Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

dicinka1
27. máj 2011

@matelko1 a ten ciphin pomohol?na tu ureoplasmu?kolko ste to vkuse brali.

matelko1
27. máj 2011

@dicinka1 a to moze az oblicky znicit...boze....a teraz bude moct brat ATB,alebo ako to je....

matelko1
27. máj 2011

@dicinka1 no pomohol 5 dni,potom tyzden pauza a preistotu este znova 5 dni a boli sme vylieceni...

dicinka1
27. máj 2011

@matelko1 fuuha..parada rychlovka.. 😀
inač ta ureaplasma..on ju musel mat dlho..a ta sa neliečila.. ☹ už v roku 2007 nam ju Hemi zistil..

sofia2008
27. máj 2011

@dicinka1 ja som mala, brala som dvoje antibiotik asi mesiac 😒

sofia2008
27. máj 2011

@matelko1 no uz je to lepsie a vcera som bola trocha na slnku a zabudla som si natriet ruky a uz som vecer zasa troska mala 😠 dnes sme boli na prve stretnutie ohladom plavania a na dalsi tyzden zaciname, tak bude sranda 😀

pipina84
28. máj 2011

@sobka
@lucinanm
@matelko1
@katica1 Ahojte baby, takze zase to nevyslo ☹ Herman povedal, ze to kleslo na nulu, nechapem, ze sa mi to vobec ani neuchyti ☹ Stale mi len tvrdi, ze som mlada 27 rocna, ze nie sme problemovi par a ze podla statistik vychadza prave na mna, ze sa to nedari. Pytal sa, ze kolko krat som bola na odbere vajicok, povedala som, ze 1 krat, tak ze to je dobre, mam prist 3.6., ze posleme papiere do poistovni a tak... Chcela by som sa spytat, ako asi dlho budem cakat na schvalenie, zase mesiac? Po tych vsetkych sklamaniach som sa rozhodla, ze teraz som mala najdrahsie injekcie a vsetko som robila, tak ako by to malo byt najlepsie, ako kazal, lepidla a pod. ..., tak teraz si dam tie stredne injekcie a nebudem cakat po predlzenej kultivacii, ale hned nech mi to vlozi do 48 hod. a hotovo. Ked sa to ma uchytit, tak sa uchyti. Jednej znamej s ktorou som sa zoznamila pri odbere vajicok sme boli spolu a odvtedy si volame, jej to vyslo hned na prvy krat a mne nic 😒 Nie je to take lahke co sa tyka psychiky a ani s peniazmi to nieje slava, clovek tam dava posledne a stale nic. Velmi som sklamana, lebo tie prsia mam este naliate a aj ma pobolievaju, tak som dufala ☹

sobka
28. máj 2011

@pipina84 ahoj moja, velmi ma to mrzí, viem co prežívas, ja som taketo sklamanie zažila už 8x 😒 zrejme ked si bola na krvicku, si mala na 10IU hodnotu a teda sa to chytilo, ale bolo to biochemické, lebo keby si mala po d 10 tak je to automaticky negatívne, ja som to raz tak po KETku mala, že 23 a na druháý den to už klesalo, ja som to aj cítila...takže to dobre poznám....teraz iden na druhe IVF? toto bol pokus z mrazených embrií? je fakt doležité mat stastie a netreba sa na to upínat, aj ked viem aké je to ťažké, ale neboj, 2IVF je statisticky uspesnejsie, aj dr. už bude vedieť ako ti nastavit stimuláciu, lieky..ja som paradoxne otehu až na 4IVF minulé leto , ked sme sa stahovali, zariadovala som si byt, vobec som sa nesetrila, nemyslela na to a mala som prvý krát gONAl, najdrahsie lieky doposial aj ked som bola už ako samoplatca, no a aj ked som nemala vela oocytov, zostali nám aj do mrazáciku, avsak ET v 6tt neuspesné a KET tá nizka hodnota, co som píslaa, teraz nam 5ET nevysiel, tak dufam, že pri mrazácikoch sa to podarí, silno držím palce, v lete nazbierate síl a na jesen to urcite vyjde, buddte oddýchnutí, poznám vela báb, co po dovolenke otehu na jesen, tak držím palce. hlavné je to nevzdavať 😉 Myslím, zaleží od poistovne, ale cca 3 týždne sa caká na schvalenie, tak možno by ste aj stihli pred ich dovolenkou, ale ja by som to nechala na august, september

