Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

slniecko001
8. mar 2012

@cerkutka .... ta... že kukni v profile 😀 (o pár mesiacov 40) 😖

deni73
9. mar 2012

@cerkutka Záleží od diagnózy, ani mňa neposielal na laparku, lebo som mala nízke hladiny hormónov a takisto vek. Povedal, že každé ďalšie vyšetrenie a následná skúška počatia prirodzenou cestou je iba naťahovanie času...

matelko1
9. mar 2012

@cerkutka nie kazdeho posiela na LSK a bud rada,ze ju nemusis absolvovat....to znamena,ze mas len tu endokrinologiu,ano?ci este nieco ine?....

matelko1
9. mar 2012

@deni73 mas uz pekny tt 🙂 ...nedavno si pisala,ze ides na vklad a atd....a uz o chvilku ides rodit.....tehotenstvo predpokladam bez problemov.......

deni73
10. mar 2012

@matelko1 Doteraz áno, iba som teraz nejaký vírus chytila, kašlem a mám plný nos, asi pôjdem k lekárovi pondelok. Ešte v marci robím a potom už materská... Strašne rýchlo ubehne celé tehotenstvo. Pekný víkend, užite si to s chlapcami, sú zlatí. 🙂

matelko1
10. mar 2012

@deni73 tak este oddychuj,potom uz nebude kedy....uzivaj si to....

21majka
10. mar 2012

Dobry den prajem,ja som tu nova,v maji sa planujeme s priatelom objednat na prve vysetrenie k Hermanovi,ake take infosky uz mam,citavam kadejake fora,aj toto,len by som sa chcela opytat,ci ste vsetky ktore podstupujete ivf resp.ktore ste podstupili ivf ci ste vydate alebo sa tu najde aj zienka,ktora nieje vydata ale iba zije s priatelom?My s priatelom zijeme uz 7my rok spolu a nejako nam to bez tej svatby zatial vyhovuje...aky je postup pri partnerstve,resp.ake papiere sa podpisuju?A este ak by som sa mohla opytat,na to prve vysetrenie,pocas menzesu,budem moct predtym pozit panadol od bolesti?Lebo ja mam prve dva dni hrozne bolesti a bez tabl.by som asi to vysetrenie nezvladla...dakujem ak sa niekto najde a odpise mi...pekny vikend

zdenkazdenka
10. mar 2012

ahojte baby v gyncare vysetruju spermije aj pod centrifugou??ci len mikroskopicky

zdenkazdenka
10. mar 2012

a este nahodou neviete kde sa da stiahnut cennik jednotlivych ukonov gyn car naprikad co stoji mesa tese genet.vysetrenieatd nikde som to na nete nenasla

zujanka
11. mar 2012

@zdenkazdenka ahoj určite pod centrifugou, dr. nam to vravel. Genetické vyšetrenie nám hradila poisťovňa, M/T v žiadnom CAR nie je hradené poisťovňou, to si všade pár platí sám ☹ Podľa toho, čo som zisťovala, tak stojí okolo 800 až 1000 Eur

pipina84
11. mar 2012

@21majka ahojky, co sa tyka toho ci musite byt manzelia Ti neviem povedat nic, ale ked mas bolestivy menzes, myslim, ze nevadi ked vezmes tabletku, aspon ja som nad tym ani nerozmyslala. Mna pozeral a ja beriem lieky, lebo mam zdravotne problemy 🙂 Ako dlho sa Vam nedari babo ? Inak mna zajtra caka vklad, tak dufam, ze sa to tentokrat podari a po 2 tyzdnoch mi povie, ze ste tehotna 🙂 Uvidime, ale straaasne si to zelame 🙂

zdenkazdenka
11. mar 2012

@zujanka ahojky diky za info.

deni73
11. mar 2012

@21majka Ahoj, nemusíte byť manželia, ani my nie sme. A kľudne si daj aj panadol, nemá to vplyv na priebeh cyklu, ktorý sa sleduje.

