Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

ixi
9. dec 2011

ja som bola v 6tt na usg a doktorka mi ulazoval dutinu zltkovy vak....

ixi
9. dec 2011

@timmka moja vydrz sme stebou

timmka
9. dec 2011

@matelko1 moja ja tomu neverim, banujem ze som neisla dnes na cistenie a mohla som dnes plakat pri muzovi a tulit sa s nim a tak som sama ☹ rozmyslam ci nepojdem ku sestricke a poviem, ze mam silne bolesti, tak ma mozno zoberu aj teraz na cistenie
ty ked si 4-5 dni spinila, spinila sa aj krv? ci len hnede a az ked si vysadila duphaston prislo to na teba?

timmka
9. dec 2011

@ixi moja v stredu sa dr. zdalo, ze vidi nejaku dutinku ale nemohla ju zamerat, ze je strasne malicke a dnes sa toto dozviem , ze hcg kleslo,tak fazulka sa asi neudrzala

timmka
9. dec 2011

@ixi bola si presne 3 tyzdne po tranfere? alebo o par dni skor alebo neskor?

matelko1
9. dec 2011

@timmka mne uz aj krv sla....a predstav si,ze aj vtedy mi robil vaginal.utz....a doki skonstatoval,ze uz tam nic nieje....

ixi
9. dec 2011

@timmka no bolo to presne 25 dni

matelko1
9. dec 2011

@timmka aspon s MK komunikujes...vidis,ze niesi sama.....ale uz do nedele vydrz....

ixi
9. dec 2011

@timmka mne tiez ked robili usg tak skonstatoval doki ze plod sa uz nevyvija a ze kyret...

timmka
9. dec 2011

@matelko1 moja, tak ja ozaj neviem preco mi neurobi, mozno keby som dala nieco do vrecka, ale nedam im nic, maju dost, vsak ani nepridu na izbu, rano sa pridu na teba kuknut, nic ti nepovedia, len ze treba cakat a dost, sestricky ani neviem ako vyzeraju, mozes umriet tak zistia az rano ked meraju teplotu, chapes aky system, doteraz tu bola jedna baba co cakala babo, tak bola sranda, stale sme lapali a teraz ked odisla, tak je tu tak ticho, smutno a hlavne sa mi cne za muzickom, tak ho lubkam a nikdy nie sme bez seba, ani jednu noc ☹ ☹ ☹

nurili
9. dec 2011

@sofia2008 ja som jedla tak ci tak....u mna ziadna dieta nehrozi... 😀

ixi
9. dec 2011

@timmka vydrz do nedele a uvidis nacom si....ak to nahodou nevynde a budes muset kyret podstupit moja nicomu nieje koniec ja sa snazim o babatko od 18 a uz budem mat o mesiac 26 vstko to velmi boli a je to tazke ale kazda sa raz docka vsetko chce cas avieru.netreba zufat ale dufat.... strasne ti prajem aby to bolo ok

matelko1
9. dec 2011

@timmka neboj sa muzicek to s tebou citi a stoji pri tebe.....zvaldnete to....no a co sa tyka starostlivosti o pacienta tu u nas je nemozem nadavat,chodili aj lekar aj sestricky ku mne a pytali sa ako sa mam,ci mam bolesti atd.....

sofia2008
9. dec 2011

@timmka jaaj..ale si aspon sama na izbe..ja som bola s tromi 😒

timmka
9. dec 2011

@ixi no a mne robili presne na 21 den a nic tam nebolo, ze vraj je skoro, taka mlada doktorka, mozno uz odislo a preto ho nebolo vidiet, mozno som mala hcg vyssie a v stredu 460 bola hodnata co uz klesala, lebo v utorok som vecer mala silne bolesti a utekala som do nemocnici

timmka
9. dec 2011

@matelko1 no pri mne za cely den nikto nebol ☹

ixi
9. dec 2011

@timmka do kelu ja robim v nemocniciale to by som si nedovolila neskontrolovat pacienta a kde lezis?????

