Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
16. okt 2012

@gerena ale ved ja som to cele nemyslela v zlom.To si fakt tak pochopila? vies,tiez nie je jednoduche najst pregnyl,ked ho nit,lekar ti recept napise v pondelok,v stredu ho mas pichnut...hladala som v 4 mestach...

lamilka
16. okt 2012

@bambula27 dá nám náhradu, ale zajtra zistím a dám vám vediet že kedy by mal nabehnúť.

gerena
16. okt 2012

@bambula27 ja som to nepochopila v zlom, nijako medzi nami viazne komunikacia 😉 ja ta chapem na 100% co su to za muky, ja skor zato aby baby nepanikarili, ked este nemusia.....

lamilka
16. okt 2012

@gerena veru nemusia panikárit, stále sa dá nájst nahrada a dr. o tom urcite vie , tak isto ho nebude predpisovat ale jeho substituciu.tak hlavne pokoj dievcata 🙂

bambula27
16. okt 2012

@lamilka oki moja, mne v kazdej lekarni hovorili,ze az v januari...tak dufam za sa poponahlaju..

lamilka
16. okt 2012

@bambula27 možno ho v tom čase budeme zháňať aj spolu 😉 ... teraz je podstatne to, že si nakoniec neskončila v nemocnici

bambula27
16. okt 2012

@lamilka spolu sa nam bude hladat lahsie ;) A mas pravdy,hlavne,ze som neskoncila v nemocnici.

cerkutka
17. okt 2012

@21majka tha ja som si to uz pichla...takze uz neskoro...ale presne to ma napadlo...ale je to divne....

lilli202
17. okt 2012

cetrotide,metformin gonal puregon elonva fostimon merional pregnyl utrogestan duphaston toto mam napisané na stimulacnom protokole

lilli202
17. okt 2012

@21majka ahoj moja aj ty ides 5novembra na konttrolu aj ja ty si na kolkú???

cerkutka
17. okt 2012

@lilli202 ale to nie vsetko budes brat🙂) iba niektore z nich🙂

lilli202
17. okt 2012

@cerkutka ved za to to by bolo velmi vela..a ten pregnyl...

gerena
17. okt 2012

@lilli202 to je zoznam liekov, kt.sa používajú vobec- toto vsetko brat naray nebudes, len niektore.....skus sa pozriet co mas na papieri pre poistovnu 🙂

cerkutka
17. okt 2012

joooj baby dneska mam daku depku...neviem co ma tak chytilo, nervooozna som ako pes..na kazdeho brecham:(

21majka
17. okt 2012

@lilli202 ahojki,ano idem toho 5eho na kontrolu,no ale teraz neviem,ci na 8:45 alebo 9:45,som zabudla 😀 😀 😀 Viem,ze ma pisal uplne navrch zoznamu...nevies nahodou o ktorej zacinaju unho ordinacne hodiny?

cerkutka
17. okt 2012

@21majka o 8.00:)

21majka
17. okt 2012

@cerkutka dakujem,tak to budem musiet zase volat,ze na ktoru som objednana 😀 Ta moja hlava derava,bola som doma iba jeden den a musela som postihat strasne vela a volajako som zabudla,na ktoru mam prist 🙂
Ako sa dneska mas,ako sa citis?Ktory den si vlastne po vklade?

cerkutka
17. okt 2012

@21majka dnes som treti den...dnes sa necitim dobre, ale to koly tomu ze som hrozne nervozna a citliva...:(( dnes mam tzv "neludsku naladu" 🙂) ku kazdemu som zla...🙂) a co sa tyka inych veci tak sem tam mi prejde podbruskom taky vanok ako keby som mala dostat menstruaciu ale to netrva iba akokeby preleti...a prsia mam napnute ale to som mala uz aj predtym od tych tabletok co beriem🙂) muz je s nimi maximalne spokojny🙂) takze nemam ziadne priznaky ale ze vraj to az o 2 tyzdne najskor🙂

21majka
17. okt 2012

@cerkutka to nevadi,ze mas taku naladu,hlavne,len nech sa embryjko udrzi 😀 A mozem sa opytat na predoperacne?Kedy si si ho vybavovala?Myslim,ze kolko dni pred odberom?Mne uz dal Herman papierik a sestricka povedala,ze si to mam vybavit cim skor,lebo ze potom uz ked budem brat injekcie,tak vysledky budu skreslene,ale teraz som to nestihla...

cerkutka
17. okt 2012

@21majka ja som brala injekcie v pohode ked som si to vybavovala🙂 takze podla mna mozes hocikedy....ked sa ti da skor tak urob skor ked nie tak nie..ja som mala cca tyzden pred odberom

cerkutka
17. okt 2012

no ja mam cely vecer pocit a mierne bolesti akokeby mi mala prist menstruacia...muz mi hovori ze este aj naladu mam predmenstruacnu...tha ja neviem co to sa deje..dufam ze zajtra budem ok..

matelko1
18. okt 2012

@cerkutka no bolesti mozes mat ako na MS,to je normalne...hlavne nepanikar,ukludni sa...a hlavne sa nekontroluj.na psychiku je to velmi zle......kedy by si mala dostat ms?..to si ktory den po vklade?....

lilli202
18. okt 2012

@cerkutka ahoj no ja som na 9:00. .nevolala si??,

cerkutka
18. okt 2012

@lilli202 nie🙂 ja az poobede okolo 14.00:)

cerkutka
18. okt 2012

@matelko1 ja by som mala dostat az buduci tyzden niekedy MNZ. a som este iba stvrty den po vklade preto mi to bolo divne...ale uz je dobre dnes neboli brucho🙂)

cerkutka
18. okt 2012

@matelko1 inak vies nad cim rozmyslam, preco sa musi cakat az 2 tyzdne na vysledky, ved vajicko sa stretlo so spermiou skor ako v normalnom cykle a tiez spermia oplodnila vajicko skor ako v normalnom cykle a v podsate ked ho uz do mna vlozili tak mal chrust 5 dni🙂 takze sme akokeby minimalne 5 dni v predstihu oproti normalnemu cyklu..dobre tomu rozumiem?

lilli202
18. okt 2012

@cerkutka joj prepác ty nie tebe som chcela poslat hahah ty chrustik..

lilli202
18. okt 2012

@21majka ahoj tak ja idem na tú 9.nevolala si?

timmka
18. okt 2012

@cerkutka ano, ale hcg ti zacne vytvarat az po uhniezdeni . aj mna sem tam bolelo brusko, tak klud 😉
ta prava to pise, ja som tiez stresak 😀 😀 😀

21majka
18. okt 2012

@lilli202 ahojki,tak ja som az na 9:40...co mi celkom vyhovuje,lebo si este predtym stihnem dat urobit aspon odbery na predoperacne 🙂