Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
14. aug 2012

@sobka no to lepidlo mi neodporucalo uz viacero zien, ktore to skusili...cize na to sa nechystam. Och, a ten cennik u sestricky som si vazne nevsimla....mne oci behalo po tych nastenkach v tej druhej miestnosti - cakarni 😵
TAkze...ak teda budeme mat IVF+ICSI a k tomu PK...vyjde to na nejakych 700€?

bambula27
14. aug 2012

@21majka tu uz aj odchadzas? 😕 tusim sme si pisali, ked si sa este len domov na SK chystala...

sobka
14. aug 2012

@bambula27 možno aj necelých 700, ja už som samoplatca, takže si velmi nepamatam, verim vsak, že ceny nedvihli, ja som zo zaciatku mavala aj lepidlo, tak preto som platila cca 700eur, možno vy budete platit aj menej 😉

21majka
14. aug 2012

@bambula27 tak tak,bola som tu 3a pol tyzdna,leti to co? ☹ Zajtra poobede odlietam a teraz uz zase planujem co dalej,lebo budem musiet znova o 3-4 tyzdne prist kvoli receptom-ak mi schvalia ziadost...Je to hrozne,ale co mi ine ostava...len prebalovat kufre 🙂

sobka
14. aug 2012

@21majka za malicko, verim , že dr ti odporucí len to, co je naozaj potrebne pre teba, jemu nejde o peniaze ale o uspesnost, tak bud kludna hlavne a tes sa, dopadne to dobre uvidíš 🙂

21majka
14. aug 2012

@sobka sobka a kolko krat si bola na IVF?Preco sa vam nedari,ak sa mozem opytat?

bambula27
14. aug 2012

@sobka a ako sa zacina so stimulaciou? Ked uz budem mat lieky, tak musim cakat na mrchu? CI ako? Ja mam bez Duphastonu strasne dlhe cykly...posledny 72DC a dnes som 49DC a stale nic....Sa bojim, ze si na to budem musiet strasne dlho cakat

sobka
14. aug 2012

vela krát, asi 7x, KETká ani nepocitam....a preco? to je medzi nebom a zemou, nikto nam nevie povedat preco...asi genetika embryií...neviem, musíme len skusat...nic ine nam neostava 😢

bambula27
14. aug 2012

@21majka ale tak nespravis to pre to? 😔 Urcite ano 🙂 aj tisickrat by som balila a vybalovala.

21majka
14. aug 2012

@21majka ja verim,ze bude dobre,aj ked som to tu uz davnejsie pisala,ze v kutiku duse si musim ponechat aj moznost,ze to na 1x nevyjde,lebo ja mam dost velky zdravotny problem a tak isto aj priatel.Ale verim,ze Herman je velky odbornik a vidim,ze predovsetkym pozera na nas ako na pacientky,ktorym treba pomoct za kazdu cenu...

sobka
14. aug 2012

@bambula27 zalezí, ci ti dr. odporuca dlhý alebo kratky protokol, ale vsetko sa odvija od zacatia cyklu.. prvý max 3 den cyklu pichas hormony....ale ak budes mat dlhý protokol tak najprv na 22 den cyklu pichnes decapeptyl a tak pockas na dalsiu MS a tak zacinas s gonadotropínmy ci ako sa to píse 😉 možno ti dr nasadí duphaston, myslím, že sa dohodnete, aby si mala normálny czklus, myslím, že nieje žiaden problem brat duphaston, alebo možno ti da antikoncepciu....neviem, ale urcite ti bude chciet pomoct, abz ste do toho sli co najskor, neboj

21majka
14. aug 2012

@sobka som sama sebe odpovedala 😀 😀 😀 to su tie nervy pred odchodom 😀

bambula27
14. aug 2012

@sobka urcite to bude dlhy protokol, toto uz viem. Teraz nechcel, aby som pokracovala s Duphastonom, beriem len metformin. Tak hadam mi nasadi Duphaston, lebo tie dlhe cykly to je nieco nenormalne. Joj dakujem...si zlata. Si ma povzbudila. Keby som nemusela, necakam ani chvilu..

