Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
11. apr 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@sofia2008 boli sme v KE,minuli sme a samozrejme vsetko len na deti....ale boli zlati,aj napriek tomu,ze pred odchodom nam maxim spadol z gauca,ale z opierky,tam sa vystveral,pocula som uz len rachot a plac,hned som pribehla ci sa nieco nestalo,ci sa nebuchol,ale nastastie mal asi dobry pad.gauc mame dost vysoky,no zlakla som sa....
vcera sme boli u svokrovcov na obed,deti sa vyblbli von na zahrade,tiez byvaju v dome...

matelko1
11. apr 2011

@vivienna vivien vitaj a drzim palce a kludne sa pytaj,my ti odpovieme...
@ixi ty kedy ides na to,kedy zacinas...

pipina84
11. apr 2011

@ixi ahoj, ale ja som sa pytala ohladom utrogestanu. Ale kedze to nekaze kazdej, tak je to ok 🙂

lienka2
11. apr 2011

@sofia2008 nikdy nehovor nikdy.. my sme tiez nemohli mat, prve po ivf a zrazu cakame druhe 😀

vivienna
11. apr 2011

@matelko1 ahojte....teraz som dofrcala.....dakujem za privitanie

ixi
11. apr 2011

@pipina84 ahoj moja ja som to asi zle vyrozumela v splne som brala aj utros a nic mi to nepomohlo a doktor isto vie co robi podla mna je v tomto jednicka 😎
@matelko1 matelko tak to by som aj ja rada vedela este nam treba genetiku uroandrolog a chlamydie a endokrinologiu a s vysledkami sa mame objednat na pohovor a doki povedal ze ma bude este liecit a az potom ivf ale kto si pocka ten sa docka 😀

vivienna
11. apr 2011

ixi ahoj ...... idem uz 2 krat, ale u hermiho prvý.....a verim, ze bude uspesny, lebo uz nemam cas, som starsi kus ... 😅

vivienna
11. apr 2011

@matelko1 asi ste uz vsetky prec....to neva, tak na buduce .... 😉

ixi
11. apr 2011

@vivienna a kde si predtym chodila? ja tiez chcem ist druhy a tiez som menila centrum 😎

sofia2008
11. apr 2011

@matelko1 ahoj 🙂 tak to uz byva, ze sa mina viac na deti 🙂 my sme dnes kupili stolicku na krmenie, nastsatie bola v akcii, tak sietku na kociar, tenku ciapku atd 😀 mm nebol nadseny pri pokladni 😒
mame krasne horuco 😎 23 stupnov 😵
no hlavne, ze sa malemu nic nestalo 🙂 ja som mojej mame spadla prvakrat tak, ze som saproste, si mysle ako 7 mesacna postavila v kociari a prepadla na betonovu dlazku na balkone na hlavu a kociar na mna, mama skro odpadla, ked ma tak nasla, ale nastastie sa mi nic nestalo 🙂 myslela si, ze spim, dovtedy som nikdy nestala na vlastnych a to som mala este popruhy na sebe,,

sofia2008
11. apr 2011

@lienka2 no ved presne ako hovoris 😀 uvidime, co nam zivot prinesie 😎

vivienna
11. apr 2011

@matelko1 ahoj.....pozeram na tvoje foto, mas doma krasne duo 😀 , bojovali ste dlho ?

pipina84
11. apr 2011

@ixi ahojky, nevadi, dufam, ze to na jedicku dopadne 😉 Takze musis mat este najake vysledky, az tak ta zacne liecit? Ak sa mozem spytat, kde je u Vas problem? Mozno, ze budes brat len nejake lieky a nebudes ani musiet ist na ivf? Inak drzim palceky 🙂

matelko1
12. apr 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@vivienna snazili sme sa dlho a neslo to,5 rokov a potom som sla do car ku herman a nasiel mi ureaplazmu,ale z toho som sa dostala rychlo,nasadila mi moja gynekol.ATB a za 10 dni som bola vyliecena,potom mm musel k urologovi do KE a tak sme sli k hermanovi znova,ale znova ma nepustil na vklad,ziadost bola uz schvalena,len som musela absolvovat hysteroskopiu a tu som absolvovala v januari a potom v aprili sme mali vklad,vysiel nam,len hodnoty boli hranicne,hcg pomaly stupalo,ale v 7tt som potratila,a na dalsi cyklus som sla znova ,ale na KET kedzze som mala mrazacikov a KET nam vysiel a mame dvoch chlapcov.cele tehu bezproblemove a v 37tt sa narodili chlapci...
aky starsi kus si 😀 ..ja ked som sla na vklad mala som 34....

matelko1
12. apr 2011

@ixi tak teda ako si uz na tom s vysledkami,co vsetko si uz absolvovala a.....ale v lete urcite ides na to,alebo....
@sofia2008 tak to sa mama musela riadne zlaknut....ale deti vedia padat... 🙂
u nas je zamracene,rano prsalo....vcera bolo riadne chladno...

