Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

puglee
20. mar 2009

matelko IP
dia takto 🙄

jelka73
20. mar 2009

uvidim este,rozmyslam nad dvoma carmi,uz ako samoplatca mi je vlastne jedno,kde tie peniaze odnesiem.ale najprv idem nakupit ovulacne testy a skusit prirodzene,snad sa podari.chi.mne vlastne dokopy nic nie je,len som mala mimomatern.tehotensvo,a odobrali mi vajcovod.ja ovulujem,vajicka kvalitne,len sanca uz len na 50perc.kvoli vajcovodu.

lienka2
20. mar 2009

puglee, ja sem chodim len obcas.. teda prispievam len obcas, lebo citam kazdy den 🙂 min. rok v auguste sme boli u hermiho na vstupnych vysetreniach, nejake veci sme si mali dat do poriadku aj sme si uz dali, takze by sme teoreticky mohli ist zase za nim, len mne sa do toho nejako nechce 😖 asi aj preto, ze hermi je taky malovravny a chladny.. neviem ci je to spravne slovo..

puglee
20. mar 2009

lienka no je pravda, že veľa toho nenarozpráva a je divný, ale na druhej strane je dobrý odborník....a pokiaľ túžime po bábätku, musíme sa nad tým povzniesť 🙂

janapo
20. mar 2009

caute 😵 ako sa dnes mate? 🙂

eva7780
autor
20. mar 2009

ahojte 😵

janapo
20. mar 2009

zasa nikde nikoho? ☹ mam to brat osobne?? 😀 😀 😀

janapo
20. mar 2009

jej evi ahoj 🙂 tak ako sa dnes citis, lepsie? bola si za lekarom?

matelko1
20. mar 2009

ahoj janapo,evy.
ja som tu,ale aj pracujem,tak ak mam cas,tak stale kuknem...idem si kafe urobit.
evy ozaj co...bola si u lekara?

matelko1
20. mar 2009

lienka pekne od teba,ze si k nam zavitala 🙂 ..musis prist castejsie 🙂

eva7780
autor
20. mar 2009

ano bola 😉

matelko1
20. mar 2009

a co povedal.

janapo
20. mar 2009

ahoj matelko 😉 mas vela prace?

lienka2
20. mar 2009

matelko, ved vies ze sledujem co sa tu deje 🙂 ale ked k hermimu nechodim, tak nemam cim prispievat..

puglee
20. mar 2009

ahojte evi a janapko

lienka2
20. mar 2009

no vidim ze zase nikde nikto.. a potom ze mam prist castejsie 😀 matelko 🙂
ja uz idem domov z prace, tak pekny vikend prajem 🙂

matelko1
20. mar 2009

lienka aj tebe pekny vikend.... ale su tu baby,ktore si tiez dali od hermiho pauzu a prispievaju 😀
janapo dnes to celkom ide.je veselo v praci asi tym,ze je piatok...vikend mam volny 😵

janapo
20. mar 2009

ahoj puglee 🙂
lienka pekny vikend aj tebe 😉

janapo
20. mar 2009

matelko tak je super, ani pocko vas neodradilo 😉 ...ja som mala najradsej piatky v praci 😀

beadz
20. mar 2009

ahojte kocky. ako sa mate ?

janapo
20. mar 2009

ahoj bea...vsetky sa maju asi super ale nikomu sa nechce nejako pisat 🙂
a ty ako? este nemas poslickov? 😉

beadz
20. mar 2009

ahoj jani. ja nic. akoby som mala rodit v juni. 😀 . ale jedna co mala termin dva dni predo mnou uz ma dcerku, takze radsej nic nehovorim. ona sa tiez na nic nestazovala. no, uvidime. a ty ? si pripravena na dvoch drobcov ? ja na zaciatku, ked este boli dve som mala hroznu traumu z toho.

mili1
20. mar 2009

Cafteeee kočky, ako sa máte? Jani ten zonam je super len musím ešte pozrieť čo nemám a potom pôjdem nakupiť ostatné veci 😉 ty už máš všetko pokupené?
Bea ty si už predpokladám aj zbalená, nezabudni na príbor lebo tam ho treba a potom povieš aké si mala postehy lebo asi budem aj ja tam rodiť 😒

beadz
20. mar 2009

ahoj mili. ano zbalena som. 😉
inak, bud. tyzden sa chystam do miskolcu. mam ti na nieco pozreit cenu ?

matelko1
20. mar 2009

ahojte beadz,mili.
beadz no vcera bol katastrof.hokej.ani kukat som nemohla.
janapo ja mam tiez piatky riada 😀 ...dnes ideme oslavovat.kamoska ma 40

mili1
20. mar 2009

Juj bea hej kukni mi kočíky, aj ten monitor a prebalovací pultík. Dakujem si zlatá....
Bea a ty v pohode ešte vládzeš chodiť? Lebo ja už v tvojom štádiu hovorím môjmu že budem len ležať na posteli 😀

matelko1
20. mar 2009

beadz ty v takom stave si este trufas do miskolca?..
mili a ty ako?..pozeram,ze meno este nemate vybrate 🙂

mili1
20. mar 2009

Ahoj matelko, aj ja som mala rada piatky ak som chodila do roboty, hlavne som sa tešila na víkend lebo v zime sme sa chodili lyžovať , juuj oslava zober aj mna do tašky, tak by som šla už niekam, odkedy som tehu som vačšinou doma 😉

beadz
20. mar 2009

matelko, ahoj. no, ani mi nehovor. otras. miestami som myslela ze zaspim. to co predvadzali vcera a predvcerom uz davno nebolo. podla tychto dvoch zapasov si finale ani nezasluzia. 😠
a prijemnu oslavu zelam.
mili, ale daj mi tip kocika. a prebalovaci pult aky ?
mili, a preco si myslis ze budes lezat ? neboj, budes v pohode, jasne ze to uz nebude lahke, mne puchnu nohy a aj krize ma bolia, brusko jasne ze taha, ale ja by som sa zblaznila keby som len doma hlivela.

mili1
20. mar 2009

Matelko no meno ešte nie neviem, každý mesiac sa mi páči iné tak som zvedavá ako sa nakoniec bude volať 😀