Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

rheasil
21. feb 2012

@zujanka, @slniecko001 , @matelko1 bohuzial nie som na tom dobre ☹ Hermam gyncare KE mi dnes povedal ze male odchadza... 😢 , takze zajtra idem ku svojej gyn a uvidime co este ona poradi ale uz sa neda nic robit. Povedal mi ze ani na kyretaz nemusim. A ked som sa spytala ze ci v nemocnici by to bolo lepsie povedal ze nie... tak neviem...
hmhm ☹
Mam uz vysadit lieky a ak by som nahodou zacala velmi a dlho krvacat mam ist do nemocnice, ze teraz nemusim..
Takze tak a najhorsie je ze mam uz 39 a poistovna mi uz nehradi nic.Povedal , ze mozme sa pripravit na dalsie v aprili, ale ja nemam mrazacikov,takze musim nejak pozhanat lieky. Neviem ak by niekto z Vas vedel potrebovala by som zohnat bud PUREGON 600 - 4 balicky ALEBO GONAL 450 5 balicky ALEBO FOSTIMO HP 40 a. a Cetrotide 0,25mg 4 am.dakujem...

matelko1
21. feb 2012

@rheasil tak ako si dopadla u hermana.co ti povedal...je vsetko ok?....a nenatahuj nas uz....

matelko1
21. feb 2012

@rheasil joj moja to nemyslis vazne....tak to mi je velmi luto ☹ a neda sa to zachranit?...

rheasil
21. feb 2012

@matelko1 asi nie, ked mi vela toho nepovedal, skoro vobec nic len to ze odchadza a ze uz sa s tym neda nic robit, no kedze je odbornik snad vie co robi. Ale zajtra idem ku svojej gyn. mozno ona mi poda viac informacii, bude tiez robit sono no a lieky zajtra vysadim definitivne. ☹ .... strasne ma to hneva ☹
a najhorsie je ze ako naschval vidis kolo seba same babätka a tehotne!

matelko1
21. feb 2012

@rheasil napisala som ti IP....a este ti poviem,ze nebud nahnevana,ja viem lahko sa mi pise,ale musis si povedat,ved aj mne sa to v aprili podari....a ja tiez budem mat babo.....aj v mojom okoli ked ja som nemohla otehotniet,podstupovala som rozne vysetr.operacie a.....tak nie zname,ale v rodine sa za sebou s odstupom 15 dni narodili 3 babatka a mna islo porazit.najprv svagrine uz tretie,potom segre dcera a bratrancovi tiez dcera......a ja som sa chvela od hnevu a povedala som si dost a nevsimala som si ani okolie.....tiez uz som nebola najmladsia,ved mala som 35 ked som rodila....

rheasil
21. feb 2012

@matelko1 ved ja viem aj moja sesterka je teraz tehotna ma termin 15.maja...este som jej nic nepovedala,lebo ma aj tak neutesi a nechem jej pridavat nejaku depku..
Vies najhorsie na tom je, ze moje vysledky boli dobre akurat manz. sperm. nie najlepsie preto ICSI a aj moja stitna zl. je dobre nastavena a aj sam Herman povedal ze nepocital ze bude vsetko dobre tak vyzerat,tak preto trocha nechapem. Aj sa dobre uhniezdilo proste vsetko sedelo....
Ale co uz .... Uvidim ci budem moct ist v aprili, uvidim ako to bude z financiami ...

slniecko001
21. feb 2012

@rheasil jóóójjjj moja, je mi to strašne ľúto.... Nemala si vôbec mrazáčikov? Inak lieky pozri v téme "mám/nemám lieky na IVF", tam baby niektoré ponúkajú. Škoda, že sa malinke neudržalo, ale skús to v apríli opäť, nevzdávaj to!!!!

matelko1
21. feb 2012

@rheasil ved o to viac to cloveka mrzi,ze ti povie,ze je vsetko ok a nakoniec nieje.....jasne vzdy tie financie rozhoduju,lebo ono to nijeje lacny špas.....

rheasil
21. feb 2012

@slniecko001 no co uz....nie nemam bohuzial.dakujem uz som tam napisala.vej jasne ze chceme skusit v aprili, len neviem ako to bude finacne....a mne cas bezi ako mi povedal Dr. nemam dlho cakat..

rheasil
21. feb 2012

@matelko1 no vies ved som ti pisala, kedze som zila cez 21 rokov vo Viedni tam som si to v 2008 hradila vsetko sama a stalo ma to cez 6000 Eur. Teraz nam to hradila z casti poistovna no a teraz zasa bohuzial sama, a momentale neviem ako to bude.....

slniecko001
21. feb 2012

@rheasil ja som na tom podobne, tiež mám 39 a teraz v piatok idem na pohovor, takže ešte neviem na čom som 😔

rheasil
21. feb 2012

@slniecko001 drzim palce, skoda ze poistovna nema vyssi limit. Je to fakt zufale, na jednej strane vraj podpora a na tej druhej ....daj potom vediet ako si dopadla..

