Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

cerkutka
20. sep 2012

@linka a mraziacikov si po januari nemala?? ako sa citis?? to uz by si si mohla aj tehu test urobit nie?🙂)
boooze ja sa tak bojim toho neuspechu, rada by som inak vedela aka je upsenost prveho ivf...

linka
20. sep 2012

@cerkutka mala este na dva krat,ale vsetky odisli...ujali sa ale odisli...nerobim uz testy radsej,ani ma nelaka teraz urobit,vtedy som robila jak blazon a len ma to stresovalo...neboj sa,musis verit 🙂

bambula27
20. sep 2012

@linka moja zlata...ak nechces nemusis odpovedat, ale aky ste mali vy problem, ze ste museli absolvovat IVF? Ja nad niecim takym ani nerozmyslam, ze by nemalo vyjst prve IVF alebo dalsie KET. Strasne VERIM, ze to vyjde na prvy pokus, ale samozrejme si uvedomujem, ze nemusi. Tiez sa neuspechu v podstate dost bojim.

linka
20. sep 2012

@bambula27 v pohode moja 🙂 ja mam myomatoznu maternicu a muz zly spg,ziadny horor,ale aj tak...musime vsetky verit,ze sa dockame,i ked sa lahko hovori,ale nic ine ani neostava...

bambula27
20. sep 2012

@linka a tiez ste mali ivf + icsi? Mas pravdu, nic ine ani neostava.

linka
20. sep 2012

@bambula27 ano mali a aj teraz sme mali,sam dr. odporucil 😉

bambula27
20. sep 2012

@linka cize presne ako my. A kolko si teda zapltila za to vsetko, aj za zmrazenie, lieky, vsetko dokopy?

linka
20. sep 2012

@bambula27 okolo 1200 eur...

bambula27
20. sep 2012

@linka dakujem za info. Teda icsi stoji 400, PK nejakych 200€ a ostatne netusim. Vies mi to napisat?

cerkutka
20. sep 2012

@linka to mi je luto ze nevyslo:( ked sa uchytilo a odislo to znamena co? ze ti test ukazal ze si tehu ale potom si potratila? v akom mesiaci? to je este horsie ako ked to nevyjde vsak??:(( drzim ti palce velmi, teraz to urcite vyjde!! 🙂

cerkutka
20. sep 2012

@bambula27 inak my to mame dokonca tak ze nevieme co nam je.

bambula27
20. sep 2012

@cerkutka ako ze neviete????

lamilka
20. sep 2012

@xeni81 ahoj,dakujem, ja som bola na jedenastu.celkom mi bolo dobre cez den, ale teraz ma zacalo akosi boliet v podbrusku, no uvidime co z toho bude.o 14 dni mam ist na krv.

bambula27
20. sep 2012

@lamilka tak ty to mas uz za sebou. Teraz oddychuj, nestresuj sa....strasne silno drzim palce, nech o 2 tyz. oznamis radostnu novinu,

linka
20. sep 2012

@bambula27 v centre som platila 880eur za-icsi,mrazenie,PK a lepidlo a za lieky nejakych 400,nemas zaco 😉
@cerkutka testy ukazovali,ale uz ked som isla na krv,tak hcg klesalo...daleko som nedosla

lamilka
20. sep 2012

@bambula27 dakujem, ale mam naozaj take zmiesane pocity, ked si vsade citam, ze hlavne prva IUI je vo vacsine pripadoch neuspesna....ked som tam po zakroku lezala, prislo mi do placu a vlastne vtedy mi asi naozaj doslo, ze co sa deje a co musime vsetko podstupovat.

xeni81
20. sep 2012

@lamilka ja som bola na pol jednu, od dnes zase začnem pichať Puregon a utorok kontrola. Aj ja som sa rozplakala kým som tam ležala. Neviem prečo ale teraz mám taký pocit, že druhý krát nám vyjde

bambula27
20. sep 2012

@lamilka moja ☹ nemaj take myslienky. Ja mam znamu, ktora mala tazke PCO, manzel strasny spermiogram a podarilo sa IUI hned na prvy sup. Preco by prave takato situacia nemohla byt prave vasa???? Drzim palce, neboj...bude dobre.

