Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

nivejka
19. jún 2010

@lusinkaj ..ahoj lusi....tak konečne sa nadomnou niekto zľutoval a potvrdili mi ,že hnačku mám z magnezia...,lebo som sa teraz už začala obávať,lebo manželovi je nejako zle--začal z ničoho nič vracať a teraz som mu zmerala teplotu a má 37,6C....neviem si to vysvetliť z čoho-ved bol úplne v pohode ☹

nivejka
19. jún 2010

@nivejka ..aha bruško....no neviem,či je to presne tvrdnutie,ale mávam pocit,že mi koža praskne a to sa riadne krémujem....a ked mi stvrdne,tak v podbrušku a to si stále myslím,že sa tam nejako malá vyvalila,lebo za chvíľu to aj zmizne...ešte dnes hovorím mužovi,že mám tvrdé aj presne dole nad chlpkami,čo mi je aj čudné,ale ked ju nosím tak nízko je aj možné,že je to bábo???

lusinkaj
20. jún 2010

@nivejka neboj sa,hnacky su od magnezia 😉 a este ked ty beries take zvysene davky tak to preto 😉
ja tiez mam taky pocit,ze hore mam taku napnutu kozu,ze mi asi praskne...strasne nieco a tiez sa kremujem....ale to nepomaha,ja tam mam dve babiky tak to robi svoje......a tiez normlane sa mi vyduje na jendu stranu brucho ked napr.jedna sa ritkou tak zaprie 😉

nivejka
20. jún 2010

@lusinkaj ako si milo napísala,že ritkou sa zaprie 🙂 🙂 ...ved áno ty tam máš dve bambuľky a predsa majú menej miesta...jáj kde sú tie časy,ked sme len čakali na krvičku že?teraz sme v 6.mesiaci a už sa nevieme dočkať kedy príde ten deň D 😉 😉

felixina
20. jún 2010

ahojte, prosim vas vie mi niekto poradit kde v KE robia HSG vysetrenie a aky lekar ho robi?
Dakujem.

lusinkaj
20. jún 2010

@nivejka presne tak,stale nato spominam,ze teraz som to vsetko len podstupovala,cakala na pozitivnu krv a pozri prejde leto ako vravis a rodime.... 🙂

felicita2
21. jún 2010

Ahojte, chcem sa opytat ja mam ochorenie stitnej zlazy - autoimunitnu tyreoiditidu, beriem Eutyrox 75 a vzdy mi doktorka prizvukovala, ze ak otehotniem tak mam hned prist, lebo spravna hladina hormonov v tehu je velmi dolezita . Tak som volala a sestricka ma objednala az na 12.7. , nakoniec som si vydupala termin 28.6. , ale aj tak to
uz budem v 6 tt. Aj to mi povedala, ze ona mi sice krv zoberie, ale doktorka ma vela teraz , ze kontrola nevie kedy bude - tak teraz som v strese, uz tych 6 tyzdnov sa mi zda neskoro, co ak potrebujem zvysit davku? Ved prve mesiace su pre vyvin babatka najdolezitejsie.

lusinkaj
21. jún 2010

ahojte 🙂
tak sme doma z poradne,nie nadsena ale co uz...zajtra nastup do nemocky,musia mi urobit serklaz z vnutor.strany sa trosku otvaram,tak musia urobit jeden steh aby som vydrzala do porodu.....polezim si trosku,daju mi inf.a pojdem domov tak povedal dr.a potom doma len lezat.... 😉 drzte prsty a ked sa vratim,ozvem sa.... 🙂

sofia2008
21. jún 2010

@lusinkaj drzim palce lusi..neboj, zvladnes to..mojej znamej to tiez robili a to cakala len jedno..budem na teba mysliet..ved tam nebudes dlho 🙂 ja som teraz dobrala antibiotika, lebo som mala vo vytere streptokoka a po dobrati som dostala alergicku reakciu, cela som vysypana a vsetko ma svrbi..od zaciatklu tehu mam vo vytere furt dajaku pliagu, co som nikdy v zivote nemala..no kazda s niecim bojujeme 😠

lienka2
21. jún 2010

@lusinkaj aj mne robili serklaz, bola som v nemocke od pondelka do stvrtka a potom som uz len lezala.. ale ked budes mat doma svoje pokladiky, zabudnes na vsetky trapenia z tehu 🙂 do ktorej nemocky ides?

lusinkaj
21. jún 2010

@lienka2 tak ja idem do šace...a v ktorej nemocke si ty bola?ako si sa potom citila?

@sofia2008 dakujem pekne 🙂 musim to nejak zvladnut a verit ze bude len a len dobreeeeeee

zabkaevka
21. jún 2010

@lusinkaj : mojaaa držkaj sa. Tam bude lepšie, ako si spomínala poznáš tam dokiho. Len si pekne polež, však sa nikam neponáhľaš, a potom budeš opäť domka. Tak paaaaa 🙂

matelko1
21. jún 2010

ahojte.