21majka
14. aug 2012

@sobka a ty si vsetky pokusy absolvovala u Hermana?

sobka
14. aug 2012

@21majka ja verím, že to klapne , poznam kocky, ktorým to vyslo aj na prvý krát, ale je pravda, že vacsinou je zdrava zena a je problem yu muža, preto to klapne na prvý krát...ale musís verit...neviem, aku mas diagnozu, ja napríklad neviem..je nespecifikovatelna tá moja neplodnot a priatel je o.k a aj tak sa so mnou príroda zahráva...takže len vieru , nádej, trpezlivost a peniaze ti treba a urcite budeme kočíkovat aj my 😉

sobka
14. aug 2012

@21majka nie, yzo zaciatku nie, až tretí cyklus som isla k nemu...potom som už ako samoplatca u neho ostala, aj som u neho na druhe IVF otehu, ale neskoncilo to dobre, tak dufam, že nam to konecne vyjde tento rok, už to budu dva roky co odvtedy nevyslo ani jedno IVF ☹

sobka
14. aug 2012

@bambula27 neboj, rýchlo to prejde, držím palce 🙂 🙂

21majka
14. aug 2012

@sobka
@bambula27 dakujem Vam za informacie,za odpovede,urcite budeme kocikovat 😀 Prajem Vam pekny zbytok vecera,ja sa poberam do postielky,aby som bola pred cestou 'fresh'.A uzivajte si slniecko,ktore o par dni budete mat 😀 😀 😀

bambula27
14. aug 2012

@sobka dakujem pekne, aj ja drzim palce...nech to konecne vyjde, uz ked toko na to cakate

bambula27
14. aug 2012

@21majka dakujem aj ja 😉 Vyjde nam to vsetkym..... Tak si oddychni, dobru nocku a stastny navrat.

sobka
14. aug 2012

@21majka prajem stastnu cenu a dobru noc aj vam
@bambula27

amali
15. aug 2012

ahoj baby. Tak od zajtra picháme diphereline tak uvidíme čo z toho bude... 😉

ixi
15. aug 2012

cavte babule v centre zacinaju 20.08 ale potom ten tyzden v stredu doki nerobi ide do prahy a neviem ci aj v utorok dakam nejde ale ak vam daco trba zavolajte on je na telefone skuste tak pred dvanastou ja som vcera bola dokonca v centre on si par bab objednal aj cez dovolenku tie co uz zacali stimulovat....
@bambula27 mne lepidlo pomohlo bola som tehu aj ked som to nedotiahla az do konca vlaste lepidlo ti nahradza tie prirodzene procesy ktore sa deju ked vajicko putuje oplodnene do maternice a kedze nam ho rovno vlozia tak sme o to ukratene 😎

deni73
16. aug 2012

@bambula27 Môže byť aj trošku viac ako 700, podľa toho aké budeš mať lieky. A mne sa podarilo bez lepidla. Držím palce.

bambula27
16. aug 2012

@deni73 tak lieky budem mat asi tie najdrahsie...a mne sa zdalo, ze ma to vyjde viac,.. uz len ked som si ratala ceny liekov...Uvidime. Ale dakujem krasne. A vy sa drzte ;)

slavka_2012
16. aug 2012

Zienky velmi vam drzim palce aby sa to podarilo a hned na prvy krat 😉 lebo ked budete samplladci tak to bude o hodne,hodne drahsie ☹

lilli202
16. aug 2012

Ahojte volal dnes niekto hermanovy ja som volalal ledva sa my dalo zavolat tolky mu volaly zajtra mu mam zavolat ohladom ziadosty pozre sa my

lamilka
16. aug 2012

ahojte dievcata.tak dnes som sa vratila z nemocnice po laparoskopii.nastastie sa nepotvdilo ze mam zrasty.mam priechodne vajcovody...huraaaaa.no ale teraz naozaj uz neviem kde je teda problem.je tu niektora ktora mate v poriadku vajcovody, aj stitnu zlazu? a aky postup vam dalej zvolil dr.herman???

lamilka
16. aug 2012

@21majka ahoj,tak nakoniec sa ukazalo ze zrasty a ni nic nemam, ze je to v poriadku, tak ideme patrat dalej.

21majka
16. aug 2012

Ahojte zienky,tak sa Vam hlasim zo zaprsaneho a chladneho Irska 🙂Ako sa mate?Co mate nove?
@lamilka moja to je super,aj ked sa nedopatras priciny,hlavne,ze si ty v poriadku,lebo to je najlepsie pre IVF. 🙂 🙂 🙂