Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

marekmajka
2. apr 2013

@katka30129 asi zajtra za ňou zajdem. Som rada, že si pozitivne naladena, určite to vyjde 😉

katka30129
2. apr 2013

@tromboska jaaaj to ma veelmi ale velmi mrziiii 😔 a este mas mrazacikov?

tromboska
2. apr 2013

@katka30129 praveze uz nemam.

lafia
2. apr 2013

@tromboska ani mne...

tromboska
2. apr 2013

@lafia skoda :(((

matelko1
3. apr 2013

@katka30129 nie ty ked mas dojednany termin na 10-tu,tak embrya uz budu davno rozmrazene,nebudes cakat.najprv pojdes k dokimu,urobi ti utz,povie co a ako a este predtym co chces tak mu musis povedat....lepidlo atd.....

sudabe
3. apr 2013

kocky to tu nikto nechodi? potrebujem poradit bola dom nå ivf to dr. herman posiela nå krv len raz? å mam mu zavolat 8.4 ze kedy mám prist nå potvrdzujuci ultrazvuk tehu prosim neviete mi poradit ze asi za kolko må objedna? dufam ze nebudem cakat dlho ved smi neviem v akom som tt?

katka30129
3. apr 2013

@matelko1 jaaj a to rozmrazuju vsetky? a nevies kolko stoji vklad 2 embryi?neviem kolko si mam pripravit 😕 dakujeem

amali
3. apr 2013

@sudabe objedná ťa tak za 2 týždne

sudabe
3. apr 2013

@amali dakujem aj u teba to tak bolo? vies vlad som mala 7.3. tak to uz bude vese mesiaca, å potom este prisen k nemu vi uz ku svojmu gyn?

amali
3. apr 2013

@sudabe k nemu prídeš už iba na ultrazvuk kde ti potvrdí tehotenstvo a potom ťa už predá tvojej gynekologičke..... a koľko si mala hcg?

sudabe
3. apr 2013

@amali ja nå 11 den som mala 89hcg, å ty tiez si tak bola len raz na krv? å kolko si malá hcg? v ktorom si tt?

amali
3. apr 2013

@sudabe no u mna to bolo komplikované..ja som mala hcg 58 na 11deň.....o dva dni som išla na dalšie hcg to bolo len 95 a to stúpalo pomali.....tak už som vedela že bude zle.......a aj tak bolo....potratili sme.........ak chceš mať istotu chod za svojou gynekologičkou nech ti vezme zas hladinu hcg a uvidíš či stúpa ak áno je všetko v poho......menštruáciu si nedostala? dúfam že nie kedy si ju mala naposledy, máš nejaké tehu príznaky?

emee
3. apr 2013

@sudabe ak na 1.krvi sa u neho potvrdi tehotenstvo, uz neberu zase krv. co podla mna je dost blbé, mohol by brat aspon este raz, aby to bolo iste ze rastie ako ma... ja som mala 10 dni po vklade okolo 150, ale to u mojho gynekologa a tam mi brali o 2 dni este raz, a potom este aj o tyzden. takze ja som mala dokonca aj 3x. a potom som isla na usg ku hermanovi, cca mesiac po vklade. ak si mala vklad 7.3., uz by si mohla ist k nemu. preco mu nezavolas?

emee
3. apr 2013

@katka30129 neviem, iba si myslim ze za vklad 2 embryi sa plati tak isto ako za vklad jedneho...ale nemam s tym skusenosti, mne sice vkladali 2 ale nie zmrazene. a vtedy som tiez nic nepriplacala. platis za vykon, nie za pocet. alebo nie? fakt neviem 🙂

katka30129
3. apr 2013

dievcata...neviete kolko stoji ket? vobec neviem ako sa zariadit....dakujeeem...

amali
3. apr 2013

@katka30129 200eur

lafia
3. apr 2013

@tromboska raz to vyjde.. musí!!!

