Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

dicinka1
29. júl 2011

@pettra80 dakujem,už by bolo načase..mam sice malu po 2 IVF+ICSI..ale ta..chcela by som dalšie..

pettra80
29. júl 2011

@dicinka1 ano ja viem, citala som vas ked ste prechadzali zaciatkami, takze vas trocha poznam 😉 vies ako to myslim...ale malo vas tu uz chodi z tej starej partie...

matelko1
29. júl 2011

veru malo tu chodi...to je skoda a boli sme tu dobra partia.....niektore maju deti,nestihaju,poniektore sa pokusaju pocat prirodzene co mali neuspesne vklady.....ale nas citaju,len neprispievaju....
takze vsetky zdravim 🙂

madonnka
29. júl 2011

Ahojte pozdravujem vsetky aj kocky zo starej partie aj nové 🙂 Tie "starsie"si ma pamatajú asi 😉 bola som tu od zaciatku dá sa povedat,teraz uz pomenej .Sem-tam si vás cítám-e 🙂
Niekedy nakúkám,udrzujem tu kontakty s niektorymi babami 😵
Tak nech sa vám darí kocky,a aby ste boli úspesné Hermanky a coskoro mamicky. 🙂
Pekny víkend vám prajem vsetkym. 🙂

dicinka1
29. júl 2011

@pettra80 ano ano..to je pravda..niektore to asi vzdali,kedže sa im to nepodarilo po 1 krat..dali si pauzu..teda asi..možno tu chodia,ale neprispievaju,lebo nemaju čo..ani ja som dlho neprispievala..lebo sme neboli ešte rozhodnuty pre dalšie babo....sem tam som napisala,ako sa mame,aby o nas vedeli baby...ale to je všetko..no znovu sa postupne zapájam..kedže asi pojdeme na další KET ku Hermimu 😉 strašne sa teším..dúfam,že to už vyjde..

dicinka1
29. júl 2011

@madonnka čitate? hmmmmmmmm..ani sa nepochvališ? 😉

dicinka1
29. júl 2011

@matelko1 pravda,ked sme boli stara parta,bolo tu super.. 😉 velmi som sa tešila kedy sa pripojím na kona... 😉

madonnka
29. júl 2011

@dicinka1 No cítám-e ked mám-e cas,ja nie kazdy den 🙂 Ohladom témy sa nemám cím pochválit takze preto neprispievam 😉 Drzím vsetkym palce aby vám to vyslo 🙂 Ja som sa nevzdala po 1x,som tym vsetkym presla 3x ale ved viete ,nejdem to tu rozpisovat.Majte sa krásne zase niekedy napísem mozná.

dicinka1
30. júl 2011

@madonnka moja,ja som myslela,že nam napíšeš peknu novinu..ked si napisala,že čitat-e 😉

madonnka
30. júl 2011

@dicinka1 Preto som písala mnozné císlo lebo viem ze okrem mna cítajú este aj baby zo starej partii. 😉

matelko1
30. júl 2011

ahojte.
@madonnka rada ta tu vidim,super,sem-tam tu zavitaj,potesime sa...ja som sa vzdy tesila ked sme si tu spolu pisali,ze kedy zapnem nb a popismenkujeme spolu.....

dicinka1
30. júl 2011

@madonnka aha..joj,ja že sa potešíme.. ☹

matelko1
30. júl 2011

@dicinka1 inac ja som v kontakte aj s evou,madonnkou,dianan-s tou sme sa parkrat stretli,zlata baba....proste boli sme tu dobra partia.....

madonnka
30. júl 2011

@matelko1 bolo fakt dobre ,ale aspon sem-tam sme v kontakte 🙂 🙂 🙂 aj mimo koníka. 😉
dianan sa má ako,o nej som dávno pocula.

sofia2008
1. aug 2011

pekny den..a uprsany ako posledne dni 😠

pettra80
1. aug 2011

dnes je tu nejako smutno ☹ ☹

chanae
2. aug 2011

Ahojte ak mozem k vam.. nejako zvazujem navstevu bud gyncare alebo spln v kosiciach.. kedze sa s priatelom snazime o mimi a nejako sa nedari...podla lekara som v poriadku- teda az na take "malickosti" ako nepravidelna menstruacia,, zly hormonalny profil(nizke fsh), priznaky polycystickych vajecnikov- pco podla ultrazvuku nepotvrdene..
chcem sa preto opytat ze co potrebujem pred navstevou takehoto centra, ci o tom musi vediet lekar, a na koho sa obratit.. jednoducho take zakladne prvotne info..
dakujem 🙂
PS: ospravedlnujem sa za rovnaky prispevok aj tu aj v gynncare-ke..ale ked je to o tom istom stale 😒 ..

