Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
21. dec 2009

to vazne 5?tak to ti drzkam velmiiiii prsty nech sa podaria dvojky,zasluzis si...po takom trapeni 😉 ja uz mam doma femibion 800 a zacnem od dnes brat
idem sa pustit uz do pratania 😉

matelko1
21. dec 2009

ahojte.
prajem pekny den 🙂 .....
lusi aj som brala pred tehu femibion...co mas dnes volno.

matelko1
21. dec 2009

no baby,ale ste sa rozkecali dnes,to za to,ze som az teraz zapla notbook 😅
svetluska a kde mate chalupu.

ofs potom daj vediet ako si dopadla.

lusinkaj
21. dec 2009

matelko ano beriem od dnes...ale aj mamdrink som si kupila taky napoj tiez dobry plno vitaminy obsahuje aj kys.listovu tak uviidme...neviem ako mam tie chili brat... 😅

matelko1
21. dec 2009

tak aby si sa moc neprechilovala,lebo to tiez nieje sranda.ja mam rada chilli,teraz pocas tehu som ho vylucila ale pred tehu som papala,ale ja som papala chilli papricky kazdy den ku jedlu som musela mat a vsade kde som si mohla dat chilli,tak som si ho dala.manzel nechapal,ale ja od mladi papam 😀

poobede som si zdriemla,normalne som zaspala tak,ze ked som oci otvorila tak som nevedela kde som a kolko je vlastne hodin.som zvedava co budem robit v noci.
teraz idem na injekciu.

lusinkaj
21. dec 2009

neprechilovala? 😕 co to je? 😀

svetluska23
21. dec 2009

no lusi 5.krát. ak veríš, že to raz výjde tak sa to dá vydržať. je pravda je to ťažké. ešte stále mám strach. som na začiatku, tak som opatrná. no dúfam, že všetko bude ok.
matelko chalúpku máme na magure. blízko jezerska. ked lyžuješ, páčilo by sa ti tam. mierne svahy, ale fajn.
ja lyžujem, ale mám problém s kolenom, tak si radšej užívam takú pokojnejšiu lyžovačku. manžel išiel dnes na večerné, tak by som išla, ale... babätká sú prvoradé. ešte sa nalyžujem
idem ku kamoške, možno sa ešte ozvem, ak nie tak pekný večer...
ešte otázočka, môžem už cítiť pohyby babätiek?

matelko1
21. dec 2009

lusi no s chilli aby si sa neprejedla 😀

svetluska aj tam som lyzovala,ale fakt je tam miernejsi kopec.my chodime tu na blizku mame levocska dolina,mlynky a plejsy.
ja som zacala rozmyslam kedy som citila pohyby babatiek asi v 16 tt,a to bolo len take steklenie 🙂

no suseda nieje doma,tak injekciu stale nemam pichnutu.

lusinkaj
21. dec 2009

jaaaj matelko 😀 tak toto u mna nehrozi...neviem ci par zjem..ale prva tab.femibion je vo mne... 😵

matelko1
21. dec 2009

lusi super.... 🙂 pekne papaj,ja som tiez papala femibion a potom az do 12 tt som uzivala.
pozehlila som este vecicky detske a plienocky,takze uz fakt mam vsetko pripravene 🙂

lusinkaj
21. dec 2009

matelko tak super..sikovna uz sa tesis?na babätka? 🙂

gerena
21. dec 2009

Ahojte 🙂 pobehala som pol mesta za darceky, a este nie som stale hotova 😠 ale som si kupila topanky 😀 bars dolezote bolo.......
svetluska ta to si ma prekvapila ze sa pozname, ale super 😀 😀, pomaly uz zacnu aj pohyba, niekomu skor, niekomu neskor
lusi len klud,mozes volat hocikedy.......ked nemozem nedvihnem a zavolam 😉

lusinkaj
21. dec 2009

gerenka ahoj,jasne uz som kludna vsetko v pohode....uz papam femibion a pijem mamadrink tak tej kys.lis.snad budem mat az az v tele 😉 😀
tak nechcem ta otravovat,ale ak bude nevyhnutne crnknem.diki.. 🙂

terasa
21. dec 2009

cauko baby pozdravujem vas vsetky

lusinkaj
21. dec 2009

terasa ahoj..no ako,co nove?pokracujes?

