Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
15. apr 2012

@jana2505 ahojky. Prosim ta, nevies mi este povedat... Mne dr. Herman napisal, ze ked chcem prist, tak podmienkou je, že nesmiem užívať žiadné hormonálne lieky na spustenie krvácania, alebo indukciu ovulácie. Ak nemám krvácanie, tak od posledného krvácania musí uplynúť 50 dní. Teraz akoze to mam brat tak, ze kedze beriem Duphaston, tak tam teraz nemozem ist, ked dostanem mrchu? ☹ A ked ju dostanem, nemam brat uz tento cyklus Duphaston a cakat tych 50 dni??? Lebo ja mrchu bez Duphastonu nedostanem ☹ Joj, taka som z toho nestastna...To este tak dlho musim cakat?

jana2505
16. apr 2012

@bambula27 ahojcek,tak s tym ti asi neporadim,ze ako to je ked beries duphaston,presne aj mne toto povedal ze menstr.,musi prist normalne bez vyvolavacky ,a kedze ja s menstr.,problem nemam tak som sa ho na to ani nejak nevipytovala ze preco a tak....,skus sa popytat niekde este inde alebo najlepsie by bolo ak by si mu zavolala a informovala sa u neho ze co a ako to by bolo najistejsie..,Kebyze musis cakat tak co uz ved tolko este vydrzis mesiac hore dole 😉 ,Drzim prsteky..., 🙂

bambula27
16. apr 2012

@jana2505 jasne, opytala by som sa ho hned, ale kazal mi zavolat, ked dostanem mrchu...mala dojst vcera a stale nic. Tak uz fakt nechapem, lebo s Duphastonom mi mrcha nikdy nemeska. Bud sa zlakla 😀 alebo neviem...

jana2505
16. apr 2012

@bambula27 a to od kedy uz beries duphaston na menstruaciu?to sa neda nejako inac liecit,to uz budes tak mat stale ci????????prepac ze sa tak hlupo pytam, 😀

bambula27
16. apr 2012

@jana2505 uz velmi dlho, mozno 5-6 rokov. Obcas mi kazala gynek. vysadit, ci dojde mrcha sama od seba. Ale bude dosla az po 3 mesiacoch, alebo vobec :( A neviem, tiez rozmyslam, ci to mam cely zivot uziat ci co vlastne? ☹ Fakt neviem, ci sa to neda inak riesit.

jana2505
16. apr 2012

@bambula27 no tak to mas pestre ale tak dlho na liekach si myslim ze neni moc dobre,sak porozpravas sa s Hermanom uvidis co ti na to povie ved on musi vediet co v takomto pripade..,a snad ti mrcha cim skor dojde..,ja som dostala dnes tak ti posielam takto na dialku nech ide k tebe 😀

bambula27
16. apr 2012

@jana2505 Tak ja verim, ze on nam pomoze. A dakujem 🙂

jana2505
16. apr 2012

@bambula27 tak v to dufam 🙂 ...,a nemas za co aj tak som ti moc nepomohla,pekny dnik ti prajem 😉

bambula27
16. apr 2012

@jana2505 ale coby...mam tych informacii od teba vac nez dost 😉 Aj tebe pekny den

matelko1
16. apr 2012

@bambula27 ano aj duphaston musis vysadit a cakat kym nedostanes mrchu....

bambula27
16. apr 2012

@matelko1 ale ja ju bez neho urcite nedostanem ☹

deni73
16. apr 2012

@zujanka Ahoj, ja som mala aj dlhý aj krátky... Dlhý spočíva v tom, že sa začína 21. DC, zastaví sa akoby činnosť vaječníkov, čakáš na ms, a potom ťa naštartujú inými hormónmi, ktoré si budeš pichať asi 10-12 dní, medzitým budeš chodiť na utz, ako rastú folikuly. Potom sa už postupuje rovnako - určí sa dátum odberu, a potom vklad... Krátky sa začína 2. alebo 3. DC, a trvá asi 12 dní. Rozdiel je samozrejme aj v liekoch - injekciách, ktoré si picháš.

