Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

jana2505
4. apr 2012

@bambula27 prve vysetrenie sa robi pocas menstr.,neboj zvladnes to,a robi ho na lehatku,a spermiog.,sa robi az pri druhej navsteve

tinusasa
4. apr 2012

@bambula27 ahoj 🙂 my sme boli obaja ale manzel tam prvykrat nebol potrebny len nam povedali , ze na druhe vysetrenie aby bol pripraveny dat vzorku. Inac mne meska menstruacia uz asi tri mesiace...poslednu mrchu som mala este po poslednom Ket v splne a odvtedy nic tak preto som volala dr.hermanovi a on ma objednal aj napriek tomu, ze mi mrcha neprisla a stale ju nemam iba mi nieco na prvom sedeni povedal, ze som bola nespravne liecena 😢 tak trosku lutujem, ze sme hned nesli k nemu ale nikdy nieje neskoro. A s tym nesuhlasim, ze hned posiela na IVF lebo nas sa pytal preco nas hned posielali na IVF ked najprv nespravili potrebne vysetrenia.A teraz po velkej noci tam idem tretikrat a mam prist len sama a ked som sa ho pytala ,co si mysli tak len sa usmial a ze nam porozprava pri poslednom sedeni ale bol velmi mily. Vela stastia prajem a krasne prezitie velkonocnych sviatkov 🙂

bambula27
4. apr 2012

@jana2505 ale normalne pocas menstruacie gynekol. vysetrenie? Alebo len ultrazvuk a odbery? Ja uz zvladnem asi vsetko...len sa pytam, lebo som to nepocula este a chcem byt pripravena 😀

tinusasa
4. apr 2012

@bambula27 ked som mu povedala telefonicky , ze nemam menstruaciu tak ma aj napriek tomu objednal a ked som tam potom bola prvykrat tak robil vsetko tak ako keby som ju mala a ked ma objenal na dalsi termin tak povedal ak by som skor dostala menzes tak mam zavolat ale tiez som ju nedostala este.

bambula27
4. apr 2012

@tinusasa vies co? Ja som dr. Hermanovi dnes volala a na mna velmi prijemne posobil. Preto sa mi ani nechcelo verit, ked moja gynek. mi ho odporucila ako na poslednom mieste a dnes este ako hovorila o nom. Cize ta zle liecili v SPLNe alebo tvoja dr.? Cize on asi dokopy nic nepovie na tych troch vysetreniach, az na stvrtej konzulatcii, co? A dakujem krasne za priane, napodobne prajem prijemne sviatky a nech to pan doktor dotiahne do vasho vytuzeneho konca 😉 😉

tinusasa
4. apr 2012

@bambula27 ja som tiez pocula na neho zle veci ked som bola na hematologii doktorka velmi zlata ale ona ho osobne nepozna len nejaka pacientka na neho nadavala a ona si vytvorila na neho nazor na zaklade inych nazorov, ludia su rozny :( moj gynekolog mi zase hovoril , ze ma tri pacientky, ktore odisli zo splnu do gyncare a dve su tehotne 🙂

bambula27
4. apr 2012

@tinusasa a som o takych pocula vela, co zo SPLNu odisli do Gyncare....a prave preto som sa rozhodla prenho, naco zbytocne stracat cas v SPLNe, ked mozem ist rovno k "odbornikovi" 🙂

tinusasa
4. apr 2012

@bambula27 este ohladom toho liecenia este nic neviem len toto mi povedal tak sa mu nepacilo ,ze to niekto odflakol aj sa ma pytal na clostylbegyt a ten som brala celkom dlho par mesiacov tak len krutil hlavou....neviem ci gynekolog alebo v splne

tinusasa
4. apr 2012

@bambula27 baby tiez pisali , na niektorych strankach predtym to bude, ze na dvojke v telke v relacii fokus bol doktor herman ked to najdes tak si to mozes pozriet urcite to este bude v archive 🙂

cerkutka
4. apr 2012

@matelko1 ja zatial nejdem na nic🙂 akoze....v podstate nam nikomu nic nie je..🙂 manzelovi dosli vysledky a ma uplne vsetko v poriadku a ja v podstate tiez...to je asi to najlepsie ale aj najhorsie..lebo vies ze si OK ale ajt ak sa nedari..uvidime..,mam za nim ist este teraz s manzelovymi vysledkami a povedal ze chce odmerat este hladinu jedneho hormonu a potom sa uvidi...

cerkutka
4. apr 2012

@lilli202 no ako ? mas uz vysledky z laparky??

bambula27
4. apr 2012

@tinusasa a nevies z akeho datumu to bolo vysielanie?

