Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
18. jan 2012

@deni73 aha rozumiem.fúha tak kolko krát ma bude vysetrovat jajjj boze moj.a kolko si platila po ivf?vzdy sa plati 300alebo 400 eur?alebo uz sa len doplaca nieco?

gerena
18. jan 2012

@pipina84 teoreticky by ti prednison mohol spravit sluzbu, mohli by sa lepsie uchytit vajicka....problem bude az neskor, ked sa bude musiet vysadit....ake ine lieky este beries? samotna ulc. kolitida dobre udrzana nie je dovodom nevynosit babo, mam znamu s ulceroznou a ma 5 deti.....porozpravaj sa s dokim 🙂

Ja som povodne nechcela nic k tomu dodat, ale neda mi to, si myslim @lusinkaj alebo hocikto iny, ked sa rozdoduje ci chce mat 1 ci dve, ci si da zredukovat z hociakeho dovodu ,nikomu z nas do toho nic nie je a nemame pravo odsudzovat ani mat pripomienku.....to vsjo

pipina84
18. jan 2012

@gerena beriem len ten prednison, lebo moja gastro lekarka vie, ze ma caka Ivf, tak nic ine mi nedavala. To si ma potesila, naozaj si myslis, ze by sa mohli lepsie uchytit vajicka? Ja som momentalne doma, nepracujem kvoli crevu, musim byt v klude bez stresu a davat si pozor na stravu. Tak sa pripravujem a stale si opakujem , ze sa to podari a konecne budeme stastni. Ked sa objednam k Hermimu, tak sa s nim poriadne porazpravam, ci mam nadej a tak, uvidim co mi povie, ale to az niekedy vo februari. Preto sam sa prisla poradit tu, lebo len o tom rozmyslam, kazdu noc, ci mam ist na IVF, alebo to mam kvoli chorobe zrusit. Ale tuzba po babatku je vacsia.

matelko1
18. jan 2012

@lilli202 neboj sa ,da sa to prezit.papuce ti netreba.....2-he vysetr.sa robi medzi 14-16DC,tam ta vysetri aj na koze,zobere krv+utz,3-tie vysetr.utz+krv a 4-ta navsteva je konzultacia,tam sa vsetko dozviete.na druhu navstevu pojde aj partner s tebou,da vzorku.

gerena
18. jan 2012

@pipina84 prednison potlaca imunitny system a reakcia na vlozene embryjko je slabsia ....v kazdom pripade drzim palce

deni73
19. jan 2012

@lilli202 Platí sa za lieky, ktoré budeš potrebovať na stimuláciu, v lekárni. Ak budeš potrebovať oplodnenie pomocou ICSI, to je 400 eur, predĺžená kultivácia stojí 160 eur, toto sa platí pri ET, a potom za zmrazenie. Jedno ivf mi vyšlo cca na 1000 eur. A vyšetrovať ťa bude viackrát počas stimulácie, to si zvykneš. 🙂

pipina84
19. jan 2012

@gerena dakujem, sama som zvedava, ako vlastne dopadnem.

lilli202
19. jan 2012

@matelko1 ach boze ked ja toto prezijem..tak budem pábez.velmi sa bojim.teraz ma bude ako vysetrovat nie na koze?a suknu si mam zobrat??viem ze sa teraz podobám na debila ale ja som nechodila velmi ku gynekologovy nemám skusenosty velmi.ja spadnem z koze.:Dto je tá velká stolicka kde si treba aj nohy dat hore nie??musis my vsetko napisat aj ako si isla dnuka :D:Dja chcem vediet vsetko aby som bola pypravená na vsetko.

lilli202
19. jan 2012

baby mna teraz bude len z vonka pozerat?alebo z vnutra??jajjjjjjjjjjjjjj bojim sa do p.....i. ult bude robit z vonka?napiste my rychloooooo

madonnka
19. jan 2012

@lilli202 Nie mna si sa pytala ale Ti napísem ze nemusís sa bát,nie je to nic strasné.

Netreba Ti suknu ani papuce,daju Ti tam plást a aj papuce,a nic sa nestane ked prejdes k posteli v ponozkách tych pár krokov. 🙂 A boli tam aj vlozky,ale ja som mala svoje,tak som tie nemusela co tam boli.

Juj nerozprávaj uz také ze spadnes z koze 😀 ,tak sa budes poprípade silno drzat,ale nie naozaj je to také vysetrenie ako bezne u gynekologa ktoré si uz urcite absolvovala 😉

No samozrejme dnu pojdes ked Ta zavolajú,sestricka Ti urobí zdrav.dokumentaciu a nadiktujes adresu a co treba,a potom s partnerom vyplnís to tlacivo co vám dá sestricka 🙂

Kazdy je iny prípad,nedá sa to porovnávat,ale neboj nic zajtra vecer nám napíses ze ako bolo,drzím palce a nestresuj sa,a kludne ked sa chces opytat nieco lekára tak si to napís na papier aby si nezabudla,on Ti urcite zodpovie na otázku a vysvetlí. 🙂 Ja som bola spokojná,a nemenila by som ,takze hore hlavu,zajtra to uz pojde naostro 🙂

lilli202
19. jan 2012

@madonnka jaj zomrem.keby uz bolo zajtra takto :((((((((napisem ty ked pridem...

