Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

walle
9. sep 2010

ahojte babuľky...

lusi - myslím na teba!!! ináč, ten termín...moja mamina má 24.9. narodeniny! 60-tku!!! takže spomeniem si na teba, ovšek ak sa ti to nezmení...

🙂

sofia2008
9. sep 2010

@walle ahoj wall..ako sa mas? co mas nove? dlho si tu nebola..

walle
9. sep 2010

sofi - ahooooj!!!
čo mám nové? vzdala som sa IVF...zistili mi nejaké ďalšie diagnózy ( vysoký prolaktín , nedozrieva vajíčko a tak)
- nejako už nemám síl...chystám sa najbližšie k mojej lekárke a opýtať sa jej, či máme nejakú nádej aj prirodzene počať a ak áno, čo môžeme pre to urobiť...prvý krát som mala vnútorný pocit, že ja nebudem mať deti...a tento pocit ma zastavil...aby som išla do všetkých možností aj na úkor zdravia...manžel to už nechce...ale to už som spomínala... 😔

sofia2008
9. sep 2010

wall..vsetko je tak, ako ma byt..ak sa to nepodari prirodzene, tak este existuje adopcia..ved si predsa neznicis zdravie kvoli ivf..urobili ste vsetko, co sa dalo, nemas si co vycitat..viem, ze mne sa to pise lahko, ale proste na svete to tak nespravodlivo funguje a inac to ani nebude..velmi ti drzim palce, aby ste boli s manzelom stastni.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

walle
9. sep 2010

sofinka - ja som veeeľmi šťastná ...každé ráno i večer ďakujem pánu Bohu čo som dostala do vienka...mala som šťastné krásne detstvo, mladosť, mala som veľa kamarátov, kamarátky, aj nápadníkov 😀 😉 , vyštudovala som školu, mám pri sebe milovaného dobrého muža,úspešne spolu podnikáme, postavili sme si vysnívaný dom, máme blízkych milovaných,a sme ZDRAVÍ...máme všetko okrem dieťaťa - je to síce ťažké, ale napriek všetkému, manžel by mal byť na prvom mieste...a my musíme sa naučiť žiť ...a pochopiť, že ak nám to nevyjde...tak naše poslanie tu na zemi je iné...ja môžem iba ďakovať...a nemám právo byť nešťastná...už iba prosím o silu, aby som ju mala stále, nielen dnes a teraz... 😔

simpatica
9. sep 2010

Ahoj, Walle, prosim ta, citam, co si napisala, velmi sa mi paci, aka vies byt pokorna, ale vysoky prolaktin, nie je dovod k ukonceniu snazenia o dieta. Ja som lekarka, takze nie som laik a vysoky prolaktin, byva casto pricinou neplodnosti u zien a da sa liecit liekami. Je teda velmi smutne, ze si uz podstupila IVF bez toho, aby niekdo zistil, ci mas prolaktin v poriadku alebo nie. Vacsinou ide o nadprodukciu prolaktinu hypofyzou, ale vyssia hodnota prolaktinu byva niekedy sposobena i psychicky pri velkom strese. V kazdom pripade je to liecitelna diagnoza.

Pokial mas teda aspon take vajicka, ktore sa nechaju oplodnit spermiami, ze vznikne embryo, nie je dovod sa toho vzdat.

Ahoj, V

walle
9. sep 2010

@simpatica - jój Ďakujem moc krásne...zahrialo pri srdci...snáď dievčence, čo ma tu bližšie poznajú vedia, že okrem toho mám už nejaký ten potrat za sebou, masívne vnútorné krvácanie z vaječníka ( strata vyše 1,5 litra krvi)skončila som na ARE- resekovali mi jeden vaječník, z toho vznikli samozrejme zrasty, mám cysty, myom, polycystické vaječníky, a vraj podozrenie na endometriozu ( to povedal Hermi), nedozrieva mi vajíčko, hormonálne som rozhádzaná, zistili mi trombofilnú mutáciu a iné veci s tým súvisiace - preto som potratila...plus ten prolaktín...
manžel - vysoký prolaktín, zlý spermiogram, ale vraj nádej je aj na prirodzené oplodnenie...hoci minimálna...
IVF - skončila som (pri minimálnej horm.stimulácii) týždeň v nemocnici - hyperstimulačný syndrom...
a o mesiac mám 35!!! 🙂 krásne, že som sa toho dožila, že??? 😉

liek na vysoký prolaktín mám doma - ale odvahu som ešte nedostala ho brať...snáď ešte počkám na moju lekárku ...to mi predpísala endokrinologička...