meega
20. sep 2012

Ahojte, uplne nahodou som nasla toto forum. Aj my sme s manzelom zacali chodit k doktorovi Hermanovi. Absolvovali sme vysetrenia a vcera pohovor a teda tie vysledky nic moc, manzela poslal na uroandrologicke vysetrenie, mna na endokrinologiu a potom nas teda caka umele oplodnenie. Ake s tym mate skusenosti? Viete ma trochu potesit? Lebo moja nalada je momentalne na bode mrazu... 😒

21majka
20. sep 2012

@cerkutka ahojki,no mozno by ma to financne stalo rovnako,ale ja si platim zdravotne poistenie doma,lebo za tie roky co som tu som bola iba jeden-jediny krat u lekara a povedala som si,ze radsej uz nie ☹ A kedze mam 3 pokusy hradene poistovnou tak jednoznacne volim SK. 🙂 🙂 🙂 Ked nevyjdu tak mozno zacnem uvazovat nad IRL ☹

21majka
20. sep 2012

@meega ahojki a co vam povedal Herman na konzultacii,kde je u vas problem?My vsetky sa chystame na ivf alebo IUI🙂

meega
20. sep 2012

@21majka Ahoj, vlastne obaja mame nejaky problem, manzel slaby spermiogram, plodnost je este zachovana, ale tesne, no a ja mam zvyseny prolaktin, co moze znamenat problemy so stitnou zlazou, alebo nejake ine, preto mam ist na endokrinologiu. Okrem toho som pred par rokmi podstupila operaciu, na jednom vajecniku som mala dermoidnu cystu. Dr.Herman mi povedal, ze je velky predpoklad, ze ju casom budem mat aj na druhom vajecniku a preto treba absolvovat IVF skor, ako bude neskoro...

matelko1
21. sep 2012

@meega doplnite si yvsetrenia potrebne,vsade bked sa obj.tak sa nejaky ten cas caka,ak to budete mat,tak s vysledkami pojdete ku hermanovi a ak uz bude vsetko ok,tak vam vypise papiere do poistovne a zacinas zo stimulaciou

meega
21. sep 2012

@matelko1 To bude tak rychlo? Nezvykne sa na IVF dlhsie cakat? Ako dlho asi trva cely proces od zaciatku stimulacie az po zaciatok tehotenstva? (ak sa podari...)

linka
21. sep 2012

@meega budes cakat dlhsie na schvalenie papierov od poistovne,ja som cakala mesiac,ak budes mat dlhy protokol,tak stimulacia trva 3 tyzdne a ked kratky tak 10 dni,ja som obe mala...na nejaky 12 den po prenose embryjka pojdes na odber krvi na potvrdenie tehu 😉

linka
21. sep 2012

@slniecko001 moja bola si na krvičke?

meega
21. sep 2012

@linka To je celkom fajn, myslela som, ze sa aj cele mesiace moze cakat 🙂

timmka
21. sep 2012

@cerkutka ahoj, tazko povedat aka je uspesnost prveho ivf.... 😒 , vsetko zalezi ci natrafite na to spravne vajicka a spravnu spermiu, ja som otehotnela az po druhom kete, ET vyslo potratom, prve Ket vobec nevyslo-ani tuk a druhe ket vyslo dvojnasobne 😉
ale ako citam, tak skoro kazdej jednej odporuca icsi, zaujimave..... 😨 😨 😨 😨, pomlcim

drzim vsetkym prsty aby vam to vyslo 😉 😉 😉

21majka
21. sep 2012

@slniecko001 ahojki moja,tak ako si dopadla?Dufam,ze nam napises ze si tehulka a testik dopadol na vybornu... 🙂 🙂 🙂

cerkutka
22. sep 2012

@timmka mne neodporucil, my mame spermijky OK 🙂) preco pomlcis?