matelko1
2. aug 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@chanae nic nepotrebujes,staci ked zavolas ako dostanes ms a on ta obj na 1-3 DC,urobi utz,vezme krv a obj ta na dalsiu navstevu kde prides aj s partnerom,on odovzda vzorku,tebe urobi utz,krv.,vysetri ta na koze a obj na 3 navstevu,znova utz,krv a dojednate si termin 4 navstevy,kde vam povie co a ako...
odporucam ti gyncare doki ma velku uspesnost.....inac teraz maju dovolenku do 16.8.

chanae
2. aug 2011

@matelko1 dakujem za odpoved🙂.. do 16.8 tam aj tak volat nebudem, takze to mi urcite vyhovuje kedze moje MS kto vie kedy pride..
a vies mi povedat aj meno lekara ktory tam robi?

matelko1
2. aug 2011

@chanae Dr.Herman,super clovek.....na prvy dojem sa ti bude zdat trosku taky menej zhovorcivy,ale inac zlaty....ak ti nieco nebude jasne,tak sa len pytaj,rad ti odpovie...

chanae
2. aug 2011

@matelko1 to som chcela pocut- uz som si myslela ze lekar s ludskym pristupom neexistuje..

gerena
2. aug 2011

@chanae oni existuju, len to velmi dobre skryvaju 😉

chanae
2. aug 2011

@gerena tak niektori mam pocit ze az prilis dobre...

chanae
2. aug 2011

inak pri poslednej kontrole mi doktor povedal ze moj hormonalny profil nie je az taky zly..o konkretnych vysledkoch sa so mnou nerozpraval..
dnes som volala s jednou znamou z labakov, LH-23,4...FSH-0,2...prolaktin-48,-9... nejak nadsene to nevravela..

nemate nahdone niektora s tymto skusenosti? ci su tieto vysledky ako tak ok alebo velmi zle?

dakujem..

matelko1
2. aug 2011

@chanae gerena ak bude vediet,tak ti urcite poradi a povie co to znamena...ta baba je vseved 😀
ved uvidis co ti doki povie v centre....tam si on robi svoje vysetr.....na 4 navsteve budes vsetko vediet....kde je problem,ak nejaky bude....

chanae
2. aug 2011

@matelko1 po tom 16.8 ked sa uraci moja MS dojst tak tam zavolam a uvidim .. lebo z mojho lekara som uplne mimo uz..

gerena
2. aug 2011

@matelko1 dik, az som ocervenala ..... az som si bola pozriet FSH (vidis, vseved by to vedel ) 😉

@chanae k LH bez vyjadrenia, zalezi kedy v DC bolo merane, rozne hodnoty v kazdej faze, FSH tiez v zavislosti DC, ale nemal by byt pod 1,4 ami v lutealnej faze☹ , prolaktin 48,9 dobre som pochopila? velmi vela......ale doktor si urobi vlastne testy,ono to nemusi byt kazdy mesiac rovnako a zas nie je to nic co by sa nedalo zvladnut 🙂 hlavu hore... neviem ci si niekedy bola, ale ja by som skusila aj endokrinologa kvoli stitnej zlaze

matelko1
2. aug 2011

@gerena chcem sa opytat,mozem ak bude treba dat kinedril chlapcom maju 1,5 roka a ideme do chorvatska a na letaku pisu az od 2 rokov.....a ak ano,tak kolko polku,alebo stvrtku....
vseved,nevseved,ale ty ak vies,tak poradis..... 🙂

gerena
2. aug 2011

@matelko1 opatrne, tam je riziko excitacie a krcov....ja osobne nezvyknem doporucit ....pediatri zvyknu davat aj pod 2 roky i... mozes skusit popr.cocculine, to mozu aj drobci

matelko1
3. aug 2011

ahojte.
@gerena to su homeopatika,ze....cocculine