ixi
9. dec 2011

katastrofa s nasim zdravotnictvom

timmka
9. dec 2011

@ixi v bj ☹

timmka
9. dec 2011

@timmka akurat pred vcerom tu bola jedna sestricka zlata co prisla aj cez den aj vecer a musela som ukazat vlozku , ci mam cistu, ci spinim a tie maju na haku s dr.

timmka
9. dec 2011

@ixi ty si sestricka? to som nevedala... tak si ozaj super sestricka ked sa zaujimas o pacienta, kto to nezazije nevie.... co ti poviem, to je hnusny pocit, ktory sa neda vobec ani opisat

timmka
9. dec 2011

ale baby nechapem, preco ma cely den brucho neboli, ked pride vecer, tak mam krce a citim brusko ako na menzes, kruti mi creva a nafukuje

ixi
9. dec 2011

@timmka ano som na detskom oddeleni dobre ne 😀 😀 😀 😀 ale sem tam aj na novorodeneckom 😎 moja pekne cikat a spinkat sme stebou daj zajtra vediet ako sa mas

ixi
9. dec 2011

@timmka no???nikto nevie moja ....dufam ze budes ok papapa

timmka
9. dec 2011

@ixi dobru nocku

sofia2008
9. dec 2011

@timmka uz sa na vsetko vykasli a povedz si, ze bude ako ma byt..trapis sa a aj tak to nemozes ovplynit, ked ma byt kyret, tak bude kyret a hotovo..pojdes potom domov a das sa rychlo dokopy 🙂 povedz si, ze su aj horsie pripady, zeny musia rodit mrtve deti atd drzime ti tu palce, nech uz to dopadne akokolvek.. 🙂 mne osobne pomohlo, ze moje naj kamosky o vsetkom vedeli, takze som to nemusela v sebe dusit a tvarit sa, ze sa nic nedeje a mohla som sa vzdy vykecat, chlapi to beru inac, jasne, ze su s nami, ale debata so zenou je ina..papa

sofia2008
9. dec 2011

@matelko1 presne ako emmka, budi sa v noci, prehadzuje, bucha sa o stenu postielky..no ale este je mala na velku postel..v lete jej chceme urobit detsku izbu, potom na jesen kupit postel, ved uz bude taka stara ako tvoji..len musime este kupit zabranu na schodisko, lebo sme hore 😒

dianka30
9. dec 2011

@timmka opat som tu nebola chvilku a ma tak mrzi co som citala ☹ Joooj, ale nezufaj, nemozes tak negativne mysliet...co ak tam este nejaka fazulka bojuje a ty to tak vzdavas...a preto ta boli brusko vecer, lebo sa fazulka zlosti ze nebojujes s nou 😵 ... skus mysliet aspon chvilu pozitivne...ked ti Herman radil vydrzat tak vydrz...vidis, ze on v tom este vidi nadej, tak ju hladaj aj ty!!!! ok? Drzim ti palce
@nurili tebe aj @ixi gratulujem, tak si len pekne to tehulkovanie uzivajte 😉

ixi
10. dec 2011

ahojte babulky 😵 timmka myslim na teba 😔 😵 😔 drzte sa ozvy sa potom moja 😉
ma a ty ako? pondelok mas krvicku 🤐 😵

timmka
10. dec 2011

@ixi moja, tak dnes som sa zobudila isla na wc a spustila sa mi krv, taka hneda a dost vela, tak som isla za sestrickou, nech ma beru na cistenie a oni, ze ked sa mi spusti este raz tak ma zoberu a teraz nic, cista vlozka, chodim , snazim sa byt na nohach ze sa mozno rozkrvacam, oni chcu cakat do zajtra na krv, vsak ja sa zblaznim, velmi banujem, ze som im vcera povedala aby sme pockali do nedele na krv, ze mozno su tam dvojky, veeeelmi, mala by som to za sebou a tak len cakat, cakat, cakat ☹ ☹ ☹ fnuuuuuk