mima263
21. dec 2009

Ahojte baby neviete náhodou keby presne majú v gyncare dovolenku?

lusinkaj
21. dec 2009

mima ja netusim,ale kludne napis dr.maeil a on ti odpise 😉

gerena
21. dec 2009

baby dovcu maju bud od zajtra alebo od stredy 😖 a aj medzi sviatkami 🙂 idem von pa pa
dam si aj na vase zdravie, aj tak vacsina z vas nemoze pit 😀 😀

ofs
21. dec 2009

Čauko babenky,
Nedávno som došla domov,odber bol ok, už o 9.00 hod.som bola hotová, v podstate výsledky boli hneď, takže nakoniec sú 2 oocyty, tak dr. vravel, že celkom dobre, myslel si,že nič nebude, vzhľadom na moju endometriózu. Nerozumiem však tomu, lebo minulý rok som bola na laparoskopii na vylúčenie endometriózy, mám to čierne na bielom, že ju nemám, ale Hermi len o tom hovorí, tak neviem, žeby za rok sa mi vytvorila? Ale ja nemám chuť to riešiť.... Zajtra mám po 14.00 hod volať ohľadne prenosu, teda možno v stredu, ale..... šanca je nízka, veľmi.
Ako ste sa cítili po prenose? Koľko to celé trvá? Och keby pán božko dal a aspoň jedno sa oplodnilo? Bol by to zázrak, že? Keď tak čítam, že niekto má 14 oplodnených, tak čo sú oproti nim tie moje dve? Treba byť potom v kľude?ň
Tak držte mi palce, prosím ďakujem a pozdravujem vás všetky

lusinkaj
21. dec 2009

ofs nic sa nebojaj.niketo mal jedno vajko a to sa oplodnilo om raz citala taze hlavu hore 🙂 drzkame silno prsty ako vieme

ofs
21. dec 2009

Lusi ďakujem za podporu, dám vedieť
Matelko, čo robíš?

matelko1
21. dec 2009

ofs neboj sa ako hovori lusi niekto mal jedno a aj to sa oplodnilo.tak hlavu hote,drzim palce aby to vyslo.
gerenka tak si daj...na zdravie.
ja kukam telku.

matelko1
21. dec 2009

lusi jasne,ze sa tesime,ale aj bojime....drobci kopkaju o stošest.

lusinkaj
21. dec 2009

matelko to musi byt nadherny pocit 😵 aj ja ceeem uz 🙂
ger,aj za mna si daj.. 😀 poriadne 🙂

matelko1
21. dec 2009

lusi neboj sa aj ty sa dockas a tiez by si mohla mat dve naraz 🙂 ..ja ti budem velmi,velmi drzat palce a prajem ti to z celeho srdca,vlastne vam vsetkym baby,lebo je to fakt krasny pocit 🙂

matelko1
21. dec 2009

idem sa sprchnut a pomaly a iste do postele....som akasi unavena.
tak sa baby majte
dobru noc 😔

lusinkaj
21. dec 2009

matelko nie dve...nam staci jedno nemame nato podmienky aveci okolo toho no proste jedno nam staci 😉

matelko1
22. dec 2009

ahojte.prajem pekny den 🙂
tak ako som bola vcera vecer unavena,tak som nemohla ani zaspat,strasne ma palila zaha,musela som si dat sodu bicarbonu.
u nas snezi.

matelko1
22. dec 2009

lusi,ale keby nahodou doki potvrdil,ze su dve,tak by si sa potesila,nie? 🙂 ....ja viem mat dve je to dost narocne,vsetko treba dvojmo,ale zvladli to iny,zvladneme to aj my 🙂

halooo kde ste baby.....co tu budem dnes sama?...idem varit obed.

mili1
22. dec 2009

Ahojte babulky, trocha som nakukla a chcem vam všetkym zaželať aj s malým Nikolaskom krásne Vianoce, bohatého ježiška a šťastný Nový rok.. csilka, ger, evka, matelko tebe aj chlapčekom v brušku držte saaaa a všetkým na ktorých som zabudla ... posielame cmuk 😵 😉 🙂