katica1
28. máj 2011

@pipina84 ahoj to ma mrzi...ale nezufaj,,viem presne ake to je...ja som tiez bola zufala......4krat na vkladoch a nic 😢 bola som velmi pesimistka.....ale aj tie lieky a hormony asi nie su na zahodenie...tiez som si myslela..ako to ,ze to vyjde dakomu na 1šup.....je to tazke.....ale zas pojdes do toho..ja som sa chystala n a3.ivf v septembri a doslo priodzene....ja som uz ani neverila tiez....viem ako sa citis.....

katica1
28. máj 2011

sobka ma pravdu....dakomu na prvy raz a dakomu kedy????to sa pyta kazda,,,,ale viem ta nadej je a zrazu nic,,tak clovek je zufaly.....ale zas sa pozbieras a zas do boja.....alebo nahoda ako mne???,aach jaaaj

dicinka1
28. máj 2011

@pipina84 mrzí ma to..ja som po 1 IVF mala len 4 vajka...a len 2 prežili..a po 10 dnoc som mala hcg 9..uchytilo sa..ale asi sa prestalo vyvijat..vajka neboli kvalitne...usudzujem to podla počtu..bola som z toho psych. zničena..neverila by si..čista troska zo mna bola..ale o necely rok sme šli do dalšieho IVF..a podarilo sa..mala som GoNAL-...a zaplatila som si vfšetko..ale vela robila psychika že sa to podari..chodila som do temy optimistiycke snažilky..alebo tak nejak....a vyšlo to..mam Emmku..Verím ti a viem ake je to tažke..ja som nezabudla na to utrpenie,čo som preživala,ked som videla tehulky,kočiariky s babetkami..atd...prajem vela sil do dalšieho IVF..hlavne pozitivne mysliet..aby aj telo sa uvolnilo..ty musíš verit..musíš to mat v hlave,že sa to podarí...nie len dufat,ale verit.. vela štastia 🤐

pipina84
28. máj 2011

@sobka
@katica1
@dicinka1 Ahojte dievcata, dakujem za podporu 🙂 Aspon s Vami sa mozem o tom porozpravat a viem, ze ma aj chapete, lebo sami ste si tym presli. Kto to sam neprezije, tak sa do toho myslenia nevie az tak vzit. Ja stale verim, ze aj nam sa to raz podari a to co teraz prezivame beriem tak, ze si tym musime prejst 😒 Aj ked je to hrozne ☹ Co je GoNAL? Su to lieky, alebo injekcie? Ja nemam velky prehlad v tych veciach. Herman ma cez leto volno, nejak dlhsie? Mne sa velmi nechce cakat, ja by som chcela, aby som uz cakala na nejaky vysledok, lebo cas leti a my sme stale na tom istom ☹ Uz sme z toho unaveni a hlavne pre manzela je to velmi tazke. Snazim sa ho presvedcit, ze raz to pride a hotovo, ale pritom sa trapim rovnako, pride to raz???

sofia2008
28. máj 2011

@pipina84 a skusali ste aj nejake ine vyestrenia okrem gyncare - myslim tym hematologicke, endokrinologicke a napr. v Prahe v Podoli robia imunlogicke vysetrenia, ktore sa nerobia nikde na SVK,mozno tam sa skryva nejaky problem..

katica1
29. máj 2011

@pipina84 gonal su injekcie,,podobne ako puregon,,,,,ja som mala raz to a raz to....a maju tusim nejake volno v lete,ale zda sa mi ,ze len 2tyzdne....myslim...hmmmm.......musí to raz prísť......aj Vám..... 😔

lucinanm
30. máj 2011

@pipina84 ahoj, verim a budem sa modlit aby to tentokrat vyslo, 🙂
skus na to prestat mysliet, ja viem lahko sa to hovori, no viem o com hovorim, aj my sme cakali viac ako tri roky,
tak a teraz verim ze vsetko bude v poriadku, prip. skuste niekam vypadnut na vikend uzivat si,
drzim palce, 😉

sofia2008
30. máj 2011

ahojte 🙂 pekny dnik..sobka by dnes mala ist na krv..tak mysim na teba 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sofia2008
30. máj 2011

