Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
3. aug 2010

@nivejka ahoooooooj 🙂 presne to iste mam aj ja...na chrbte nemozem lebo sa mi zle dycha a ked spim na boku a sa prebudim na wc,strasna bolest musim predychat aby sa brusko uvolnilo a tak mozem ist na wc ☹ 😉
ale uz to nejak vydrzime uz nie dlhooooooooooooooooooooooo 😵 😅
@sofia2008 joooj,tak drzim prsty aby si to tiez zvladla a bolo vsteko dobreeeeeeeee 🙂

katarina822
3. aug 2010

ahojte baby na chrbte by ste vo vyssom stadiu nemali spat babo tlaci na nieco zajtra sa pozriem na co a napisem odbornejsie 😉 a mozem vam prist zle tahsie sa dycha ...

nivejka
4. aug 2010

@katarina822 ...ahoj...budem čakať na nové info.....ale čo ked môžem ležať len v polosede ☹ ☹

lusinkaj
4. aug 2010

@katarina822 ano o tom viem,ja ani tak spat neviem,len obcas si tak lahnem na par minut a uz menim polohu lebo sa mi zle dycha 😒
@nivejka ty sa mas ako?ako u dr.vsetko ok?

katarina822
4. aug 2010

ahojte hladala som v casopise lebo viem ze som to citala ale nemozem najst. je tam nieco o tom ze babo tlaci na nejaku dutu zilu a moze byt zle na odpadnutie zalezi aj kde babo je skoda ze som to nenasla tam to bolo tak lepsie povedane .
drzim vam palce uz sa vam to blizi drzte sa. 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/o-tehotenstve/je-lezanie-na-chrbte-v-tehotenstve-nebezpecne/ ale nieco som nasla aj tu

nivejka
4. aug 2010

@lusinkaj ...ahoj 🙂 ....dokimu idem až zajtra navečer a už teraz trpnem,že čo bude.
dnes sa zase cítim pod psa...ked sa postavím cítim tlaky zo spodu a ked ležím pobolieva ma bruško--hlavne,ked sa chcem nejako otočiť...dnes som musela na chvíľu vybehnúť von a veru neurobilo mi to dobre...strašne sa mi točila hlava---až tak,že som si musela rýchlo sadnúť,lebo som sa videla na zemi ☹

nivejka
4. aug 2010

@katarina822 dakujem 🙂 🙂 ....ale ako som sa dočítala--môžem ležať na chrbte v polosede,lebo mi inak táto poloha najviav vyhovuje...ked mi náhodou sklzne vankúš nižšie-už sa mi ťažko dýcha a dýcam z hlboka a potom ma už aj pľúca bolia...

lusinkaj
4. aug 2010

@nivejka tak mne najlepsie robi ked lezim...aj to musim menit polohy lebo ani tak nieje dobre ani tak.... 😒
a musim vela pit tekutin,lebo potom citim zacina boliet hlava a aj sa zatoci 😒
tak ja idem az 11.8 k dr.tak som tiez zvedava ale verim,ze bude aspon tak ako naposledy aby som este par tt vydrzala doma 😉

nivejka
4. aug 2010

@lusinkaj ...dám ti potom vedieť,ako som dopadla--len dúfam,že sa neotváram,lebo naposledy mi povedal,že ho mám strašne labilný 😒

lusinkaj
4. aug 2010

@nivejka jaaaj,tak hadam nie....moj nastastie drzi tak verim,ze aj vydrzi este 🙂 prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵

nivejka
4. aug 2010

@lusinkaj .dúfam aj ja 🙂 ....len ked sa už tak blbo cítim--dokonca ma pár dní bolí panva,tak sa obávam toho najhoršieho 😢 .....inak dalšie 2 kilečká mám navrch od poslednej poradne...a teraz sme už teda zaokrúhlili na 15kg---bože už som ako demižon 😖

lusinkaj
4. aug 2010

@nivejka fiha tak ty priberas no..ja mam len 7-8kg plus 🙂 ja som pribrala len do bruska nikde inde 🙂
citala som v teme oktob.kde si kupila jednorazove nohavicky pre teba do por.???