katka30129
3. apr 2013

@amali iba tolko? no ``iba`` dakujeeem 🙂 a to je iba za vykon?

amali
3. apr 2013

@katka30129 to je za výkon a rozmrazenie

matelko1
4. apr 2013

@katka30129 platis za vykon,nie kolko embryi ti vklada....a kolko sa plati ti baby napisali,teraz su uz ceny ine ako pred 4 rokmi.

katka30129
4. apr 2013

dakujeeem baby...drzte mi prsty na zajtra...dufam, ze tentokrat to uz vyjde 😎 😎 😎 musiiiiii

marekmajka
4. apr 2013

@katka30129 hlavne mysli pozitivne, budem ti držať prsty, určite sa podari a budeš mať krasne dvojičky 😉

katka30129
4. apr 2013

@marekmajka tak to dufam,len nech my to pozitivne myslenie vydrziii 😀 ...a ty kedy robis testik a ako sa citis?

marekmajka
4. apr 2013

@katka30129 už je mi lepšie, bolesti už ustupuju. Včera som nevydržala a urobila som test, včera bol 7 deň od vkladu no a bol negativny a tak už mam depku a moje pozitivne myslenie ma už opuštia ☹ Zajtra rano urobim ďalši a tak uvidim aj keď mam pravdu povedať, že už akosi neverim, že by som mala toľke šťastie a mala na teste // V pondelok idem na krv. Ale myslim si, že ak som tehu tak zajtra na 9 deň by už mal ukazať, no uvidim ale som akasi smutnaaaaa 😒 Tak hlavne dobre sa vyspinkaj, bude dobre 😉

sudabe
4. apr 2013

@amali Ahoj ja uz pockam nå ten utz je mi luto ze si potratila. mozno blba otazka ake krvacala si? ja dom kramy mala naposledy 15.2. priznaky hmm neviem ake su? som unavená boli må v podbrusku, mam zapchu, å rozne chute no ake ptedtym som drzala dietu tak som jedla zdravo.

@emee Ahoj gratulujem ti å nå 2 krat si malá kolko hcg? to mas pravdu ze by mål posielat nå krv este raz ci stupa, å v ktorom tt si bola ked ti robil herman ultz? zajtra mu zavolam uvidim nå kedy må objedna

katka30129
4. apr 2013

@marekmajka na 7.den je dost skoro robit testiiik....neboj nic a nestracaj nadej...viem co prezivas ale nesmies sa vzdavat,uvidis urcite bude dobre 😉 kazda zena je ina...jednej ukaze skor a inej az teste pred krvouv 🙂 este nie je nic stratene....som rada,ze ta uz tak neboli a ze ti je lepsie....potom daj vediet ako si dopadla...ja som si povedala,ze si test spravim az na 10. den, aby som sa nestresovla-no uvidim ci mi to vydrziiii 🙂 drziiim prsty

marekmajka
4. apr 2013

@katka30129 diki aj ja tebe, zajtra napiš čo a ako 😉

iiffkkaa
5. apr 2013

ahojte babenky.......čitam Vaše prispevky, aby som sa dozvedela, že čo ma vlastne čaka.....v pondelok idem prvykrat k dr. Hermanovi. Akurat dnes som dostala menzes.....v podstate približne viem ako to asi funguje, lebo som zbieram kopec info o IVF. Ja som po laparke....vyberali my endometrioznu cystu.....a zistii, že mam nepriechodne vajičkovody.....takže my odporučili umele oplodnenie......nemate nejake dobre rady......alebo čo ma vlastne čaka.....dik za info...... drzim Vam všetkym palčeky, nech sa Vam všetko podary.... 🙂

marekmajka
5. apr 2013

dnes som 9 deň od vkladu, robila som si rano test rapiclear 10 no a bol negativny ☹ V pondelok idem na krv ale pripravujem sa na to, že bude negativna ☹ ☹ ☹