Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
16. máj 2012

@cerkutka ja tak viem ze okolo 6tyzdnov treba na to.no uvidis mojka.

deni73
16. máj 2012

Ahojte. Včera sem sa vrátili z nemocnice, synček Viktor je zdravý a náááádherný. 🙂 Keď čítate toto fórum, pán dr. Herman, patrí Vám obrovské ĎAKUJEM za ten prekrásny pocit byť maminkou. Všetkým naďalej držím palce, aby ste to zažili aj Vy.

susanci
16. máj 2012

@21majka avoooj ako citam ty uz mas prve vysetrenie za sebou 🙂 mna to este len caka...chcem sa spýtať bol aj manžel s tebou či len sama si išla?

anuliktula
16. máj 2012

@deni73 jeeeeej gratulejem....nezabudni si zmenit status "caka babatko"

21majka
16. máj 2012

@cerkutka ahojki,jasne,mas pravdu,vsak ja nadtym vkuse rozmyslam,ale nemozem cakat 3 tyzdne a doma sediet,som z toho dost nervozna,uz aj preto,ze mi hned po minute ako ma zacal Herman vysetrovat povedal,ze uz "vidi kde je problem",tak stale uvazujem,ze asi mi nasiel nieco,co si myslim,ze by mi to na tzv.hysteroskopii vedeli odstranit.Skusim si vybavit len ako preventivu u nejakeho noveho gynekologa tiez ultrazvuk cez posvu a uvidim co mi najde...

21majka
16. máj 2012

@susanci Ja som bola na vysetreni sama,priatel bol so mnou iba na zaciatku,lebo sme nevedeli,ze ci tiez nebude musiet vypisat nejaky vstupny dotaznik,ale on nemusel nic,tak ma cakal mimo ambulancie-behal si po centre Kosic 🙂 a vybavoval nieco.Ale na druhe vysetrenie uz ide aj on-dostal nakazane od Hermana-3dnovu absenciu sexu 😎 😎 😎

nubab1
17. máj 2012

@deni73 jeeeeej.... congratulation !!!! 😉 😉 😉

cerkutka
17. máj 2012

@julka31111 jedine co ti povie pravdu je baby test🙂) zelam ti dve ciarocky daj vediet🙂) tazko to takto posudit lebo ked tak dlho cakas vela veci si vies aj primysliet (teda ja som to casto robila) ale ked ti menstruacia meska tak si urob baby test...to uz by si mala pekne vidiet🙂

cerkutka
17. máj 2012

@21majka joooj chapem ta...to je hrozne ze ti nieco naznaci a necha ta v tom...........a ty potom haluzis..mala si sa hned spytat..🙂 ja by som nevydrzala...neviem ci ti pomzoe vysetrenie u ineho lekara..asi by si musela cakat do menstruacie aby videl to iste co Herman....

cerkutka
17. máj 2012

@lilli202 asi to tak vyzera ze to bude 6 tyzdnov...dnes by to bol mesiac..ale s tymi majovymi statnymi sviatkami to bude az buduci tyzden, nic to dam ti vediet..aspon budes aj ty vediet ako dlho to trva...inak by som chcela vediet ci to pride doporucene alebo iba tak postou..nevie nahodou niekto??

julka31111
17. máj 2012

@cerkutka ahoj no dneska som si kupila obycajny lacny tehotensky test a som si ho urobila no ked som pozrela nanho poriadne ani nebolo vidno druhu ciarku ale ked som isla na poriadne svetlo snim tak ju bolo vidiet ale iba slabucko velmi.. a kolko stoji ten baby test?? je mozne ze mi ukazalo velmi slabulinku ciarocku?? 😀 😀

lilli202
18. máj 2012

@cerkutka isto ty len hodia do schranky ako mne vyskedky z genetiky.

lilli202
18. máj 2012

@cerkutka isto ty len hodia do schranky ako mne vyskedky z genetiky.

matelko1
18. máj 2012

@julka31111 tak tichucko blahozelam,aj ked ciarka je ako tienik,ale si tehu.skus si urobit dnes,zajtra a ciarka ti zosilnie.