tinusasa
4. apr 2012

@bambula27 jaj neviem ale skusim to najst a napisem 🙂

bambula27
4. apr 2012

@tinusasa dakujem 😅

bambula27
4. apr 2012

@tinusasa uz to mam, nehladaj...idem mrknut 🙂

tinusasa
4. apr 2012

@bambula27 az teraz som to nasla 🙂

jana2505
4. apr 2012

@bambula27 len ultrazvuk ti urobi zo spodu a sestricka ti zobere krv,mne napr.,vysla menstr.,cez vykend zacala v piatok doobedu,tak som mu hned volala,sa ma opytal ci stihnem este prist ale kedze do KE to mam daleko tak mi nakoniec povedal aby som prisla v pondelok,ze 4.den este moze byt a to uz mi menzes koncil tak som to nemala take tazke ale ved co aj cez silny menzes sa to da zvladnut,ved ked musis tak musis 😀 ,a tu relaciu v telke som tiez videla,rozpraval pekne len relacia bola kratka 😀

matelko1
4. apr 2012

@bambula27 na druhy krat pojdes aj s manzelom,prvu navstevu absolvujes sama....ano doki je malo zhovorcivy,ale je velky odbornik,je zlaty..... 🙂

lilli202
5. apr 2012

@cerkutka ahoj.no zijem.mám dobre vsetko..))))len ma to boli trocha mám to zasité este.a ty ako?

zujanka
5. apr 2012

všetkým vám, dievčatká moje zlaté, prajem krásne požehnané veľkonočné sviatky a nová jar nech prinesie veeeeľa nových bábatiek Ďakujem, že ste 🙂

lilli202
9. apr 2012

baby co ste boli na laparoskopi.kedy ste si dali vybrat stehy?ja som bola 3.4.2012.velmi ma svrby co mám dat na to?nejaky krém?a mám to trocha cervene

cerkutka
10. apr 2012

@lilli202 ahoj🙂 no my uz sme tiez v podstate pripraveni len sa tam este raz idem dostavit tento mesiac a uvidime na com sa dohodneme🙂 ty kedze uz mas vsetko tak co teraz? ozaj tebe vlastne nic nie je vsak? teda okrem toho ze tvoj manzelicek ma spermiogram zly ty si v poriadku...dobre hovorim?🙂 a kedy sa chystate za nim?

slniecko001
10. apr 2012

@lilli202 ja som po laparke a operácii zároveň, 29. 3. ma operovali, 5.4. som si vybrala stehy po laparke a 7.4. som si vybrala ten veľký po operácii. Svrbí to , lebo sa to hojí, pokiaľ to nie je zapálené, je to ok, dať si na to môžeš detské pleťové mliečko.

lilli202
11. apr 2012

@cerkutka ahoj.ja este cakam papiere z genetiky este furt neprisli .ked pridu papaier uz aj mu volám ze co ako dalej co ideme vymisliet.+este musim pockat papiere z LPSK.tak mala by som byt v poriadku ten prolaktin mam trochu hore ale inac nic.vsetko okej.kedy idete?zvedava som ze co vam povie dalej.vy ste neboli na gentike vsak?

lilli202
11. apr 2012

@slniecko001 a naco ta operovali ak smiem spytat?ja som bola v utorok za mojim gyn.a on my vybral stehy.mám to trocha cervené ale dávam na to framikoin.

slniecko001
11. apr 2012

@lilli202 mala som bolesti a kŕče cca 3 týždne, pôvodne sme liečili zápal z prechladnutia a nakoniec z toho bolo mimomaternicové tehotenstvo, odstránili mi vajcovod. Začali laparoskopicky, ale pre zrasty sa nemohli dostať dnu, tak ma museli "otvoriť" ☹

nubab1
13. apr 2012

@cerkutka ahoj, no to je aj môj problém...manžel aj ja sme zdraví a NIČ :( .. dnes som volala na výsledky po inseminácii a klasicka negatív ☹ .. to je najhoršie, že u mňa ani nemajú čo liečiť lebo všetko je OK !!! ale to som bola v splne , tak asi skúsim aj Dr.Hermana , a smiem vedieť ako dlho sa už snažíte?

cerkutka
13. apr 2012

@lilli202 ja som inak bola sama na vysetrenie prolaktinu lebo sa mi zdalo ze mam vyssi..ale nepotvrdilo sa to..a mi niekto hovoril ze aj to moze byt pricina ked zena nemoze otehotniet..haluz....taka..(pre nas) mozno totalne nepodstatna vec🙂 tak potom daj vediet ked dostanes vysledky🙂

cerkutka
13. apr 2012

@nubab1 ahoj🙂 vy ste boli na inseminacii?? a co znamena negativne ze sa neujalo?? no vies u nas tazko povedat ako dlho sa snazime...sme spolu uz 2.5 roka ako manzelia a v postate sa nechranime ale pravdou je ze vyslovene snazenie z nasej strany bolo mozno iba 3-4 krat pocas toho obodbia...inak sme to nechavali na nahodu alebo sme to neriesili. Tento rok a aj minuly sme napriklad este nedostali k tomu aby sme sa nad tym zamysleli a nieco s tym urobili tak ako vsetci, a aj to je dovod preco sme navstivili gyncare...jednoducho toho mame tak vela ze sa nevieme vopchat do tych plodnych dni tak sme si povedali ze sa dame aspon vysetrit aby sme vedeli ze sme OK a od buduceho mesiaca k tomu budeme pristupovat naozaj zodpovedne. Vy ako dlho sa snazite? skusali ste aj ivf?

zujanka
14. apr 2012

baby, ktoré ste mali dlhý protokol? Ako to prebieha? ďakujem