@lusinkaj tak sa moja drz,trosku si polezkas,aspon budes pod dozorom.zena vydrzi vsetko to este aj pre deticky tak obzvlast 🙂 .jasne,ze bude dobre.

dnes sme boli s chlapcami na rehabilitacii,tak sestricka povedala,ze este pojdeme 1-2x,ze chlapci su sportovo zdatni 😵 robia,alebo maju take pohyby ako deti v 6 mes.som velmi rada.

nivejka
21. jún 2010

@lusinkaj ...mooooja--budem na teba stále myslieť 🙂 🙂

katarina822
21. jún 2010

@lusinkaj drz sa bude dobre neboj sa 😉

lusinkaj
21. jún 2010

DAKUJEM VAM VELMI PEKNE 🙂 ste zlate,ze namna myslite a budete nam drzat prsty 🙂
dufam,ze bude vsetko dobreeeeeeee a dlho tam nebudem....
ahojte,potom sa ozvem.... 🙂

walle
21. jún 2010

lusi - opatruj sa....myslím na teba... 😔 a drž pevne bábätka

walle
21. jún 2010

felicita - mám známu endokrinologičku, ktorá robí v Ľubochni. Mám sa na to opýtať? Ak si už info nezistila, daj vedieť.pa moja...

matelko1
22. jún 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
juj,ale je zima von.hrozne pocasie,a ze vraj leto ☹
dnes ide mm na sluzobku do brna,takze ostavame sami doma.vrati sa zajtra v noci.

felicita2
22. jún 2010

@lusinkaj drz sa, drzim palceky , vsetko bude o.k.. 🙂

felicita2
22. jún 2010

@walle si zlata, odpoved som este nezistila, ze do ktoreho tt by mala byt prva kontrola , ale vcera som bola u mojej gynokologicky pre duphaston tak som sa jej na to opytala a povedala, ze sa nemam stresovat , ze to je podchytene vcas - tak neviem ci sme sa dobre porozumeli, takze ak mozes a ta to velmi neobtazuje tak sa jej na to opytaj prosim.
v pondelok idem na odber a aspon sa dohodnem , ze zavolam si o vysledky ci je to o.k. aby som sa nestresovala a ak bude treba zvysit davku tak , ze si len pridem pre recept - ved vysetrenie mi staci aj neskor, len aby som mala spravnu hladinu hormonov, aby sa babatko spravne vyvijalo, lebo co som citala ake to moze mat nasledky pre babo ....uz radsej nic nestudujem a necitam, lebo sa zblaznim 😀

walle
22. jún 2010

@feli - môžeš mi poslať IP a rozpísať o tvojom endokr.probléme a zajtra by som tej známej zavolala...

tak ja som dnes volala Hermimu...moje 4 embryjká už nie sú, vraj ich pri poslednom KET neúspešne rozmrazili...to som vtedy nevedela, že mi vkladajú posledných mrazáčikov... ☹ ☹ ☹ takže už nemám žiadne... 😢

moje zlaté Hermanky...ja končím so Slovenskom, s Hermim...idem do Prahy, koncom augusta-začiatkom septembra 😔

sofia2008
23. jún 2010

walle..drzim palce..raz to urcite vyjde 😵

kukulik30
23. jún 2010

ahojte 🙂

matelko, na dovolenku ideme 1. jula... 🙂

walle, ides si urobit imuno do prahy a potom skusis dalsie IVF? drzim place...verim, ze sa dockas a coskoro 🙂 😉

cizana
23. jún 2010

kukulik, neviem, či si ešte na mňa spomínaš- v septembri som bola na IVF v SPLNe- neúspešne.
Teraz mám už po 3.IVF-ku u dr.Hermana (tiež neúspešne- veľmi nízke HCG- niečo sa tam začalo diať, ale ...).
Včera som bola na krvičku. Som z toho smutná 😢 dosť.
Ale nie preto píšem, ale preto,že Ťa chcem povzbudiť do tvojho ďalšieho boja a povedať Ti, že si urobila dobre, keď si sa rozhodla pre Gyncare. Prostredie síce horšie, ale profesionalita a prístup omnoho lepší (môj pohľad). Len jedno ľutujem, že som hneď neodišla zo SPLNu... Držím Ti prsty, aby k Samkovi pribudli aspoň dvojky 😵 a oddýchni si na dovolenke.
walle, to, čo cítiš Ty prežívam aj ja - neprestávam plakať. Myslela som, že to zvládnem aj dnes v práci, ale pri každej príležitosti som zaslzila (a to ešte pracujem s deťmi- asi vieš, ako mi je...)

zabkaevka
25. jún 2010

ahojte kočky. S niektorými tu sa poznám, aj ja som sem chodievala, keď sme sa pokúšali cez IVF otehotnieť. No ani po 3IVf sa nám žiaľ nepodarilo. Ja som mala dobré výsledky ale manžel nie. Tak po tých 3 čakaniach na zázrak u Hermiho, išiel na jeden zákrok, operačný, niečo mu robili s tzv. varikokelou. A po necelom roku po tom zákroku sa nám podarilo prirodzene otehotnieť 🙂 . Takže ak je "problém" aj u vás v spermiograme, tak vrelo odporúčam a potom trochu počkať, oddýchnúť od snaženia aby ste mohli neskôr sa tiež vytešovať. Len nezúfajte. Viem aké to je, neustále na to myslieť, a plakať pri každom pohľade na iné mimi, alebo sa báť tejto témy pri konverzácií s hoc kým. Hmm prežila som si tiež svoje,a aj iné veci predtýma a medzitým, a preto viem povedať, že netreba sa vzdávať. Kočky tie dve čiaročky na testíku a potom ultrazvukové pohľady na mimi, stoja za to 🙂 Držkajte sa 🙂 Držíííím veeeeeeľmi pršteky 🙂

katarina822
25. jún 2010

@zabkaevka cakete dievcatko super 😉 drzte sa 🙂

matelko1
26. jún 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
ale je tu akosi pusto.co sa to deje.

@walle tak drzim palce a prajem vsetko naj 🙂

sofia2008
26. jún 2010

ahojte 🙂
no fakt je tu pusto 😒
a lusi sa este neozvala..dufam, ze jej vsetko dopadlo ok 🙂
matelko..ved o chvilu uz budu mat chlapci pol roka 😵

mima263
26. jún 2010

ahojte,
walle, držím palce ...
cizana aj ja si Ťa pamätám, tak ma to mrzí ....
Všetky Vás zdravím a prajem krásnu sobotu