Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

kacicqa
7. apr 2011

@kamillka100 Kami, za vetou...:"kazdy mesiac sa dozvedam nieco nove" ...ma byt 🙂 nie ☹
To je len a len dobre....

dicinka1
7. apr 2011

@kamillka100 ahojky..nebola si dnes u hermiho?okolo 10:30-11:00? 😅

kamillka100
7. apr 2011

@dicinka1 nie, vcera som bola.... ty tam tiez chodis?

kamillka100
7. apr 2011

@dicinka1 ja truba, nevsimla som si, ze som na tej stranke, lebo patrim aj do temy clostilbegyt

mima263
7. apr 2011

@matelko1 ja nemám kamošku ktorej pomohol fraxiparine. to písala gerena v súvislosti s tým, že to teraz letí.aj ja mám Leiden

pipina84
7. apr 2011

@matelko1 aha, no tak dufam, ze to nebude zle ked to neberiem 😖

sofia2008
8. apr 2011

pekny dnik vsetkym 🙂
@matelko1 cauko 🙂 prajem pekny dnik, u nas je slnecko, teplo, citala som, ze u vas fuka silny vietor, ci len v Tatrach? 😒
inac mala je ok, vyrazky zmlizli, ani hnacka nie je..chcem sa opytat, od kedy davam prikrmy na obed, poobede ovocie a vecer kasa, tak mi mala kaka 3x denne, no nie je stale plna plienka, iba 1x a potom 2x menej, je to ok?..na dalsi tyzden ideme na prehliadku v 6.mesiaci, tak sa tiez opytam..a vsade sa pise, ze babo ma mat 5 plnych pocikanych plienok, ale od kedy papa prikrmy, tak ma mokre plienky tak 4-5, ale nie su az take plne, ako ked pila iba mlieko..tak jej davam cajik cez den, vypije okolo 100ml, je to detsky caj od 4m..niekto pise, ze caj sa nema pit, tak ja neviem, ale kamosky davali detom caj, ved ked vypije nejakych 50ml priemerne caju na den, tak jej to nemoze uskodit, no nie?

matelko1
8. apr 2011

ahojte.prajem pekny den.
dnes u nas fuka riadne silny vietor,tak neviem vobec ci pojdem von,ale doma nevydrzim....
@sofia2008 tak ja po dupe dam taku vychovnu,ale akosi to nezabera.o chvilku su tam kde dostali po dupe.....aj moji chlapci v kuchyni na balkon.dverach roztrhali zaluziu..

matelko1
8. apr 2011

@sofia2008 to nevadi,necitaj....vsetko je urcite ok...ja som ani nesledovala kolko mali plienok pocikanych,stolicu niekedy 1x,niekedy aj 3-4x denne...

matelko1
8. apr 2011

@mima263 tak prepac,pomylila som sa.... 😉 myslela som,ze si to ty pisala...

matelko1
8. apr 2011

@kamillka100 neboj dozvies sa vsetko v piatok,ale vysku sliznice mas dobru....

sofia2008
8. apr 2011

@matelko1 ok, toak keby som mala vsetko riesit, tak sa zblaznim 😠 no mali huncuti su to 😀 😀 😀 joj rada by som ich videla, ako sa dvaja santia, to musi byt take supeeer 😵 😵 😵

kamillka100
8. apr 2011

@matelko1 dakujem, len sa toho dockat.... a vyska siznici od coho zalezi???

matelko1
8. apr 2011

@sofia2008 veru santia,niekedy nestiham...jedneho dam dole z krbu,druhy tam vylezie.....vcera tam obaja stali ako sviecky...bojim sa,ze spadnu a rovno na dlazbu...no poviem,mam co robit,oci mam vsade....ale som stastna,ze ich mam a dvoch.nemenila by som...ani si neviem predstavit mat jedno dieta...asi by som sa nudila 🙂
@kamillka100 vyska sliznice to ti nepoviem od coho zalezi.ja ked som sla na vklad,tak som mala 12mm,cim je vyssie,je lepsie...ale boli baby co mali 9-10mm a otehotneli....

