Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lamilka
12. aug 2012

@lilli202 idem do sace, dufam ze tam naozaj nebudem dlho lebo v pondelok musim byt uz v praci.

slniecko001
12. aug 2012

ahojte baby, brali ste niektorá hormón dhea? Mne ho doky doporučil aspoň na 2 mesiace, beriem ho mesiac a nedostala som menzes. Chystáme sa na IVF, koncom augusta som sa mala ísť ukázať Hermanovi, tj cca týždeň pred tým ako dostanem ďalší menzes. Teraz som na pochybách, či ho mám vysadiť alebo pokračovať. Bojím sa, že si tým hormónom viac poškodím ako pomôžem.

tinusasa
12. aug 2012

ahoj dievcence, ktora ste brali metformin hned vam zabral prvy mesiac co ste nemali pravidelnu menstruaciu? lebo ja ho beriem skoro mesiac a menzes este nikde a uz som mala dostat.

21majka
12. aug 2012

@slavka_2012 Ahojki slavka,to teda hej,zima...ale pre mna vyhoda,lebo ja mam teraz popri tej liecbe 'endosky' strasne navaly tepla.V irl som to zvladala v pohodicke,na dovci pri mori takisto a teraz tu doma u mamky 'umieram' 🙂 Asi tych zmien bolo naraz pre moje telo vela 🙂Ale uz len 3 dni a zase letim do zaprsaneho IRL ☹ Takze ty sa uz chystas nato???Dr.Herman to bude mat po dovolenke riadne nabite 😀 Drzim ti prsty...boze nech ti to vyjde,velmi velmi velmi ti to prajem,vlastne kazdej bojovnicke na tomto fore.A dufam zienky,ze ma budete informovat ako to ide 🙂 Ja som stihla odovzdat ziadost do poistovne a dalej to budem riesit az asi v oktobri,lebo musim cakat na menzes...Ale zvedava budem stale-vsak aj som 🙂 ,tak sa vas budem stale na nieco pytat 🙂

21majka
12. aug 2012

@lamilka ahoj,citam,ze ides na laparku a ze mas zrasty a myom...ja som mala tiez vela zrastov,myom a vela lozisk endosky a moj gynekolog,co ma aj operoval mi pred operaciou odporucil Hyalobarrier gél,ktory zabranuje vzniku novych zrastov a cyst.Ja som bola teraz po 2apol mesiaci na kontrole a doktor poznamenal,ze vsetko je v najlepsom poriadku,ze ten gel super zaucinkoval..skus sa na ten gel pozriet na nete alebo sa spytat svojho gynekologa 🙂

susanci
13. aug 2012

@bambula27 ja za neho doplacam 0,58 eur ...skús sa spýtať svojho gyn že prečo ti to tak predpisuje 🙂

bambula27
13. aug 2012

@slavka_2012 no ale to je fakt smutne....Podla mna nieco v tom bude. Nerozumiem preco tam dopisuju, ze pacientka preplaca cele, ked liek je poistovnou preplacany. Hm.... Vies presne dokedy ma Dr.Herman dovolenku? Ja mu mam volat, ci bola ziadost schvalena.

bambula27
13. aug 2012

@susanci nemala som moznost sa s nou stretnut, kedze robim kazdy den do 15:00, pre recept mi bola len mamina. Ale musim sa opytat, ved mam klasika vseobecnu poistovnu. 😠

katka30129
13. aug 2012

ahojte zienky...citam ze tu niektore beriete ten metformin...aj ja ho beriem uz 2,5 mesiaca a menzes nikde...som z toho dost smutna ze preco sa to neupravilo...bola som aj na laparoskopiii a tam je vsetko ok....este by som chcela vediet, ze ci u niektorej voli postup/hormonalna stimulacia a snazilkovanie doma :o}

slavka_2012
13. aug 2012

@bambula27 asi do 20.8.;-) ja som mu skusala volat,lebo mi kazal ked uz budem mat Gonal aby som dala vediet a je nedostupny ☹ po 20 taam bude riadny naval 😉