julka31111
18. máj 2012

@matelko1 dakujem tichucko aj ja.. dnes som si robila testik ale este slaba no urobim si v nedelu alebo pondelok a uvidime.. 😀 😀 😀 😀

matelko1
18. máj 2012

@julka31111 a ktory den si po ET?v nedelu bude ta ciarka silnejsia...

julka31111
18. máj 2012

@matelko1 prepac ale co znamena et? lebo ja nejako nerozumiem tym skratkam 😀 😀 😀 lebo ja mam 22 a to bude moje prve 😀 😀 😀 😀

matelko1
18. máj 2012

@julka31111 ty si spontanne otehotnela,alebo si bola v CAR?...lebo ET je embryolog,transfer

julka31111
18. máj 2012

ja mam spontane samo ziadne umele ani nic take 😀 😀 😀 😀

julka31111
19. máj 2012

@matelko1 mam 12 dni po ovulke uz by mohlo lepsie byt vidno ciarocku??? ja som s priatelom chcela uz od septembra 2011 ale sa nam nedarilo 😢 a az teraz mi zacali meskat a som robila testik tak som mala slabulinku ciarocku 😀 😀 kedy mi ukaze uz silnejsie??je normalne ze ma aj krize velmi bolia???

slavka_2012
20. máj 2012

ahojte žienky 🙂 co si myslite o predlzenej kultivacii ????

21majka
20. máj 2012

@julka31111 ahojki,rada by som ti poradila,myslim ze aj ostatne prispievatelky,ale asi sme tu vsetky,ktore prirodzene neotehotneli a ani nemozu otehotniet .Preto su tu len take zienky,ktore sa pokusaju mat babatko formou umeleho oplodnenia 🙂Ale skus este pockat,testovat a pokial si si 100%ista,ze si tehotna,tak zajdi zajtra k lekarovi na odber krvi-to je asi najvacsia istota,peknu nedelu

cerkutka
21. máj 2012

@julka31111 ahoj🙂 ja si myslim ze si " v tom" ale este pockaj....slabucke ciarocky znamenaju na 95% ze ANO 🙂 pre istotu si urob este dalsie...baby test - je tehotensky test🙂 to ja pouzivam sem tam anglicke vyrazy prepac🙂 tesiiiim s teboouuuuu🙂)) urcite daj vediet ale ja myslim pozitivne za teba hihi🙂

cerkutka
21. máj 2012

inak baby mne furt neprislo nic z tej poistovne...tak uz som daaako aj nervoozna🙂) pozeram schranku stale ako diva...🙂 vo stvrtok bol mesiac...tha este pockam a ked nie tak zavolam na konci tyzdna ci na mna nezabudli..som tu ziadost neposielala doporucene.....

tinusasa
22. máj 2012

@cerkutka ahoj 🙂 ja som tiez cakala dlho ale potom ked som volala do centra tak mi povedali, ze papiere su uz u nich ale to som vtedy bola v splne. Oni mi to poslali rovno do centra.

cerkutka
22. máj 2012

@tinusasa to fakt?? oni posielaju papiere tam?? to si ma teraz prekvapila a aku poistovnu mas?

pipina84
22. máj 2012

@cerkutka ahojky, ano oni posielaju papiere rovno do centra, musis volat tam a opytat sa, urcite tam uz budu 🙂

cerkutka
22. máj 2012

@pipina84 no dofrasa🙂) este ze funguje tento portal...aj tak som to uz zmeskala tento mesiac...som to ja ale pipi...to je tiez system..neviem preco mi lekar o tom nepovedal...uz nic tento mesiac..mozem cakat nabuduuuuci🙂)

pipina84
22. máj 2012

@cerkutka ano, neviem preco o tom lekar neinformuje, ze sa ma volat potom do centra. Ja som tiez dlho cakala a potom som volala do poistovne, tam my povedali, ze oni to posielaju do centra, hned som potom volala doktorovi a mal to uz tam. Mohli o tom povedat dopredu, ved odkial to mame vediet? 🙂

cerkutka
23. máj 2012

@pipina84 no tak hej mas pravdu....to posielaju rovno tam🙂 ale som tam volala a este to Dr. nema tak idem este chvilku pockat🙂