Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

cerkutka
23. nov 2012

@bambula27 aha uz vidim co zhanas ten centrotit...a to sa neda kupit??

bambula27
23. nov 2012

@cerkutka ja praveze STIHAM do vianoc dalsi pokus 🙂 A hladam injekcie, ktore budem potrebovat - Cetrotide. Inak, juuj, ty si dnes bola na vklad? Takze 2 bombule? 🙂 Joj, drzim moc prsty, nech to tentokrat vyjde.

bambula27
23. nov 2012

@cerkutka ach daaa, ale bez preplacania poistovne to stoji 200€.... ☹ Preto som chcela, ci sa niektorej, ktora to mala preplatene poistovnou nezvysili nejake ampulky.

lilli202
23. nov 2012

Ahoj cerkutka tak ty drzim palceky. No aj v stredu bol prijemny dobry clovek aj mne krasne zaprial aby to vyslo este aj sestricka. Kedy mas ist na krv??mna tak bolo v podbrusku a prsia auuu.

cerkutka
24. nov 2012

@lilli202 to ta boli z liekov moja...to prejde po tyzdni...🙂) to aj mna bolelo pri prvom,som myslela ze vystrelim na mars..po tyzdni to preslo a potom uz nebolelo🙂) neviem, vies co....zabudla som sa s nim doodnut na tu krv ale to je jedno, ved na krv mozes ist hocikam ked mas pozitivny vysledok mocu....takze ja najskor pockam na ten moc a potom uvidim ci a kde pojdem na krv🙂 to ma teraz trapi najmenej🙂

cerkutka
24. nov 2012

@bambula27 takze ides na ten kratky protokol?? no tak ti drzim palce. a tebe to poistovna nepreplaca?

tromboska
24. nov 2012

Ahojte dievcata, vysledky z krvi mam ok 🙂 Tesim sa a verim, ze nas teraz bude stale viac a viac 🙂 Velmi vam vsetkym drzim palce, lebo viem, ake to je tazke, hlavne ked sa snazite veeela rokov tak ako ja. Je to aj pocit bezmocnosti, ale verim, ze pan doktor Herman nam kazdej jednej pomoze a budeme stastne 🙂

tromboska
24. nov 2012

Darujem jednu ampulku aj s tym praskom Diphereline 0,1 mg. Som z KE. Hlavne nech niekomu pomoze.

linka
24. nov 2012

@bambula27 moja teraz som citala,ze jedna baba ponuka cetrotide,ozvi sa jej,nick ma @ja1986

ja1986
24. nov 2012

@linka bambula27 o tom vie, píšeme si cez IP 😉

linka
24. nov 2012

@ja1986 aj ja uz viem,ze ste pisali,vtedy som to nevedela.

ja1986
24. nov 2012

@linka v pohode, treba si pomáhať 🙂

sfera
25. nov 2012

Dievčatá neviete mi poradiť, keďže nám ET nevyšiel a máme ešte nejakých mrazáčikov, mám sa Dr. ozvať keď dorazí mrcha a tá samozrejme dorazila dnes, kedy by bolo najvhodnejšie mu asi tak zavolať? Poprípade nestačí zavolať zajtra??? Vďaka

bambula27
25. nov 2012

@sfera Staci mu zavolat zajtra...Bud ti povie prist hned zajtra alebo na dalsi den.

timmka
25. nov 2012

@sfera mozes kludne aj dnes a zacnes hned dnes brat estrimax 😉 , ale ked chces mozes aj zajtra

21majka
25. nov 2012

@tromboska veeeelmi ti gratulujem...konecne nejaka pozitivna sprava 😀 😀 😀 Drzim prsteky nech je vsetko oki 🙂

sfera
25. nov 2012

@bambula27
@timmka Tak už mu zavolám hneď zajtra ráno dúfam, že v tom nebude problém... Vďaka

timmka
25. nov 2012

@tromboska gratulujem a kolko si mala hcg? na ultr. si este asi nebola, ci ano???

tromboska
25. nov 2012

Dakujem 🙂 na ultrazvuku som este nebola, mam volat v polovici decembra, aby ma objednal. Hcg neviem kolko som mala, lebo ma to v tej chvili vobec nenapadlo.

lilli202
25. nov 2012

To cakanie ma zniciiiii uplne ..aj ja chcem uz napisat ze to vyslo konecne. Este tyzden cakat ....

slniecko001
26. nov 2012

@tromboska gratulujem a silno držím palce, nech to úspešne dotiahneš až do konca 😉

cerkutka
26. nov 2012

@tromboska PRIPAJAM SA KU GRATULACIAM 🙂

cerkutka
26. nov 2012

@lilli202 ahojky, tak ako?? este stale ta vsetko tak boli?? mna nic neboli iba som v kuse smadna🙂 ale som niekde na fore citala ze treba vela pit po vklade tha pijem (sem tam vodu sem tam vinko (srandujem)lol) jak dabel:🙂)

lilli202
26. nov 2012

@cerkutka sermus moja ni uz ma tak neboli len podbrusku zajtra by som mala dostat kramy dufam ze nepridu necitim sa tak uvidime. Aj ja som smadna furt

timmka
26. nov 2012

aj mna smadilo ked to vyslo 😵 a v jeden den ma strasne hlava bolela, ale nechcem vam davat nadeje keby to nahodou nevyslo, drzim vam palce aby vam to vyslo 😉

cerkutka
26. nov 2012

@timmka haha🙂) mna v ten den tak bolela hlava ze som myslela ze zomriem, som to povedala aj ked som bola dnu u nich a sestricka mi na to hovori, to znamena ze budete tehotna🙂) a ja jej na to....tak keby ze toto viem pri prvom raze tak si tiez tu hlavu niekde smahnem🙂

timmka
26. nov 2012

@cerkutka ja som nemohla ani s hlavou pohnut, tak ma bolela 😉 , ty si bola na ket? ci na et?

lilli202
26. nov 2012

@timmka mna doma bolela ale tak ze som si musela dat tabletku a zaspala som. Uvidime zajtra ale napozajtra by mala mrcha dorazit ale nech sa zatulaa na 9mesiacov niekde ..

cerkutka
26. nov 2012

@timmka na KET...a brucho ta bolelo pocas toho casu ked si mala dostat mrchu??

cerkutka
26. nov 2012

@lilli202 aj ja by som mala dostat stredu🙂)