21majka
13. aug 2012

ahojte zienky,len som vam chcela napisat,ze ak vam to bude velmi surit,skuste mu zavolat skor.Lebo mne,ked som mu volala koncom jula ,ze chcem prist vypisat ziadost,tak mi povedal,ze sa mu mam ozvat po 15.auguste...mozno este nebude v centre,ale mozno telefonaty uz bude brat 🙂 Pekny vecer

xeni81
14. aug 2012

@21majka mne tiež povedal že po 15.8 ho môžem kontaktovať, my skúsime insemináciu, takže som veľmi zvedavá, zajtra mu budem volať

lilli202
14. aug 2012

Ahoj xeni ako??? Chodite do centra? ??ja cakam ziadost kazdy den kukam schranku ale nic

21majka
14. aug 2012

@lilli202 ahojki lilli,mne Herman povedal,ze schvalenie ziadosti pride jemu do centra a aj v poistovni mi tak povedali.Takze volat mam jemu do centra o 4 tyzdne...a ty aku mas poistovnu?

lilli202
14. aug 2012

Ahoj majka.ja mam doveru dneska su 4tyz.mam mu zajtra zavolat???

21majka
14. aug 2012

@lilli202 skus moja,ja mam union.Mozno uz bude odpoved u Hermana a ty aspon budes kludnejsia a pokojna 🙂Mne povedal,ze odpoved pride jemu,ze sa mam informovat o 4 tyzdne...

bambula27
14. aug 2012

Ahojte.... Mna napadla jedna vec, ja som sa zabudla, ze my mame doporucene IVF + ICSI. Viem, ze za IVF sa plati nejakych 400€, PK asi 160€....ale ja netusim, co bude stat ICSI. Citam akurat na nete, ze toto poistovna nehradi. Viete mi niektora na toto odpovedat? Kolko to stoji? 🙄

21majka
14. aug 2012

@bambula27 ahoj,aj my mame ivf+icsi.Tiez viem,ze sa zato plati,presne neviem kolko,ale skusim to tu niekde najst 🙂

bambula27
14. aug 2012

@21majka tak to som chcela aj ja zistit, ale tu to je ako keby som hladala ihlu v kope sena :D ... zaujimalo by ma u Hermana kolko to stoji. A mam dobre info o tych cenach? Alebo som teraz poriadne zapotila? 😕

sobka
14. aug 2012

@bambula27
@21majka PK 160eur, lepidlAH 180Eur, ICSI 400Eur, PGD 1400Eur
zakladný ukon, ktorý preplaca poistovna je 1120 eur, ak ste samoplatci tak + tuto sumu 😉

21majka
14. aug 2012

@sobka dakujeme za odpoved a co je PGD?

sobka
14. aug 2012

ak ste cez poistovnu budete doplacat nejakých 700 eur aj s ICSI aj s PK

sobka
14. aug 2012

@21majka predimplantačná diagnostika embryí, to malokto potrebuje, pokial ste mlade 🙂

21majka
14. aug 2012

@sobka ja uz som postarsia 🙂 mam 35 🙂

bambula27
14. aug 2012

@sobka dakujeme....a to lepidlo je tiez nevyhnutne?

sobka
14. aug 2012

@21majka celý cenník budete mat vzadu na protokole a inak celý cenník visí v ramceku pri okne na stene na recepcii sestricke

sobka
14. aug 2012

@bambula27 no ja som ho mala a nepomohlo, pokial su embrya nekvalitné, ani lepidlo vam nepomože....ja som si ho už potom nedavala...sam dr. hovoril, že ho ani neponuka, ale v ponuke ho má...je to marketing pre firmy...on s tým uspechy nemá....ale ak je nieco, co može napomoct embryu k uhniezdeniu, co statistiky tvrdia, tak preco bz to v ponuke nemal...ale že tomu neverí...inak stojí 120 eur, som to nedopísasla a 180 Eur stoji mechanickí cesta asist hatchingu

sobka
14. aug 2012

@21majka to si este mladucká🙂

sobka
14. aug 2012

pardon za preklepy 🙄

21majka
14. aug 2012

@sobka no to sa tesim,co vsetko nam Herman povie,ze nam treba 🙂 Ja sa k cenniku asi tak skoro nedopracujem,uz odchadzam z SK,tak ti velmi pekne dakujem za informacie 🙂