Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

gerena
5. máj 2011

@mima263 mozes oba kludne uzivat 🙂

pipina84
5. máj 2011

@lucinanm ahojky, takze matelko1 Ti to uz vysvetlila, nie je to nic bolestive, len tazke na psychiku, musime verit, drzim palceky 🙂

mima263
5. máj 2011

@gerena ďakujem 😉

matakrok
5. máj 2011

@matelko1 no,ale ja nie som tehu ☹ ja to mam stale

mima263
5. máj 2011

@matakrok aj som to mala a už som v norme - možno len dočasne, ktovie

matakrok
6. máj 2011

@mima263 tak potom fajn

ma77
6. máj 2011

@matelko1 ahoj tak bola som dnes v CAR a ideme na ivf vypisal nam žiadost na poisťovnu a mesiac čakame na schvalenie v pondelok nesiem kedže mm ma zly spg atb nezabrali a ja som po liečbe endo tak nič ine neostava vidiš a to nam minule povedal že mam velku šancu na pr.tehotenstvo a zas sa všetko zmenilo ☹ a spominal mi nejake lieky len som to nepochopila že najlacnejšie stredne drahe a najdrahšie a 30% sa doplaca to čo su za lieky môj mm vybral najdrahšie asi sa citi 😀 😀 😀 že budu stať 300e ale teraz neviem či 30% z tych 300 e či 300 e budem doplacať 😉 že drahšie kvalitnejšie 😲 😲 😲 😲 😲

gerena
6. máj 2011

@ma77 sklamem ta, 300eur je uz tych 30% , cize 300e zhruba budes doplacat .....su najcistejsie, tym padom su aj kvalitnejsie, a hlavne su v pere a nemusia sa zmiesavat 😉
baby pekny vikend, snad aj pocasie vydrzi 😀 😀

matelko1
6. máj 2011

ahojte.pekny vecer.
@ma77 takze idete na ivf,budem drzat palce a vidis ako sa vsetko meni,minule si mala dobre a vysledky a teraz....no mrzi ma to,ale hlavu hore....
a gerena ti vysvetlila ako to je z tym dopalacanim.musis ratat injekcie tych 300€,potom ak budete mat ICSI kvoli zlemu spg,tak dalsich 300€,lepidlo 130€,ale tie sumy boli take ked som bola ja na ivf,cize rok 2009....
ano tie najdrahsie su najvalitnejsie.....ja som si pichala gonal...

matelko1
6. máj 2011

@sfin nie nemusis na lacno,kludne sa najedz.

sofia2008
6. máj 2011

ahojte 🙂 tak ja som uz doma na svk 😵 bolo velke prekvapko 😀 takze absolvujeme akzdy den rodinne navsetvy atd..pekny vecer 🙂

matelko1
6. máj 2011

@sofia2008 fiha,ja som aj zabudla,ze mate ist na SK,takze vasi sa potesili a hlavmne ste ich sokli.no pekne.mala ako zvladla cestu.

sofia2008
6. máj 2011

@matelko1 no ti nasi hokejsti 😠 doma su vsetci vyteseni, ja len periem, vybalujem, vela veci sme dostali, aj nakupili, myslim oblecenie pre malu, lebo uz som skoro nic nemala, mm sa vraci v nedelu rano a pride asi o mesiac..cesta bola v pohode, malu sme dali do vanicky, vyrazili sme o pol osmej vecer, bola este hore, pred deviatou zaspala a vstala rano o osmej a to sme akurat prisli domov, takze celu cestu spala 😵

sfin
6. máj 2011

@matelko1 prvé vyšetrenie je za mnou. Normálne som sa bála, keďže som počúvala s každej strany, že je doktor odmeraný a tak.... Mám z neho ale dobrý pocit, dokonca vtipkoval. Budúci týždeň idem aj s manželom... Tiež je z toho chudák trochu vyplašený 🙂

ma77
6. máj 2011

@matelko1 tak vidiš ako to je najprv hovoril že nam dava pol roka čas a teraz už navrhol ivf 😒 tak mam pisany v papieroch gonal fostimon diphererelinel a ešte som chcela žiadosť na pistovnu si mam poslať poštov do Bratislavy alebo odniesť do PO osobne? aj tak mam nejaky zvlaštny pocit že s tym zapalom čo ma mm ideme do ivf niekde so počula že by sa to nemalo až ked bude mm ok a dnes hovoril dr že to nevadi ☹ tak neviem

dicinka1
7. máj 2011

@ma77 radšej nech sa manžel preliueči..a vie sa čo je to za zapal?

dicinka1
7. máj 2011

baby..ma niekto aktualny hermanov cennik? 😕 😅 a kolko stoji gonal teraz?mame ešte 4 mrazačiky..ale zvažujeme 3 IVF..LEn to musim dopredu naplanovat,a sporit...

gerena
7. máj 2011

@dicinka1 270e 🙂

dicinka1
7. máj 2011

@gerena 270€??? to je jedno pero?či 5 pier?

bara4444
7. máj 2011

@dicinka1 ja som platila minuly mesiac za 4 pera 220e

dicinka1
7. máj 2011

@bara4444 len 4 pera?nemala si 5?ja som mala 5...asi si dobre reagovala,nie?tiež som mala gonal..a u mna učinkoval perfektne.. 😉

gerena
7. máj 2011

@dicinka1 5pier........sorry, jedno vychadza cca 57e

dicinka1
8. máj 2011

@gerena dakujem ger 😉 🤐 😵

bara4444
8. máj 2011

@dicinka1 nie ja som mala 4 pera a este sa aj tam v lekarni sa cudovali.pichala som 280iu a mala som 5 vajiciek.asi to stacilo ale nevyslo.tak sa idem dat dokopy na tyzden idem na hematologiu a genetiku a kupila som si femigard a pije poctivo alchimelkovy caj 😉

odrik
8. máj 2011

Drzim Vam vsetkym palce! Nech sa cim skor tesite z krasnych babatiek. Mam 1 syna, o druhe babatko som vcera prisla. Aj taky je zivot. Mam priatelku, ktora sa pokusala 4 krat v roznych centrach. Teraz ma zdraveho chlapceka! Tal vela sil!!!

babulko
8. máj 2011

Zelam vsetkym mamickam krasny Den Matiek🙂 🙂

ma77
8. máj 2011

@dicinka1 ahoj neviem presne aky zapal ale ma 8mil.bielych krviniek a leukospermiu a pozitivny nalez ureaplasma a atb nezabrali ☹

ma77
8. máj 2011

Dievčata a to kolko myslim čas sa beru lieky pred ivf ? idem 1krat tak neviem nič 😲 😲 😲 😲

dicinka1
8. máj 2011

@ma77 fuuha..tak toto nem dobre.. ☹

matelko1
9. máj 2011

ahojte.prajem pekny slnecny den 🙂
@ma77 tazko povedat ze kolko dni,ja som zo vseho vsudy brala necelych 10dni.budes chodit k nemu na kontroly a podla toho on uvidi,ako to budes aj znasat,ako sa ti budu tvorit jajka,aka bude sliznica atd.