sofia2008
12. apr 2011

@matelko1 to hej, bola velmi mlada mamina 21r 😀 to si ani neviem seba predstavit mat dieta v takom veku 🙂 no tu lejeeeeee 😠 tak budeme doma sediet,aspon vcera sme boli skoro cely den von..

matelko1
12. apr 2011

@sofia2008 tu svieti slniecko....ale vtedy bola ina doba,take mlade sa vydavali,nie ako teraz stare kozy.... 😀 😀

sofia2008
12. apr 2011

@matelko1 😀 😀 😀 tak si uzite pekny dnik..inac moja babka sa vydavala ako 27 rocna.. 😀

matelko1
12. apr 2011

@sofia2008 no na vtedajsiu dobu uz bola stara 😀 😀 😀 ,stara dievka 😀
co varis na obed,daj mi nejaky tip
mne maxim nechce nic jest a ked ma nieco drzat v ruke tak to je utrpenie,ani roztek,ani chleba,proste nic,alex krasne papa,aj sam si dava do pusinky....
vcera mi zhodil alex orchideu a rozbil sa kvetinac,

sofia2008
12. apr 2011

@matelko1 ja varim ryzu a rostenku..kazdy den nieco povystrajaju 😀 to uz tak si vie drzat v rucke a papat?zlaty 🙂

matelko1
12. apr 2011

@sofia2008 ano,ale len alex,maxim nic nechyti do ruk,....
no zatiahlo sa u nas,pojdem im dat papat a dam ich do postielok,doobeda mi nespali,tak hadam po obede zaspia a ked nebude prsat tak pojdeme von.

ma77
12. apr 2011

@matelko1 ahojky tak ty si mala 34 ked si šla na ivf a ja budem mat 36 a bojim sa že som stara 😀 😀 😀 zajtra idem k hermanovi konečne mame vysledky moja lsk dopadla super vj.priechodne endo tam nie je zatial ale mm dopadol horšie mesiac chodil k urologovi a ma leukospermiu ale to mu už v CAR povadali tak urolog zistil že ma tam infekciu silnu a až o 7tyždnov na kontrolu a berie silne atb. tak myslim že zajtra sa nič nevyrieši kym nebude mm v poriadku je asi zbytočne ist na ivf aspon ja si to myslim takže zas len čakat ☹ ☹ ☹

matelko1
12. apr 2011

@ma77 ved uvidis co ti povie doki zajtra,mozno kvoli mm budete musiet cakat a az ked bude vylieceny,tak potom zacnete,ale to je hlůavne,ze ty si ok a urcite budete mat ICSI kvoli mm,moj mal slabe spermie a tiez sme mali icsi.
ano 34 som mala,chlapci sa narodili a uz o rok viac 😀 ....

ma77
12. apr 2011

@matelko1 ahojky a čo to je to ICSI? sorry že sa pytam ale nevyznam sa v tych skratkach 😉

deni73
12. apr 2011

@ma77 Ahoj, ICSI je mikroinjekcia spermie do vajíčka, keď je predpoklad, že prirodzeným spôsobom sa neoplodnia vajíčka, volí sa tento postup. Alebo je málo získaných vajíčok, aby bola väčšia pravdepodobnosť oplodnenia.

ixi
12. apr 2011

@matelko1 vysledky? mam chlamydie a ureaplazmu,pcos,vysoky testosteron...ale najhorsie natom je ze spermiogram je otras tak uvidime co po vysetreniach povie doki....najlepsie ze som to mala vsetko aj pri prvom ivf teda okrem chlamydioch a vtedy to nikomu nevadilo 😖
@ma77 aj mi mame leukospermu....

mima263
12. apr 2011

@ixi jemine, myslíš, že nebrali krv na také veci ? Napr. chlamošky ukážu aj z krvi. Hádam aspoň HIV vyšetrili. Tak potom sa tam pracovalo s takým materiálom 😲 😲 😲

ixi
12. apr 2011

s krvi ti ale nevydu tie co mas z krcka z krvi su chlamydie pneumoniae tie moze dostat aj na plavarni a tie z krcka su chlamydie trichomonas tie sa prenasaju pohlavne to som predtym ale nemala. v splne tie stery nerobia tak som musela hladat dajaku ambulanciu kde mi to spravia samozrejme som si to zaplatila lebo moja gyndoska to vtedy nerobila lebo nemala nato sety a teraz mi to tak vyslo vcera mi zase robila ster ci sa to zas potvrdi....

ixi
12. apr 2011

@mima263 s akym materialom myslis? 😕

ixi
12. apr 2011

hiv a ostatne mam negativne 😀 aspon daco 🙂