melisska
11. mar 2012

viete mi dievcata napisat kolko sa platai IVF - samoplatca? Dakujem 😉

slniecko001
11. mar 2012

@melisska od 2000 Eur vyššie, podľa liekov a potrebných úkonov ☹

cerkutka
12. mar 2012

@deni73 ahooj🙂 faakt?? a to si sla potom rovno na umele oplodnenie?? fuuha...

cerkutka
12. mar 2012

@matelko1 ahoj🙂 no mam endokrinologiu a mala som v sebe zapal co som si preliecila antibiotikami, som bola na kontrole minuly piatok a uvidime o tyzden dva ake budu vysledky...
na endorkinologii to zatial vyzeralo dobre - lekarka povedala ze nevidi nic co by nebolo dobre (zo sona) ale ze teda sa pocka este na vysledky z krvi..ja sama neviem no...necitim dake vykyvy co sa tyka stitnej zlazy ale clovek nikdy nevie...

melisska
12. mar 2012

@slniecko001 pekne palky , dakujem 😠

21majka
12. mar 2012

Dobry podvecer zienky,dakujem Vam za odpovede,ste ma potesili.My sa s priatelom snazime uz asi 4ti rok,ale 2 roky tak dost lajdacky a posledne 2 roky sa snazime dost,ale priatelovi vysiel minuly rok zly spermiogram,liecil sa 8 mesiacov liekmi,ale bezuspesne.Preto sme sa rozhodli uz definitivne pre centrum,lebo vek nas zacal tlacit...,ale az v maji,lebo my zijeme a pracujeme v zahranici a mame vybavenu dovcu na mesiac,tak dufam,ze uz nieco poriesime a po 4 rokoch konecne sa dockame aj my //.
@pipina84 -zajtra drzim prsteky nech bude vsetko oki 🙂

pipina84
12. mar 2012

@21majka dakujem 🙂

deni73
13. mar 2012

@cerkutka Áno, nie na čo čakať....Tá hladina hormónov už by sa už u mňa nezvyšovala, a možno iba by som stratila pol roka - rok ďalšími vyšetreniami, a tak klesá aj šanca na ivf. Tak sme sa rozhodli, že ideme do toho, a neľutujem. 🙂

dorka21
14. mar 2012

Baby prosím poraďte: Muž ide na služobku do Košíc. Kde by mu tam urobili spermiogram? Zoberú ho aj tak,že tak nebývame?

cerkutka
14. mar 2012

jaaaj baby, vysledky z endokrinologie mam ako lusk🙂 pani dr. povedala ze ukazkove🙂 tak tesiiim

cerkutka
14. mar 2012

@dorka21 ahoj🙂 urcite ho nezoberu ked sa objedna dopredu🙂

any395
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdeja
15. mar 2012

ahojte....chcela by som sa opytat-pred kazdym IVF posiela Herman na laparoskopiu? Ja mam totiz 1. IVF aj KET za sebou no neuspesne ......aaaale to som chodila do SPLNu - dr. Hredzak .A ak mi vie niekto popisat ako prebieha cela ceremonia 😅 a pohovor s dr. Hermanom, chceme totiz zmenit centrum. Daaakujem

cerkutka
15. mar 2012

@zdeja ahoj🙂 to iste som sa pytala aj ja lebo mna neposlal...ale este som nebola na ivf...idem stvrtok sa s nim porozpravat lebo uz som absolvovala vsetko co odo mna chcel...tak sa ho mozem spytaaat a poviem ti potom ok?

zdeja
15. mar 2012

@cerkutka joj dakujem....chcem si pozistovat ako to u dr. hermana chodi. rozmyslame kam ist a pre koho sa rozhodnut 😒 u dr. Hredzaka to slo neako rychlo vsetko tak neviem ☹

matelko1
15. mar 2012

@zdeja nie pred kazdym ivf neposiela na laparoskopiu,urobi ti vysetr.a podla toho uzna ci ta posle,alebo nie,ale kedze si bola,tak mozno bude chciet vidiet/nahliadnut/do operacnej zlozky aby vedel co a ako..ja som tak bola v nemocke u nas pytat papier,ze som absolvovala LSK a uz som potom nemusela ist....

any395
Odpoveď bola odstránená
Zobraz