@sobka 😵 😵 😵

sobka
30. máj 2011

@sofia2008 ahoj moja ahojte hermanky, test rano negatívny a krvicka detto, takže volám poobede dr. co dalej 😢

katica1
30. máj 2011

☹ skoda...

sofia2008
30. máj 2011

@sobka

sfin
30. máj 2011

Ahojte dievčatá, chcem vás poprosiť o radu. Neviete o nejakom lekárovi, ktorý robí uroandrologické a genetické vyšetrenie? Dnes sme boli u Hermana a veľmi nás nepotešil! 😢

kacicqa
30. máj 2011

@sfin mm bol v starej nemocke u Velka... a genetiku..co myslish? Iba fragmentaciu DNA..? To ti urobia v Tkanivovej banke- Bobak, ak budete xciet tak mozete ist obaja aj na imuno vysetrenia. Vsetko to urobia mnagelovi v ramci jedneho spermiogramu a ty iba das krv. A co ste ste dozvedeli v CARe?

sfin
30. máj 2011

@kacicqa Herman odporučl manželovi uroandrologické a genetické vyšetrenie. A ja mám ísť na endokrinológiu, mám veľa mužských hormónov a nevie, či to spôsobujú vaječníky alebo kôra nadobličiek. 😒

dicinka1
30. máj 2011

@sfin gnetika sa robi u nas v Humennom..neviem odkial si..

dicinka1
30. máj 2011

@sobka moja zlata..osud ta riadne skúša..asi chce preplesk 😔

kacicqa
30. máj 2011

@sfin
@dicinka1
Neviem aku genetiku Herman myslel... Kamoska boli teiz s priatelom u geneticky a cele 30 eurove vysetrenie pozostavalo z 30 minutoveho vyplnania dotaznika, ktory sa tykal chorob u ich rodicov, starych rdicov...neviem do ktoreho pokolenia. Ona na zaklade neho potom vybrala nejaku chorobu, ktora by mohla byt potencialne dedicna, zobrala im krv a otestovala. Toto sme my neabsolvovali, len ako som uz pisala, zistenie fragmentacie DNA zo spermii. Uroandrologicke- to mal mm ultrazvuk, hormonalny profil, vystrenie krvy na chlam. a podobne mrchy, vyter. a 2x spg.

dicinka1
30. máj 2011

@kacicqa no ja som bola minule..a bolo to zadarmo

kacicqa
30. máj 2011

@dicinka1 je to mozne, zabudla som napisat, ze to bolo este za casov vymennych listkov..odporocunie nemala, cize si to platili sami.

sfin
30. máj 2011

@kacicqa U neho mi bolo všetko úplne jasné a teraz mi nie je jasné vôbec nič. Zistil mi aj ureuplazmu, len teraz neviem, či mám ísť za svojím gynekológom, aby sa to preliečilo alebo čo?! Keď som ho tam tak počúvala, tak sa mi chcelo plakať. Len som sa držala.
@dicinka1 Sme zo Sečoviec, takže asi Košice by boli pre nás najlepšie.

sobka
30. máj 2011

hej osud sa so mnou zahráva, len neviem ako dlho este vydržím a hlavne financne 😒 02.06 mám stretnutie v CAre , tak uvidíme, co dalej, myslím, že mrazáciky už niesu 😖
@sfin v secovcicxh máte dobreho urologa, nech mu urobí výter on a na genetiku podte do fakultnej , len potrebujes od gyndosa výmenný lístok, neboj sa, vsetko sa poriesi tým IVF, dr. len potrebuje podklady, coho sa chytit, aby ti vedel nastavit dávky 😉 držím palce...
@dicinka1 tak ako ste sa rozhodli, idete doIUI?