slniecko001
21. feb 2012

@rheasil čítala som, že v Čechách v niektorých prípadoch poisťovňa prepláca do 40.roku veku. Jasné, že dám vedieť ako to s nami vyzerá, tiež mám z toho obavy 😨

rheasil
21. feb 2012

@slniecko001 no ja mam kontakt na seflekarku v BA, ktora mi schvalovala toto IVF, takze sa jej priamo spytam ci je nejaka vynimka, sice nepocitam s tym ale za spytanie sa nic nedam...

slniecko001
21. feb 2012

@rheasil to je lekárka v poisťovni alebo ako mám rozumieť, že "schvaľovala IVF"?

rheasil
21. feb 2012

@slniecko001 no to je seflekarka v poistovni v BA, ktora schvaluje IVF z celeho Slovenska. Viem to preto,lebo ked ona moje schvalovala mi v novembri pisala ohladom este chybajucim manzelovych zdrav. sprav. od urologa, ktore som musela dokladat. akurat som jej uz poslala email. za spytanie nic nedam.

slniecko001
21. feb 2012

@rheasil ak sa môžem opýtať, tak v novembri si ešte nemala 39 rokov a stihla si ešte cez poisťovňu? Lebo čo som čítala a aj doktor mi potvrdil, preplácajú do 38 rokov + 364 dní

rheasil
21. feb 2012

@slniecko001 nie nemala zacala som stimulovat v decembri a 11.1.2012 som mala IVF+ICSI a 13.1. 2012 som mala 39 takze som tak,tak stihla. No a vklad 16.1. ...no to ano to mas pravdu.

zujanka
21. feb 2012

@rheasil tak to je mi ozaj veľmi ľúto ☹ ☹ ale nevzdávaj to, si silná, do apríla sa zotavíš, pozháňaš lieky/ja ich teraz zháňam na MK tam ako písala slniečko a pomaly sa mi zbierajú/ určite to skús raz sa to podarí a budeš mať bábiku krásnu vysnívanú.

rheasil
21. feb 2012

@zujanka no ja verim,lenze manz. je na to asi trocha horsie, lebo uz velmi neveri...takze mam to o to tazsie...no uz som zacala zhanat..zajtra idem este ku gyn. uvidim ako sa vyjadri ona a uz len zasa cakat, hmh bolo by to tak super keby sa to podarilo normalne...

zujanka
21. feb 2012

@lilli202 ahoj moja Tak ako ste dopadli? Máš dobré správy aspoň ty? Poteš nás, prosííííííííííííím 😉

zujanka
21. feb 2012

@rheasil Je to strašne náročné na psychiku, to verím, obzvlášť keď si počula, že je všetko OK ☹ Neboj, muži všetko znášajú nejak inak ako my, možno sa bojí uveriť a dlhšie mu to trvá, ale ak budete držať spolu, opäť začnete silno silno veriť. Keby sa podarilo normálne, to by bolo super 😉 Aj ja mám niekedy také myšlienky a takmer im aj uverím. U nás to žiaľ normálne nie je možné ☹ Veď uvidíš, čo povie zajtra dr. aj keď Herman je "šéf"

rheasil
21. feb 2012

@zujanka no ved ja viem ze on je "sef", len keby podal viac infomacii, bola by som kludnejsia.

zujanka
21. feb 2012

@rheasil on je veľmi skúpy na slovo Treba sa pýtať, ale niekedy ani neviem, čo sa mám pýtať,alebo mi to napadne až doma 😒

rheasil
21. feb 2012

@zujanka ja viem... ved som sa ho aj pytala, ale on len ze odchadza ze s tym sa uz neda nic robit...no c o uz ..

zujanka
21. feb 2012

@rheasil je to smutné Verím, že nájdeš silu pokračovať skúšať ďalej

rheasil
21. feb 2012

@zujanka hmh sila by aj bola,uvidime ako to bude s financiami...

lilli202
21. feb 2012

@zujanka no tak moja neviem ci su to dobré spravi no pre mna nie.tak ja musim ist na laparoskopiu alebo ako sa to vola cez pupok to pozeraju vies ako a este ci nemám stitnú zlazu alebo co je to.a este musime ist obaja na genetiku to sme sa boli objednat dneska.a 6.3 na 10-hod.sme objednany.ale spytala som sa Hermana ze aku nadej v tom vidi tak my povedal ze normalnu len musime tieto vysetrenia absolvovat a potom mu zavolám a ideme dalej toto my povedal.nieco my tam vysvetloval hrusky alebo co hahha.ale ako pozeram na papieriku je oligospermia.takze uz nemáme azoospermiu..na genetiku sa caka mesiac .

zujanka
21. feb 2012

@rheasil tak to poznám My si tiež asi budeme musieť časť požičať lebo aj manžel potrebuje chirurgický zákrok ale nejak to zvládneme stojí to za to určite 🙂

zujanka
21. feb 2012

@lilli202 tak to nie je zlé, vidíš a tak si sa bála Však je to už lepšie, ak vieš výsledky, aspoň čiastočné. To ste urobili šikovne, že ste sa hned objednali na genetiku, dlho sa tam čaká na termín a ešte dlhšie na výsledky. Tak šup šup pekne po lekároch aby si začala 🙂