa nemylila 😉

ma77
7. dec 2011

@ixi AAAle stale rovnako 😲 😲 😲 😝 prsia bolia sem tam brucho ale inač nič sem tam na vracanie mi je ale len večer bojim sa pondelka ked dostanem menzes skôr ako pôjdem na krv tak už viem čo bude ☹ ☹ ☹