Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

emee
26. jún 2013

@avlv aha, tak to neviem ☹ . ale skus napisat ten mail, alebo zavolat, mozno ti sestricka povie. viem, ze maju vyveseny cennik v predsieni, ak by niekto medzitym isiel mohol by sa aj pozriet...

avlv
26. jún 2013

@sudabe no veď mi odpísali že je unich zadarmo. Nechce sa mi tomu veriť lebo v ostatných centrách stojí od 500 do 1000 €. Bude vtom nejaký háčik.

sudabe
26. jún 2013

@avlv asi hej. ja ked som tam bola dr povedal ze vsetko preplaca poistovna a uz ked sme sa ns to dali stale trebalo za nejaky vykon platit Co poistovna nehradi taze asi tak to bude.......

fila82
27. jún 2013

@makami07 ahojky, uz si bola u toho Hermana?

makami07
27. jún 2013

@fila82 Ahoj ano bola som už tri krat a dnes som absolvovala poohovor že ako dopadli moje testy a spermiogram

katka30129
27. jún 2013

Ahojte baby.dnes som 15.den po et a hcg mam 1110 mozu to byt dvojky?jaaj ja lezim v nemocnici lebo som mala take tmavovo hnede krvacanie ale uz je to zatial ok.velmi sa bojim aby bolo bsetko dobre.mal niekto z tiez?neviem kedy ma pustia z nemocnice tak drzte prsty

emee
29. jún 2013

@katka30129 Podla mna mozu byt 😉 aj ja som mala tmavo-hnede spinenie (sice trochu neskor) ale potom to pekne prestalo.

tinusa16
29. jún 2013

ahojte,
nemá niekto zvyšný duphaston

timmka
29. jún 2013

@katka30129 je tam velka sanca , ze to budu dvojky 😉 pri takom dni 15 po ete si myslim, ze su to dvojky, ale vsetko sa to moze zo dna na den zmenit, len oddychuj a ked si v nemocnici tak urcite sa o teba staraju, i ja som pri dvojkach spinila 🙂 az dva krat 😉

cuculik1
29. jún 2013

@katka30129 ja som mala 14 den po et 1223 a bolo 1. Je tu na koniku k tomu tema. Jedna baba mala vyse 2000 a bolo tiez jedno , no a druha necelych 300 a boli dve.....takze tak skoro tie cisla fakt nemaju ziadnu vypovednu hodnotu.....

makami07
30. jún 2013

@tinusa16 Ahoj ja mam jedno cele balenie a v druhom je ešte 5 ks

sisy222
1. júl 2013

Ahojte,nevedeli by ste mi poradiť ku komu v Košiciach je najlepšie ist na spermiogram?my sa snažíme o babo už dlhší čas a lekárka mi povedala,ze najprv sa začína chlapom,no neviem kam ist.ďakujem.

cuculik1
1. júl 2013

@sisy222 tkanivova banka v nemocnici na snp. Jednoznacne najkopletnejsi spg v ktorom je zahrnuta aj DNA fragmentacia spermiii a je to hradene poistovnou...

sisy222
1. júl 2013

@cuculik1 juuuj ďakujem veľmi pekne za odpoveď 🙂tak idem ich hľadať na nete,dúfam,ze sa už k niečomu dopracujeme...

emee
1. júl 2013

@sisy222 súhlasím, jednoznačne tam je najlepšie, aj pán dr. je úžasný, milý a vidno že chce pomôcť. všetko krásne vysvetlí, venuje sa. len nezabudni že tam potrebuješ( vlastne partner, nie ty 😉 ) výmenný lístok na každú jednu návštevu, aj kontrolu! nie iba 1x. a treba sa objednať čím skôr, je tam pár týždňová čakacia doba.

sisy222
1. júl 2013

@emee oni su na rastislavovej,alebo na snp?výmenný lístok mu dá ktorý lekár?zatiaľ som sa nedopatrala na nete k nejakým informáciám.este ze ste tu vy 🙂ďakujem 🙂

cuculik1
1. júl 2013

@sisy222 vymeny listok mi dal pre manzela vzdy moj gynekolog. Ak nema , nakolko to je specialne tlacivo treba si tam zavolat a dr ti posle aj na mail , vytlacis si a nechas potvrdit u svojho gynekologa. Prvotne vysledky mas uz v ten isty den , na suhrne cakas asi dva tyzdne. Moj mm pochodil X urologov a nikde inde mu neurobili tak kompletny spg ako v tkanivovej.....

sisy222
1. júl 2013

@cuculik1 super,ďakujem 🙂hneď zajtra volám doktorke...

fila82
2. júl 2013

ahojte chodi este niekto ku Hermanovi? Citala som zopar prispevkov v tejto teme a teda nema tu nejake dobre ohlasy pan Dr.

emee
2. júl 2013

@fila82 a tie si nečítala, že koľkokrát pomohol? 🙂 myslím že nie som sama, komu pomohol. Ale pravda, že má nejaký zvláštny prístup, či spôsob jednania 😠 to ale len treba vydržať 😉

emee
2. júl 2013

@sisy222 sú v novej nemocnici, niekde asi na 7.posch. plus mínus, neviem už presne.

fila82
2. júl 2013

@emee citala som aj to, jeho pristup mi zatial nevadi 🙂 hlavne, ze vie co robi...teda dufam 🙂

fila82
2. júl 2013

@emee ked pojdem pozriem cennik, alebo ho odfotim 🙂

wae
3. júl 2013

Ahoj,mam zvysny estrimax

emee
3. júl 2013

@fila82 aspon sa tak tvári ze vie 😀 ...nie,nie...ja len srandujem, vie co robi, zo zaciatku som mu ani ja nedoverovala velmi, nepacili sa mi ani vysledky ani nic 😅 ale manzel povedal ked sme uz zacali k nemu chodit tak mu dajme sancu. tak sme dali a uspech na 1x 😉

tsunamka
3. júl 2013

ahojte, potrebujem poradit, od vcera beriem Marvelon, Doky vravel, ze mam brat a 06.08. prestat .. t.j., ze nemam robit ani tu 7 dnovu pauzu, ako sa pri antikoncepcii robi ale mam brat vkuse?
Mam strach mu volat, ked som tam, vzdy mi bije srdce ako o dusu :/

Dakujem

linka
3. júl 2013

@tsunamka ja som tiez tak brala,asi zacinas pripravu na ivf,on potrebuje,aby ti nastavil mrchu,aby si mohla zacat stimulovat...kedy k nemu mas ist?

tsunamka
3. júl 2013

ano zacinam, vravel, ze 6.08. mam prestat a 12.08. mam prist, ale neviem, ci to mam brat vkuse ... :(

linka
3. júl 2013

@tsunamka ano mas brat v kuse do 6.8,asi do piatich dni ti pride mrcha po vysadeni,pocitam cez vikend ju mas a v pondelok ides k nemu,predpokladam,ze mas kratky protokol,v ten den myslim pondelok zacnes uz pichat...presne tak isto pred rokom a pol si mna nastavil.

tsunamka
3. júl 2013

@linka dakujem 🙂, zacala som tam chodit minuly rok v oktobri, tak dufam, ze sa uz konecne nieco zacne diat 🙂