Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

janapo
16. mar 2009

dici odkedy som tehulka tak navstevy su na dennom poriadku...ani som si nikdy neuvedomila kolko mame znamych...potesi to 😵

janapo
16. mar 2009

bea tak Simonka si teda naozaj zasluzis ako nik iny 🙂

beadz
16. mar 2009

idem sa naobedovat. o chvilu som spat.

janapo
16. mar 2009

dobru chut bea 😉 ja uz mam po...

dicinka1
16. mar 2009

bea..mrzi ma to..musela si si toho vytrpiet viac nez dost.... ☹ ja by som to asi psychicky nezvladla.-..to urcite..si silna zena..obdivujem ta,....a doktori na nic neprisli?

dicinka1
16. mar 2009

janapo..posli daku navstevu aj za mnou 😀

dicinka1
16. mar 2009

idem si oddychnut...natrepala som sa...a mozem ist oddychovat 😀

janapo
16. mar 2009

dici poslem, len neviem ci sa im bude chciet az do Sniny 😉 idem aj ja podriemkat, lebo travenie obedu ma vzdy zmohne...este stale som v pyzame hehe :D

matelko1
16. mar 2009

tak ja som tu,len som musela pracovat.teraz si idem kafe vypit.
dicink,janapo,beadz ahojte 🙂

beadz
16. mar 2009

tak sme naobedikovani.
matelko, to prehanas s tou pracou, nie ?

matelko1
16. mar 2009

beadz len tak trosku 😀 ..ale musela som aj mamku pustit k pc,dorobit uctovnitstvo.
co dobreho si papala?

beadz
16. mar 2009

mala som zemiakovu kasu so sparglou. a po obede som vypila 2 pohare vinei.
a ty ? urob mi nejake dobre chutky... mne sa dnes totiz velmi nechcelo vyvarat.

matelko1
16. mar 2009

porovu polievku kremovu a stehno kuracie pec.+salat.
sparglu mam rada na rozne sposoby.

beadz
16. mar 2009

porkova pollievocka je mnam. ju casto robim..

cka
16. mar 2009

caute kocky...prosim Vas, neviete mi poradit, ci by som v Miscolci niekde zohnala hniezdo so postielky za normalnu cenu?? Lebo v polsku som na trhu to nenasla, v obchode som uz nehaluzila, len pisali kocky, ze tam to maju za 1200sk, a tu na SK to je za 3000sk, co je sialene....a o dva tyzdne ideme do madarska, tak ci to tam najdem.
Vdakaaa

beadz
16. mar 2009

cka, urcite v miskolci najdes. ja som tam tiez kupovala. ale inak uz aj tu je taky obchod - tegel. bola si tam ? to je tiez madarsky a maju celkom slusne ceny

cka
16. mar 2009

bea, bola som, ale ceny sa mi zdali rovnake ako inde v slovenskych obchodoch...nic moc...teda neviem. Kupovala si tam hniezdo s baldachynom?? Co ta vyslo?

eva7780
autor
16. mar 2009

dnes ste sa poznažili 😉 idem si spraviť kávu a prečítam čo ste popísali 🙂

csilla76
16. mar 2009

tak tvarohovy kremesik sa vydaril,je suprovy ,akurat som ho ochutnala popri kávicke 🙂 tak vam posielam,otvarajte okná 😀

idem si vas prestudovat 😀

beadz
16. mar 2009

cka, ja som kupovala v miskolci, ale bolo to daaaavno. vobec nepamatam. ale tam vyjde vsetko lacnejsie, takze kludne chod, popozeraj viac obchodov a uvidis ze si vyberies.

beadz
16. mar 2009

no, ze sa ukazete zeny...
csilla, ja som nestihla otvorit, a teraz mam cele okno zababrane ☹ 😀

eva7780
autor
16. mar 2009

csilla som rada,že sa vydaril 🙂
bea,ved som nemohla skor,bola som v praci 😀

beadz
16. mar 2009

evy, sa nehnevaj... ze v praci. to uz od dobroty nevies co robit ? 😉

eva7780
autor
16. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 veru nie,a dnes bol fraj,je chripka,tak je malo deti,škola ma už u nás prazdniny kvoli chripke 3 dni

csilla76
16. mar 2009

bea preco sa pytas ze v pondelok peciem? vies vcera piekla svokra syrove rozky ta reku ja dnes upeciem,a mne je to proste jedno ze kedy aj cez tyzden hocikedy sa toho chytim ked mam naladu 😉

zdravim nase tehulky som rada ze pekne rastu vasi drobci,tak sa drzkajte posielam vam cmuk na bruská 😵

eva7780
autor
16. mar 2009

vsak csilla ty bby si aj kazdy druhy den mohla,ked ti je muzik na sladke 😉

csilla76
16. mar 2009

no no za to tak casto netreba...ani sladkeho nie je dobre privela 😀 najma sak ja by som nemala 😝

eva7780
autor
16. mar 2009

ved tento vám hádam vyjde na dva dni 😀 😀 😀

beadz
16. mar 2009

ja som sa preto pytala, lebo ja som minule v stredu piekla a sesterka sa ma pyta, ci som normalna ze v strede tyzdna, ze nase mamy piekli len cez vikend. mne to tiez prislo normalne, ale tak som sa opytala aj ja, aby som v tom mala viac jasno 😉

puglee
16. mar 2009

Ahojte 😵
no keď som si dnes prečítala tie dve strany čo písali naše tehuľky.....tak rozmýšľam, že také tehuľkovanie vôbec nie je sranda 😒
csilluš nože dva kúsky pošli 😀