nivejka
4. aug 2010

@lusinkaj ....v lekárni som kúpila hned aj s vložkami...,ale nie všade ich majú väčšinou lekárne v nemocniciach,alebo blízko nich....mne tvrdila lekárnička,že ich musím mať,že to v nemocniciach vyžadujú...pozerala som na ňu ako puk 😅 😅
ale kúpila som len jedno balenie a to mi na pobyt v nemocnici hádam stačí je ich tam 5ks a jeden kus ma stál 0,93eur..,tak nič strašnééé

lienka2
4. aug 2010

@nivejka praveze v nemocke su najradsej ked nemas nic na sebe.. my sme vzdy pred vizitou stahovali nohavicky dole 😀

lusinkaj
4. aug 2010

@nivejka aha... 🙂
@lienka2 ahoj,no presne ako lienak pise najradsej chcu aby sme nic nemali 😀

nivejka
4. aug 2010

@lienka2 ...no ved to si pamätám aj ja,že nohavičky museli ísť dolu......
lekárnička mi ich tak nútila,že musím ,tak som si ich radšej kúpila--môžem ich používať po vizite--nech mi tam tá látková vložka nelieta 😉

lienka2
4. aug 2010

vzdy pred vizitou inak v rozhlase hlasila sestricka, ze ide vizita mamicky dajte si dole nohavicky 😀

nivejka
4. aug 2010

@lienka2 ...až mi je to srandovnééé , že rozhlasom...he,he,he

lienka2
4. aug 2010

@nivejka ja som ich pouzivala stale.. len pred vizitou isli dole.. inak boli uplne super, len vyplachas vo vode a do rana boli suche.. aj bez radiatora.. a ciste.. ale potom som uz pouzivala klasicke.. predsa len lepsie drzia vlozku na mieste 😅

lusinkaj
4. aug 2010

@lienka2 ty si rodila v novej nem.ked pises ze rozhlasom len tam take maju 😀

lienka2
4. aug 2010

@nivejka kde budes rodit? ak na rastislavke tak si to uzijes ten rozhlas 🙂

nivejka
4. aug 2010

@lienka2 ....nevedela som,že sa dajú prať??--ked hovoria,že jednorázovky 😅

nivejka
4. aug 2010

@lienka2 ....ja niesom vaša 😀 😀 😀 ...ja budem rodiť v BA asi v ružinove 😉 😉

lienka2
4. aug 2010

@nivejka tak mozno aj v BA maju rozhlas niekde 😀
su dva druhy.. jedny sa daju prat a ine nie.. ja som kupovala take co sa dali.. super vec 🙂
inak aj tak je najlepsie nechat si ranu po zasivani volne vetrat.. len to velmi nejde ked sa clovek ma starat o drobceka.. ale vzdy ked je moznost tak odporucam osprchovat a nechat na volno.. pomaha to 😉

nivejka
4. aug 2010

@lienka2 ...mne sa ran zahojila dosť rýchlo...možno aj vdaka tým vzdušným popôrodných vložkách,ale bol by to prúser ísť po chodbe bez nohavičiek len s vložkou---mne by vypadla určite 😀 😀 😀
no možno majú ten rozhlas aj v BA 😀 😝 ....inak pamätám si ako sme sedeli v jedálni na stoličkách---na pol rite 😀 😀 od bolesti...chodili sme prosiť aj o injekcie 😉

lienka2
4. aug 2010

@nivejka ja som nastastie sedela normalne.. mala som exkluzivne sitie 😎
maly vstal, musim ist .. drzte sa 🙂

matelko1
5. aug 2010

ahojte prajem pekny den.

@lienka2 uz si zacala aj prikrmovat.zubky uz mate.ako sa mate.

lienka2
5. aug 2010

@matelko1 zubky sa deru von, ale zatial nic..len kopceky na dasnach a nervy 😅
prikrmovat sme zacali uz pred mesiacom, uz pomaly aj ovocie ideme davat.. raz spapa viac inokedy menej.. zatial iba obed, teraz to ovocie skusime.. inac stale mlieko..

lusinkaj
5. aug 2010

@lienka2 v ktorom tt si rodila?kedy ti vybrali ten serklazny steh?bolelo to?

lienka2
5. aug 2010

@lusinkaj steh mi vybrali v 37tt a o tyzden na to som porodila.. ja som vyberanie necitila o nic viac ako bezne gynekologicke vysetrenie.. horsie to bolo s pesarom, ten ked vyberal tak ziadna sranda 😖 ale hlavne ze pomohol.. 🙂