madonnka
19. jan 2012

@lilli202 Ano bude Ta vysetrovat zo spodu,nerobili Ti este také vysetrenie usg??A aj pocas stimulácie Ta bude vzdy vysetrovat zo spodu,cize usg bude robit.

lilli202
19. jan 2012

@madonnka jajjj zomremmm.ja som taká hambliva.jaj ja neidem nikde.ale chcem babooo..hned sa rozplacem.cely den som este nejedla tak sa bojim :(((

madonnka
19. jan 2012

@lilli202 Ale co by si zomrela,netáraj,na také ani nemysli! Kukaj na tie fotky co má v cakárni na nástenkách,a musís pozitívne mysliet ze ides do toho a podarí sa to a ze sa nebojís.

lilli202
19. jan 2012

@madonnka ok budem kukat len a len ta tie fotky.uz by som chcela byt po tom.a este ma co caka.ach jaja sestricka ma zavola?vie ze idem?manzel teraz nemusi ist somno vsak

madonnka
19. jan 2012

@lilli202 Tak moja hanblivost musís prekonat,a treba sa rozhodnút ze co vlastne chces 😉 Nepisala si,este Ti nerobili usg??
A nieco zjedz lebo do zajtra ked nebudes nic jest odpadnes od hladu...kedy idete zajtra??

madonnka
19. jan 2012

@lilli202 Sestricka este teraz nevie,ale zajtra uz bude vediet a zaregistruje vás tam,a podla toho na ktorú hodinu ste objednany tak priblizne tak vás bude volat aj dnu.
Manzel nemusí íst zajtra s tebou,ale je to dobré ked ste spolu,sa navzájom podporujete 🙂 ja som bola vzdy s manzelom 😵

lilli202
19. jan 2012

@madonnka tak nejako prekoname co uz. takze my drzte place na zajtra..

jana2505
19. jan 2012

@lilli202 ahoj,neboj sa to zvladnes ja mam v gincare uz vysetrenie za sebou a v utorok som bola vypisovat ziadost uz som ju aj hned v ten den odovzdala na poistovni.Vsetko to tak rychlo ubehlo ani ty sa nenazdas a budes mat tie 3 vysetrenia za sebou a neni to nic hrozne budes robit len to co ti povie doktor vsetko bude o.k. neboj,drzim prsty.

ma77
19. jan 2012

@dicinka1 Suhlasim s tebou aby sa nezakladala sukromna tema potom kto tu bude chodit ? všetky tam prejdu a tema zanikne ved preto je verejna tema aby sme si radili podporovali sa a odpovedali dievčatam ktore idu 1krat ja som tiež bola taka nič som nevedela všetko som sa pytala tu v tejto teme a vela mi baby pomohli lebo dr. vela toho nenahovori 😀 keby nie tato tema neviem nič 😠 a hlavne pomohla mi matelko a gerena 😉

ma77
19. jan 2012

@lilli202 Ahoj bojazliva 😀 😀 😀 čo sa tak bojiš ved to nie je nič strašne pokial ta nezabiju tak nerieš 😀 😀 😀 my ženy musime vela zvladnut a prekonat aby sme mali vytužene dieta tak bud silna a klud 😝

timmka
19. jan 2012

ahojte babule, tak transfer 24.1 joooooj ako sa tesim a vsetky drzte palceky, kolko mate 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 nech to teraz vyjde ako ma a nech sa fazulky drzia zubami nechtami 😵 😵 😵

lilli202
19. jan 2012

@ma77 uz som sa kus ukludnila.a nebojim sa uz tak velmi len trosku :d

lilli202
19. jan 2012

@jana2505 keby ze uz aj ja mam za sebou tie vysetrenia ..

linka
19. jan 2012

@lilli202 neboj sa,ta cakaren ukludnuje,uvidis 😵

jana2505
19. jan 2012

@lilli202 uvidis ako ti to rychlo ubehne ani sa nenazdas a tie vysetrenia vobec nebolia ved len ultz. zo spodu a odber krvy a sestricka picha vynikajuco.

jana2505
19. jan 2012

@linka ahoj neviem ci si na mna pametas pisali sme si asi pred mesiacom troska,ako si teraz na tom v akom si stadiu stimulujes ci uz si mala vklad ak ti to nevadi ze sa pytam?ja len ze ta tu moc nevidno tak nemam informacie ako na tom si.

matelko1
19. jan 2012

@lilli202 neboj aj ty to budes mat za sebou a nehanbi sa,ja som sa tiez hanbila,ale povedz si,ze niesi prva ani posledna a on take uz x-milion krat videl...ja som sa vzdy pozerala na nastenku,na tie deticky a povedala som si,ze aj ja raz budem mat deticky a vyslo to,takze zahod hanbu.prezijes to.....

matelko1
19. jan 2012

@timmka takze 24.1...budem drzat palce 🙂

matelko1
19. jan 2012

@lilli202 ja som vzdy mala nohavice....vo vnutri ma plentu,tam sa vyzlecies,vyskocis na lehatko,urobi ti zo spodu utz a sup rychlo obliect sa.....