sofia2008
8. apr 2011

@kamillka100 vysku slizinice ovplynuje hladina hormonov alebo hormonu nejakeho, ktory ma vplyv na to ,aby rastla, ja som to nemala v rovnovahe a preto som mala iba 4mm, na to, aby zena mohla otehotniet musi byt vyska aspon 8mm, preto sa berie pred vkladom Estrimax, aby napomahal rastu sliznice.

sofia2008
8. apr 2011

@matelko1 tak to ti verim, ale je to fakt radost, mas velku vyhodu, ze oni dvaja sa spolu vyhraju a nemusis sa im nesor venovat tak, ako jednemu dietatu, takze podla mna teraz budes mat len same vyhody, cim budu starsi 😵 😵 😵 😵
my budeme mat asi jedinacika 😒

kamillka100
8. apr 2011

aha, dakujem velmi pekne....uz som zase mudrejsia, dam vam vediet ako som pochodila, normalne sa tak velmi tesim, ale aj bojim......

matelko1
8. apr 2011

@sofia2008 a preco jedinacika,neplanujete dalsie dieta.....
@kamillka100 tak som zvedava ako dopadnes....od hormonov to zalezi ako pisala sofia,preto sa berie estrimax...

kamillka100
8. apr 2011

@matelko1 uz viem aky ma vyznam vyska sliznice a teraz ma trochu trapi zlte teliesko, ci dr. vazne nevidel....lebo anovulak to nevyzera, graf mam dobry a teploty su vysoke, tak ja tomu nechapem 😒 , ale zazraky sa deju 😀 , urcite dam vediet

matelko1
8. apr 2011

@kamillka100 veru zazraky sa deju a drzim palce....teraz sa netrap,hermi ti vsetko vysvetli na konzultacii.

mima263
8. apr 2011

@matelko1 veď v pohode 😉 Ja len meditujem nad tým, či je to nevyhnutné brať, aby som si zbytočne neublížila

sofia2008
8. apr 2011

@matelko1 to je na dlhsie, viacero faktorov, ale asi bude Emmka iba sama, ale segra chce dve, takze aspon to 😀 u nas zacina poriadne fukat a zajtra ma byt skoro vichrica 😠 asi sa pojdeme prejst, mame novy kociar sportovy, tak ideme vyskusat 😵 pekny zvysok dna 🙂 dnes mala na obed zmastila 170g a malo jej bolo 😀 otvarala pusu, ale uz som nemala navarene, necakala som, ze tolko poje 😀 zatial vzdy len tych 140-160g 🙂

matelko1
8. apr 2011

@sofia2008 my sme boli,ale len na zahrade 2 hodinky....tu je vystraha 3 stupna taky silny vietor fuka a zajtra ma byt silnejsi,tak som zvedava.chceme ist do KE aj s chlapcami...
@mima263 ak nemusis,tak to neber....

sofia2008
9. apr 2011

pekny vikendik vsetkym 🙂
@matelko1 ahoj..dufam, ze velmi nefuka a budete mat pekny den v KE 🙂 u nas je tak vselijak, ale nema najblizsi tyzdne prsat, tak uvidime 🙂 papa

ixi
9. apr 2011

@kamillka100 ani mne nevidel abol to anovulak 😠 neboj sa 😀

ixi
9. apr 2011

u nas je otras pocko prsi fuka slko svieti a ci je april? ci co? 😀 😀 😀 na nemocnici nam odfuklo strechu a zrovna nad nasim oddelenim a zjtra mam dennu tak dufam ze to opravia 😎

ixi
10. apr 2011

ahojky hermanky nik tu dnes nebol? 😖

ixi
10. apr 2011

@pipina84 fraxik neberie kazdy a ty mas dajaku dg z hematologie?
kocky neviete mi poradit kde je v snv endokrinologia? 😕 😀

vivienna
10. apr 2011

ahojte snazilky, caka niektora v tychto dnoch na IVF....ja som jedna z nich a chcela by som sa podelit o zazitky ... 🙂

ixi
10. apr 2011

@vivienna ahoj a vitaj budem rada ked sa s nami podelis ides 1x?
😎