tak takto si my žijeme...

ale ďakujem za povzbudenie...budem s tým zaspávať... 🙂 "nádej, to je obruč, ktorá nedovolí aby srdce puklo..."

ahoj, tiež V.

mima263
10. sep 2010

@walle
zaujala ma tá minimálna hormonálna stimulácia. Koľko si toho vlastne brala?

sofia2008
10. sep 2010

@walle krasne si to napisala 😵

matelko1
10. sep 2010

dobre ranko prajem 🙂

matelko1
10. sep 2010

@walle ahoj.davno si tu nebola.inac si to krasne napisala.takze je tam sanca na prirodzene otehot.tak budem drzat palce nech vam to vyjde.

matelko1
10. sep 2010

@lusinkaj ja som ziadne podlozky na kupanie nepouzivala,len tak na rukach som kupala.

lusinkaj
10. sep 2010

@matelko1 tak ja uvidim ci mi to bude treba...ake budu prve kupkania a ked tak nieje problem sa skoci kupit taka podlozka 😉
@sofia2008 dakujem,ak to fakt bude 24.9 tak si spomen namna 🙂 ale ja neviem ja si myslim,ze to bude vtedy ....ze ak mi aj vyberu steh ze ja to vydrzim s malymi ze sa neotvorim,ale to sa uvidi 🙂

matelko1
10. sep 2010

@lusinkaj no ved,vyskusas a uvidis.ved kupit ist nieje problem....mne to nebolo treba.

lusinkaj
10. sep 2010

@matelko1 no ved presne tak...maju vsade manzel vie co to je tak skoci 😉

matelko1
10. sep 2010

@lusinkaj no ved prave,lebo ty zo zaciatku nebudes moct sa ani pohnut.

lusinkaj
10. sep 2010

@matelko1 cooo??pohnut???nestrassssssssssss

matelko1
10. sep 2010

@lusinkaj ale len zo zaciatku.ja som tyzden ani patu nevytiahla z domu.boli sice mrazy -20stup.

lusinkaj
10. sep 2010

@matelko1 no tak este tyz.ok 🙂 to aj tak kde by som zo zaciatku s nimi isla nikam a kto chce nech pride.... 🙂

matelko1
10. sep 2010

@lusinkaj ani navstevy sa v sestonedeli neodporucaju.mate si oddychnut.samozrejme rodina je vynimka aj to najblizsia.

lusinkaj
10. sep 2010

@matelko1 ano tak samozrejme,rodina ano....ine nie to vedia aj kamosky ze to pridu az ked male budu pokrstene.....fakt len moji rod,svokr.

sofia2008
10. sep 2010

@lusinkaj jasne, ze to vydrzis 🙂 vsetky tu budeme na teba mysliet 😵

mima263
10. sep 2010

ahojte, nespomeniete si baby, či Vás nebolelo brucho po prenose? Je to také divné. V deň prenosu bolo všetko oki ale od včera ma normálne bolí brucho ako na ms a do tej mám aj podľa cyklu fakt veľmi ďaleko

sobka
10. sep 2010

Mima, ja už dnes nemám bolesti-hm, 7dmi den a je rozhodnutéééé

mima263
10. sep 2010

@sobka
verím v to najlepšie 😵

sobka
10. sep 2010

joj aj ja, ale vieš tolko mám za sebou neuspechov, stále musím myslieť aj na to, že ked to doteraz nevyslo, vyjde to teraz? si neviem ani predstaviť ten pocit, keby som sa dozvedela , že to na štvrtý krát vyslo🙂 hádam by som sa zblaznila....od stastia...nepoznám to, za tých 7 rokov som nemala ani sen, že som tehotná, žiadne 2 cirky na testoch , nič, tak už sakra, hádam prisiel aj na mna rad!!! a na teba mima tiež 😉 vsetky baby, co ste tu, ste tehulky, tak sa chceme pridať aj my k vam 🙂 pozdravujem vsetky, Lusi, držím palce, porod urcite zvladnes bezbolestene ani sa nenazdáš a princeznicky budes mať pri sebe ...objímam vas, pa

celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofia2008
10. sep 2010

pregnyl sa picha do zadocku 🙂

mima263
10. sep 2010

@celiakia, na ten pregnyl dostaneš lístok. Ja osobne by som si to nepichala sama.