Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

katka1710
26. nov 2013

ahojte snažilky...ja by som mala otázočku, ak by som mala záujem o vloženie dvoch embrií, kto o tom rozhoduje? ja alebo lekár a podľa čoho sa rozhodne? Tento lekár je málo zhovorčivý, tak sa bojím opýtať...

karin415
26. nov 2013

@katka1710 ahoj neviem presne ale ja som tuto niekde na fore citala ze o tom rozhoduje lekar, jednak podla veku a celkovo podla zdravotneho stavu, môzes mu to spomenut a on ti asi povie ci ano alebo nie. chodís k Hermanovi? 🙂

katka1710
26. nov 2013

@karin415 Ďakujem, tak skúsim sa na to pozrieť...my sme už mali schválenú žiadosť na IVF do Heliosu, ale rozhodli sme sa prestúpiť naspäť do KE k Hermanovi, jednak tu žijeme a ísť tam 5 krát behom mesiaca je dosť a ani tam nemáme istotu, že sa to podarí, nakoľko tam pracujú len s jedným embriom. Tak mám zajtra zavolať Hermanovi a dohodneme sa na stretnutí, aby sa poslala žiadosť. Vy ste na tom ako zatiaľ?

karin415
27. nov 2013

@katka1710 Tak my sme zacali so stimuláciou dnes uz druhy den 🙂

katka1710
27. nov 2013

@karin415 Držím palce, nech to dotiahnete do šťastného konca 🙂 Potom daj určite vedieť, budem na teba myslieť 🙂

karin415
27. nov 2013

@katka1710 Ďakujem si zlatá, tak nech máte čím skôr schválenú ziadost a môzte ist na to 😉

vivera
28. nov 2013

@katka1710 Neboj sa ho na čokoľvek opýtať, Ja ked sa nieco opýtam, tak spusti, že ho neviem zastaviť. O počte embrijok sme my vždy rozhodovali spolu pred prenosom. Prvý krát mi vysvetlili aj so sestričkou aké sú riziká dvojičiek, ale ked som povedala, že chcem dve, tak sme dali dve.

nikad2
3. dec 2013

Ahojte kočky, dnes sme spolu manželom absolvovali druhé vyšetrenie u dr. Hermana, budúci týžden idem na tretie. Dúfam, že budeme obaja v poriadku, snažíme sa o baby rok, zatial nič, tak sme sa rozhodli že sa dáme vyšetriť 🙂

vivera
3. dec 2013

@nikad2 Máš pravdu nie je na čo čakať. Je lepšie sa dať vyšetriť a vedieť na čom ste. 😉

hoky
9. dec 2013

Ahojt Hermanky nemáte jednu ampulku Cetrotide? veľmi súrne potrebujem díííík

ivka251
13. dec 2013

@nikad2 Ahoj, môžem otázočku v januári ideme s priateľom na prvú konzultáciu k Dr. Hermanovi, môžem vedieť, ako dlho za sebou trvajú konzultácie? Je možné dostať viac termínov na konzultáciu v jednom týždni alebo je to rozdelené, že konzultácia jedna v týždni? Dúfam, že som to nenapísal veľmi komplikovane 🙂 , ďakujem za info

matelko1
16. dec 2013

@ivka251 nieje mozne dostat viac terminov v jednom tyzdni.on robi vysetrenia ked dostanes kramy tak medzi 1-3 dnom prve vysetr.2.vysetr.medzi 7-10 dnom a 3.vysetr.medzi 14-17 dnom a stvrta je konzultacia,takze rataj mesiac kym sa dostanes k vysledkom

ivka251
16. dec 2013

@matelko1 jejjjjjjjjjjjjjjjjj ďakujem za super informáciu, ja som to chcela vedieť z toho dôvodu, aby som si vedela naplánovať dovolenku, si zlatá 🙂

nikad2
19. dec 2013

Ahojte kočky, tak máme výsledky, manžel OK, u mna to vyzerá na endometriozu, tak hned po novom roku nastup na laparoskopiu :(

cocka3
21. dec 2013

Chcela by som sa opýtať-je tu niektorá babenka čo jej vyšla kontrola,odber vajíčok a pod. na víkend?Pracujú cez víkendy,alebo nie?Dik....
A čo sa týka cenníka-neviem sa k nemu dostať-existuje vôbec?
Kolko vyjde IVF,aspoň základné info....🙂

dicinka1
6. jan 2014

baby,kolko stoji teraz ket???a lieky?

valaquenta
8. jan 2014

myslim ze 200eur ale neviem ci sa to nezmenilo.ja sa chystam teraz v januari tak dam vediet.

dash_ka
9. jan 2014

ahojte dievcata, takto pred rokom som tiez chodila do gyncare a v novembri sa nam po liecbe gonalom a pregnylom narodilo krasne dievcatko. zelam vam vsetkym tiez take stastie a kedze vraj rok 2014 ma byt jednym z najuspesnejsich, verim, ze vam to vsetkym aj vyjde 🙂

dicinka1
13. jan 2014

@valaquenta dakujem a kedy ides?

valaquenta
14. jan 2014

niekedy na druhy tyzden ale presne este neviem.a ty?

nelka79
20. jan 2014

@nikad2 ahoj, aj u mna zistili endometriozu a mam ist na laparku, len neviem kde mám íst. ako sa to vobec vybavuje?
ja sa toho trocha bojim ☹

haannka
20. jan 2014

Ahojte snazilky, tehulky a maminky...prosim Vas kde najdem cennik gyncare?
Zvazujem ze to este skusim u Hermiho...poslednykrat...

vivera
22. jan 2014

@haannka ahoj má ho vyvesený pri sestricke, ked vojdes tak na pravo. Kolký krát idete?

matelko1
22. jan 2014

@nelka79 svojmu gynekologovi povies ako si dopadla v CAR,ze tam ti dr povedal,ze mas absolvovat laparoskopiu,ten ta posle do nemocnice,tam ta este vysetria a daju ti termin.papier ti urcite dal herman,na nom je vsetko rozpisane,takze problem by nemal byt.
@haannka to je dobre,ze sa nevzdavas.treba vsetko vyskusat,lebo potom si to mozes vycitat.drzim palce

vivera
22. jan 2014

Ahojte, začínate niektorá s prípravou na KET? Ja som dnes 1DC a hladám partacku 😉

nelka79
22. jan 2014

@matelko1 dakujem ti, a nevies nahodou ci aj herman robi laparku? a kolko to stoji?ci to aj unho hradi poistovna?

valaquenta
22. jan 2014

vivera ja som uz zacala pripravu na ket. idem o tyzden 30.1 na vklad.

matelko1
22. jan 2014

@nelka79 nie,herman nerobi.robia to v nemocke,neviem odkial si,ale za to sa nic neplati.

katka1710
23. jan 2014

@nelka79 ahojky, ja som práve začala so stimulkou u Hermana, v jeseni som bola na laparku, mam známu lekárku v starej nemocnici, môžem odporučiť..

katka1710
23. jan 2014

ahojte baby, ktorá mate skúsenosť prosím poraďte mi, začala som so stimulkou,6 dni si pichám Perugon (niektoré si pichajú Gonal), zajtra 7. deň pokračujem s Perugon a k tomu sa pridala ďalšia injekcia Cetrotide. To mám poznačené aj v protokole. V lekárni mi dnes dali aj Pregnyl a ten ste si pichli kedy? mam len jednu ampulku. Dr. Herman vravel, že pondelok si mam doniesť injekciu, akurát, že neviem ktorú, len sa domnievam, že ten Pregnyl.