Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
28. okt 2012

@cerkutka ach....veru, kde je ta spravodlivost?!!! v nasej rodine uz dalsie 2 tehulky...a my stale nic ☹ uz ma zacina chytat depka...

linka
28. okt 2012

@bambula27 moja ja som sa minuly vikend dozvedela,ze svagrina je tehotna,dost ma to zabolelo,lebo vedela,ako sa trapim teraz a aj tak to povedala bezcitne ☹

bambula27
28. okt 2012

@linka ach moja, viem si to predstavit, ako sa trapis....ale ja verim, ze u teba to nie je stratene. Strasne na teba myslim a verim, cakam...ze napises, ze srdiecko bije ako hrom. Ja som sa len dnes dozvedela o druhej tehulke....a to oznamila svokra, nastastie po telefone, ze v rodine bude dalsie babo. Neviem, ako by som predstierala, ze sa s nimi tesim...lebo pravdupovediac, je to sice krasne, ale ja taketo spravy velmi tazko znasam ☹

linka
28. okt 2012

@bambula27 moja dakujem ti,si zlata...ja to tiez zle znasam,neviem sa s inymi tesit,ked nam to neni zatial dopriate,je to taky divny pocit,boli to,ked niekto z blizkych ma tolko stastia,ako neprajem nic zle,ale kde je ta spravodlivost...najhorsie bude na tom to,ked mi to nedajboze dopadne zle a budem vidiet ako svagrina sa pekne gulati a mysliet na to,ze boli by sme skoro narovnako take iste 😔

bambula27
28. okt 2012

@linka presne tak sa citim, neviem sa tesit, pokial sa nemozem tesit aj z nasho baba. Moja, prosim, nemysli na to najhorsie, aj ked....clovek aby sa strasne nesklamal, tak musi pocitat aj s tym horsim, ale....treba verit. Tvoje pochybnosti babu nepomozu. Strasne ti to prajem a velmi drzim palce.... 😔

linka
28. okt 2012

@bambula27 ja verim drobcekovi,ze srdiecko uz bije,viera je niekedy silnejsia,zazraky sa podla mna deju,ak budem ja sama tomu silno verit...prve dni boli horsie,to som len plakala,ked som si na to spomenula,teraz je to uz lepsie,musim byt silna,aby som to zvladla...

timmka
28. okt 2012

@linka mojenko ako sa to dobre cita 😉 , ze konecne veris a viera je silnejsia, to si napisala krasne 😉 treba verit 😵

bambula27
28. okt 2012

@linka presne tak moja krasna, TY musis byt silna...Drz sa mi. 😉

bambula27
28. okt 2012

@timmka a ty mojo, ty si aka fesanda s tym kociarikom vasim 😉 a na to, ze mas v brusku 2 krpcekov, mas krasne brusinko, vobec nie je velke...take akurat 😉

timmka
28. okt 2012

@bambula27 dakujem moja 😉 i ja si myslim, ze nie je velke, ale uvidime do porodu... este cca 6 tyz. a mozeme ist na porod 😉

linka
28. okt 2012

@timmka
@bambula27 boze baby,az ste ma rozplakali ked citam vase prispevky,dakujem... 🤐

matelko1
29. okt 2012

@cerkutka tak to mi je luto ☹ ,ale nevzdavaj sa a na KET chod hned na dalsi cyklus,budes nabyta hormonmi...ja som sla hned dalsi cyklus a KET vysiel....

matelko1
29. okt 2012

@timmka vyzeras fakt super s bruskom...kolko si pribrala zatial.....

timmka
29. okt 2012

@matelko1 pribrala som 15 kg 😀 , ale ja som mala vyhodu, ze pred otehotnenim po prvom potrate som schudla cca 7kg, tak este nevyzeram ako balon, ale kazdy mi hovori ,ze na dvojky brusko nevyzera a dr. bol zaskoceny, ze cakal ze babatka budu o dost mensie a mali po 1350g 😉 , tak sa trochu obava aby sa skor nepytali na svet lebo vela miesta nemaju

matelko1
29. okt 2012

@timmka tak este par kileciek priberies.ja som 18kg pribrala a po porode mi ledva co ostalo na mne.skoro vsetko som nechala v porodnici....len vydrz este,si len v 30tt,dohovor detickam nech si pekne tam su v brusku....keby sa to tak dalo,ze...ja ked som vosla do 37tt tak o 2:30 mi odtiekla plodova voda,deti boli riadne donosene ved mali 2420g a 2920g... 🙂

timmka
29. okt 2012

@matelko1 krasne vahy, tak hadam potiahnem cim dlhsie 😉 , ja uz vahu neriesim, len aby babatka priberali a mali dost vitaminky, to je teraz prvorade a maminka schudne ked sa vyberie s kociarom na prechadzky 😀 , moja prv ti odtiekla zatka a az tak plodova voda? ty si mala sekciu? alebo si riadne rodila?