matelko1
16. apr 2012

@bambula27 tak pockaj a mozno dostanes,ak nie,tak zavolas hermimu a opytas sa co mas robit ked bez duphastonu mrchu nedostanes...

bambula27
16. apr 2012

@matelko1 uz ma objednal ... 😅 som povedala, ze bez Duphastonu nedostanem, tak ma objednal na 40-ty den od dnesnej mrchy. Cize 24.5. ideeeem. A bol velmi zlaty a sympaticky po telefone.

cerkutka
16. apr 2012

@bambula27 dnes mal velmi dobru naladu🙂 to hej...si vystihla dobry den🙂

cerkutka
16. apr 2012

@matelko1 ahoj🙂 pocuj a ty si si vybrala ze chces dvojicky? alebo to je tak stale ze sa vklada viacero oplodnenych vajicok?

bambula27
16. apr 2012

@cerkutka ty si tam bola? Alebo podla coho to pises? 🙂

zujanka
17. apr 2012

@deni73 ďakujem za info, už som stihla aj niečo načítať na nete, no zmiešané pocity z toho mám. Trochu sa bojím tých vysokých dávok hormónov ako zareaguje moje telo. Aj tak je to s nami také nejasné, manžel sa obáva M/T a tak neviem, čo bude, ako ho presvedčím. Asi chvíľu počkám, kým nebude on sám presvedčený. No už som to celkom domotala ale aj tak vám prajem všetkým pekný deň 😉

nubab1
17. apr 2012

@cerkutka áno áno...neujalo sa 🙂 ... no my sa snažíme už 7rok a nič...a všetky vyšetrenia mám ok, len sem-tam /mne sa zdá že vždy/ nemám ovuláciu... práve teraz som objednaná do gyncare na 10,30 ...tak sa teším čo povie môj "nový" v poradí už tretí doktor!!! :🙂)) ešte raz skúsim tu a potom to už nechám na prírodu asi, lebo ma to dosť vyčerpáva. keby aspon bolo čo liečiť tak to by bolo ok, ale ked je všetko OK-tak tam niet čo liečiť, asi to bude u mňa psychického rázu....už nevieeeeeeeem 😉 a ivf sme neskúšali ešte a ani to moc nechcem, a vlastne ani na to nemám 🙂 takže len tak po kúskoch sa inseminujem 🙂

matelko1
17. apr 2012

@cerkutka ja som si nevybrala,ze chcem dvojky,vzhladom na moj vek mi vlozil 2 embrya a ....mame dvojky....teraz nechce vkladat viac embryi,jedno,maximalne dva....
@bambula27 takze v maji ides k nemu a duphaston si mas dat,alebo nie....

bambula27
17. apr 2012

@matelko1 idem, mam termin uz presny...a nemam brat ziadne lieky. A...aj ja chcem dvojky 😀 😉

matelko1
17. apr 2012

@bambula27 tak ti budem drzat palce a neboj,dockas sa ci to budu dvojky,alebo len jedno,ale budes maminou.... 🙂

bambula27
17. apr 2012

@matelko1 dakujem pekne, uz aby ten termin tu bol zajtra

matelko1
17. apr 2012

@bambula27 dockas sa,neboj sa a som zvedava co ti povie herman po vsetkych vysetreniac ktore ti urobi...

bambula27
17. apr 2012

@matelko1 tak ked ty si zvedava, vies si asi predstavit akak zvedava musim byt ja 😀

nubab1
17. apr 2012

no baby, dnes som bola v gyncare prvykrat...doktor strašne sympatický-ale tie ceny ma tam zabili 😀

cerkutka
17. apr 2012

@matelko1 aha..ale pyta sa ta na to kolko ich chces vlozit?

cerkutka
17. apr 2012

@nubab1 hmm ale ved ivf plati poistovna..🙂

cerkutka
17. apr 2012

@bambula27 ano akurat vcera🙂) a idem zasa zajtra uz konecne poslat papiere do poistovne..aspon dufam🙂

bambula27
17. apr 2012

@nubab1 povedz ake, prosim .... na toto mi nikto nevie odpovedat. A ako to prvykrat prebiehalo?