Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

eva7780
autor
23. feb 2009

takže sa toho neobavaj 🙂 a ked budeš chcieť nieco viac kludne sa pytaj,na to sme tu 🙂
ako dlho sa snažíte?

sonikah
23. feb 2009

no už som to aj prestala počítať. Najprv sme sa snažili bez lekárov asi tak rok. Potom som zmenila svojho obvodného lekára. Ten mi najprv nastavoval cyklus, potom rôzne testy, stimulácia clostil + pregnyl, potom laparka, zistená endometrioza, potom liečba endo - tj 6 mesiacov hormonálne injekcie, potom ešte 3 mesiace HAK, potom snaženie, potom laparka, odstránená cysta, zase snaženie, imunologické testy, no a jasné, že spermio, sú to nejaké 4 roky

eva7780
autor
23. feb 2009

je trochu skupy na slovo,ale ked nieco chces tak sa ho pytaj,urcite ti to vysvetli ,sam od seba nie,ale neboj sa dopredu,sama si urobiš nazor,tiez soim mala kadejaky,ale ked ma naladu vie aj posrandovať,na druhom stretnuti pojde tvoj manzel na spg,a ty budes absolvovat to iste-krv +utz,tretie znova krv + utz,a na poslednom vam povie vysledky vysetreni a podla toho sa ake budu pojdete pomaly dalej

eva7780
autor
23. feb 2009

no máte toho za sebou dosť 😕 spg mate aky ,ak ti to nevadi,lebo u nas je riadne biedy 7% dobrych aj to v septembri,teraz ani neviem

sonikah
23. feb 2009

A mám priniesť niečo od svojho lekára?

sonikah
23. feb 2009

No my sme mali prvý, to bol ešte pred prvou laparkou v dobrý, no teraz v septembri to bolo len 15%, teraz z februára ešte výsledky nemáme.

eva7780
autor
23. feb 2009

ja som nenosila nic,ale zase som nic take ako ty neabsolvovala,takze radsej zober,hlavne o tej laparke,len si ich prefot,ak si ich bude chciet nechat v karte

sonikah
23. feb 2009

Takže taký mesiac trvajú u nich vyšetrenia? a potom povie výsledok? a keď povie ivf, čož asi u nás povie, keďže ja mám tú potvoru, k tomu ešte vysoké ASA, janík zlý spg, tak to asi ani ináč nevidím. No som sa chcela opýtať, ako dlho to trvá, od kedy on povie, že ide sa na ivf k tomu celkovému aktu. neviem, či som sa dobre vyjadrila 😅

jelka73
23. feb 2009

Ahoj sonikah,aj ja idem zajtra k herman.o kolkej si objednana?matelko,kde si?nepapkaj tolko,budes tucna.chi.ahoj evi,dakujem za drzanie prstov.

sonikah
23. feb 2009

tak dlho sme čakali, jednoducho sa mi to zdá strašne dlho a nemôžem sa dočkať. Asi by som potrebovala schladiť. 😒

sonikah
23. feb 2009

a vy ste ako na tom, keď sa smie opýtať?

eva7780
autor
23. feb 2009

soni podla vysledkov,uvidis,on ti vsetko povie na poslednom sedeni a trva to asi ten mesiac,vlastne ta odsleduje cely cyklus 🙂
jelka je mozne ze sa stretnete 😵

eva7780
autor
23. feb 2009

u n as je zly spg,ja vytvaram protilatky proti manzelovy spermiam 😒
boli sme aj na genetike
mam za sebou 1.neuspesne ivf,vlastne som ho ani neabsolovovala,nereagovala som na inj.aj ked som pichala 15 dni + 4 dni brala clostylbegyt,tak my muselo byt stopnute,teraz mam pauzu

sonikah
23. feb 2009

no nič, musím utekať, ale ešte sa vrátim. musím ísť vybaliť kufre a hodiť do práčky, no a ešte urobiť janíkovi niečo pod zub. keby sme na seba už neťukli (ale verím, že áno), tak želám pekný dník, ale hlavne veľa šťastia. držím palčeky. 😉

eva7780
autor
23. feb 2009

aj tebe pekny den,a prid medzi nas hockedy 🙂

sonikah
23. feb 2009

ešte raz ďakujem za pokec a za infošky. Neboj, verím, že si aj my podržíme v náručí naše babätká. 😀

jelka73
23. feb 2009

Tak drzte palce na zajtra,potom sa ozvem,ked dojdem z ke,ku gerenke skocim asi po lieciky,utros a duphaston,idem obsluhovat syna, v piatok na lyzovacke zlomil ruku tak nestastne,ze ho museli operovat.dnes ho pustili z nemocky,takze mam dobry stres pred tym ketom,a potom,zeby to dobre dopadlo,joj boze

eva7780
autor
23. feb 2009

jelka neboj,aspon na to nemusis tolko mysliet ked sa staras o synatora 🙂
zajtra čakám na infošky a držim palce 🙂

matelko1
23. feb 2009

baby tolko ste toho popisali.mam co robit,citat vas.

eva7780
autor
23. feb 2009

matelko vela roboty?

dianan
23. feb 2009

ahojte...ja som už doma....
..ale ste toho popísali.... 🙂 🙂

dianan
23. feb 2009

sonikah.....vitaj medzi nami... 🙂

dianan
23. feb 2009

jelka....držim palce na štvrok... 🙂

eva7780
autor
23. feb 2009

Dia no snažili sme sa,nech je čo čitať 😉

puglee
23. feb 2009

Ahojte babenky 🙂 ,
no teda......vy ste dnes toho popísali.....neúrekom 🙂
.......tak teda idem čítať...........

matelko1
23. feb 2009

nestiham vas dnes uz ani precitat,uz len zajtra.
tak pa a pekny zbytok vecera.

matelko1
23. feb 2009

v rychlosti som to este stihla.
sonikah vitaj medzi nami.
jelka trosku pribrat u mna by nebolo zle. 😀
vela prace nemam,ale mamke som musela uvolnit pc.

dianan
23. feb 2009

matelko...ahoj...a pekný večer....
čau puglee....ako sa máš???

puglee
23. feb 2009

sonikah vitaj 😉 kedykoľvek nakukni, radi s tebou popísmenkujeme 🙂
jelka nestresuj, všetko dobre dopadne....uvidíš.. 😵

puglee
23. feb 2009

Ahoj dianka, ďakujem za opýtanie.....mám sa dobre 😵 , a ty?.....som čítala, že o chvíľu stimulkuješ......super....sa teším 😵
Na kafčo kedy? 😵 😵 😵