matelko1
29. okt 2012

@timmka plodova voda mi odtiekla,ziadna zatka...predtym 4 dni ma hospitalizovali,to som bola rada,lebo uz som sa bala a tak som bola pod dohladom.....mala som sekciu.....jasne vahu neries,len aby babatka priberali....

slniecko001
29. okt 2012

@cerkutka ahoj moja, na KET dáva automaticky dvojky. Keď som vysadila lieky, na druhý deň došla mrcha s obrovskými krčami a bolesťami brucha. Zavolala som dokymu a začala som užívať Estrimax 3x1. Na 18 DC mi urobil vklad a pridal mi Utroš 3x1.

cerkutka
29. okt 2012

baby na vysledky krvi musim cakat tyzden:(( je toto normalne?? som extrem nasrata....neviete poradit kde by mi to vedeli urobit skor??

slniecko001
29. okt 2012

@cerkutka ahoj v nemocnici na oddelení alebo keď máš niekoho známeho v labáku 😒 , ja som bola dnes ráno u svojho lekára a zajtra po 10.00 bude mať výsledok, ale mám volať až po 13.00, lebo zajtra má poradňu a sestrička nemá čas zodvihnúť telefón, aby mi oznámila výsledok. Zažili ste čosi také? 😠

milagrosss20
29. okt 2012

Prosim vas kde toje ta stefanikova 40 kde je dr.Herman?zajtra idem ku nemu po prvy krat....bude ma neako aj vysetrovat?

lilli202
29. okt 2012

@cerkutka co to tu ja citam tyzden musis cakat???no ni zato ale uz naozaj u nas sú taky lekári ze onicom ale ajtak krv mam na druhy den hotové..aj ja som bola dneska predoperacné si vybavit a zajtra uz mam prist pre vysledky..

lilli202
29. okt 2012

@milagrosss20 to ides prvy krát k nemu?más aj menstruáciu?

cerkutka
29. okt 2012

@lilli202 no predoperacne som aj ja takto mala.....ale toto neviem, fakt netusim ze co...ale teraz som si bola dat zobrat krv sukromne platila som 20 eur🙂 ale vysledky mam o hodinu, tak naco budem do seba hormony pchat este dalsi tyzden ked nie som tehotna, ved je to chore.....a tiez mi to oddialuje dalsi KET 🙂 nech rychlo dostanem menzes a nech sa znova tesim na dalsiu prilezitost.....a nie cakat na tu staru....🙂

slniecko001
29. okt 2012

@milagrosss20 neviem odkiaľ prídeš, ale od stanice to máš pešo cez parčík 5 min.
Prejdeš za parčíkom cez taký mostík a hneď v pravo, ideš cca 200 m. Je to Štefánikova 30, taká biela budova.

lilli202
29. okt 2012

@cerkutka ale ja som uz mala aj taky krv zobratu ked si mislel dr ze som tehotna ana druhy den som mala vysledky...kedy budes mat vysledky????alebo uz mas?

slniecko001
29. okt 2012

@cerkutka no ako si dopadla? Už by si mala mať výsledky, už nás nenaťahuj a daj tu nejakú pozitívnu správu 😉

cerkutka
29. okt 2012

@slniecko001 ahoj..nemam pozitivnu spravu,volala som tam a povedali mi ze mam hodnotu beta hcg 0.1 🙂 ale kedze labak bol uz zatvoreny tak mi nevedela povedat ci je to "pozitivne" ci "negativne" povedala ze to vyzera byt "hranicne" ....🙂ze ona sa do toho nerozumie ze to tam musim volat zajtra lebo ze to nie je ani modre ani cervene.....takze podla mna negativne...

cerkutka
29. okt 2012

baby aky je rozdiel medzi HCG a BETA HCG ??

bambula27
29. okt 2012

@cerkutk moja krasna...nerozumiem sa do toho, ale jednej babe dr. Krajkovic v Heliose na toto napisal, ze v ich labaku je pozitivna hodnota (cize tehotenstvo) pre beta HCG 0,1 IU/ml Chcem aby to bola pravda v tvojom pripade. Ale dalej citam, ze baby mali s touto hodnotu ako ty pises hranicny vysledok.....